PDA

View Full Version : suvkoplenie .. za momichetata



komproman
12-18-2004, 20:27
kvo mislite naprimer izlizate s nqkakvo momche za pruv put nasreshta,haresvate se ,a ,y djidji bidji,pochvate da se celuvate,i ako mnogo ste go haresali bihte li si legnali s nego oshte sushtiq den..

Eliiiiiiiiii sexsito
12-18-2004, 20:30
kvo mislite naprimer izlizate s nqkakvo momche za pruv put nasreshta,haresvate se ,a ,y djidji bidji,pochvate da se celuvate,i ako mnogo ste go haresali bihte li si legnali s nego oshte sushtiq den..
opredeleno ne :shock: -kolkoto i da mi haresva,ne sam takava

suzanna
12-18-2004, 21:38
e nee...prekaleno e veche :roll:

aBnOrMaL_BaBy
12-18-2004, 22:11
Определено не,защото за този период от време аз не бих могла да го опозная добре,от къде да знам че на следващия ден няма да тръгне да се хвали на аверите си че ме е ч*кал и т.н..още повече ако съм девствена и загубя девствеността си с него..супер спекло ще стане! :oops:

Cradle_Fan
12-18-2004, 22:16
kvo mislite naprimer izlizate s nqkakvo momche za pruv put nasreshta,haresvate se ,a ,y djidji bidji,pochvate da se celuvate,i ako mnogo ste go haresali bihte li si legnali s nego oshte sushtiq den..
Мисля, че този въпрос е излишен...никое себе си уважаващо момиче не би го направило :!:

NeBeSeN_88
12-19-2004, 06:03
Сега се ебаваш нещо.

12-19-2004, 06:17
kvo mislite naprimer izlizate s nqkakvo momche za pruv put nasreshta,haresvate se ,a ,y djidji bidji,pochvate da se celuvate,i ako mnogo ste go haresali bihte li si legnali s nego oshte sushtiq den..


mmmmmmmmmm ne

AMG-to
12-19-2004, 08:23
breii ma ti dadoha edinodushen otgovor

GalYol
12-19-2004, 09:10
Мисля, че този въпрос е излишен...никое себе си уважаващо момиче не би го направило :!:

Това, че ще си легна с някой, който познавам от 1 ден не означава, че не се уважавам.
Е разбира се в това няма да вложа никакви чувства, бих го направила(и съм го правила) заради физическото удоволствие.

GreenLadyM
12-19-2004, 09:32
NEEEE!

12-19-2004, 11:20
kvo mislite naprimer izlizate s nqkakvo momche za pruv put nasreshta,haresvate se ,a ,y djidji bidji,pochvate da se celuvate,i ako mnogo ste go haresali bihte li si legnali s nego oshte sushtiq den..
Определено не!Не бих спала с някой на първата среща!Ако ще да съм влюбена в него до уши.Просто няма да го познавам достатъчно! :?

little_black_dress
12-19-2004, 11:24
Гостът горе бях аз.

e4o
12-19-2004, 12:07
mi ne :?

boriana
12-19-2004, 14:29
Разбира се че не да не сам някоиа курва!

kiretoo
12-19-2004, 15:01
vsichki bihte dali da vi bodnat,ama sq vi e sram da si priznaete.

SanDRo
12-19-2004, 16:19
Мисля, че този въпрос е излишен...никое себе си уважаващо момиче не би го направило :!:

Това, че ще си легна с някой, който познавам от 1 ден не означава, че не се уважавам.
Е разбира се в това няма да вложа никакви чувства, бих го направила(и съм го правила) заради физическото удоволствие.
Zashto da ne vlagash chuvstva? Mislish, che ne mojesh da se vlubish v nqkoi za 1 den do tolkova , che da ne mojesh da go zabravish cql jivot ???

bulgarche
12-19-2004, 18:04
Мисля, че този въпрос е излишен...никое себе си уважаващо момиче не би го направило :!:

Това, че ще си легна с някой, който познавам от 1 ден не означава, че не се уважавам.
Е разбира се в това няма да вложа никакви чувства, бих го направила(и съм го правила) заради физическото удоволствие.
Zashto da ne vlagash chuvstva? Mislish, che ne mojesh da se vlubish v nqkoi za 1 den do tolkova , che da ne mojesh da go zabravish cql jivot ???

Нормално е да се влюбиш в някой още на първият път...що да не.. не ви ли се е случвало.. Въпреки че често това е грешка, нали знаете за първото впечатление....?????

GalYol
12-19-2004, 19:22
Мисля, че този въпрос е излишен...никое себе си уважаващо момиче не би го направило :!:

Това, че ще си легна с някой, който познавам от 1 ден не означава, че не се уважавам.
Е разбира се в това няма да вложа никакви чувства, бих го направила(и съм го правила) заради физическото удоволствие.
Zashto da ne vlagash chuvstva? Mislish, che ne mojesh da se vlubish v nqkoi za 1 den do tolkova , che da ne mojesh da go zabravish cql jivot ???

О със сигурност бих могла да се влюбя в някой за 1 ден, но аз имах предвих, че бих го направила, главно заради физическото привличане, а не заради чувствата. Просто, за да си призная и пред себе си, че наистина харесвам някой ми трябва повече от 1 ден.

BABY_SEXY_GIRL
12-19-2004, 19:47
6te mi se iska (ako naistina go haresvam), no nqma da go napravq, ne sam "leko momi4e"!

Cradle_Fan
12-19-2004, 21:36
Мисля, че този въпрос е излишен...никое себе си уважаващо момиче не би го направило :!:

Това, че ще си легна с някой, който познавам от 1 ден не означава, че не се уважавам.
Е разбира се в това няма да вложа никакви чувства, бих го направила(и съм го правила) заради физическото удоволствие.
Гал, това е моето разбиране по въпроса :wink:

Tiffany
12-20-2004, 07:43
Определено НЕ :!:

SEXoslava__
03-14-2006, 18:32
ne znam za men tova koeto pi6e po gore za men za PALNI GLUPOSTI tova ne te pravi kurva ili "leko momi4e"- toq izraz misleh 4e sa spreli da go izpolzvat o6te predi 50 godini ama aide :lol: saglasna sam samo s 1 mnenie 4e vsqka iska da go naprai ama ne si priznava

Wu-Tang
03-14-2006, 21:09
ххохоох лягаи с които искаш е ама на първа среща не щото момчето треа да разбере че искаш траина вързка и ако легнеш с него 6те те счита само за е*б*а*н*е

rowzz
03-14-2006, 21:30
vsichki bihte dali da vi bodnat,ama sq vi e sram da si priznaete.
много ясно.. то няма лошо нищо в секса.. даже си е съвсем нормално да го искат.. а не варвам да има жена която не иска да го направи(дори и монахините)

shizzle
03-14-2006, 21:41
Аве, само за мене ли "лека жена" е такава, която спи с простаци. Дори всяка вечер да си сменя партньорите, ако една жена ги избира коректни и стабилни, не бих я нарекъл курва. Просто това определение се свързва главно с просташко поведение, което пък си е мн относително нещо.

ProstoAz
03-14-2006, 21:42
Темата е стара!