PDA

View Full Version : ???



RoMe0
12-18-2004, 07:30
На 15 години съм и не съм водил полов живот.От няколко месец наблюдавам образуването на една по твърда част малко наляво зад главичката.Тя има формата на браздичка с дължина 1 см.Тази част е напълно безчувствена и никога не ме е боляла.По-груба е на пипане и понякога се покрива с мъртви епителни клетки.Преди миех много стартелно пениса и специално тези участъци със сапун,но след като чух за гъбичките използвам само вода.Имам пърхот и съм генетически преразположен към гъбички.Каква може да е тази браздичка (прилича на белег от порязна рана)? Мерси преджарително! П.С.Възможно ли е да е мазол от прекалено онаниране,защото в тази област пада най-голямата тежест?

Josefinne
12-18-2004, 10:17
Едва ли ти е станал бмазол или раничка от прекалено онаниране. не съм чувала за такъв случай. Защо не отидеш на лекар и той ще ти каже по-добре. Мисля, че не е лошо, защото може да е нещо, което може да се излекува, а ако не - да стане хронично, което е много неприятно.

ani_love_me
12-18-2004, 11:04
emi az ne razbiram...no ne s1mniavam da ima i niakoi v tozi forum koito moje da ti kaje kakvo to4no e....po-dobre otidi na lekar i vzemi merki ot rano za6toto posle moje da se vlo6i ako e ne6to seriozno!

bepcho
12-18-2004, 14:59
hoi na lekar.....

^efas^^
12-18-2004, 17:48
Еми да иди на лекар ма със сигурност не е от чикиите :lol: Може верно някви гъбички да са ама не ми се вярва все пак ходи на лекар :lol:

worldclass
12-18-2004, 20:56
Ama kato rana li e?Ako e kato otvorena ranaa..bi trqbvalo da otidesh da te vidi lekar.
Ako e samo leko po tvyrdo obrazyvanie mislq che se poluchava pri prekaleno onanirane.Ako onanirash vseki den,ili po nqkolko pati na den se poluchava tova.Sled tova se maha.ama za koq chast "zad glavichkata govorish"Ne v gornata nali?Bi trqbvalo da se pada otdoly.....

fostenkata:)
12-18-2004, 21:04
mi nai dobre chico doktor bi ti pomognal tai che...otiai pri nego:) :wink:

bulgarche
12-20-2004, 05:28
Може да питаш "Доктор с Нож" какво да го правиш...

favor_91
03-01-2006, 10:24
hodi na lekar :P