PDA

View Full Version : snejnata kralica i love site



TSecret
12-21-2004, 11:40
iskam da vi pomolia za malko informacia za ve ne6ta zna4i:
1.iskam da si svalq ot nqkade filma snejnata kralica{2te serii} kadeto go davaha po btv sabota i nedelia..ili ako znaete niakava info za nego pi6ete please
i
2.kajete niakvi sites za love-ili napi6ete kvoto imate-trqbvat mi razni kratki tekst4eta KATO smsi....
10x predvaritelno

obezumqla_po_st
02-28-2005, 20:05
za snejnata kralica,pak 6e ti kaja da tursi6 v www.data.bg
a za love sites-www.vratza.com
sled kato vleze6 tam,klika6 na vicive,ot tam na sms fun i...se kefi6

TSecret
02-28-2005, 20:34
xixixi mersi-lele taq tema mn stara we az 4ak zabrai 4e sam q puskala...xixix-10x vse pak

leona
02-28-2005, 21:09
*izprati tozi sms na 4oveka kogoto obi4a6, kogoto haresva6, za kogoto misli6, s koito ti e priatno, i si pomisli za6to az ti go pra6tam!

*horata kazvat 4e 6okolada e nai - sladkoto ne6to na sveta, samo za6toto ne te poznavat

*o4ite ti sa 4eren ad, ustnite - 6veicarski 6okold. Kazano na kratko ti si ne6to adski sladko

*viarva6 li v lubovta ot pruv pogled ili da min o6te vednuj?

*ne viarvai 4e jar sa zvezdite, 4e slunceto sveti za nas, 4e istinata se krie v lajite, no viarvai - obi4am te az

*na nebeto ima tri zvezdi tova sme az , ti i 4oveka , koito 6te ni razdeli

*6te vzema ot Rila darvo, 6te napravia ot nego pero, 6te go potopia v moreto i 6te napi6a na nebeto "OBI4AM TE"

*ako imah strela bih ia zabila v tvoeto surce i s kravta koiato pote4e bih napisala "OBI4AM TE"

*iskam 1000, lubia 100, hodia s 10, no jelaia samo teb!!!

*jelaia ti tolkova mnogo 6tastie 4e niakoi den da se moli6 na Gospod za malko ne6tastie

*obi4ah te - ti mene ne, sanuvah te - ti mene ne, zabravih te - ti mene ne ...

*vali, vali, i neka prodaljava da vali, da zatrupa propastta, koiato ni deli

*ti si bik koito se obiasniava na vsiaka krava koiato minava

*ako ima ne6to po - hubavo ot proletta, ne6to po - priatno ot no6ta i ne6to po - veliko ot lubovta - neka bade tvoe

*ako niakoga bez teb ostana az niama da sum pove4e 4ovek, a trup s dalboka rana , za koiato niama lek !

*priatno patuvane na koraba "MLADOST" na ekskurzia "LUBOV" prez okean "JIVOT" !

*kak moje6 da kaje6 na dajda da ne vali, sled kato sa6testvuvat oblaci? Kak moje6 da kaje6 na listata da ne padat, sled kato sa6testvuva viatara?
Kak moje6 da mi kaje6 da ne se vlubvam, sled kato sa6testvuva6 TI ?

*otkakto te sre6tnah sam 4ovek be sarce... Az li ti go dadoh, ti li mi go vze - ne znam, no te molia , pazi go dobre, pazi go do tvoeto, za6toto to bie za teb!!!

*Mtel vi uvedomiava, 4e daljite 1 000 000 celuvki. Ako ne gi izplatite vednaga lihvata e tri bezumni no6ti s men . Sega kakvo 6te pravi6, a?

*Bog sazdade angel4etata i gi ostavi v Raia da si igraiat, no edno bilo tolkova krasivo, 4e drugite mu zavideli i go butnali na zemiata. Mnogo li se udari?

*Puls - 200, kruvno - 190 na 190, du6evno sastoianie - pulna skrub, koncentracia - nikakva, kopnej - neizmerim... Rezultat - niamam 6ansove bez teb!!!

*ti si vsi4ko nai - hubavo na tozi sviat. Edinstvenoto hubavo, koeto ne si e, 4e ne si moi /a

*4uvstvam se adski zle. Ne sum bolna ot 6arka, nito ot grip. aspirin niama da mi pomogne, za6toto ne me boli glava. Mnogo po seriozno e - lipsva6 mi !!!

*Ot o4ite mi kapiat salzi, za6toto ne vijdat tvoite o4i. Racete mi sa prazni, za6toto ne te pregru6tat. ustnite mi sa studeni, za6toto ne dokosvat tvoite. Sarceto mi e razbito za6toto ne si do men !

*Purvia put, kogato te vidiah se strahuvah da te dokosna, purvia put kogato te dokosnah se strhuvah da te celuna. Purvia put kogato te celunah, se strahuvah da se vlubia. Sega, kogato te obi4am, se strahuvam da ne te zagubia!

*V momenta, v koito te vidiah za purvi put ti stoli sarceto mi. Vtoria put razpali plamaci v nego, a sega ot nego e ostanal samo edin vuglen.

*Otnema minutka da haresa6 niakogo, 4as- da osaznae6 4e si vlubena, den za da goobikne6, no posle cial jivot ne titiska da go zabravi6...

*Kria salzite si, kogato spomenavam imeto ti. No poviarvai mi - ne sa6testvuva 4ovek na koito da lipsva6 tolkova mnogo !

*6te izka4a nai - visokia vruh, 6te preplavam nai - dalbokia okean, 6te napravia vsi4ko, samo za da uspeia da ... izbiagam ot teb

*Znam 4e napravih mnogo i glupavi gre6ki, no v tursene na pro6ka i 6tastie iskam da ti kaja 4e vse o6te te obi4am

*ne znaiia dali me obi4a6 tai iskreno, kakto predi, no znai 4e az te obi4am po silno, otkolkoto ti

*Obi4am te, tuk niama taina, a istina, bolka gor4iva i muka bezkraina, 4e ne razbira6 moiata lubov

*Rodihme se za da se sre6tnem. Sre6tnahme se za da se zalubim. zalubihme se za da se obiknem. Obiknahme se i ne iskam da se razdeliame.

*Obi4ah te kogato be6e s neia, obi4ah te , kogato be6e sam, obi4ah te, kogato kazah 4e te mrazia, obi4am te i v tozi mig, sega.

*Ne znam az kak da te nari4am. Sarceto mi za teb tupti, no znam v jivota si vednaj obi4am i moiata lubov si ti

*Obi4am te, obi4am te -6epne sarceto mi bez glas. - Obi4ai me, obi4ai me do setnia mi 4as!!!

*Pomu4ih se da te zabravia, no sarceto me boli. Ti be6e purvata mi obi4 i poslednata 6te bude6 ti!

*Dnes deniat e po - hubav ot v4era, a utre o6te po hubav 6te gree. Niama, niama pred nas bariera, 6tom v sarcata ni obi4 jivee.

*Ne moga pove4e da kria, 4e mnogo skupa si mi ti. Spodeliah samo na hartia moite 4uvstva i me4ti

*prosti mi az mai4e te saudih. Prosti 4e idvam v tozi kusen 4as, no sarceto mi se stiaga ot poluda v pregrudkite na svoiata taga. Obi4am te!

*Az ne sum lubovna prosiakinia, a i niama da te molia, razberi! No 6tom az tolkoz te obi4am kakvo da storia mi kaji?!

*Bez teb ne moga razberi. Bez teb sareceto me boli. Bez teb za mene niama radost. Bez teb uviahna moita mladot !!!

*Za sv. Valentin iskam da ti podaria ne6to milo, ne6to sladko, ne6to sexy, no displeia e prekaleno malak da me
pobere, za tova ela pri men da si vzeme6 podaraka!

*Ako za denia na vlubenite jela6 eroti4en masaj - natisni 1, za nejnost i romantika natisni 2, za lubov - 3,
a za vsi4ko tova naberi moia nomer !

*Az sum tvoita valentinka. Ti si moita polovinka. Pred Mtel sms-no se zari4am samo tebe da obi4am !!!

*Ti si 4ast ot moeto sarce. Bez tebe to razdelia se na dve. Ti mi dava6 hiliadi ne6ta kato dnes v denia na lubovta

*Obi4am te, za6to da kria. Nima izmama e tova ?! ne6tastni hora sa onia koito kriat lubovta

*Obi4am te, za6to da kria?! Obi4am te nima e griah?! Sarceto si pred tebe 6te razkria- obi4am te otkakto te vidiah

*Az pisah -ti ne otgovori. Az moleh ti ne me razbra. Sega me tursi6 i se moli6, no kusno e -sega ne sum sama !!!

*Vsiaka snejinka dokosnala se do teb e edna moia celuvka. Naistina e kratka, no tova e za6toto i snejinkite se topiat pri
dopira si s teb...

*Tarsi se : muj-krasiv, s hubava kola, hubav zadnik, 4udesen v legloto, mil i grijoven. Znam 4e ne si ti no ako poznava6
niakoi takav - dai mi nomera mu :)

*Triabvat ti 60 musklula za da se cupi6 i 20 za da se usmihne6. Za6to se mori6 tolkova ?!

*Pogledni sveta okolo teb i 6te vidi6 tvorenieto na Bog. Pogledni v ogledaloto i 6te vidi6 4uvstvoto za humor na Bog...

*Skoro 6te e liato. Pti4kite 6te go praviat, p4eli4kite 6te go praviat, za6to i nie da ne go napravim? O, zabravih, 4e nie
ne mojm da letim!

*Kak 6te vika6 na ku4e bez kraka? kakto i da mu vika6 to niama da doide!

*Ti si moiata du6a. Ti si zvezdata koiato ozariava moiata no6t. Obi4... 4akai malko, tova e gre6en nomer

*poglednato iuridi4eski celuvkata e usten dogovor za davane na dolnia etaj pod naem...

*Ti si princa /princesata na moite me4ti. Ti si mom4eto/momi4eto s nai - krasivite o4i. Ti si moeto jelanie. Edinstvenata
misal v moeto saznanie.

*Sexa e kato matematikata : izvajdate drehite, pribaviate legloto, razdeliate krakata i se umnojavate. kak si s matematikata?

*Jaduvam tvoite celuvki, jaduvam tvoiata usmivka, jaduvam tvoite o4i, jaduvam tebe razberi !

*Bez teb se u4a da jiveia i tarsia na4in da ne me boli. Bez teb se u4a da kopneia i da prevurna vsi4kite salzi v me4ti

*Misli6 li po niakoga za men? Za prikazkata ni karsiva? dali 6te se povtori onzi den. "Lubov" bez teb e prosto duma siva.

*Biahme dvamta, prilepnali edin kam drug. Biahme izpalneni s strast, kopnej i jelanie, za6toto i na dvamata 6te6e da ni e
za purvi put. Ako go niama6e straha 6te6e da se polu4 edin velikolepen skok s bundji...

*Ve4ni s mene ti badi. V tozi sviat na zloba i laja me4taia vse do mene da si ti! Sarceto mi za teb blenuva,
bezkraino te jaduvam.

*Zatvariam si o4ite i vijdam drugi dve to4no sre6tu mene. Pulniat s radost drugi dve. Tova sa tvoite o4i kato greinali
zvedi. V tiah vijdam svoite me4ti, a tam si samo ti.

*Ti si vest, podadena mi ot nebeto. Valna - o4ite na moreto. Ti si centar na moiata vselena, du6ata na jivota moi,
me4tata pokorena, ti si vsi4ko.

*Ne stiskai moiata raka otmaliala. Ne kazvai za posledno "Prosti". Az ne viarvam 4e ima razdiala.
Ne viarvam, ne viarvai i ti.

*Obi4a6 li me ti sms mi izprati, i ne mi pasi treva, dokj si lubovta

*If you had sex 365 times 12 months and your condom isn`t good enough even for a tyre,what do you call that?
A FUCKING GOODYEAR :)

*Maikata na turgoviata e reklamata. A maikata na reklamata e: Izmamata! Zhenata ili e bolna ili e nedovolna! Koi e
ftorichnia polov beleg? Portofeila!

*imash sniag v ekrana na GSM-a! Duhai da go izchistish

*Ako otreje6 krilata na muhata, ako i otrje6 i krakata, tia shte umre ot skuka. Taka i az umiram kogato ne si do
men!

*Kakvo se puli6? Ste ti pi6a kogato si iskam

*Ne si tikai mrusnite prusti v liceto mi! podpis: Tvoiat Telefon Az sum v legloto...ako moje6 ela... da si pogovorim

*Kogato lunata izgree prez deniq ,kogato zvezdite s raka ulovq ,togava i az 6te potana v zabrava i na6ata lubov 6te
izostaviq.

*Da bqh krasiv kato roza,sred tvoite cvetq,bih dnite ti daril s valshebna krasota ! 6tom iska6 roza 6te ti dam!Vzemi
sarceto moe da razcafne6 tam.

*Ne znam kak 6te go prieme6, tova moje da razbie sarceto ti. Za tova niamam smelost da ti go kaja v liceto -
lipsva6 mi.

*Vseki mig za teb me4taia, za tvoite hubavi o4i. Druga radost az ne znaia - za men si samo ti

*Za6to o4ite mi te galiat nejno i grabiat jadno ot lika ti? Gledam te prehlastnato, bezbrejno, obi4aiki du6ata i
platta ti

*Ti si sladak mig deistva6t kato narkotik

*Sarceto mi izdava zov. Zov za tvoiata lubov. Ti nad men se sajali i v sarceto si me priuti

*dnes kazvah li ti "Obi4am te" ? Ne? No az 6te ti go kazvam i napomniam vinagi, bezbroi puti. Obi4am te

*Eto pak no6ta zaspiva, a s neia i moiata du6a. 6te vitae pak sami4ka i teb 6te tursi tia. Zatvori i ti o4i i v tozi sun s men badi

*tebe iskam da dokosna, do teb v legloto da se prosna, na u6ence da ti 6epna i v racete ti da trepna

*Nikoga ne gubi6 kogato obi4a6, no vinagi gubi6 kogato potiska6 4uvstvata si. Obi4am te

*az te obi4ah, za6to ne me razbra, az dulgo plakah, za6to ne me vidia? Drug moite salzi iztri, a kak iskah drugiat da bade6 ti

*neka vsiaka no6tna tumnina ti nosi po edna me4ta. Neka vseki idva6t den ti napomnia pak za men

*mejdu 23:00 i 1:00 4asa 6te se izvar6i prestaplenie. Miasto : tvoeto leglo. Izvar6itel : az. Jertva : ti. Motiv : lubov. Molia te, badi to4en

*ako do 25 sec. ne mi otgovori6 ( 15 ve4e iztekoha). ako do 10 ne mi prati6 sms, mi dalji6 div sex. O, vremeto izte4e. 4akam te

*131313131313131313131313131313131313131313131313 ebeti se ta 2 ne vidish

*Prosti, 4e te zabravih. V jivota drug namerih az. Pro6tavai za na6ia posleden 4as. Kogato kazah ti "mahni se" ti trugna si bez strah. Sega te molia zabravi
me - za vsi4ko sum vinovna az

*Imah sarce no sega to e tvoe. Imah misli no ti gi prevze. Imah svoboda no ti mi ia otne. Jiviah v sviat na me4ti no sega sveta mi i me4tite si ti

*Ako si zatvori6 o4ite za 3 sec. kakva eroti4na fantazia si predstavia6? OK! A koga da doida za da ia prevarna v realnost

*Slunce az sam v bolnica. Otkriha mi kamak v bubreka, piasak v jlu4kata, voda v kolianoto i teb v sarceto

*Ima udari koito ponasiame, ima bolka koiato tarpim. Ima spomeni koito otnasiame v no6tite, kogato ne spim. Za6to ima obi4 koiato otkrivame, no ne
mojem da ia spodelim

*Ako e vazmojno 4ovek da se vlubi dva pati, to purvia bih se vlubila v teb. A ako ti se okaje6 gre6ka, vtoria put bih se vlubila v gre6kata!

*V jivota si te sre6tnah slu4aino vlubih se v teb bezkraino che te obi4am nqma samnenie da te zabravq nqmam namerenie.

*If you want to have a brother go home and fuck your mother

*Lije6 me a az se raztapqm,darji6 me razcete si a az te capam.Lapa6 me a az svar6vam v ustata ti.Tova sam
az delta varhat na sladoleda!!!

*Tova lice,tova prekrasno izla4vane tazi plenitelna usmivka,tezi krasivi o4i... No stiga tolkova za men.Ti kak si ?

*Gospod e sazdal sveta za 6 dni no mu e otnelo vekove da sazdade nqkoi tolkova krasiv,umen i inteligenten
kato men.

*Za teb bih otishal i na kraq na sveta,no samo ako obe6tae6 da stoi6 tuk.

*v tazi prekrasna no6t iskam da te skria na nai- skri6noto miasto, da te celuvam ne tolkova skri6no, no na
nai - skri6nite mesta.

*Zdravei priatelu! Moje li da te pregarna? No pregrudkata vodi do celuvka. Celuvkata vodi do obi4, a obi4ta do sex.
Ta moje li da te pregurna?

*Az sum malko zeleno 4ove4e, izbralo tvoia telefon. Tursa4 sum na jenski nomera v nego. Tarsia, tarsia, i ni6to ne
namiram. Izvod : ti si gey

*Horoskopat vi za sedmicata : zdrave - zvezdite se usmihvat, 6tastie - zvezdite se usmihvat, kasmet : zvazdite se
usmihvat, sex : zvezdite umirat ot smiah

*moje6 da mi svali6 bluzata, moje6 da mi svali6 pantalonite, daje moje6 da mi svali6 pra6kite ako nastoiava6, no
molia te ostavi 6tipkite na prostora

*1 savet - liagai da spi6! 1 laja - idvam pri teb! 1 istina - 6te te skusam ot sex! 1 podrobnost - ne znam koga

*Slunceto gasne, lunata tuji, nebeto pla4e, moreto mul4i, i vsi4ko tova samo za6toto ne si do mene ti

*Vsiaka sutrin jelae6 da go po4uvstva6, da go duha6, da go dopre6 do ustata si. Togava gore6ta te4nost se izliva v teb
Tova e nasladata ot kafeto

*Sburkal sam nomera, no ako si momi4e mojem da 4uknem edna sre6ta

*v4era mi se obadiha ot raia, za da mi kajat 4e e izbiagal nai - hubaviat im angel. No ne se boi, az ne te izdadoh !

*Ako vinagi, kogato si misleh za teb, ot nebeto pada6e po edna zvezda, to ti 6te6e da razbere6 kakvo e lubovta,
a Lunata - 6to e samota

*bih iskala da ti kaja mnogo, bih iskala da ti kaja vsi4ko, tvoia sum - tova e mnogo, obi4am te- tova e vsi4ko

*i tazi no6t te sanuvah. Trupa ti noseh na race. Ubihte za da te spe4elia makar s izstinalo sarce

*6te spra da te obi4am 4ak kogato gluh hudojnik narisuva zvuka ot pada6to listo na roza varhu kristalen pod

*Tu te iskam, tu te mrazia, tu te jelaia gore6to, tu sled tova 6te te pregazia. Kakvo tolkova napravi, 4e moeto sarce ne
moje da te zabrvi

*Pregra6tam te s racete si, koito ne mogat da te zadarjat, no koito ne iska da zadarji ni6to toi pritejava vsi4ko.
Obi4am te

*Dnest 6te grabia az ot lubovtati, 6te postroia za tebe prikazen palat, a vatre s Kama Sutra pod raka, 6te te napravia
nai - izkusen akrobat

*Arestuvan si ot MVR po 4len 69. Obvinenieto - otkradna sarceto mi. Prisada - diva no6t s men bez pravo na objalvane

*Ti se promukna prez prozoreca i ciala no6t ne me ostavi da spia. Celuv6e me strastno 4ak do bolka, no nakraia te
hvanah glupav komar

*Az sum ubietz, obivam hora za pari...No samo zashtoto ti si mi priqtel, iskam da te ubiq za nishto !

*Tova e telefonna teroristichna grupa. Momentnoto priemane na tozi SMS aktivira virus. Tozi virus 6te zarazi GSM-a ti
vednaga. Vednaga ako ne mi otgovorish na saobshtenieto

*Ako niakoia nosht goliam pulen chovek skochi prez tvoiat prozoretc, sgrabchi te i te sloji v chuval ne se pritesniavai
az kazah na Diado Mraz che se nujdaia ot teb za Koleda

*Poruchali ste si zhigolo.Molya,vkluchete vibroalarma na GSM-a si.Navrete si go.Shte zvunna sled malko: 50imp/m

*Iskam te, iskam te. Iskam da te zamykna v krevata, da te mucha i izpotia, da te tresa dokato sym v teb i tialoto ti da
gori. Obicham te-vechno tvoi G R I P!

*Kakvo e tova grozno neshto na shiata ti? A, tova e liceto ti!

*Vseki ima pravoto da izglupiava ot vreme na vreme, no ti prekaliavash s tazi privilegia!

*Usmivkata e vtoroto nai-hubavo neshto koeto mojesh da napravish s ustata si.

*Shto e to? Dulgo i tunko, pokrito s koja i samo Gospod znae v kolko dupki e bilo? Cherveiat

*Zaplatata e kato cikula na jenata. Idva vednuj v meseca i produlzava 2-3 dni.

*Shte izglezdash chudesno ako svalish okolo 2 kg. Spored men drehite ti tejat tochno tolkova

*Policiata izdirva zapodozrian koito e duhovit, umen i krasiv.Ti si veche eliminiran ot turseneto, no kude da se skria az?

*Kakvo e Jivota? Jivota e Lubov. Kakvo e Lubovta? Lubovta e Celuvka. Kakvo e Celuvkata? Ela tuk da ti pokaza!

*Ne moga da poviarvam che sled vsichkite laina koito sa videli vse oshte sa zaedno. Kak koi? Buzite na zadnika ti.

*Usmihni se ako ne nosish nikakvo belio

*Kakvo e kopele? Muj koito te chuka ciala nosht s 5cm penis i te celuva za dovijdane s 10cm ezik

*Vashiat vibrator smu6tava GSM mrejata na Mobiltel.Izklucete go vednaga, ili telefonut vi shte bude sprian!

*Mobiltel vi preduprezdava, che telefonut vi e pregrial.Slozete go pod studena techashta voda za da predotvratite
nepriatnite posledstvia

*Vdigni si bluzata za da vidia cicite ti, kazal Loshiat vulk na Chervenata shapcica. A tia si vdignala polata i kazala: Ne.
Napravi go kakto pi6e v knigata

*Gospod e suzdal sveta za 6 dni, no mu e otnelo vekove da suzdade niakoi tolkova krasiv, umen i inteligenten kato MEN!

*GSM-ite sa edinstvenoto neshto, za koeto muzete sporiat koi ima po maluk

*Ti me izpolzvash!Razmazvash me, podmokriash me, machkash me, darpash me dokato zadovolish sebe si.Posle mе
zahvarliash prosto taka. Tova e sadbata na edna cigara

*Poslednite izsledvania pokazvat che ako si sexualno neopiten i ne stavash za nishto v legloto durjish telefona si v diasnata ruka

*Ne e li ujasno da si iaice? Chukash se samo vednuj v zivota si, triabvat ti 4 minuti da se vtvurdish, i edinstvenata jena koiato
siada na liceto ti e maika ti !!!

*Sex is like Nokia - Connecting people, like Nike - Just do it!, like Pepsi - Ask for more, like Samsung - Everyone is invited and
like me - TO GOOD TO BE TRUE

*Chuj bez tebe az ne moga.Navsiakude te vodia.Lapam te v usta i te vurtia dokato razbera ce si prosto cetka za usta!!!

*Mnogo si mi vkusen-znaj.Obicam te bez kraj.Lapam te kogato az gelaia i taka moga do bezkraia.Ti si neshto tuj lecebno i za
mojte zubi si potrebno-Orbit protiv karies!!!

*Vecher se promakvash tiho v moita staia.Tarsish tvoeto miasto po moeto golo tialo i kogato go namerish jadno go
zasmucvash.Shiban komar!

*Ima goresht sex,barz sex,lud sex,gushkasht sex,nejen sex,grupov sex,a za hora kato teb niama SEX

*Runo ima-OVTZA ne e,vtvardiava se-TZIMENT ne e,kosti niama- OKLJUV ne e,na tumno raboti-MINIOR ne e,burzo
omekva-PAMUK ne e,ako go poznaesh-VUTRE da ti e!

*Kato dokosna tvoiata shia,kato dopra moite ustni s tvoite i usetia tvoia sok v men.....Ah kolko mi lipsvash lubima butilko
FINLANDIA!

*Az biah na 15 a toi na 25.Beshe me strah znaeh che shte boli.Toi go izvadi i az usetih che iztrypvam.Posle poteche kryv
.Za pruv put mi vadeha zub

*Trudno e da si penis.Imash glava, no ne i mozuk, sliapo oko, dvama ot susedite ti sa tashaci, drugia e zadnik, a nai-dobriq
ti priqtel e putka

*Predstavi si che si na dunato na okena i ne ti stiga vuzduha, a tashacite mi sa kislorodni butilki zatova mi lapni kura i duhai.
Ne se smei shte se udavish

*Fiksiram svoia kurs do stepen tvarda i neka po–nadolu da ne marda, che pochne li toi niakoga da spada da znaesh vrazkata
ni se razpada

*Snoshti pak ne me ostavi da spia chustvah te v sania mi Prisastvieto ti be machitelno Ostavi sledite si varhu men! Utre ste te
ubia proklet komar!

*Lijesh me, a az se raztapiam.Darjish me v razete si a az te tzapam.Lapash me, a az svarshvam v ustata ti...Delta vrah na
sladoleda!!!

*Kogato nepoznat muj podaryava cvetya tova e IMPULS, a kogato nepoznata jena pushka v telefonnata vi slushalka tova
sa 12 imp/min

*Biah gola.Rozoviat mu tzviat mnogo me vazbudi.Dopriah ustni do nego i zapochna da se ugolemiava.Pipah go, galeh go
dokato prokletia balon ne se spuka!!!

*Snoshti te tursih navsiakade. Iskah da te osetia varhu moeto golo tialo, iskash da vliaza v teb, iskah da pochustvam
aromata ti, no kade beshe ti ..Moia glupava pijamo

*Beshe mi toplo i priatno! Pipah go, galeh go,iskah go, stiskah go dokato poteche biala technost. Za parvi put v zivota si
doiah krava

*Mobiltel obiaviava nachaloto na 10 minutno bezplatno vibrirane na vashiqt telefon, i vi preporuchva da si go navrete otzad

*Daje chak me hvana strah - shte me skasash, no ot smiah.Dokoga shte mi se hvalish, dokoga shte mi se palish

*Dve kravi si pasiali i ednata kazala: Chu li za bolestta Luda krava? , a drugata otvurnala: O, tova ne me interesuva -
az sam pile.

*Roditelite mi sa se sreshnali na miasto kato tova. Po-dobre vednaga da se mahame.

*Mush pod 100 kila ne e mush, mush nad 100 kila e svinia! A ti kolko tezhish?

************************************** imash sniag v ekrana na GSM-a! Duhai da go izchistish

*Ako ti vikash,az vikam ...ako ti se smeesh ...az se smeia ...ako ti si vesela ...az sum sushto vesel,ako ti si tujna ...
az sushto sum tujen ...a ako ti si vuzbudena, obadi mi se.

*Bog suzdade vselenata, Zemiata, prirodata, suzdade muza i si pomisli:Toj e dobur i hubav!.Posle suzdade zenata i si
pomisli:E vse shte se grimira...

*Bog suzdade sveta.Bog suzdade moreto i zemqta.Bog suzdade i teb, no iavno i Bog pravi greshki...

*Prekaliavaneto s alkohol ponqkoga vodi do zabremeniavane!

*Hej, ne beshe li ti tova v poshtata onzi den?Sus sivoto iake.Ne?O, znachi e bila torbata bokluk...

*Zenata obicha da ima chetiri zivotni v kushtata si.Jaguar pred vratata, lisica v garderoba, bik v krevata i idiot kojto da
plashta za vsichko tova.

*Ogledalata trqbvshe da misliat predi da pokazvat istinata.Nali?

*Poiskah ot Bog cvete, a toj mi dade gradina, poiskah durvo, a toj mi dade gora, poiskah reka, a toj mi dade okean, poiskah
priqtel i toj mi dade teb!

*Zakon na Murfi: Vsichko, koeto moze da se sgreshi, se greshi rano , ili kusno...Murfi e bil optimist!

*Vsichko, koeto nqkoga sum iskal e tova, koeto imat drugite

*Edin den shte sreshtesh zenata na zivota si, no veche shte si ozenen

*Horata se chudiat koe se e poiavilo purvo - kokoshkata ili pileto?Vsushnost purvo e bil petela

*Kogato izberesh da ne pravish izbor, pravish izbor, zashtoto izbirash da ne izbirash

*Vseki iska da otide v raia, no nikoi ne iska da umre

*ISintezirajki pantomimikata na paradoksalnata antropologia i baziraiki se na solidna fundamentalna praktika shte
buda kratuk-YAZ MI KURA

*Kakvo li si pozelavat zvezdite kato vidiat padashti hora?

*Kakvo li chuvstva peperudata, kogato se vliubi?

*Kakvo li broiat ovcete predi da zaspiat?

*Zdravej, az sum virus, kojto shte vleze v mozuka ti...O, suzalqvam nqma kude da se podslonq, nqma mozuk

*Vsichki gubi stavat za iadene, no niakoi za ednokratno

*Vseki chetvurti brak zavurshva s razvod...Kak li zavurshvat ostanalite?

*Mobiltel obiaviava nova tarifa, s ceni spored goleminata na penisa vi...Chestito!Vie govorite bezplatno!

*Zashto Bog e suzdal purvo muzut? Zashtoto vseki si pravi chernova.

*Koga razbirash che si nadhvurlil normalnoto si teglo?Kogato si pochivash na plaza i nqkoj prirodozashtitnik se
opita da te vurne obratno v moreto

*Zashto ne moze muzut ednovremenno da e krasiv i inteligenten?...Zashtoto togava shte e zena

*Ako niamashe kraka shteshe li da nosish obuvki?Ne!Togava zashto nosish sutien?!

*Tolkova si hubava, sladka i dobra...Zalko che ne haresvam zivotni!

*Viarvash li, che skliuchvaneto na brak v petuk nosi neshtastie?Razbira se, zashto petuk da e izkliuchenie

*Iskash li da doidesh u nas za malko pica i sex?Ne?Zashto, ne obichash li pica?

*Moze li da te snimam?Kolekcioniram prirodni bedstvia

*Ako iskash da izbqgash ot momche svali mu pantalonite i si vdigni polata, zashtoto taka mozesh da biagash
po-burzo ot nego.

*Zashto blondinka minava na prusti pokraj aptekite?Za da ne sabudi prespivatelnite

*Kogato Bog suzdal muja prosto se e sheguval!

*Koga znaesh che zenata shte kaze neshto interesno? Kogato zapochne s Muzut mi kaza...

*Blondinka pecheli 100 leva.Umna ili glupava blondinka e tova?Glupava estestveno, umani nqma

*Оtiva6 si za vinagi, taka li? Ne mi go kazvai - zne6, 4e boli. Ne iskam na sboguvane da pla4a, da ima v o4ite mi salzi.
Varvi, varvi, ne se obra6tai ! Tia tam te 4aka, ve4e zakasnia. A az 6te pla4a, no ne sega, a kogato sum sama!

*ti si ne6to, koeto sum sanuvala v zahlas. Ti si duma, koiato ne sum kazvala na glas. Ti si me4tata bez ime, ojiviala
za mig, ti si tozi, nepoviarvalia, kogoto tiho obi4am

*poviarvai, obi4 ima, no triabva purvo d ia sazdade6. I 4ujdoto sarce se vzima, no purvo triabva svoeto da otdade6.

*za da te vurna s pla4, saglasna sum da oslepeia. Za da te vurna s vik saglana sum da onemeia. Za da te vurna, za da
te imam , edin - ne, dva jivota bih ti podarila

*Ti "Leka no6t" mi kaza, no leka li 6te e no6ta, 6tom dvama ni e razdelila. Edva li 6te az 6te izdarja

*Pojelavam ti lunata, moreto i nebeto. Az si pojelavam teb taka 4e imam vsi4ko

*Ti lipsva6 na niakoi, toi misli za teb, obi4a te i te iska, no tozi niakoi ne sum az

*Globul vi suob6tava 4e spe4elihte nagrada 2 cigan4eta, ako ne doiete da si gi vzemete v 3-dneven srok 6te vi pratim
cialoto semeistvo

*Ako pita6 dali bih te naranila otgovora e nikoga. Ako pita6 dali te obi4am otgovora e zavinagi. Ako pita6 dali te iskam
otgovora e da. Ako pita6 kakvo cenia nai - mnogo otgovora e teb

*ako biah salza v o4ite ti, 6tiah da se tarkulna varhu ustnite ti, no ako ti be6e salza v moite, nikoga niama6e da
zapla4a, za da ne te zagubi

*ako napi6a imeto ti na nebeto, viatura bi go otvial. Ako go napi6a v moreto, valnite biha go izmili. No tvoeto ime e
gravirano v sarceto mi kadeto nikoi ne moje da go dokosne!

*Ako celuvkata e dajdovna kapka ti pra6tam poroi. Ako pragrudkata e sekunda ti pra6tam 4asove. Ako usmivkata e
voda ti pra6tam okean. Ako si samoten idvam pri teb...

*Ako iska6 da razbere6 kolko te obi4am izlez na vun kogato vali poroi - kapkite koito ulovi6 s race sa tvoiata lubov kum
men a vsi4ki ostanali - moiata lubov kum teb

*suni6tata sa za da budat zabraviani, realnostta - da bude izjiviana, me4tite - za da budat osu6testveni, a ti za da te
obi4am

*Prizovan si pred suda na lubovta po obvinenia 4e otkradna sarceto mi, nahlu s vzlom v suni6tata mi i ograbi 4uvstvata
mi. Osuden si da bude6 s men do jivot. Kakvo 6te pledira6 NEVINEN ili VINOVEN

*Za da jiveia sarceto mi triabva da bie. Za da bie se nujdaia ot surce. Za da imam surce se nujdaia ot 6tastie. za da
imam 6tastie se nujdaia ot teb

*niakoi den 6te me nakara6 da izbera - teb ili jivota mi. Az 6te izbera jivota si i ti 6te si trugne6 bez da znae6 4e moia
jivot si ti

*Za6to pticite slizat ot visinite kogato ti minava6? Za 6to zvezdite padat kogato gleda6 nebeto? Sigurno za6toto i te
kato men iskat da sa po blizo do teb