PDA

View Full Version : Help meeee!!



????
12-18-2004, 08:07
Zdraveite hora i hori4ki!Imam edin vupros kum prosvetenite!!Na4i kogato se vazbudq i to mnogo prez opredeleni intervali ot penisa mi zapo4va da izlizva nqkakva stranna prozra4na te4nost!Nqkoi znae li kakvo predstavlqva tq???

DeSsi
12-18-2004, 09:33
Sperma naprimer

Josefinne
12-18-2004, 09:57
По това, че казваш, че течността е прозрачна съдя, че не става дума за сперма точно. Сперматозоидите по принцип плуват в една течност, която им позволява да се придвижват по-лесно и осигурява благоприятна среда за живота им. Когато се възбудиш хормоните, които командва мозъка ти стимулират производството на тази течност, защото се "очаква" да има е еякулация, т.е. тялото започва да се подготвя за нея. Не помня точно как се казваше тази течност, но важното е, че тя е течната среда, в която "плуват" сперамтозоидите. Те придават белия цвят на смермата, иначе течността е прозрачна. В нея могат да се съдържат малко количество спераматозоиди ( но малко) и е нормално да излиза и преди еякулацията. :D Така е до колкото знам аз.

Confusion
12-18-2004, 10:07
смазка бе :)

suzanna
12-18-2004, 10:32
lele..nachi mogat da stanat gafove vse pak :?:

ani_love_me
12-18-2004, 11:07
emi....niamam penis...ne moga da ti otgovoria!sorry :lol:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
II.Задължения на потребителите
10.Да НЕ публикуват мнения, които с нищо не помагат на потребителя,
пуснал темата ("neznam", "taka e", "ne moga da ti pomogna", "ne se
seshtam" и др.)

V.Санкции при нарушения на потребителите
1.Нарушения от ПЪРВА СТЕПЕН - санкционират се с предупреждение при
системно неспазване на точки 1,6,7,9,10 от раздел "Задължения на
потребителите"

BABY_SEXY_GIRL
12-18-2004, 14:53
lele..nachi mogat da stanat gafove vse pak :?:

4ela sam, 4e e veroqtno 2-3 % :(

bepcho
12-18-2004, 15:24
a sa de! moje da e vischko.. ;)

^efas^^
12-18-2004, 17:41
Тая течност сигурно е това дето каза Josefinne а за гафовете има вероятност да станат при хора които опитват да правят секс без противозачатъчни и си мислят че ако си изкарат пениса преди да са се изхварлили момичето няма да забременее ама тая течност за която става дума както каза Josefinne садържа сперматозоиди и вероятността момичето да забременее е голяма :lol:

Momchence
12-18-2004, 19:48
По това, че казваш, че течността е прозрачна съдя, че не става дума за сперма точно. Сперматозоидите по принцип плуват в една течност, която им позволява да се придвижват по-лесно и осигурява благоприятна среда за живота им. Когато се възбудиш хормоните, които командва мозъка ти стимулират производството на тази течност, защото се "очаква" да има е еякулация, т.е. тялото започва да се подготвя за нея. Не помня точно как се казваше тази течност, но важното е, че тя е течната среда, в която "плуват" сперамтозоидите. Те придават белия цвят на смермата, иначе течността е прозрачна. В нея могат да се съдържат малко количество спераматозоиди ( но малко) и е нормално да излиза и преди еякулацията. :D Така е до колкото знам аз.Vinagi se u4udvam kolko to4ni i kompetentni otgovori dava6 :) znae6 dosta...po4ti kolkoto men :P :lol:

AMG-to
12-19-2004, 17:12
silikon

Baccara
12-20-2004, 09:47
Zdraveite hora i hori4ki!Imam edin vupros kum prosvetenite!!Na4i kogato se vazbudq i to mnogo prez opredeleni intervali ot penisa mi zapo4va da izlizva nqkakva stranna prozra4na te4nost!Nqkoi znae li kakvo predstavlqva tq???

Ще ти дам бонус за въпроса: "Сперма"

favor_91
02-24-2006, 20:25
tva e znak 4e napulno si gotov za sex i iska6 kolkoto se moje po skoro da go napravi6!a s taq te4nost mn da vnimava6 da ne stane FALL i vinagi polzvai prezervativ:) ;-)

Uraken
02-24-2006, 22:58
Zdraveite hora i hori4ki!Imam edin vupros kum prosvetenite!!Na4i kogato se vazbudq i to mnogo prez opredeleni intervali ot penisa mi zapo4va da izlizva nqkakva stranna prozra4na te4nost!Nqkoi znae li kakvo predstavlqva tq???


ajajajajajaahahahahahaha ae tez patkani kat po4nat da sa praqt na nenormalni mn sa mi sme6ni eto zatova trq sa zabrani anonimni da pi6at v taz tema

favor_91
02-25-2006, 12:08
Jarhead☻ bokluk smrudel

VORTEX
02-25-2006, 13:52
tazi te4nost e taka nare4enata smaska! kakto jenata se ovlajnqva kogato se vuzbudi taka i muja se ovlajnqva! to4no tova e tazi te4nost koqto opisva6! edna ot celite i e da podpomogne po lesnoto vlizane na penisa vuv vlagali6teto!

Huan_Pablo
02-25-2006, 13:59
Abe pukai tam...kvo kato onaq rabota ti e defektna..ti nali si obraten MYXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAAAAAA

sexy_macka
02-25-2006, 14:01
Huan_Pablo Пуснато на: 25.02.6 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Abe pukai tam...kvo kato onaq rabota ti e defektna..ti nali si obraten MYXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAAAAAA

ama ti naistina si syper tupichuk...Isvinqvai ama prochetoh samo 2 tofi komentara nqha syper TUPI...kato teb !

Huan_Pablo
02-25-2006, 14:05
Huan_Pablo Пуснато на: 25.02.6 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Abe pukai tam...kvo kato onaq rabota ti e defektna..ti nali si obraten MYXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAAAAAA

ama ti naistina si syper tupichuk...Isvinqvai ama prochetoh samo 2 tofi komentara nqha syper TUPI...kato teb !


Kvo svirka da ne mi pravish sega...aide molq ti se..