PDA

View Full Version : Малко от един вестник...



aBeP4eTo
12-18-2004, 18:10
Първи ден: Голям купон по случай, че сите роми заедно са събрали 12 души, които не са роднини помежду си. Освен това са сами в цял апартамент 300 квадрата. Йедене и пиене на корем, докато е още чистичко.

Втори ден: Оказва се, че съквартирантите не са 12, ами 36 човека, защото всеки е донесъл в куфара си по двама свои роднини.

Трети ден: Водата в джакузито е газирана, ама става за пиене :!: :lol: Съквартирантите са недоволни, защото в изповедалнята няма тоалетна хартия, а пликовете от мисиите много драскат.

Четвърти ден: Нонстоп секс понеже няма друго за правене.

Първа елиминация: Сериозен проблем, понеже са номинирани Манго, Хасан и Айше, а така се казват 28 души от всичките 36. В крайна сметка доброволно си тръгват по трима от всяка група. След тяхното заминаване къщата мистериозно остава без одеала, батерии за чешмите, мокет, помпа на джакузито и дръжки на вратите.

Втори месец: Досега няма успешно завършена мисия, понеже още на първите елиминации са изхвърлили оня Хасан, дето е учил първи клас и след това няма кой да чете условията. В крайна сметка съквартирантите са с около 200% на минус от бюджета. Няма за ядене, изпушили са храстите, в боклука също няма нищо, бубите също са изядени, а в крайна сметка спира токът, защото някой е прибрал жиците. Пак е време за нонстоп секс.

Три месеца след края на шоуто: Телевизията е фалирала, праграмата е закрита, но никой не се е сетил да изведе съквартирантите :!:

Изрезка от вестник :lol:

GeRyTo
12-18-2004, 18:17
Бухахахахахахах тва е супер яко...мноооооооооооооооооо оооооооооооо ме изкефи :) :lol: :D :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :twisted:

aBnOrMaL_BaBy
12-18-2004, 18:28
хахахаха Супер яко е много ми хареса :) Кой е тоя вестник да почна да си го купувам?:Р

aBeP4eTo
12-18-2004, 18:36
Миии май 24 часа беше баща ми ми даде статииката и аз реших да ви я постна :lol:

DeaTHroW-ReC_F
12-19-2004, 11:09
тва циганския биг брадър ли е....щото съм гледала и другаде теми с подобно заглавие..ма не съм ги чела...мн е яко :lol:

e4o
12-19-2004, 11:40
тва циганския биг брадър ли е....щото съм гледала и другаде теми с подобно заглавие..ма не съм ги чела...мн е яко :lol:
hehe i as tva vikam, nekuv ciganski bigbrother :lol:

Josefinne
12-19-2004, 11:49
Оо, кефи ме определено :D

MyCuHkA
12-19-2004, 12:20
Това вчера го четах в е-бане.ком и много ме изкефи :lol:

LiNkiN4eTo
12-19-2004, 12:32
xaxaxa maniq :lol:

Satanas_daughter
12-19-2004, 12:44
He he iako e,daje mnogo iako!