PDA

View Full Version : Чудя се...



^efas^^
12-20-2004, 17:22
как родителите на повечето деца, които са под 18 години им разрешавтат да седят навънка след вечерния час?? Какво им казвате как ги убеждавате?? Сега например искамна нова година да излезна някъде със стария ми клас, а наще искат да ходят в Пловдив и майка ми вика че ако незнаела точно къде ще ходя и кога щесе прибера неможело да си остана сам в къщи, което 99% означава, че няма никъде да отида. Как убеждавате родителите си? Мойте ли са прекалено строги или ваще са прекалено мекушави :?: Помогнете ми и как да ги убедя да не ходя с тях в Пловдив на нова година. Предврително ви благодря :)

Iliqn4eto
12-20-2004, 17:32
heh mi pogovori si s tqh,no btw na kolko godini si ,ako si pod 12 i az ne bih te pusnala:)i moite sa mi zabranqvali kogato sam bila pod 15,no gi razbiram te se pritesnqvat osobeno na nova godina kakto ti kaza,togava kvi li ne se sabirat i te neznaqt s koi 6te si ...no ako tolkova mnogo iska6 pogovori si s tqh seriozno i im obqsni 4ekompaniqta e dobra,4e tam 6te ti e po interesno otkolkoto s tqh.. i ako sa razbiraemi hora(v koeto ne se samnqvam) 6te vidi6 4e 6te saglasqt...aide UspeH v ubejdavaneto :)

^efas^^
12-20-2004, 17:37
На 14 години съм карам петнадесетата. Ако знаеш колко много пъти съм се опитвал да ги убедя да оставам по до късно вечер. Само два пъти съм оставал до 12 часа вечерта без тях. Единият път беше на четеринадесетия ми рожден де а другия на рождения ден на съученичка. На РД-то на съученичката останах само щото мн лизки приятели дето и майка ги знаеше бяха там и аз успях да я убедя че и те остават до толко късно, но не съм имал друг път късмета да я убедя същото. Просто са много строги :(

the_witch
12-20-2004, 17:44
hah ne se opvdavai moite do 10 ne sa me puskali puk kvo ostava do 12 takiva sa si nz az nqma da moga da gi ubedq ina4e stiskam palci da te pusnat!

air_J
12-20-2004, 17:49
emi brato izvoda e da porasnesh i az na tvoite godini se drazneh ama sega vsi4ko mi se vryshta ostavqt me postoqnno sam ne davam obqsneniq kyde hodq koga shte se vryshtam sega po nova godina daje se o4ertava da byda okolo mesec sam v doma :twisted:

^efas^^
12-20-2004, 18:26
air_J Завиждам ти аз ако можех да остана 1 месец сам вкъщи щях да се насера от кеф. Бтв на колко години си :lol:

e_l_i_z_a
12-20-2004, 18:44
ami prosto ima razli4ni tipove roditeli ima nqkoi koito naistina se pritesnqvat za decata si(i s golqmo pravo za6toto kvi li ne kuki i drugi otka4alki se motaqt po ulicite no ako si s golqma kompaniq mo eda ofeikate :D )
no ima nqkoi roditeli deto izob6to ne im puka za decata si i donqkude gre6at
a ima i drugi ,koito prosto sa vdignali ruce ot decata si i ve4e ne iskat da se zanimavat s disciplinata im
taka 4e moi 4ovek izvodyt e ,4e dokato ne stane6 na 15-16,nqma da te pusnat,6tom ti kajat 4e ne te puskat :wink:

^efas^^
12-20-2004, 18:57
Аз си мисля че до 18 години няма да ме пускат до късно :(

bodil4e_f
12-20-2004, 19:18
ami ako ti ne znae6 kak da nakara6 roditelite si,nie li da znaem?!?!? :evil:

^efas^^
12-20-2004, 19:35
ДА :twisted:

DeaTHroW-ReC_F
12-20-2004, 19:35
Аз си мисля че до 18 години няма да ме пускат до късно :(
и при мене е така ма главно зарад бащаат ноу строго ко*еле :lol:
ма поне знам че са отговорни..споко ше дойде и нащо време..

DeaTHroW-ReC_F
12-20-2004, 19:36
bodil4e_f тва е сайт за хелп.....се някой има такиа родители и може да помогне...пуу

^efas^^
12-20-2004, 19:39
При мен е обратното майка ми е супер строга. Баща ми би ме пуснал ако му отговоря на 3 въпроса точно кратко и ясно:
1. Къде отивам
2. С кого ще съм
3. Кога ще се върна
А пък майка ми колкото и да я моля все недава

amy lee
12-20-2004, 20:00
ami az ne kazvam ni6to...na6ite mi davat da si sedq do kusno :roll: ^efas^^,mai nqma6 drug izbor osven da pita6 ba6ta si :roll: 8)

Murderdoll
12-20-2004, 20:02
деа и мойта майка е супер гадна....а
баща ми понеже и се води по акъла и той
винаги на нейното мнение... :x :x :x
най-късно в 11 тряя съм си вкъщи...винаги...
за нощна дискотека и дума да не става..
добре поне че тука не се кефя да излизам
по дискотеки(то само една де) :evil: :evil: :evil:
и се си мисля че до 18 и мен няя ме пускат...
абе майната им...кво си мислят че ше чакам до 18 ли :roll:
пфф

air_J
12-20-2004, 20:16
na 19 sym i imam edyr biznes :twisted:

Грахче
12-21-2004, 07:35
интересно, вече истинските и отговорни родители се наричат "строги" и "гадни"... просто майките ви сa грижовни,тревожат се и им пука за вас! :evil:

пфу...

Baccara
12-21-2004, 08:50
Ми аз да съм и аз бих се страхувал за детето си. Егати времената в които жевеем. Едно време стоях на улицата до към 12 часа, а бях само на 7-8 години и нашите не се притесняваха въобще. Сега не знаещ какъв изрод е ти излезе насреща!
РАзберете родителите си - страх ги е за вас. Едни родители са положително анстроени, други не.

Baccara
12-21-2004, 09:01
Ми аз да съм и аз бих се страхувал за детето си. Егати времената в които жевеем. Едно време стоях на улицата до към 12 часа, а бях само на 7-8 години и нашите не се притесняваха въобще. Сега не знаещ какъв изрод е ти излезе насреща!
РАзберете родителите си - страх ги е за вас. Едни родители са положително анстроени, други не.

artbaby
12-21-2004, 11:25
emi normalno e na 14 si vse pak az kato bqh na 14nashte......... afe ostai sq pri men neshtata sapo durg na4in ;) povqrvai mi po dobre da ne te puskat otkolkto da ne im puka za tebe ......... naish kvo e gadno kato kajesh "tate moje li da hodq edi si kude " ....... i v otgovor ti se vruchvat pari i na nikoi ne mu puka kude hodish i koga se pribirash ...... i cql;a ve4er da te nqma razbirat 4ak sutrinta kogato nqkoi vliza v staqta da te subudi i da ti oprai legloto ..... pri koeto sledva tel obajdane i vupros jiva li si ? i posle ti zatvarqt :roll:

artbaby
12-21-2004, 11:25
emi normalno e na 14 si vse pak az kato bqh na 14nashte......... afe ostai sq pri men neshtata sapo durg na4in ;) povqrvai mi po dobre da ne te puskat otkolkto da ne im puka za tebe ......... naish kvo e gadno kato kajesh "tate moje li da hodq edi si kude " ....... i v otgovor ti se vruchvat pari i na nikoi ne mu puka kude hodish i koga se pribirash ...... i cql;a ve4er da te nqma razbirat 4ak sutrinta kogato nqkoi vliza v staqta da te subudi i da ti oprai legloto ..... pri koeto sledva tel obajdane i vupros jiva li si ? i posle ti zatvarqt :roll:

^efas^^
12-21-2004, 13:15
ami az ne kazvam ni6to...na6ite mi davat da si sedq do kusno :roll: ^efas^^,mai nqma6 drug izbor osven da pita6 ba6ta si :roll: 8)
Аз и да го питам няма смисал щот майка няма начин да убеди майка ми да ме оставят сам за нова година

^efas^^
12-21-2004, 13:16
ami az ne kazvam ni6to...na6ite mi davat da si sedq do kusno :roll: ^efas^^,mai nqma6 drug izbor osven da pita6 ba6ta si :roll: 8)
Аз и да го питам няма смисал щот майка няма начин да убеди майка ми да ме оставят сам за нова година

LiNkiN4eTo
12-21-2004, 14:09
moite ne mi slagat rejim ama na nova godina opredeleno nqma da mi dadat da praznuvam s priqteli :roll:

fostenkata:)
12-21-2004, 16:04
awe i na mene ne mi davat koi znai kolko raboti primerno sega kato izlizam prez zimata trqbva da sym samo do 10 chasa:( a lqtoto do 11-12 koeto e mn rqdko 12 imam predvid a sq po nova godina shte praznuvam s priqteli nashte me puskat awe tq maika mi e mn pekana ama ponqkoga e....de a znam samo na diskoteka ne me puska ama....ne mi i trq mn de az kat sam s kompaniqta pak mi e veselo a kak q obejdavam li mi...ne znam:) :wink: