PDA

View Full Version : ia mi napi6ete..



little_sexy_girl
12-17-2004, 16:02
napi6ete mi ako znaete gotini perverzni,eroti4ni i sexy spomen4eta i razni koito da stavat za SMS

deaznam
12-17-2004, 16:10
eto ti nqkolko :. Vseki moje da hodi s gotini jeni, no malko sa tezi, koto mogat s grozni!
2. Iskam ti da si igrachka, za rojdenniq mi den, s teb charshafite da machkam, da te imam samo den.
3. Ti si ot jenite, koito pritejavat ne samo ovchi pogled, no i ovcha misal.
4. Nay-obicham az da ticham, no po-obicham da ne ticham.
5. Sarvarat zaseche, che si losho momche! Pechelish nomera na Azis- 088/213699
6. Ponqkoga si tolkova tapa, che daje zabravqm koga vaobshte si bila umna.
7. Shto ne vzemesh da si izmiesh krakata, che chak tuk mirishe.
8. Zdrasti, tolkova neshta imam da ti kazvam, ama sega tochno gi zabravih. Ayde shte ti zvanna po-kasno.
9. Zdrasti nabore! Chestit 84 rojden den.Abe q da te pitam, ti imash li nomera na Spas or 4 'a' klas,
10. che se bqhme razbrali da hodim da ebem tiq dni.
11. ************************************************** ******** Kvo se pulish be, snqg vali.
12. Iskash li da doidesh u nas za malko pica i sex?Ne?Zashto, ne obichash li pica?
13. Moze li da te snimam?Kolekcioniram prirodni bedstvia
14. Ako imah lice kato tvoeto shtiah da ubia roditelite si
15. Ako iskash da izbqgash ot momche svali mu pantalonite i si vdigni polata, zashtoto taka mozesh da biagash po-burzo ot nego.
16. Zashto blondinka minava na prusti pokraj aptekite?Za da ne sabudi prespivatelnite
17. Kogato Bog suzdal muza prosto se e sheguval!
18. Blondinka pecheli 100 leva.Umna ili glupava blondinka e tova?Glupava estestveno, umani nqma
19. Muz kazva na zena si:Neka da snimam gurdite ti, za da gi vizdam vinagi. Zenata:Neka da snimam penisa ti, za da go imam ugolemen
20. Koga znaesh che zenata shte kaze neshto interesno? Kogato zapochne s Muzut mi kaza...
21. Hubava kosa...forma kato tazi, na koiato sedish
22. Rozite sa cherveni, temenuzkite sini, no lice kato tvoeto e za zoologicheskata gradina
23. Zenite sa kato zabite...imat goliama usta i se strahuvat ot shturkela!
24. Niakoi hora umirat...drugi stavat uchiteli!
25. Zashto muzete purdiat poveshe ot zenite?Zashtoto zenite riadko si zatvariat ustata i ne subirat naliagane
26. Ako niamashe kraka shteshe li da nosish obuvki?Ne!Togava zashto nosish sutien?!
27. Rozite sa cherveni, temenuzkite sini, kogato usetia mirizmata na kenef si mislia za teb
28. Tolkova si hubava, sladka i dobra...Zalko che ne haresvam zivotni!
29. Viarvash li, che skliuchvaneto na brak v petuk nosi neshtastie?Razbira se, zashto petuk da e izkliuchenie
30. Fermer tursi zena s traktor.Molia izpratete snimka na traktora
31. Zashto muzete sa kato chetka za zubi?Zashtoto sa bezpolezni bez druzka
32. Kak se naricha inteligentna zena? Travestit
33. Kogato dushish smurf kakuv li cviat stava?
34. Kak se naricha zena, koqto zagubva 99% ot inteligentnostta si?Vdovica
35. Kakva li e skorostta na tumninata?
36. Kakvo stava kogato se izplashish dva puti do polumurtuv?
37. Zashto monahinite ne nosiat sutieni?Zashto Bog durzi vsichko v rucete si!
38. Obicham tvoia stil, haresvam tvoia rust, no naj-mnogo ot vsichko obicham tvoia guz
39. Chervenо i pochukva na prozoreca.Shto e to?Bebe v mikrovulnova
40. Rozite sa cherveni, temenuzkite sini, lainata smurdiat kakto i ti!
41. Zashto muzete sa kato chetka za zubi?Zashtoto sa bezpolezni bez druzka
42. Kak se naricha inteligentna zena? Travestit
43. Kogato dushish smurf kakuv li cviat stava?
44. Kak se naricha zena, koqto zagubva 99% ot inteligentnostta si?Vdovica
45. Kakva li e skorostta na tumninata?
46. Kakvo stava kogato se izplashish dva puti do polumurtuv?
47. Zashto monahinite ne nosiat sutieni?Zashto Bog durzi vsichko v rucete si!
48. Obicham tvoia stil, haresvam tvoia rust, no naj-mnogo ot vsichko obicham tvoia guz
49. Chervenо i pochukva na prozoreca.Shto e to?Bebe v mikrovulnova
50. Rozite sa cherveni, temenuzkite sini, lainata smurdiat kakto i ti!
51. Zashto zenite imat kraka? Inache shteshe da ima sluz po poda v kuhnqta.
52. Kak ludite hvashtat zajci? Siadat zad durvo i imitirat zvucite na morkov
53. Zashto muzete imat krivi kraka? Zashtoto vsichki vazni neshta sa v skobi
54. Kakva e razlikata mezdu peralnqta i uchitelia? Peralnqta raboti na tok, a uchiteliat na nervi
55. Kakva e razlikata mezdu bateriqta i zenata? Bateriqta ima i polozitelna strana.
56. Shto e to kruglo i oranzevo, koeto vika:Az sum portokal! Az sum portokal!? Mandarinka, koiato se misli za porasnala!
57. Kakva e razlikata mezdu zenata i hladilnika?Hladilnika ne plache, kogato v nego ima meso
58. Koga razbirash che si nadhvurlil normalnoto si teglo?Kogato si pochivash na plaza i nqkoj prirodozashtitnik se opita da te vurne obratno v moreto
59. Zashto Bog e suzdal purvo muzut?Za da mu dade pravo da se pochustva kato v raq, pone za malko.
60. Zashto ne moze muzut ednovremenno da e krasiv i inteligenten?...Zashtoto togava shte e zena
61. Sled kato pluvaneto e polezno za razvivaneto na rucete i krakata, zashto li ribite niamat
62. Mobiltel obiaviava nova tarifa, s ceni spored goleminata na penisa vi...Chestito!Vie govorite bezplatno!
63. Kakva e razlikata mezdu zenata i ovcata? Ovcata ne moze da ti donese bira ot hladilnika.
64. Sled kato ne e pozvoleno da karash kola sled kato si pil, zashto ima mesta za parking pred barovete?
65. Kogato edin magazin e otvoren po 24 chasa, 365 dni v godinata, zashto ima kluchalka na vratata?
66. Shtom Adam i Eva sa bili tolkova hubavi, zashto ima tolkova grozni hora kato teb? Kakvo da napravish kato vidish tushtata da se razhozda v gradinata? Streliaj pak!
67. Kakva e vunshnata prilika mezdu muzut i delfina? I dvete izglezdat umni, no oshte ne e dokazano.
68. Zashto Bog e suzdal purvo muzut? Zashtoto vseki si pravi chernova.
69. Zashto zenite nqmat penis? Zashtoto toj vurvu v komplekt s mozuk
70. Kakvo li broiat ovcete predi da zaspiat?
71. Koe e po-lesno za muza da suzdade-momche ili momiche?Momiche, zashtoto ima primer pred sebe si!
72. Zashto si zad kompiutara kato trqbva da si pred nego?
73. Zashto kamikadzeto nosi shlem?
74. Kude sa ti purvite 7 godini?
75. Dali luzecut luze, kogato kazva che luze?
76. Zdravej, az sum virus, kojto shte vleze v mozuka ti...O, suzalqvam nqma kude da se podslonq, nqma mozuk.
77. Vsichki gubi stavat za iadene, no niakoi za ednokratno
78. Vseki chetvurti brak zavurshva s razvod...Kak li zavurshvat ostanalite?
79. Chernata kutia na samoletite e nerazrushima, zashto li ne sa napraveni i te ot sushtia material?
80. Dnes e deniat...Toi idva samo vednush...zashtoto utre...veche ne e dnes...nasladi se na zivota...tova e vuzmozno...no go napravi dnes...zashtoto dnes e deniat...
81. Nauchi se da ziveesh vseki moment shtastlivo i nikoga da ne si zaet da davash ili poluchavash liubov
82. Vseki iska da otide v raia, no nikoi ne iska da umre Nikoi ne obicha tezkata rabota, osven tozi, koito plashta za neia
83. Kogato biah maluk pozelah ot Bog kolelo, no toi ne raboti taka...Zatova si otkradnah edno i si pozelah da mi prosti!
84. Istinskite anarhisti igraiat shah bez care...
85. ISintezirajki pantomimikata na paradoksalnata antropologia i baziraiki se na solidna fundamentalna praktika shte buda kratuk-YAZ MI KURA
86. Niakakuv pich vodi novoto gadje vkushti i pochvat da se syblichat v tymnoto.-Skupi,kak mi namirash cicite?-Trudno.
87. Kakvo li si pozelavat zvezdite kato vidiat padashti hora?
88. Kakvo li chuvstva peperudata, kogato se vliubi?
89. Svetlinata e po-burza ot zvuka, zashtoto izglezdash inteligenten predi da zapochnesh da govorish
90. Budi mil s pushachite - vsiaka cigara moze da im e posledna
91. Edin den shte sreshtesh zenata na zivota si, no veche shte si ozenen
92. Prudniata e izgubila se v tialoto orignia
93. Zivota e kato toaletna hartia - dulug i izpolzvaem
94. Horata se chudiat koe se e poiavilo purvo - kokoshkata ili pileto?Vsushnost purvo e bil petela
95. Kogato izberesh da ne pravish izbor, pravish izbor, zashtoto izbirash da ne izbirash
96. Po-dobre da znaesh vsichko za neshto, otkolkoto po neshto za vsichko
97. Horata ne se strahuvat kolko si losh, a kolko si dobur
98. Ako vinagi ucelvash celta, to tia ili e prekaleno blizko ili e prekaleno goliama
99. Surceto i mozukut sa susedi, no nikoga nqma da budat priqteli.
100. Toj kaza:Blagodarq ti za hubaviq razgovor, a az samo slushah!
101. Iskam da umra spejki kato dqdomi.A ne uzasen i pishtiasht kato horata, koito se vozeha v avtobusa mu!
102. Zakon na Murfi: Vsichko, koeto moze da se sgreshi, se greshi rano , ili kusno...Murfi e bil optimist!
103. Vizdam neshta, koito sa se sluchvali i se pitam...Zashto?Vizdam neshta, koito ne sa se sluchvali i se pitam...Zashto ne?
104. Vsichko, koeto nqkoga sum iskal e tova, koeto imat drugite
105. Kakvo obshto imash sus supruga si?Skluchili ste brak v edin i susht den
106. Misli si, che ima zadgroben zivot.No ne se nadiavaj da ziveesh v nego!
107. We will now upgrate your brain,please wait....searching....searching....Still searching....Sorry,no brain found...!
108. Ot strast puteto da umira, a kogato go pribira naj-nakraia, neka go ostavi da si poigraia
109. Zenata obicha da ima chetiri zivotni v kushtata si.Jaguar pred vratata, lisica v garderoba, bik v krevata i idiot kojto da plashta za vsichko tova.
110. Kogato zavaliat obidi, izpolzvaj usmivkata si za chadur.
111. Ogledalata trqbvshe da misliat predi da pokazvat istinata.Nali?
112. Ako glavata mi izglezdashe kato tvojta, kakvo sum napravil na Gospod?
113. Zivotut ne e lesen i nikoga niama da bude, no ti imash priiateli i edin ot tiah sum az!
114. Poiskah ot Bog cvete, a toj mi dade gradina, poiskah durvo, a toj mi dade gora, poiskah reka, a toj mi dade okean, poiskah priqtel i toj mi dade teb!
115. Nikoga ne zabravqm fizionomii, no za teb shte napravq izkluchenie!
116. Pomni, che si unikalen...kakto vsichki ostanali...
117. Chudia se kakvo da izbera...kuche ili dete...Da razrusha kilima, ili zivota si?
118. Mozesh da izberesh ochite si po mnogo faktori, no ne i po spomenite zapechatani ot tqh
119. Ako ti vikash,az vikam ...ako ti se smeesh ...az se smeia ...ako ti si vesela ...az sum sushto vesel,ako ti si tujna ...az sushto sum tujen ...a ako ti si vuzbudena, obadi mi se.
120. Ti si vejka ti si klonche.Ti si kiselo limonche.Taka te az naricham zastoto mnogo te obicham-moe milo, moe malko,moe skapo GSM-che.
121. Zdravej, az sum tvoiat telefon.Niama osoben problem.Iskam samo da ti kaza che smrudniata v djoba ti e nepreodolima!
122. Bog suzdade vselenata, Zemiata, prirodata, suzdade muza i si pomisli:Toj e dobur i hubav!.Posle suzdade zenata i si pomisli:E vse shte se grimira...
123. Bog suzdade sveta.Bog suzdade moreto i zemqta.Bog suzdade i teb, no iavno i Bog pravi greshki...
124. Za teb bih otishul i na kraia na sveta.No samo ako obeshtaesh da stoish tuk!
125. Prekaliavaneto s alkohol ponqkoga vodi do zabremeniavane!
126. Hej, ne beshe li ti tova v poshtata onzi den?Sus sivoto iake.Ne?O, znachi e bila torbata bokluk...
127. Sega imam deja vu i zaguba na pametta ednovremenno.Mislia che zabravih tova i predi...
128. Tova tvojte ochi li sa mezdu gurdite mi?
129. Dve kravi si pasiali i ednata kazala: Chu li za bolestta Luda krava? , a drugata otvurnala: O, tova ne me interesuva - az sam pile.
130. Shchupi kubche led pred neia i kazi: Shupihme leda, sega shte produlzim li?
131. Roditelite mi sa se sreshnali na miasto kato tova. Po-dobre vednaga da se mahame.
132. Want to come and see my hard drive? I promise it isn't 3.5inches and floppy!
133. Koi e ftorichnia polov beleg? Portofeila!
134. Zhenata ili e bolna ili e nedovolna!
135. Maikata na turgoviata e reklamata. A maikata na reklamata e: Izmamata!
136. Mush pod 100 kila ne e mush, mush nad 100 kila e svinia! A ti kolko tezhish?
137. ************************************* imash sniag v ekrana na GSM-a! Duhai da go izchistish
138. Ako se chudish koi ti prashta toia SMS i se cheshesh po tikvata, znachi topkite ti pochivat, he he!
139. Haide, tragvai si, che idat i ne iskam da te vidiat.Vanio, Pesho, Uri, Joro shte mi go nachukat skoro.
140. Vij, potrepva moita sliva, tia si e netarpeliva.Tui che tragvai si ottuka - niakoj drug shte me izchuka.
141. Ia ne se pali, che vij - moje i da izgorish.Iskam taia, poleka-leka, da mi chuknesh dva-tri teka.
142. Daje chak me hvana strah - shte me skasash, no ot smiah.Dokoga shte mi se hvalish, dokoga shte mi se palish
143. Kvo ti stava be, chovek? Penisut ti pak e mek.Kaza mi, che shtom ti stane, shte me skasash ot ebane
144. Sarceto mi tupka vav strasten kopnej vav vsiaka moia dupka da mi go navresh!
145. O, Grujo, Grujo,blagosloven da ti e hujo!
146. Niama li svurshvane taia poziciia, to ebane li i e ili inkvizicia!
147. Neno obache spira da setsa i go nabutva pravo v gazetsa!
148. Niama ne moje! Nyama ne iskam!Kureca tvoi shte go ustiskam.
149. Tih vetrec mi vee slabinite, struk treva me botzka po gaza, kleknal neide iz varbite tihichko sera, sera. Gaza si s rozi zakichi, nasranoto da ne lichi
150. Beshe mi toplo i priatno! Pipah go, galeh go,iskah go, stiskah go dokato poteche biala technost. Za parvi put v zivota si doiah krava
151. Po statistikata na Mobiltel v momenta: 200 000 choveka praviat sex 100 000 spiat 50 000 si burkat v nosa i edin pederast chete tova suobshtenie
152. Mobiltel obiaviava nachaloto na 10 minutno bezplatno vibrirane na vashiqt telefon, i vi preporuchva da si go navrete otzad
153. Iska mu se na momcheto vse v puteto da mu e parcheto!
154. Ia ne se pravi na tejkar - lubovniko star.
155. Samo ako se obadish, samo ako go izvadish ot pichkata, znai - izvajdam ti - dushichkata.
156. Pesho, Joro i ti si spretnahte shvedska troika, zashtoto za ruska troika po zakon e neobhodim i kon.
157. V tezi mrazoviti dni s jarkia si kur me sgoreshti....
158. Parvo shte mi ia podstrijat i sled tui shte ia pronijat,shtoto shte e mnogo glupavo, ako ne me chukat grupovo.
159. Fiksiram svoia kurs do stepen tvarda i neka po-nadolu da ne marda, che pochne li toi niakoga da spada da znaesh vrazkata ni se razpada
160. Imam neshto da ti kaza!Kura si shte ti pokaza. Shte te eba v zahlas tu vav kashti tu vav vas! Shte se chustvash ti dobre tam pod moite made!S mnogo lubov!!!
161. Snoshti pak ne me ostavi da spia chustvah te v sania mi Prisastvieto ti be machitelno Ostavi sledite si varhu men! Utre ste te ubia proklet komar!
162. Lijesh me, a az se raztapiam.Darjish me v razete si a az te tzapam.Lapash me, a az svarshvam v ustata ti...Delta vrah na sladoleda!!!
163. Kogato nepoznat muj podaryava cvetya tova e IMPULS, a kogato nepoznata jena pushka v telefonnata vi slushalka tova sa 12 imp/min
164. Biah gola.Rozoviat mu tzviat mnogo me vazbudi.Dopriah ustni do nego i zapochna da se ugolemiava.Pipah go, galeh go dokato prokletia balon ne se spuka!!!
165. Telefonno zapitvane na Mobiltel na 01.01 dade slednite rezultati: 2% otgovoriha s Da; 3% - Alo.Ostanalite 95% imaha problemi s otgovora
166. Prez tozi vek e na moda da imash malka KOLA i malak GSM.No ne se otchaivai.Shte doide i modata na malkite PISHKI! Togava i ti shte se FUKASH!
167. Vsiaka sutrin jelaesh da go pochuvstvash, da go duhash, da go prokarash do ustata si. Togava goreshtata technost se izliva v teb. Tova oznachava dobroto kafe
168. Snoshti te tursih navsiakade. Iskah da te osetia varhu moeto golo tialo, iskash da vliaza v teb, iskah da pochustvam aromata ti, no kade beshe ti ..Moia glupava pijamo
169. Ima goresht sex,barz sex,lud sex,gushkasht sex,nejen sex,grupov sex,a za hora kato teb niama SEX
170. Tvoite ochi prekrasni izpalvat me s misli nai ujasni,no shte izpalnia az edinstvenata ti mechta da ti go nabia v gaza!
171. Homo klub DETELINKA te kani na sreshta pod deviza ZDRAVO DA TI VLIZA
172. Runo ima-OVTZA ne e,vtvardiava se-TZIMENT ne e,kosti niama- OKLJUV ne e,na tumno raboti-MINIOR ne e,burzo omekva-PAMUK ne e,ako go poznaesh-VUTRE da ti e!
173. Ebi navred ebi bezchet ebi baldazi belogazi ebi vseki koito se nagazi ebi i toz koito go chete za da ne moge toi da te ebe!!!
174. Kato dokosna tvoiata shia,kato dopra moite ustni s tvoite i usetia tvoia sok v men.....Ah kolko mi lipsvash lubima butilko FINLANDIA!
175. Az biah na 15 a toi na 25.Beshe me strah znaeh che shte boli.Toi go izvadi i az usetih che iztrypvam.Posle poteche kryv.Za pruv put mi vadeha zub
176. Nashata vrazka virtualna shte prerastne v analna shte lapash moia chlen po dva puti na den zapkite kato izmies sperma shte ti dam da piesh!
177. Trudno e da si penis.Imash glava, no ne i mozuk, sliapo oko, dvama ot susedite ti sa tashaci, drugia e zadnik, a nai-dobriq ti priqtel e putka
178. Predstavi si che si na dunato na okena i ne ti stiga vuzduha, a tashacite mi sa kislorodni butilki zatova mi lapni kura i duhai. Ne se smei shte se udavish
179. Sex is like Nokia - Connecting people, like Nike - Just do it!, like Pepsi - Ask for more, like Samsung - Everyone is invited and like me - TO GOOD TO BE TRUE!
180. Sexa e kato matematika - pribavqsh legloto, izvajdash drehite, razdelqsh krakata i se umnojavash. I zabelejka! Izprati go na 6 choveka ina4e shte ostanesh na suho
181. Chuj bez tebe az ne moga.Navsiakude te vodia.Lapam te v usta i te vurtia dokato razbera ce si prosto cetka za usta!!!
182. Rozite sa cherveni, violetkite sini. Az sum se rodil krasiv, no kakvo po diavolite e stanalo s teb!?
183. Tova lice, tova prekrasno izluchvane, tazi plenitelna usmivka, tazi inteligentnost, tezi dve pleniavashti ochi...No stiga tolkova za men,ti kak si?
184. Homo klub Paradais-vi predlaga ot sediane do ebane.Ii ako ne vi stane shte go lapne niakoj drug i shte go vurti kat sudguk!!!
185. Dad,what vagina looks like ?Before sex:a pink rose?And after sex?boy,have you ever seen a buldog eating mayonnaise!
186. Mnogo si mi vkusen-znaj.Obicam te bez kraj.Lapam te kogato az gelaia i taka moga do bezkraia.Ti si neshto tuj lecebno i za mojte zubi si potrebno-Orbit protiv karies!!!
187. Sedia pred televizora sega s kur v diasnata raka,i mislia kak tova kilo meso ste vleze na niakoi v gazo!
188. Vecher se promakvash tiho v moita staia.Tarsish tvoeto miasto po moeto golo tialo i kogato go namerish jadno go zasmucvash.Shiban komar!
189. Vdigni si bluzata za da vidia cicite ti, kazal Loshiat vulk na Chervenata shapcica. A tia si vdignala polata i kazala: Ne. Napravi go kakto pi6e v knigata
190. Gospod e suzdal sveta za 6 dni, no mu e otnelo vekove da suzdade niakoi tolkova krasiv, umen i inteligenten kato MEN!
191. GSM-ite sa edinstvenoto neshto, za koeto muzete sporiat koi ima po maluk
192. Ako ne iskash telefonut ti da Izbuhne sled 10 sekundi otgovori na tozi SMS i mi kazi koga i kade shte se srestnem
193. Realnostta shte izprevari fantaziite vi ako izpolzvate nashite oralno-vaginalni i anadolski uslugi Call now Answer is YES!
194. Ti me izpolzvash!Razmazvash me, podmokriash me, machkash me, darpash me dokato zadovolish sebe si.Posle me zahvarliash prosto taka. Tova e sadbata na edna cigara
195. Mlad playboy s iziskana vansnost, darba, rutina, opit v chuvstvenata erotika, predlaga na mladi svenlivi dami blenuvano stastie, zaplashta im honorar i podariava SPIN
196. Poslednite izsledvania pokazvat che ako si sexualno neopiten i ne stavash za nishto v legloto durjish telefona si v diasnata ruka
197. Az sam edno pervezno choveche preoblecheno kato tvoia GSM.V momenta ti si igraesh s moite intimni chasti i po goliamata ti usmivka razbiram, che ti haresva.
198. Ne e li ujasno da si iaice? Chukash se samo vednuj v zivota si, triabvat ti 4 minuti da se vtvurdish, i edinstvenata jena koiato siada na liceto ti e maika ti !!!
199. Koga razbrah che sum BOG? Vednuz dokato se moleh razbrah che govoria na sebe si
200. This msg can only be read by a SEXY person: Try again..... Nothing? Sorry , i guess your just not sexy.... HEY! dont force it, you ugly cunt!
201. Goreshtite ti ustni sa soleni, navjarno pak si pravila minet, no az shte prodyljavam da te shibam, zashtoto sym prostak, a ne poet.
202. Ima 4 vida orgazum:pozitiven-kogato vikash:oh da da;negativen: ne o ne; rajski: o boze; simuliran: ooo
203. Vnimanie, tova e SMS virus. Sega SIM kartata vi shte blokira...bzzzzz...grrr. Veche ste abonat na Mobikom
204. Mobiltel vi preduprezdava, che ako ne prestanete da izprashtate SMS s neprilichno sudurzanie, shte budete presledvani ot zakona
205. Tova e detector. Molia duhnete v telefona. ---izchakaite--Polojitelen 90% duh na sperma
206. Mobiltel vi preduprezdava, che telefonut vi e pregrial.Slozete go pod studena techashta voda za da predotvratite nepriatnite posledstvia
207. I nai-koravoto darvo, vednaj nabiat li mu klina propukva se... i vse po-nadalech otiva vsiaka poluvina
208. I love you in blue, I love you in red. But most of all, I love you in bed.
209. Koga razbrah che sum BOG? Vednuz dokato se moleh razbrah che govoria na sebe si
210. This msg can only be read by a SEXY person: Try again..... Nothing? Sorry , i guess your just not sexy.... HEY! dont force it, you ugly cunt!
211. Goreshtite ti ustni sa soleni, navjarno pak si pravila minet, no az shte prodyljavam da te shibam, zashtoto sym prostak, a ne poet.
212. Ima 4 vida orgazum:pozitiven-kogato vikash:oh da da;negativen: ne o ne; rajski: o boze; simuliran: ooo
213. Vnimanie, tova e SMS virus. Sega SIM kartata vi shte blokira...bzzzzz...grrr. Veche ste abonat na Mobikom
214. Mobiltel vi preduprezdava, che ako ne prestanete da izprashtate SMS s neprilichno sudurzanie, shte budete presledvani ot zakona
215. Tova e detector. Molia duhnete v telefona. ---izchakaite--Polojitelen 90% duh na sperma
216. Mobiltel vi preduprezdava, che telefonut vi e pregrial.Slozete go pod studena techashta voda za da predotvratite nepriatnite posledstvia
217. I nai-koravoto darvo, vednaj nabiat li mu klina propukva se... i vse po-nadalech otiva vsiaka poluvina
218. I love you in blue, I love you in red. But most of all, I love you in bed.
219. 131313131313131313131313131313131313131313131313 Ebe ti se ta dve ne vizdash!
220. Folklorna grupa Lapaj duduka pod buka vi kani na koncert pod nadslov: Ako ne mojesh sam, az ste ti go podam
221. Ima tri prichini da si tatuirash $ na onaq rabota: 1.Vinagi shte si gi gledash 2.Vinagi shte gledash kak te rastat 3.Shte gleda6 kak edna jena ti gi izduhva
222. Ako sled tejuk zapoi na sutrinta se sabudish, poglednesh se v ogledaloto i ne se vidish, ne se pritesniavai- prosto si stanal neotrazim.
223. Trqbva da ti kaja ne6to mnogo tajno prosto ne znam kak da zapochna, dumite za nego ne stigat, bolkata ot chutoto ne moje da se prijevee - Dqdo Mraz ne sa6testvuva!
224. Posledni novini: Snejanka be izgonena ot Disneyland. Tia si vdignala polata, sednala na nosa na Pinokio i zapochnala da vika:Luzi kopele, luzi
225. 3-te chudesa na jenata: 1.Dava mliako bez da iade treva 2.Kurvi ciala sedmica i ne umira 3.Podmokria se bez voda
226. Priatelkata mi mi se obadi i mi kaza:Еla v kushti, niama da ima nikoi.Otidoh i naistina niamashe nikoi.
227. Zdravei az sum izvunzemno i tursia nomera na Momicheta v tvoia telefon.Tursia...Tursia...Tursia...Nishto namereno. Izvod: ti si GEY!
228. Ako leviat ti krak beshe Koleda, a desnia Nova godina, bih iskal da te posetia mejdu praznicite
229. Zaplatata e kato cikula na jenata. Idva vednuj v meseca i produlzava 2-3 dni.
230. Why did Bin Laden kill his wife? Because every time she opened her legs he saw Bush!
231. HI! JUST WONDERED IF I CAN STAY WITH U COUPLE DAYS? Everyone is so pissed off at me... I need a friend...Sender: Osama Bin Laden+391116661
232. Shte izglezdash chudesno ako svalish okolo 2 kg. Spored men drehite ti tejat tochno tolkova
233. Policiata izdirva zapodozrian koito e duhovit, umen i krasiv.Ti si veche eliminiran ot turseneto, no kude da se skria az?
234. Kakvo e Jivota? Jivota e Lubov. Kakvo e Lubovta? Lubovta e Celuvka. Kakvo e Celuvkata? Ela tuk da ti pokaza!
235. Ne moga da poviarvam che sled vsichkite laina koito sa videli vse oshte sa zaedno. Kak koi? Buzite na zadnika ti.
236. Usmihni se ako ne nosish nikakvo belio
237. Kakvo e kopele? Muj koito te chuka ciala nosht s 5cm penis i te celuva za dovijdane s 10cm ezik
238. Vashiat vibrator smu6tava GSM mrejata na Mobiltel.Izklucete go vednaga, ili telefonut vi shte bude sprian!
239. Az sum ubietz, obivam hora za pari...No samo zashtoto ti si mi priqtel, iskam da te ubiq za nishto !
240. Tova e telefonna teroristichna grupa. Momentnoto priemane na tozi SMS aktivira virus. Tozi virus 6te zarazi GSM-a ti vednaga. Vednaga ako ne mi otgovorish na saobshtenieto
241. Ako niakoia nosht goliam pulen chovek skochi prez tvoiat prozoretc, sgrabchi te i te sloji v chuval ne se pritesniavai az kazah na Diado Mraz che se nujdaia ot teb za Koleda
242. Zashto Dyado Mraz nyama detsa? - Zashtoto si e zabravil topkite na elhata
243. Poruchali ste si zhigolo.Molya,vkluchete vibroalarma na GSM-a si.Navrete si go.Shte zvunna sled malko: 50imp/m
244. Iskam te,iskam te.Iskam da te zamykna v krevata,da te mucha i izpotia,da te tresa dokato sym v teb i tialoto ti da gori.Obicham te-vechno tvoi GRIP
245. Kakvo e tova grozno neshto na shiata ti? A, tova e liceto ti!
246. Vseki ima pravoto da izglupiava ot vreme na vreme, no ti prekaliavash s tazi privilegia!
247. Usmivkata e vtoroto nai-hubavo neshto koeto mojesh da napravish s ustata si.
Shto e to? Dulgo i tunko, pokrito s koja i samo Gospod znae v kolko dupki e bilo? Cherveiat

AMG-to
12-17-2004, 16:17
wow ima mn qki

12-17-2004, 17:20
10x super sa! povecheto.... :wink:

Satanas_daughter
12-17-2004, 17:37
[quote="deaznam"][b]eto ti nqkolko

niakolko li tva sa super mnogo sigurna sum che niakoi ot tiah sa hubavi obache ne mi se chete :oops:

miskin
12-17-2004, 17:58
Е браво! Не можа ли да ги напишеш на кирилица? Знаеш ли колко хора няма да ги прочетат, заради шльокавицата?

e4o
12-17-2004, 19:02
Е браво! Не можа ли да ги напишеш на кирилица? Знаеш ли колко хора няма да ги прочетат, заради шльокавицата?
e as puk gi pro4etoh :lol:

^efas^^
12-17-2004, 19:06
Е браво! Не можа ли да ги напишеш на кирилица? Знаеш ли колко хора няма да ги прочетат, заради шльокавицата?
Хахах моа ти кажа че хората няма да ги прочетат не щот не са на кирилица а щот са мноо и ако искаш да знаеш на хората им е безразлично щот покрай тоя чат вече не праят разлика м/у кирилица и латиница :twisted:

aBnOrMaL_BaBy
12-17-2004, 19:08
miskin ти би ли се навил да преписваш 250 спомена на кирилица?Като имаш претенции - действай и го направи ти!Помогни малко на хората!

^efas^^
12-17-2004, 19:09
miskin е момиче :mrgreen:

Anonimno
12-18-2004, 03:07
Napylno sym syglasen s pyrviq :}}

bepcho
12-18-2004, 14:53
tiq sa mn qki

^efas^^
12-18-2004, 16:21
Napylno sym syglasen s pyrviq :}}
Кой е първия :?:

Momchence
12-18-2004, 18:59
"219. 131313131313131313131313131313131313131313131313 Ebe ti se ta dve ne vizdash! "
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxa

dj Javor 'crazy-idiot'
12-19-2004, 12:06
Абе до 120 добре ама след тва не се издържа тая шлъокавица! Все пак браво!

03-08-2006, 17:11
дурекс