PDA

View Full Version : onlain potrebiteli



Satanas_daughter
12-19-2004, 20:26
Общо онлайн са 44 потребители: 19 Регистрирани, 0 Скрити и 25 Гости

niakoga ne ste li se zachudvali vurhu tova? vinagi gostite sa poveche ot nas...nie tuka si se skusvame ot prostotii :oops: i vseki se znae a niakoi uligofren ot drugata strana ni se kikoti na prostotiata i puska izmisleni temi za da se budalka s nas.... :evil: :x

Allicia
12-19-2004, 20:37
И на мен ми се е случвало да се замислям, ама мисля, че това винаги ще си остане така....Някои от гостите наистина се нуждаят от помощ, ама съм сигурна, че повечето са такива, които се габаркат с нас, и се чудят само с какво да ни заблудят, как да ни вържат на глупостите си...

BABY_SEXY_GIRL
12-19-2004, 21:10
Zamislqla sam se i mnogo dobre znam, 4e i takiva gi ima! Da si se budalkat s nas! Ot tova gubqt samo te, za6toto sa ograni4eni i glupavi, za da go pravqt :lol: :lol: :lol: 8)

e4o
12-19-2004, 21:25
mi to vuv vsi4ki forumi e taka :roll:

Traffic
12-19-2004, 21:29
mi to vuv vsi4ki forumi e taka :roll:да, само че тука тия гости могат и да си пишат като гости. а в моя форум няма такива привилегии. гост ли си там - нямаш никакви права.... :twisted: :twisted: :twisted:

amy lee
12-19-2004, 21:33
mi to vuv vsi4ki forumi e taka :roll:да, само че тука тия гости могат и да си пишат като гости. а в моя форум няма такива привилегии. гост ли си там - нямаш никакви права.... :twisted: :twisted: :twisted:e ima razlika mejdu tvoq forum i tozi.ina4e i az sum se zamislqla po tozi vapros no ne mojem ni6to da napravim :roll:

reality_girl{}
12-20-2004, 05:31
Vseki ot nas se e zamislql za tova no vinagi e bilo taka i taka 6te si ostane.Naistina ima hora koito se nujdaqt ot pomo6t i nie trqbva malko ili mnogo da se opitame da im pomognem,a za tezi koito samo puskat bezsmisleni i glupavi temi ni6ty ne mojem da napravim.Vse pak vseki ima pravo na glas.Pak i to s vremeto 6te sviknem prosto ne im obra6taite vnimanie i gotovo aide bye i sas zdrave :wink: :oops: :P

bulgarche
12-20-2004, 05:38
Да ве, само пускат смешни теми да ни базикат...

GreenLadyM
12-20-2004, 07:47
Mi normalno na vsqkude e taka...loshoto e 4e ima hora koito naistina se nujdaqt ot suvet...a ti drudite samo se zanimavat s gluposti i se 4udqt kakva prostotoq da izmizalqt.... :roll: ama za sujalenie nishto ne moje da se napravi...hora vsqkakvi

zElEnA^mAsLiNkA
12-20-2004, 07:53
M0je bi trqbva da im se 0grani4at vyzm0jn0stite ... de da znam p0-d0bre e si4ki da se regvat i tyi ... :}}

LunaTriCk
12-20-2004, 12:07
И да направят така, че гостите да не могат да пишат нищо, какво им пречи да се регистрират в бързината и пак да правят мизерии :?:

suzanna
12-20-2004, 12:24
za sujalenie si absoliutno prava :? ..a osobeno kogato tezi personaji puskat temi koito sa si napravo podigravka s foruma edvam se sdurjam da ne izpraskam klaviaturata si bez da e vinovna gorkata :roll: ..mn se draznq..!ama prostotiqta ne hodela po gorata to si e kazano :wink:

Iliqn4eto
12-20-2004, 12:51
Vseki ot nas se e zamislql za tova no vinagi e bilo taka i taka 6te si ostane.Naistina ima hora koito se nujdaqt ot pomo6t i nie trqbva malko ili mnogo da se opitame da im pomognem,a za tezi koito samo puskat bezsmisleni i glupavi temi ni6ty ne mojem da napravim.Vse pak vseki ima pravo na glas.Pak i to s vremeto 6te sviknem prosto ne im obra6taite vnimanie i gotovo aide bye i sas zdrave :wink: :oops: :P

[/b]napalno sam saglasna s tebe.... a i nqkoi ot tezi ne reg potrebiteli sa samite reg,no gi e sram da si kajat problema:)ama samo kak go obqsnih....

Iliqn4eto
12-20-2004, 12:52
Vseki ot nas se e zamislql za tova no vinagi e bilo taka i taka 6te si ostane.Naistina ima hora koito se nujdaqt ot pomo6t i nie trqbva malko ili mnogo da se opitame da im pomognem,a za tezi koito samo puskat bezsmisleni i glupavi temi ni6ty ne mojem da napravim.Vse pak vseki ima pravo na glas.Pak i to s vremeto 6te sviknem prosto ne im obra6taite vnimanie i gotovo aide bye i sas zdrave :wink: :oops: :P

napalno sam saglasna s tebe.... a i nqkoi ot tezi ne reg potrebiteli sa samite reg,no gi e sram da si kajat problema:)ama samo kak go obqsnih....

eNigMaTic^
12-20-2004, 17:23
Ами дразнят ме :x Има и такива, които се нуждаят от помощ, но повечето просто с извинение осират темите :evil: :x :evil: :x

united_colors
12-21-2004, 14:56
Drazniat me no ne mi puka za tiah, ve4e postvam samo v temi na registrirani potrebiteli, ako niakoi iska pomo6t da ne se krie! :evil: