PDA

View Full Version : Trudno li vi be6e?



Eliiiiiiiiii sexsito
12-21-2004, 16:37
Trudno li se razdelihte s horata si s koito ste bili do 7 klas.Be6e li vi ma4no[naviarno da],no sigurno ne za vsi4ki.Plakahte li?Radvahte li se 4e 6te se zapoznaete s novi hora?S maka li napusnahte daskaloto?

Murderdoll
12-21-2004, 16:59
ахахахаха последния ден дигнах луд
скандал в даскалото и казах на повечето
учители кво мисля за тях...досега не ме
поздравяват като ме видят по улиците :lol:
не съм ревала...да не съм луда мразех си класа
с малки изключения

eNigMaTic^
12-21-2004, 17:11
ахахахаха последния ден дигнах луд
скандал в даскалото и казах на повечето
учители кво мисля за тях...досега не ме
поздравяват като ме видят по улиците :lol:
не съм ревала...да не съм луда мразех си класа
с малки изключения
И аз смятам така да направя.Наистина не си понасям класа.Ако въобще можем да се наречем клас :roll: Само тъпи лигли и лигльовци :x

BaT_GirL
12-21-2004, 18:04
Аз не мога да кажа че мразя класа си.С изклучение на 3,4 момчета сме супер готини!!!Знам че ще се разплача :cry: все пак т'ва са хората които ме подкрепят дори когато греша и са зад мен(поне повечето)

suzanna
12-21-2004, 18:09
Murderdoll imenno :?: :D

little_black_dress
12-21-2004, 18:30
Ами на мен тази година ми предстой да се разделя с класа си.Незнам дали ще се разплача,но със сигурност няма да ми е весело.Все пак ги познавам отдавна и са ми близки,каквито и да са.
От друга страна естествено,че искам да се запозная с нови хора,интересно ми е.Само,че малко ме плаши мисълта,че трябва да се разделя с хора,с повечето от които се познавам от седем години и да свикна с нови.Хубавото е,че никой няма да познава останалите.Дано новия ми клас е готин. :wink:

Devilkin
12-21-2004, 18:42
Аз единствено ревах за класната си!Много я харесвах....после ми беше и мъчно за приятелките ми...но с времето ми поотмина...все пак можем да се виждаме...когато си поискаме...:))

dodo
12-21-2004, 18:49
Ami ne osobenno daje biah dolo-gore 6tastliv no ob6to veto no6to

techCandy
12-21-2004, 18:50
не съм ревала...да не съм луда мразех си класа
с малки изключения
sy6toto, ne mojeh da gi gledam, ne znam kak sym izdyrjala
na daskalite ni6to ne sym kazvala 6toto pove4eto bqha svestni, no syu4enicite
absol7tni ligli i "gyzar4eta", edin ot hubavite dni v jivota mi be6e kogato gi vidqh za posledno
ne znam, moje bi e bilo ot vyzrasta, za6toto minaloto lqto si napravihme sre6ta i se vidqhme nqkoi, dosta se bqha promenili i ob6to vzeto ima6e q simpatiqta
no togava na vremeto, :roll: .....kolko otdavna samo be6e

LiNkiN4eTo
12-21-2004, 19:04
na men ne mi be6e mnogo mu4no za6toto ne bqhme mnogo blizki s pove4eto (s koito bqh ot 5 klas)
puk i sled tova s pove4eto se vijdame 4esto 6toto sme v blizki ili edni u4ili6ta i taka .....
malko mi e mu4no za daskalite ama i novite ne sa lo6o (samo baba qga po mathe ... )

12-21-2004, 19:08
na men edno vreme si spomniam mi beshe strashno machno i sega kato se setia i mi stava machno,no...... :roll:

C-I-A-R-A
12-21-2004, 19:09
t'va gore biah az :oops:

adult
12-21-2004, 19:19
На тези,на които ще йм е мъчно за класа йм-повярвайте,на завършването и на бала ще ви е още по-тежко.А на тези които се кефят-в Университета ще срещнете още по-големи тъпаци...за съжаление :?

aBeP4eTo
12-21-2004, 19:24
НЕ ! Аз не ги понасях...бяха брутално тъпи и загубени нямах нито една приятелка от класа, защото бяха отвратителни и все се мъкнех с момчетата ! + тва толкова ме дразнеха 2-3 момичета от класа, че ги набих :lol: :lol: :P :P

Allicia
12-21-2004, 19:49
Аз нали съм си ревла....плаках,особено на другарската, въпреки че нямах много истински приятели в стария си клас, ама всички много ги обичах, въпреки че сега с повечето сме само на здравей-здрасти, а някои дори и на това не сме.Дали се радвах, че се запознах с нови хора, радвах се, но сега малко грубичко казано-съжалявам, защото въобще не си харесвам класа...има само 2-3 свестни...или по-точно такива, които могат да общуват с всички...

Verliebt_Maedchen
12-21-2004, 20:43
az minalata godina se razdelih.mrazeh klasa si!!!be6e ujasen.i o4akvah s netarpenie noviq klas.i sega toi e mn mn mn qk:)))))ot staroto daskalo sajalqvam edinstveno za klasnata si....

DeaTHroW-ReC_F
12-22-2004, 08:32
страхотен клас имах...най страхотния на света..класната и тя страхотна..училището може да беше изпочупено..но и то страхотно....7 години с едни и същи хора..и бууум..после нищо...за съжеление не успях да отида на последния учебен ден-много ме беше яд..и до ся съжелявам и се обвинявам..иначе толкова стихотворения съм им посветила..толкова съм плакала за тях...най най най жестокия клас..новия ми и на малкия пръст не може да им стъпи и до сега ми липсват.....вече няма кой да ми вика..нали ше подсказваш..няма кой да ми казва благодаря...няма от кой аз да преписвам...няма...и няма да има... :roll: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :roll:

Eliiiiiiiiii sexsito
12-22-2004, 13:29
razbiram.az o6te ne sam se razdelila s tiah :) pone zasega,no sam sigurna 4e 6te mi e mnogo kofti pone za niakoi de :cry:

vasi_z
12-22-2004, 13:58
Pomnq 15 uni kogato bqhme mnogo hora v edno kafe-nqma6 si predstava kakva gledka.Vsi4ki edni takiva unili i nqkoi revqha.mnogo im be6e gadno na vsi4ki i vseki govore6e kak pove4e nqma da se vidim i tn no to4no na drugiq den vsi4ki tezi hora bqhme otnovo v tova kafe tozi put radostni kakto vseki put i taka se produlji dokato ne se razbraha rezultatite ot izpitite,ot togava po4ti ne se vijdame,vseki si e v novo u4ili6te i v na4aloto e gadno-na novo mqsto nikoi ne poznava6 i taka,no posle se svikva.tova sa interestni momenti,koito vseki prejivqva po razli4en na4in i 6te vidi6 4e 6te zabravi6 kakvoto i da stane na 15 uni 2005 godina. :D A mejdodrugoto v koe u4ili6te iska6 da vlezne6?

Eliiiiiiiiii sexsito
12-22-2004, 14:06
Pomnq 15 uni kogato bqhme mnogo hora v edno kafe-nqma6 si predstava kakva gledka.Vsi4ki edni takiva unili i nqkoi revqha.mnogo im be6e gadno na vsi4ki i vseki govore6e kak pove4e nqma da se vidim i tn no to4no na drugiq den vsi4ki tezi hora bqhme otnovo v tova kafe tozi put radostni kakto vseki put i taka se produlji dokato ne se razbraha rezultatite ot izpitite,ot togava po4ti ne se vijdame,vseki si e v novo u4ili6te i v na4aloto e gadno-na novo mqsto nikoi ne poznava6 i taka,no posle se svikva.tova sa interestni momenti,koito vseki prejivqva po razli4en na4in i 6te vidi6 4e 6te zabravi6 kakvoto i da stane na 15 uni 2005 godina. :D A mejdodrugoto v koe u4ili6te iska6 da vlezne6?
ami neznam 4udia se da ne si li ostana v na6to[142]do 12 ili pone do 8 mi klas.Mislia 4e 6te mi e mnogo trudno v nov klas :roll: :cry:

СребристоСияние
12-22-2004, 14:22
be6e mi izkliu4itelno trudno! mnogo se radvah 4e 6te se apoznaq s novi hora no mi be6e i mn trudno!!! Mnogo plakah za tqh a sega nqkolko meseca sled tova to4no predi kolednata vakanciq pla4a 4e nqma da vijdam novite si sau4enici!

Dharma
12-22-2004, 16:02
awe 4estno da ti kaja v klasa mi ima6e tupi horica s koito ne se razbirah, ama kato se razdelqhme mi stana mu4no za tqh-vupreki vsi4ko! kogato si bil s daden 4ovek dulgo vreme, nezavisimo dali ste se karali ili ne , toi nepremenno 6te ti lipsva.... :roll: no puk mi be6e super interesno kak 6te e s noviq klas i opredeleno e mnogo PO-FUN s tqh :D (e pak ima tupaci, ama nz)
btw na skoro imah sre6ta sus stariq klas i vsi4ki , koito sa me draznili sega sa se prevurnali v e*ati tupite horica i vsi4ko gadno, koeto sa napravili im se e vurnalo tupkano! :twisted: tai 4e 4ovek trqbva da vnimava kakvo pravi, za6toto vsi4ko se vru6ta! :wink:

BABY_SEXY_GIRL
12-23-2004, 20:20
Mi be6e mi mu4no, za6toto bqh mnogo privarzana, a ne tolkova zaradi sau4enicite mi...S ednata mi friendka o6te si poddarjam vruzka, a s ostanalite sme na "zdrasti"...Ina4e se radvah, 4e 6te se zapoznaq s novi hora i sam 6tastliva s tqh :wink:

бейби
12-23-2004, 21:46
чакам да дойде този ден с нетърпение :D :D

DiEsEl_GiRl4eTo
12-24-2004, 09:33
emi az sym smenila 5 klasa do sega...ne mi e ostavalo koi znae kolko vreme da se privyrzvam...ne mi e bilo mnogo mychno za vsichki...koit si gi obichkam, se vijdame i sega...

start_girl
01-10-2007, 16:54
аз тази година съм 8 клас и се разделих сас старото ми даскало и класа но не ми дремеше мн все пак наи-добрите ми приятели са в др училища също такаче ... а пък новия ми клас е супер ЗЛЕ хаха 8-[

Shadow_Walker
01-10-2007, 17:01
Е, това беше преди две години, но...
Последните дни от 7ми клас ме обзе "носталгия" и се лигавих колко ше ми липсват...
даже си повярвах по едно време... :shock:
В началото на 8ми клас също ми беше гадно за старите....защото не бях опознал новия си клас.
Ае изобщо кефя се, че се отървах от предното даскало.Просто не понасях повечето хора, а сега осъзнавам, че и доста от тези, с които се имах също са идиоти.

linkin_park_fenka
01-10-2007, 17:12
чакам да дойде този ден с нетърпение :D :D
me 2

Ако ни дадат дипломите на 15 и аз кат Murderboll ще им дигна скандал на учитилите а и на класа ми-не мога да ги понасям.Само че нащо даскало е тъпо и искат да имат ученици за 8 клас(то е до 8) и забавят дипломите мама им де*ба. :smt013

Bonbonenata
01-10-2007, 17:15
Аз тази година съм 7 клас. Ама както я карам, май няма да ходя в друго даскало :lol: Някои хора ще ми липсват, други - не.

strange__
01-10-2007, 17:26
На мен ми беше много мъчно,защото наистина харесвах класа си...дълго време след това още ми беше гадно,че се разделихме :? Но сега като се замисля съм била ебати тъпото дете-тези хора всъщност не заслужават никакво внимание :roll: В момента се чувствам адски добре в "новото" си даскало и с настоящия си клас.
Но няма да те лъжа-ако си привързана към училището и хората в него ще ти е трудно да свикнеш на новото място...дано случиш и на клас,и на учители,и на училище :wink:

J^Lo^ass
01-10-2007, 17:32
ne moga da kaja 4e mi e bilo my4no no opredeleno biv6iq mi klas e mn po-qk ot sega6niq :cry:

ProstoAz
01-10-2007, 18:02
Темата е стара!