PDA

View Full Version : Мъж с половин пенис



polovin_4ovek
12-17-2004, 17:42
ще споделя нещо с вас ,много ми е гадно но това е положението:
Претърпях катастрофа и получих контузии,но в последствие пенисът ми гангреняса и се наложи да ме кръцнат,до половината,сега пикая през изкуствено направен от лекарите отвор и ми е много много много много неприятно,още съм девствен и мисълта за това че може би никое момиче няма да приеме факта че съм сакат,ме измъчва много,психически съм много наранен,а и физически тъи като докторите казаха че може да се наложи и другата част да премахнат :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
много пъти съм мислил да сложа краи на живота си,тъи като вече съм половин човек... :cry: :cry: :( :(


Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

marte
12-17-2004, 17:45
pich potresen sym ot tva det razkaza...

Satanas_daughter
12-17-2004, 17:58
au mnogo gadno ne se pritesniavai vse shte si namerish momiche!!!!

Eternal^^
12-17-2004, 18:11
tva e ujasno..! Kofti , slu4vat se takiva tragedii, radvai se 4e si jiv

e4o
12-17-2004, 19:54
pi4 ne se zduhvai, trqbva da ima6 samo4ustvie, za da te haresvat momi4etata, puk i kakto se kazva za vseki vlak si ima putnizi, samo spokoino i vsi4ko 6te e ok :wink: :wink: :wink:

SiSi^PiSi
12-17-2004, 19:56
edva li,kakvoto i da ti kaja 6te te uspokoi...ne moga i da predpoloja kakvo ti e..ili puk kak se 4uvstva6 :cry: no tova poslednoto,koeto si napisal nikoga ne go pravi..i pomni edno `VSI4KO,KOETO NE NI UBIVA NI PRAVI PO-SILNI!`

BABY_SEXY_GIRL
12-17-2004, 20:40
Miloto, nedei da se ot4aiva6, ei! Gore glavata! Ima mnogo dostoini ne6ta, za koito da jivee6, vinagi se starai da se vglejda6 vav +, a ne v - 4erti na edno ne6to! :wink: Ako sre6tne6 momi4e, koeto naistina da te obi4a, ceni, haresva i uvajava, za neq tova nqma da e problem! Znam, 4e ne e lesno, na men mi e lesno da napi6a "q se stegni, kvo ot tova", no znam 4e na teb vaob6te ne ti e na kef...Iskam da te posavetvam da gleda6 s dobro oko na vsqko zlo i da otkriva6 po malko dobro, za6toto "tova, koeto ne ni ubiva ni pravi po-silni!" Uspeh i pozdravi :wink: :)

Makaroniii
12-17-2004, 20:58
spokoino 4ove4e,i za tvoq problem ima re6enie,prosto trqbva da si nameri6 jena,koqto da nqma nujda ot SEX-demek FRIGIDNA!tova e re6enieto spored men.. puk ima i dryga,ako naistina se obi4ate,tova ne bi trqbavo da e pre4ka

Verliebt_Maedchen
12-17-2004, 22:13
tazi koqto 6te te obi4a nqma da te obi4a zaradi penisa ti a zaradi samiq teb!!!GORE GLAVATA!

baby947
12-18-2004, 14:10
Недей се отчайва. Наистина не си в много благоприятно положение, но животът е лайно и ни поднася какви ли не гадости.
Аз също катастрофирах наскоро, което ми донесе много беди след това, много проблеми, което пък ме накара да разбера как можех да не съм жива изобщо и как от една глупост стават много неща.

Разбери, че все пак можеш да живееш. Животът е пред теб. Вярно е , че случилото се не може да бъде поправено, но пък можеш да вложиш цялата си сила и енергия в това да бъдеш най-добър в нещо. Съсредоточи се в нещо, което обичаш да правиш.

Важното е да не се отказваш.

Животът е една борба и ти си длъжен да се бориш.

А и медицината напредва с всеки изминал ден. Има шанс да се оправи всичко... Просто трябва да вярваш. Най-вече в себе си.

Dreben_G
12-24-2004, 13:44
6okiran sm!Men ne moa da se postavq na tvoe mqsto i vse pak ti kazvam:NE SE SAMOUBIVAI!
Edinstvenoto ne6to koeto e sigurno v sveta tova e smyrtta.Rano ili kysno tq idva.Nameri nqkyv na4in da seNaslajdava6 se na jivota i tva ne znam kakvo da ti kaja......

incheto
12-24-2004, 14:56
offf q stiga!!!Nali nikoga ne si pravil sex..taka 4e nikoga nqma da razberehs kakvo e...pomisli 4e moje bi nqmashe d ati haresa i si kasmetliq 4e nikoga nqma go pravish..ima mnog po hubavi ne6ta!!

12-24-2004, 22:50
Na4i tva deto go kazva6 e mnoo gadno :( Na nikoi ne go pojelavam,no vse pak da se samoybiva6 si e 4ista ludost.Seksa ne e edinstvenoto udovolstvie na sveta be 4ovek,ima mnogo drugi smisleni ne6ta za koita si zaslujava 4ovek da jivee.Neznam na kolko godini si,no na tvoe mqsto bih se zanimaval s bodybuilding t.e bih se nazobil.AKo misli6 4e nqma da pravi6 sex pove4e,nai dobre se nazobi,barem da si qk,i ti garantiram 4e 6te ima6 samo4uvstvie.

e_l_i_z_a
12-25-2004, 10:15
jivotyt ne e samo SEX!!!!!!!!!!!!!
v kraina smetka ako iska6 da si napravi6 kefa,ima tolkova mnogo `kef` na magistralite......gore glavata
a dokolkoto LUBOVTA-vseki rano ili kysno otkriva svoqta polovinka!!!

viks
12-26-2004, 13:02
kolkoto i da mi e gadno az ne moga da ti namalq bolkata i da ti povdigna samo4uvstvieto!ebi maika mu na sexa ama vie mujete mnogo durjite na penisa si.za tova 6te te suvetvam(kakto kazaha)-medecinata napredva do takava stepen 4e nqmam dumi-jenite stavat muje,a mujete-jeni!6tom takiva ne6ta se pravqt tvoq problem 6te se re6i bez NIKAKAV problem,osven finansite.no az vqrvam 4e maika ti ba6ta ti i rodnini,te obi4at mnogo za tova 6te si braknat v djobovite i v bankovite smetki i 6te te darqt s edin nov,krasiv i prav i korav-kakuvto ti go iska6!kolkoto i da me oprekvat drugite-nqma kakvo da si govorim-za teb penisa ti e po vajen ot kolkoto da ti kaja sq 4e ima drugo osven sex!spored men nai-radikalnoto re6enie na problema e tva i vqrvam 4e ako iska6 6te go napravi6!!!

Penny
12-26-2004, 18:32
abe pi4 ti si jivotno ako nekoia te harsva moje i bez bastun ima vuzmojnosti
1 stani travestit
2 zalepi si vibrator vmesto kura
3 na tozi sviat ima i prostitutki
SERIOZNO ne se sduhvai kat se otrepe6 ni6to niama da se opravi a i vinagi ima po-zle ot teb

08-21-2007, 11:37
tva e mn gadno :smt010 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089

batkodoki
08-21-2007, 14:27
аман от глупости!

момчето /ако ситуацията е реална!/ е с контузия на пениса. не е нито асексуален нито стерилен. иде реч само за изглед различен от приетия на копулативния орган. пластика на пенис се прави мн отдавна и това не е кой знае какъв проблем за днешните вузможности на пластичната хирургия.

Brenda
08-22-2007, 00:29
ami vij az imam edin priqtel na koito zabolq ot rak i mu mahnaha ediniq testis , koeto e ne6to podobno i togava si nqma6e gadje , oba4e toi e pi4 i sega ima mnogo gotina priqtelka i mnogo se obi4at i nikak ne e problem tova ;deistvitelno sexa ne e nai-vajnoto ne6to , i ako si palnocenen po princip tova 4e ima6 takyv problem i kompleks vaob6te ama vaob6te nqma da e problem za momi4eto do tebe , uspeh
P.S : Vmesto da sajalqvate mom`eto , daite mu kuraj vsi4ki !

ProstoAz
08-22-2007, 11:03
Темата е стара!