PDA

View Full Version : Боли ...



Djursi
12-19-2004, 11:44
Значи с новия ми пр като правим секс и всичко е мн яко ... само, че ме боли ... Се едно ми е за първи път .... и то не ме боли като хората ми имам некво странно чувство, че влиза мн на вътре и малко ме понаболва... Чак до яйчниците се едно ... Някво мн гадно и то не винаги ... Само при някой пози ... Ама е мн гадно ... Кажете от какво може да е ...

e4o
12-19-2004, 11:58
Spoko, i na men mi se e slu4valo, i naistina ne e mnogo priqtno, no prosto go pravete v takava poza, v koqto ne se polu4ava tva use6tane i vsi4ko 6te si e oki :wink:

LiNkiN4eTo
12-19-2004, 11:58
mi kaji mu i pravete tezi pozi , pri koito ne te boli

GalYol
12-19-2004, 12:01
Ако първият ти път е бил скоро е нормално. Мен при някои пози ме понаболяваше около 3-4 месеца след първия път.
А ако не е хубаво да се консултираш с генеколог.

Djursi
12-19-2004, 12:06
Ами съвсем не беше скоро ... Даже хич не беше скоро ... Ама не знам ... То по някога и когато аз съм отдоло ме боли ... Аве не знам :( Ама първия път като легнах с него не беше така ... После почна да ме понаболва ... Аве ужас ... Пък чувството е мн гадно ... Се едно съм куха от вътре и някой ме ръга с голям нож

GalYol
12-19-2004, 12:15
А преди колко време ти беше първия път?

Eternal^^
12-19-2004, 14:20
А преди колко време ти беше първия път?

Nemislq 4e tova e ot zna4enie ;)

A da ti kaja tova se polu4ava ako na priqtelqt ti mu e mnogo golqm (golqm li mu e ? :)) , a ti razbirase ne si tolkova "dylboka" i vliza tvyrde navytre, prosto mu kaji da e po vnimatelen i da ne go vkarvva 4ak tolkova..mislq 4e ot tova e problema

Djursi
12-19-2004, 14:34
Ам мерси ... :) Дано се опражят нещата

Baccara
12-20-2004, 08:49
Или си хванала някой надарен пич или имаш възпаление.

^efas^^
12-20-2004, 14:49
Намери си приятел с по-малка патка :mrgreen:

Djursi
12-20-2004, 16:36
Или си хванала някой надарен пич или имаш възпаление.

Какво може да е това възпаление ... ???
Иначе е стабилно надарен :)

shtraker
12-20-2004, 20:26
az tochno ot tva si mislq che e che mu e mnoo golqm .. i zatva taka ..
i sq btw mi stava smeshnoo na temite deto gi puskat det si mislqt pichovete che sa im malki patkite :> a sq se oplakvat che mu e mnoo golqm .. to kakto si e lafa ne moje da se ygodi na edna jena ..

Passion_baby
12-20-2004, 20:48
Spoko,mislq 4e e normalno da te boli ako e tolkova nadaren :lol: no vse pak vnimavai nqkoi pat da ne e po-grud i da ne te zaboli pove4e1ina4e i na men mi se slu4va ,osobeno ako sum otgore..to e vse edno e super davutre i 4ak ti pritiska dalaka!!ama kakto i drugite pisaha-izbiraite si po bezbolezneni pozi :wink:

GeRyTo
12-21-2004, 13:45
Спокич мила..и на мен ми се получава така при някой пози и наистина е малко кофти чувството..но това се получава щото влиза докрай...просто кажи на приятеля ти като сте в тези пози да е мааалко по внимателен и всичко ще е наред :)

!ck0
12-21-2004, 14:37
Дам доста неприятно , а ти казвала ли си му , че те боли или ... ако не кажи му да бъде малко по - внимателен и да не напира толкова ....:)

Verliebt_Maedchen
12-21-2004, 16:19
mi ako mu e mn golqm....

incheto
12-21-2004, 16:38
mi neznam..nai dobre sprete da praite sex v tiq pozi koito te boli!

Eliiiiiiiiii sexsito
12-21-2004, 16:59
a ne.spored men mi kaji da e po vnimatelen i v opredeleni pzi da si zima6 svoeto miasko-kakto na teb ti e dobre,nego nali ne go boli.govori s nego kaji mu malko po poleka :roll:

baby947
12-21-2004, 17:07
az tochno ot tva si mislq che e che mu e mnoo golqm .. i zatva taka ..
i sq btw mi stava smeshnoo na temite deto gi puskat det si mislqt pichovete che sa im malki patkite :> a sq se oplakvat che mu e mnoo golqm .. to kakto si e lafa ne moje da se ygodi na edna jena ..

Няма "прекалено голям". Влагалището е прекалено дълго, за да не го "побере". Мисля, че 30 см.

Може би имаш някаква инфекция, Джърси.

Най-добре е да отидеш на гинеколог.

SanDRo
12-21-2004, 17:36
Значи с новия ми пр като правим секс и всичко е мн яко ... само, че ме боли ... Се едно ми е за първи път .... и то не ме боли като хората ми имам некво странно чувство, че влиза мн на вътре и малко ме понаболва... Чак до яйчниците се едно ... Някво мн гадно и то не винаги ... Само при някой пози ... Ама е мн гадно ... Кажете от какво може да е ...
Ot 25cm penis ili ot 5cm plitka p*tka :)

C-I-A-R-A
12-21-2004, 18:50
kogato te boli smeniai pozata poniakoga stava taka kogato si prekaleno suha :arrow: poveche vreme se vazbujdaite i mislia che niama da imash problemi :wink:

favor_91
04-10-2006, 10:16
Намери си приятел с по-малка патка :mrgreen:
:) i q taka vikam

04-10-2006, 15:00
може пък да му харесва да я боли и за това да и го вкарва до яичниците...кой знае :::

LoLita^
04-10-2006, 15:14
hmm.... da ti kaja 4estno i pri men se polu4ava po nqkoga taka no spored men pri4inata e 4e naistina mu e mnooogo golqm :D
i kogato vliza celiq napravo si boli.Za savet nz .... mai nqma opraviq :-D ( vslu6ai se v nqkoi ot po-gore poso4enite) ;-)

_MyJkO^MoMi4e_
04-10-2006, 15:48
mislq 4e nikoi ot tozi forum ne moje da ti pomogne i 4e trq da se posavetva6 s ginekolog :roll:

04-10-2006, 16:02
ne se pritesnqvai, ako mu e golqm , normalno e da te boli ... Skoro i az pisah tema sas sa6tiq problem za razmera , moq priqtel su6to e s dosta golqm , no sled vreme se svikva , kaji mu da e po nejen i 1vite puti da ne e dokrai.

penywise
04-10-2006, 16:06
а бе я кажете в кво се изразява "доста голям"

че женското влагалище е около 8 см май? (средно) :-k

mnogomili4kata-sf
04-10-2006, 16:24
Бе зависи....ако по грубичко го вкарва...от това също боли разбира се...трябва по-внимателно

Krasimir___
04-10-2006, 20:15
Ей маце тоя сайта много ми помогна на мен и моята приятелка в частност. Разгледай !

http://www.paradizo-sex.com/malepages/penisdebate/main/page49.htm

http://www.paradizo-sex.com/malepages/penisdebate/main/page50.htm

04-10-2006, 20:23
Ами да не ти го вкарва целия и не правете тези пози или ги правете,но по внимателно..а пък и ако му е по-големшичък :::

rowzz
04-10-2006, 20:43
мали.. бати темата чесно браточки.. много му е голям, моля да ми кажете как да се излекувам.. то се получава така че някои хора дет са чели 2 3 теми от форума отговарят без да им мигне окото .. Отиди на гинеколог за да си сигурна..
не.. просто нямам думи.. мисла тая вечер да си замълча щото ми умря коня..

Мрън
04-10-2006, 21:52
Уфф ама всички сте едни специалисти, чак свят да ти се завие от бисери! Вземете прочетете малко информация преди да си измисляте небивалици!

Женското влагалище е 8-11см дълбоко. При възбуждане обаче то се удължава като повдига нагоре матката. В случай че девойката не е достатъчно възбудена и овлажнена, при дълбоко проникване е нормално да усети какво дразнение на влагалищната лигавица, така "бутането" на шийката на матката. Последното често е болезнено. Освен това положението на шийката на матката се промена и в различните дни от месечния цикъл. Например от към седмица след овулация до няколко дена след менструация е по-ниско долу и е по-твърда и затворена. Тогава при дълбоко проникване и неподходяща поза, всеки досег с нея води до по-неприятно усещане. Това от своя страна може да доведе и до болки в яйчниците, до следконтактно кървене и ако е редовно дори до образуване на ранички на шийката на матката.

Като допълнение мога да кажа, че има жени, чиито яйчници са разположени по-ниско и при някои пози да изпитат болка. В такива случаи единственото, което може да се направи е да се смени позата.

П.П. И вземете се образовайте малко. Недейте само да пишете глупости!

Wu-Tang
04-10-2006, 22:20
е браво е ти изчепа темата

Мрън
04-10-2006, 23:30
моля, моля! :-)
Това и беше целта. Хубаво е понякога да се поява по нещо смислено и полезно, от изписаните глупости не печелите много!

gamercheto_
04-11-2006, 07:36
emi sladurano sled kat tolkova ta boli i to dori kat si ot dolu za ko nesmeni6 priqtelq moji pak da mu e prekaleno golqm ili kriv i za tva da ta boli

bulgarche
04-11-2006, 07:51
К'ат тъй кръвъ тръбътъ ко сакаш?
Еми да, възможно е (е на теб ли да го казвам, ти го изпитваш). Той определено е усетил това...

Коя поза е най-болезнена за теб?

04-11-2006, 10:09
Ходи на лекар да провериш дали нямаш някое възпаление. По принцип от някои пози може да те заболи, но не непоносимо. Мен по едно време така ме болеше и се оказа, че имам възпаление на тръбата на яйчника. Взех си лекарствата и после всичко се оправи. Не си заслужава да търпиш болки и да чакаш да ти мине от самосебе си. Колкото по-бързо отидеш на лекар, толкова по-бързо и по-ефективно ще се излекуваш.