PDA

View Full Version : Микровълнова печка



GalYol
12-17-2004, 16:24
http://www.e-bane.net/modules.php?name=News&file=print&sid=1200

Как да сварим яйце в микровълнова печка?


Днес мама и тати ходят по магазините и искат да купят микровълнова печка. А вижте какво открих аз в нета.

Satanas_daughter
12-17-2004, 18:28
az ia otvariam stranicata ama mi izlizat niakvi iroglifi i ne moga da prcheta kvo e napisano

GalYol
12-17-2004, 18:34
Специално за Satanas_daughter
надявам се да ти хареса :arrow:

Как да сварим яйце в микровълнова


Въпреки многократните разяснения на производителите за микровълновите печки, опитите на потребителите да варят яйца с помощта на техниката
продължава. Ето какъв архив от обяснения с купувачи е натрупала водеща компания в производството на електронните фурни. От близо година тези
често задавани въпроси задължително придружават упътването за експлоатация на изделието.

ВНИМАНИЕ:
Как да сварим яйце в микровълнова печка?

Въпрос: Колко време трябва да варя яйцето в микровълновата печка?
Отговор: Яйца не се варят в микровълнова печка, защото избухват. Използвайте тенджера и обикновен котлон.
В.: Как да обработя яйцето, за да мога да го сваря в микровълнова печка?
О.: Не съществува начин да се вари яйце в микровълнова печка.
В.: Сварих едно твърдо яйце, после го сложих да се стопли в микровълнова печка. То избуна. Къде съм постъпил неправилно?
О.: Не е трябвало да топлите яйцето в микровълнова печка. Трябваше да го ядете студено или да го стоплите в обикновена тенджера с вряща вода.
В.: Увих яйцето в тиксо, за да не се взривява, но то все пак избухна и изцапа микровълновата печка с жълтък и парчета тиксо.
О.: Изтрийте стените на фурната с влажен парцал. Остатъците от тиксото може да отстраните със сода бикарбонат. Не бива да надрасквате стените
на микровълновата печка с метални предмети.
В.: Налях в стъклена тенджера вода, за да изравня осмотичното налягане, сложих вътре две яйца, похлупих йената с капак срещу евентуален взрив
и я сложих в микровълновата печка. Водата още не беше кипнала, когато яйцата избухнаха и строшиха капака на йената!
О.: Забравили сте да добавите сол във водата. Освен това тенджерата трябва да бъде не стъклена, а метална, а печката - не микровълнова, а
обикновена.
В.: Сварих твърдо три яйца от пъдпъдък, обелих ги, сложих ги в хлебче за хамбургер и го претоплих в микровълнова печка. Яйцата избухнаха и
разкъсаха хлебчето.
О.: Трябвало е да ядете яйцата отделно, без да ги топлите заедно с хлебчето.
В.: Само кокошите ли яйца избухват в микровълнова печка?
О.: Всички яйца избухват в микровълнова печка.
В.: Продупчих яйцето с игла, изпих го и оставих празната черупка да се стопли в микровълновата печка. Тя замириса на изгоряло, а после гръмна.
О.: Трябвало е да запазите празната черупка за някой празник, а не да я топлите в микровълнова печка.
В.: Продупчих яйцето с игла, за да изравня налягането и го оставих да се стопли в микровълнова печка, обаче то избухна.
О.: Измийте стените на микровълновата печка с влажен парцал.
В.: Варих яйце в микровълнова печка 10 секунди и то не избухна. Но не се и свари.
О.: Трябва да използвате микровълнова печка с по-голяма мощност - от 900 вата нагоре или да увеличите времето на приготванe. Тогава яйцето
непременно ще избухне.
В.: Изпържих си яйца на очи и ги стоплих в микровълнова печка и те не избухнаха!
О.: Пържените яйца, за разлика от суровите в черупки, рядко гърмят в микровълнова печка.
В.: Сложих яйце в микровълнова печка, но то не избухна.
О.: Проверете дали вашата микровълнова печка е включена в електрическата мрежа или се обърнете към сервиз.
В.: Следвайки вашата инструкция "Как да сварим яйце в микровълнова печка?" започнах да си варя яйце, но то избухна и ми изцапа цялата фурна!
О.: Трябвало е да четете инструкцията докрай, без да прекъсвате веднага след заглавието.

BlinDBoY
12-17-2004, 18:59
Хахах бахти малоумника....апък имам един приятел сестра му като бееше на 3 месеца...и като ревеше постоянно и той като се ядоса и я взима и отива към кухнята и аз го питам къде я водиш и той ще я запека в микровълновата!! :wink:

zElEnA^mAsLiNkA
12-17-2004, 19:07
Mi da vi kaja Mikrovylnovata pe4ka ne e za pr0sti h0ra ! :}}

Fallen_angel
12-17-2004, 19:25
Много ми помогна тази инструкция-отивам да си варя яйце в микровълновата :D

e4o
12-17-2004, 20:06
da as predi nqkolko godini bqh probvala, i stana golqmo mazalo :lol: , za tva nikoga pove4e ne bih povtorila :lol: , nai-dobre si e na kotlon4eto :lol: tva e polojenieto :wink:

HaPpY_GiRl
12-17-2004, 20:25
Ами аз не бих пробвала,защото после ще трябва да купувам нова :)

bulgarche
12-17-2004, 21:03
Винаги съм знаел че има тъпи хора

BlinDBoY
12-17-2004, 21:10
Ами аз не бих пробвала,защото после ще трябва да купувам нова :)НЯам най-много да чистиш кат луда!!!

12-19-2004, 17:08
Абе вие да не сте се напушили , я тия където са се напушили да си вдигнат ръцете :shock: :shock: :shock:

Satanas_daughter
12-19-2004, 18:27
hahaha vurhovno e...Gal mnogo mnogo mersi che mi go kopiral super iako e