PDA

View Full Version : LEPTEN...



svetla_88
12-18-2004, 20:22
Veroqtno vs ot vas e slu6al proslovytata reklama na lepten i efekta maika iska da mi go kypi ne 4e imam mn papki daje po4ti nqmam...iskam da popitam nqkoi polzval li go e ?deistva li?mi vs za lepten..ne samv puberteta no mislq 4e temata 6te e v polza na nqkoi ako se okaje 4e ima efekt..taka 4e 4akame otg :!:

suzanna
12-18-2004, 20:48
ami vij..shtom nqmash pupki nqma abs nikakuv smisul..ima super produkti prosto za vsekidnevna poddrujka na kojata..a inache imam suuchenik koito naistina ima problemi s pupkite i si e kupil leptnen no pri nego nqma nikakva polza naistina...zasega samo tova sum chuvala otnosno tozi produkt...

Terisa
12-18-2004, 22:47
i az iskam da razbera dali tozi proslovut Lepten pomaga,zashtoto az imam problem s papkite i sam polzvala kakvi li ne produkti ama ne mi pomagat izobshto,ta se 4udih dali tozi Lepten naistina shte pomogne....zashtoto tova e edinstvenata mi nadejda za da mi se mahnat tezi gadni papki!!!

Confusion
12-19-2004, 07:49
ne pomaga ... strannoto e che nikoga nqmah problemi s tiq pypchici, no predi nqkolko meseca(lqtoto)kakvo stana neznam... izvednuj izbiha neshto i to ne beha malko... pomislih che e nqkakva alergichna reakciq i az neznam ot kvo stana ... nashta kvo q beshe preshtrakala sachmata i porychala takova ... > nqmashe efekt . (3 weeks go polzvah) I SLed okolo mesec i polovina sled izlizaneto im taka si izcheznaha .... sqkash nqkoi gi beshe narisuval i posle iztril s guma .... pyk ne sym puber 18g :)
Shte ti preporycam neshto odena mi popadna pred ochite i go procetah :
1 lajicka hlebna soda raztvori v 2, 3 lajici topla voda i gi smesi da stane ednorodna smes i s pamuche namazvai... taka sled nqkolko takiva operacii vsichko izcezvalo. V edin forum go procetah, (ne ne prekalqvai s tova kolko pyti naden shte se capash > 2,3 max sigurno neznam)

MiRaCuLiXbb
12-19-2004, 13:21
Малко неща дават бърз и траен резултат при акнето и със сигурност Лептен не е едно от тях. Не виждам как едно мазило ще даде траен ефект при положение, че проблема се крие другаде. :?

e4o
12-19-2004, 16:57
mi nabor 88 ako si, mai si si ba6 v puberteta :roll: , no kakto i da e :D as sum 4uvala ot nqkolko poznati, 4e ne pomaga, no ne moga sus sigurnost da go potvurdq, tui kato li4no as ne sum go polzvala :roll: :wink:

Allicia
12-19-2004, 19:01
Ами братовчед ми ползва и беше крайно недоволен....после го беше яд, че е дал толкова пари. То си зависи от типа кожа, от организма, от всичко, а те го правят за един типаж, дето... знае ли се кой има точно такъв тип кожа, всеки може да е, ама на някой може да действа напълно противоположно, както беше в случая на братовчед ми! Незнам, аз лично не бих си дала парите просто ей така...аз преди няколко години имах бая пъпки и наистина нищо не ми помагаше!Ама както решиш....:) Ако си купиш, дано поне ти помогне!

BABY_SEXY_GIRL
12-19-2004, 20:01
Abe taka li ne razbrahte, 4e tiq produkti na WS Teleshop, Homeshoping i tem podobni sa pulni bokluci! Koito i da sam pitala i ima tehen produkt ne e dovolen! 4e kak 6te sa im dobri produktite kato gi reklamirat po 15min. i struvat po 100lv. - vsi4ko e zaradi ednata reklama, a ka4estvoto e O :!: :idea: Oburnete vnimanie na reklamata za "paro4ista4kata" primerno, zabelejete kak vi vtulpqvat, 4e s nqkakva para mrusnoto iz4ezva :lol: A vsa6tnost samo go razprostranqvate pove4e, 4e kakto moje da iz4isti edna tupa para, po taq logika i prozorcite kato se zapotqvat bi trqbvalo sled tova da lu6tqt :lol: Vsi4ko e napraveno za naivnici :!: :evil:

12-20-2004, 03:29
Аз имам Лептен, дадох 25 лева за тоя боклук .. и за кво .. щото изведнъж ми скимна, че имам много пъпки и трябва да ги махна ...
Изобщо не помага ... ама изобщо ... не си залужава да си го вземеш, по-добре си купи нещо друго, ако така или иначе имаш толкова пари ... за 25 лева сам сигурна, че не може да се вземе нещо 100 пти по качествено .. Лептен е пълен боклук!
Единственото хубаво нещо е може би, че ми прави кожата по мекичка ... ама ... пак не си залужава да дадеш 25 лева на вятъра ..

miskin
12-21-2004, 16:02
Abe taka li ne razbrahte, 4e tiq produkti na WS Teleshop, Homeshoping i tem podobni sa pulni bokluci!
Ти недей да правиш такива генерални умозаключения, след като не си ползвала техни продукти. Аз също не мога да твърдя, че всичко е прекрасно, но един "Космодиск" например помогна на баба ми да ходи без бастун и без болка (тя е инвалид със 100 болести и с отрязани пръсти на единия крак). Имам познати, които ползват "Витал център" и са страшно доволни.
Относно "Лептен"- ами не съм го ползвала, но и аз мисля, че всеки продукт, който ползвам би трябвало да е съобразен с моята кожа, това мазило ми звучи като пенкилер- лекарство за всички болести.

MalkataDrusalka
12-25-2004, 09:32
Най-добрата ми приятелка има много пъпки и си купи Лептен, макар че са доста бедни тея пъпки и бяха като комплекс и даде 25 лв за него, а ефекта избяга някъде!?!? :evil:

kudravoto
03-19-2006, 14:50
mi tozi lepten ne pomaga vuob6te
az su6to imah problem s pupkite i polzvam edin antibioti4en krem kazva se Retin-A mnogo pomaga

ProstoAz
03-19-2006, 17:07
Темата е стара!