PDA

View Full Version : Не искам с друг!



mnogomili4kata-sf
12-20-2004, 11:00
Темата отдавна не е актуална и вече няма нищо общо с мен...за това "редактирам"

^efas^^
12-20-2004, 15:37
Еми карай с тия дето са от твоя град за развлечение пък оня като се срещате с него си се ебете и т'ва е а пък ако нещеш други чакай да се видите и т'ва е к'во толко сложно има пък и как някой друг да измисли вместо тебе дали да ходиш с някой или да не ходиш :?:

bodil4e_f
12-20-2004, 19:14
6e kaja samo edno:za men iznevqrata e MNOGO gadno ne6to!!!sama si pravi izvodite!!

shtraker
12-20-2004, 21:33
6e kaja samo edno:za men iznevqrata e MNOGO gadno ne6to!!!sama si pravi izvodite!!
AZ SUM NA SUSHTOTO MNENIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

12-20-2004, 21:53
ne gi slushai tes prostaci :) puk za problema ti - shte ti mine :))

Janina
12-21-2004, 07:22
mnogomili4kata-sf ti za mene si edno lapence deto ne znae prosto kakvo iska i e gotova da legne s vseki kum koito ima vle4enie i i haresa.Ama taka kato te gledam se o4ertava6 edno zdravo k**** ako ve4e ne si takova de.Ama nqma stra6no te pove4eto sa kato tebe taka 4e uspokoqvai se pone 4e nqma da si s ne6to po razli4no ot ostanalite.E ot mene si razli4na kakto i ot nqkoi druygi koito durjat na priqtelite si i kolkoto i da gi privli4a nqkoi drug te si durjat na svoeto i si go pazqt za da ne zagubqt ne6to mnogo po skupo i cenno a ne kato tebe da trugnat da si lqgat s toz i onzi.Az bqh s priqtelq mi po4ti godina dori ne sum se zagledala po drug a e imalo mnogo hubavi mom4eta koito sa mi predlagali.Za sujalenie s nego vsi4ko prikly4i amna tova 4e sum svobodna ne zna4i 4e 6e trugna da lqgam s toz i onzi-imam si uvajenie a ti si edna malka p*******.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Форумът не е място за обиди! Моля, спазвайте правилника!
Благодаря!

mnogomili4kata-sf
12-21-2004, 09:25
Janina ...Не ме познаваш за да се изразяваш толкова смело....може би и аз не се изразих правилно...става въпрос,че вече не изпитвам същото към приятеля си...и аз не съм му изневерявала до като не срещнах това момче и аз съм против изневярата, но това момче ме привлече невероятно много...и не се притеснявай вече реших,че е по-добре да скъсам с приятеля си преди да съм го наранила, защото той не заслужава... :roll:

Allicia
12-21-2004, 14:29
6e kaja samo edno:za men iznevqrata e MNOGO gadno ne6to!!!sama si pravi izvodite!!
така си е!
как може да изневериш на някого и после да казваш, че не можеш да правиш секс с него. Аз се питам как си го погледнала в очите, а ти се притесняваш за това, че не ти се правило секс с него...

LiNkiN4eTo
12-21-2004, 14:33
ko ti puka :wink:

SANDRETO
12-21-2004, 16:52
mi gadna si maina,ne e chestno ili si s nqkoi v kraina smetka ili ne,inache se izqvqvash kato neshto podobno na kurvoletka :? ,taka ch epomisl si s koi v sashtnost iskash da si i badi s nego i struva li si izobshto da budesh s edin chovek

incheto
12-21-2004, 17:45
tova e adski tapoooo

bulgarche
12-22-2004, 08:04
6e kaja samo edno:za men iznevqrata e MNOGO gadno ne6to!!!sama si pravi izvodite!!
AZ SUM NA SUSHTOTO MNENIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:evil:

Mushroom
12-22-2004, 11:35
6e kaja samo edno:za men iznevqrata e MNOGO gadno ne6to!!!sama si pravi izvodite!!
Това е!За мен изневярата предрешава една връзка.Супер подло нещо е...,но както и да е.Ти си знаеш.
Правилно си решила да се разделиш с въпросното момче,предполагам,че той е в неведение за станалото,иначе сигурно ти щеше да си зарязаната...!

MiTk{}
12-22-2004, 14:59
Значи, скоро преспах с едно момче към което имам невероятно влечение , само че той не е от моя град...не се бяхме виждали около 2 годино, но преди месец бяхме заедно. И в крайна сметка сега непрекъснато отбягвам приятеля си...просто не искам да спя с него...даже не съм сигурна дали искам и да бъда с нео въобще...какво да правя....и преди ми се е случвало когато преспя с някого да желая само него и да не искам повече с човека, с когото съм всъщност

mi dobre mili4ka iz4ukai se s nego ama toi posle 6te si ide pak v negoviq si grad ... i kakvo pravim posle? ama iskam i priqtelq da nau4i za tova 4e da ti na4upi rogata koito mu slaga6 i da te vidq posle kakvo 6te poravi6? I v kraina smetka za tova si ima6 glava na ramenete za da misli6 s neq a ne za krasota ... sama si preceni dali da prodaljava6 s tvoq priqtel ili da si s drugiq ...

BABY_SEXY_GIRL
12-23-2004, 21:16
Skupa, ti vaob6te naqsno li si kakvo pravi6 i za6to ugajda6 na interesite si, praveiki okolnite na 2 stotinki?

ProstoAz
12-24-2004, 11:08
Ами зарежи приятеля си като не искаш да си с него! Няма смисъл така и двамата да се измъчвате, но по-добре не му казвай за този другия, с който си спала, просто му кажи, че вече чувствата ти към него не са същите...А пък и може след като се разделите отново да започнеш да изпитваш нещо към него, защото човек винаги иска това, което няма. :wink: Сега сигурно още си мислиш за другия, но това може би ще отмине, ако не се виждате дълго време, според мен, просто ще го забравиш.
И още нещо: Каквото и да ти говорят другите не се притеснявай, ти си го направила, защото си го искала и другото няма значение. Не сте ли забелязали как всички правят неща, които са само в техен интерес? Хората се превръщат в егоисти и трябва и ние да сме такива. Гадно е само все още да продължаваш да си с приятеля си, защото излиза, че го лъжеш. Не съжалявай за неща, които вече си направила, защото времето не може да се върне, гледай на пред и извличай ползите от всяка ситуация! :twisted:

urt
03-07-2006, 12:54
ebi nared

Klizmata
03-07-2006, 13:33
6e ti kaja samo edno ti si ebati dolnata naebana kurva.A i o6te ne6to mom4eto s koeto si v momenta i to 6te6e da ti go kaja ako znae6e po-dobre skusai s nego za6toto 6te razbere za kakvo stava duma i 6e te ebe v dolnata putka.I sled kato ve4e znae 6te kaje na mnogo hora 4e si ebati kurvata koito 6te kajat na o6te hora 4e si ebati kurvata i nakraq 6e po4nat da ti vikat 4e si kurva ako ve4e ne ti go kazvat 4esto de i ti 6te po4ne6 da reve6 i da se obqsnqva6 4e ne si a ti si DOLNA KURVA.

P.S. :I ne mmi govori iskam samo s nego 6toto posle 6e iska6 samo s o6te edin i posle samo s o6te edin i posle samo s o6te edin i nakraq 6te se ozove6 na okolovrusnoto i 6te si s mnogo ama pone 6te ti davat pari vzemi da go napravi6 tova ideq e kato si kurva i iska6 da te 4ukat pone da ti davat pari za taq rabota. :smt019 :smt019 :smt019 :smt019

SEXtreme
03-07-2006, 13:59
Значи, скоро преспах с едно момче към което имам невероятно влечение , само че той не е от моя град...не се бяхме виждали около 2 годино, но преди месец бяхме заедно. И в крайна сметка сега непрекъснато отбягвам приятеля си...просто не искам да спя с него...даже не съм сигурна дали искам и да бъда с нео въобще...какво да правя....и преди ми се е случвало когато преспя с някого да желая само него и да не искам повече с човека, с когото съм всъщност
:oops: :oops: :oops:
Уау...ти явно имаш голям опит в изневрите, не си си ли се научила на нещо???Мацка - зле си :) Иначе - ще бъде много гадно да си зарежеш гаджето, но още по-гадно е да го лъжеш така, тъй че те съветвам да скъсате...пхх [-X [-X [-X :smt018 :smt018

KOKOKKK
03-07-2006, 14:51
6e kaja samo edno:za men iznevqrata e MNOGO gadno ne6to!!!sama si pravi izvodite!!
AZ SUM NA SUSHTOTO MNENIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:evil: :-D :-D :-D :-D Eto koi izneverqva :D hahah to pove4e izneverqvat :) Malko sa tiq deto ne izneverqvat .....Osobeno mom4etata ....Te sa na iz4ezvane .....
Po temata : Zemi si ostani sas segashnoto 6toto toq vremmeniq she si otide i sled tva si na suho :D

bulgarche
03-07-2006, 14:56
Немога да ви разбера защо пишете по теми писанми...преди достатъчно дълго време.
На тоз с поста преди мен ще му отрежа пишката !!! :smt019 :smt013 :smt014

malchoto_f
03-07-2006, 15:07
malka li si ta pita6 nas!!!! dokato ne se nau4i6 da vzima6 re6eniq sama 6te si edno dete... takiva problemi kolkoto i da ti se govorie- nie sme NEPOZNATI.

mnogomili4kata-sf
03-07-2006, 17:43
ХАхахахахаххаа...тва пък е толкова стара тема...когато бях млада и прекрасно глупава...мерси за изказванията на всички

XePouH
03-07-2006, 18:08
6e kaja samo edno:za men iznevqrata e MNOGO gadno ne6to!!!sama si pravi izvodite!!
AZ SUM NA SUSHTOTO MNENIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
me 2 [-X

ProstoAz
03-07-2006, 22:06
Темата отдавна не е актуална и вече няма нищо общо с мен...за това "редактирам"

А аз я заключвам! :wink: