PDA

View Full Version : ostroumni svalki



puma
12-21-2004, 17:51
vseki moje bi e chuval klisheta kato "imash hubavi kraka koga otvarqt" ili "imash mn hubavi ochi" q spodelete neshto po-qko . aidi da dam start sus "hubavi drehi , shte stoqt perfectno razhvurleni v/u poda v staqta mi"

lalqla
12-21-2004, 19:55
хм...толкова е глупаво това!и клиширано!
ако можеш да впечатилиш някого ще е импулсивно...и направо когато видиш човека на момента измисляш нещо готино...така най-много да забиеш някоя тъпа курва

LiNkiN4eTo
12-21-2004, 20:05
lalqla podpisa ti e super tup (bez da se obijda6)
po temata : kolko nejna koja ima6 na rucete , dali 6te se pluzga dobre po *ura mi ... (malko brutalno ama .... )

lalqla
12-21-2004, 20:25
линкинчето...ако мислиш,че така ще свали някого..?!?!ако ти си такава просто много съжалявам за теб

dope_boy
12-21-2004, 21:20
edin pat az izpolzvah edin laf ot 'Friday After Next' s Ice Cube
pokanih q u doma, tq mi vika 4e imam hubava ka6ta,az i kazah 4e imam hubavo leglo sa6to :)
didnt works :cry:

bulgarche
12-22-2004, 06:47
"Сваляй гащите, Кучко, ща дъна"

b0bi_turb0t0
01-06-2005, 12:55
ot seriala priqteli - MISLIH DA DO4AKAM DO KRAQ NA VE4ERTA DA TE CELUNA NO NE MOGA DA TI USTOQ ZA6TOTO SI PRELESTNA TAZI VE4ER .i se navejda6 k1m neq.vedn1j go probvah sv1r6i rabota :D

Momchence
01-06-2005, 13:56
Na4i 3-4 dena predi da zamina za Holandia se voza v tramvai 22 s edin pritel i otivahme nqkade i pred nas sedqt dfe maki i ne6to si prikazvat......i na mene mi be6e do6lo nastroenieto i sq 6e gi zagovarqm.....bahme na dvoini sedalki edna zad druga....i az si slagam bradi4kata na tqhnata oblegalka mejdu dvete i gi slu6am kfo si govorqt i se obry6am nalqvo i nadqsno kogato govori nqkoq....i te nqkfo takova stranno me poglejdat .... v sy6toto vreme se grimirat i az istyrsvam ne6t ot sorta na "6e mi slojite li malko ot onova(mai bqha senki)" i te nekfo se hilqt ... i az tam ne6to gi zagovarqm .... vikam "az sam dimo" i podavam ra4i4ka...oneq ku4ki ne si kazaha imenata...pokanih gi na kafe kato otbelqzah 4e nqmam pari :) i te ne prieha.....i az se otkazah :? bqha malko naduti ma pone se probvah de :P po princip mi idva v momenta kakvo da kaja ne go mislq 3 prese4ki predi tfa :) :P

e_l_i_z_a
01-06-2005, 15:26
Na4i 3-4 dena predi da zamina za Holandia se voza v tramvai 22 s edin pritel i otivahme nqkade i pred nas sedqt dfe maki i ne6to si prikazvat......i na mene mi be6e do6lo nastroenieto i sq 6e gi zagovarqm.....bahme na dvoini sedalki edna zad druga....i az si slagam bradi4kata na tqhnata oblegalka mejdu dvete i gi slu6am kfo si govorqt i se obry6am nalqvo i nadqsno kogato govori nqkoq....i te nqkfo takova stranno me poglejdat .... v sy6toto vreme se grimirat i az istyrsvam ne6t ot sorta na "6e mi slojite li malko ot onova(mai bqha senki)" i te nekfo se hilqt ... i az tam ne6to gi zagovarqm .... vikam "az sam dimo" i podavam ra4i4ka...oneq ku4ki ne si kazaha imenata...pokanih gi na kafe kato otbelqzah 4e nqmam pari :) i te ne prieha.....i az se otkazah :? bqha malko naduti ma pone se probvah de :P po princip mi idva v momenta kakvo da kaja ne go mislq 3 prese4ki predi tfa :) :P
xaxa e tfa e qko
btw lalqla,podpisa ti ne e li malko...gaden? :roll:

miloto_girl_4e
01-06-2005, 16:04
lalqla podpisa ti e super tup (bez da se obijda6)
po temata : kolko nejna koja ima6 na rucete , dali 6te se pluzga dobre po *ura mi ... (malko brutalno ama .... )

macka,dano si se bazikala.. ako ne si se.. nqmam dumi prosto :roll: :shock:

shushi
01-06-2005, 16:09
Momiche i momche si govorili .. i momcheto kazalo na momicheto "Ela v nas da gledame video " i momicheto se suglasilo .. otishli v tqh i toi kazal "ami az nqmam video" a tq kazala "Mi ebi me kat sum glupava" ...

BABY_SEXY_GIRL
01-06-2005, 19:43
Na4i 3-4 dena predi da zamina za Holandia se voza v tramvai 22 s edin pritel i otivahme nqkade i pred nas sedqt dfe maki i ne6to si prikazvat......i na mene mi be6e do6lo nastroenieto i sq 6e gi zagovarqm.....bahme na dvoini sedalki edna zad druga....i az si slagam bradi4kata na tqhnata oblegalka mejdu dvete i gi slu6am kfo si govorqt i se obry6am nalqvo i nadqsno kogato govori nqkoq....i te nqkfo takova stranno me poglejdat .... v sy6toto vreme se grimirat i az istyrsvam ne6t ot sorta na "6e mi slojite li malko ot onova(mai bqha senki)" i te nekfo se hilqt ... i az tam ne6to gi zagovarqm .... vikam "az sam dimo" i podavam ra4i4ka...oneq ku4ki ne si kazaha imenata...pokanih gi na kafe kato otbelqzah 4e nqmam pari :) i te ne prieha.....i az se otkazah :? bqha malko naduti ma pone se probvah de :P po princip mi idva v momenta kakvo da kaja ne go mislq 3 prese4ki predi tfa :) :P

Xa-xa, tova mi se e slu4valo, e ne sa6toto, a podobno :lol: Gotino e, golqm smqh pada :D

Momchence
01-06-2005, 22:39
Na4i 3-4 dena predi da zamina za Holandia se voza v tramvai 22 s edin pritel i otivahme nqkade i pred nas sedqt dfe maki i ne6to si prikazvat......i na mene mi be6e do6lo nastroenieto i sq 6e gi zagovarqm.....bahme na dvoini sedalki edna zad druga....i az si slagam bradi4kata na tqhnata oblegalka mejdu dvete i gi slu6am kfo si govorqt i se obry6am nalqvo i nadqsno kogato govori nqkoq....i te nqkfo takova stranno me poglejdat .... v sy6toto vreme se grimirat i az istyrsvam ne6t ot sorta na "6e mi slojite li malko ot onova(mai bqha senki)" i te nekfo se hilqt ... i az tam ne6to gi zagovarqm .... vikam "az sam dimo" i podavam ra4i4ka...oneq ku4ki ne si kazaha imenata...pokanih gi na kafe kato otbelqzah 4e nqmam pari :) i te ne prieha.....i az se otkazah :? bqha malko naduti ma pone se probvah de :P po princip mi idva v momenta kakvo da kaja ne go mislq 3 prese4ki predi tfa :) :P

Xa-xa, tova mi se e slu4valo, e ne sa6toto, a podobno :lol: Gotino e, golqm smqh pada :D A ti kak 6te6e da reagira6 na tqhno mqsto iskam 4esten otogovr ne da mi se pravi6 na dobra lubezna i t.n. molq te :)

BlinDBoY
01-07-2005, 00:22
Усещате ли вълшебството между нас?!?!.....Не,не по-надолу:)
Оближете пръста си, изтрийте го в блузката й и кажете: Хайде да махнем тези мокри дрехи!
Искате ли да излезем за малко пица и секс? Не!? Какво, не обичате ли пица?
Не се казвам Писан, нито Шаро, но можете да ме чешете по коремчето когато пожелаете.
Моля, запомнете името ми, ще ви е нужно първо за да го шептите, а после - за да го крещите.

Traffic
01-07-2005, 00:25
линкинчето...ако мислиш,че така ще свали някого..?!?!ако ти си такава просто много съжалявам за тебако е такава, значи е идеална за мене. :lol: :oops: :wink: :roll:

BlinDBoY
01-07-2005, 00:26
линкинчето...ако мислиш,че така ще свали някого..?!?!ако ти си такава просто много съжалявам за тебако е такава, значи е идеална за мене. :lol: :oops: :wink: :roll:Пък да не говорим за мен! :twisted:

Traffic
01-07-2005, 00:27
линкинчето...ако мислиш,че така ще свали някого..?!?!ако ти си такава просто много съжалявам за тебако е такава, значи е идеална за мене. :lol: :oops: :wink: :roll:Пък да не говорим за мен! :twisted:добреее, станахме двама. значи мацето няма да скучае определено :!: :twisted: друг някой иска ли да се нареди на опашката? :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:

zElEnA^mAsLiNkA
01-07-2005, 09:57
haha Az 0predelen0 ne sym jelae6ta ! Na4i az nqmam nqkfi 0predeleni frazi pyk i ne mi se slu4va mn0g0 4est0 az da svalqm nqk0e m0m4e :}}

BABY_SEXY_GIRL
01-07-2005, 10:50
Na4i 3-4 dena predi da zamina za Holandia se voza v tramvai 22 s edin pritel i otivahme nqkade i pred nas sedqt dfe maki i ne6to si prikazvat......i na mene mi be6e do6lo nastroenieto i sq 6e gi zagovarqm.....bahme na dvoini sedalki edna zad druga....i az si slagam bradi4kata na tqhnata oblegalka mejdu dvete i gi slu6am kfo si govorqt i se obry6am nalqvo i nadqsno kogato govori nqkoq....i te nqkfo takova stranno me poglejdat .... v sy6toto vreme se grimirat i az istyrsvam ne6t ot sorta na "6e mi slojite li malko ot onova(mai bqha senki)" i te nekfo se hilqt ... i az tam ne6to gi zagovarqm .... vikam "az sam dimo" i podavam ra4i4ka...oneq ku4ki ne si kazaha imenata...pokanih gi na kafe kato otbelqzah 4e nqmam pari :) i te ne prieha.....i az se otkazah :? bqha malko naduti ma pone se probvah de :P po princip mi idva v momenta kakvo da kaja ne go mislq 3 prese4ki predi tfa :) :P

Xa-xa, tova mi se e slu4valo, e ne sa6toto, a podobno :lol: Gotino e, golqm smqh pada :D A ti kak 6te6e da reagira6 na tqhno mqsto iskam 4esten otogovr ne da mi se pravi6 na dobra lubezna i t.n. molq te :)

Mi 6tqh da se smeq i da ne im obra6tam vsnimanie, vinagi taka pravq :roll: :lol:

puma
01-28-2005, 22:36
iiiiii takaaaa.... ne be ne mi trqbvat svalki spoks , prosto chetoh v nqkakvo spisanie i mi hrumna takava tema :shock:

aBeP4eTo
01-29-2005, 20:37
Веднъж ме спира един и ме пита
"Колко е часът?" и аз му казвам и т0й
"А ще м0же ли да се зап0знаем и да те п0черпя за т0ва, че ми каза к0лк0 е часът"
Е аз г0 резнах де ! :oops:

Josefinne
01-30-2005, 13:56
Усещате ли вълшебството между нас?!?!.....Не,не по-надолу:)
Оближете пръста си, изтрийте го в блузката й и кажете: Хайде да махнем тези мокри дрехи!
Искате ли да излезем за малко пица и секс? Не!? Какво, не обичате ли пица?
Не се казвам Писан, нито Шаро, но можете да ме чешете по коремчето когато пожелаете.
Моля, запомнете името ми, ще ви е нужно първо за да го шептите, а после - за да го крещите.

Айде да ходим на среща :wink:
Колкото за фразичките...Не обичам да изпозлвам клишета. Последния път, когато исках да привлека вниманието на момче му казах "Ела да те гушна"...и...той дойде ;)

©@|)@|\/|@®73®1
02-01-2005, 12:42
хм...толкова е глупаво това!и клиширано!
ако можеш да впечатилиш някого ще е импулсивно...и направо когато видиш човека на момента измисляш нещо готино...така най-много да забиеш някоя тъпа курва

napulno sum suglasen i az taka deystvam, ili pone se opitvam :lol: Po-dobre sku4en,otkolkoto s fal6ivo 4uvstvo za humor. Impulsivnostta e 4erta, koqto mn haresvam :arrow: obi4am ludite glavi :)

©@|)@|\/|@®73®1
02-01-2005, 12:47
Na4i 3-4 dena predi da zamina za Holandia se voza v tramvai 22 s edin pritel i otivahme nqkade i pred nas sedqt dfe maki i ne6to si prikazvat......i na mene mi be6e do6lo nastroenieto i sq 6e gi zagovarqm.....bahme na dvoini sedalki edna zad druga....i az si slagam bradi4kata na tqhnata oblegalka mejdu dvete i gi slu6am kfo si govorqt i se obry6am nalqvo i nadqsno kogato govori nqkoq....i te nqkfo takova stranno me poglejdat .... v sy6toto vreme se grimirat i az istyrsvam ne6t ot sorta na "6e mi slojite li malko ot onova(mai bqha senki)" i te nekfo se hilqt ... i az tam ne6to gi zagovarqm .... vikam "az sam dimo" i podavam ra4i4ka...oneq ku4ki ne si kazaha imenata...pokanih gi na kafe kato otbelqzah 4e nqmam pari :) i te ne prieha.....i az se otkazah :? bqha malko naduti ma pone se probvah de :P po princip mi idva v momenta kakvo da kaja ne go mislq 3 prese4ki predi tfa :) :P

100% podkrepa! Tree se pravqt nestandartni ne6ta i da ne se umuva po polovina 4as dali da se napravi. ama obiknoveno horata ne sa gotovi za tova i te rejat otsekude :lol: oba4e ako vrutne6 nqkoe takova zapoznanstvo ne gubi6 ni6to,puk i vinagi 6te vi e sme6no kato se setite kak ste se zapoznali. Zabavno e, tva e nay-vajnotno :) Kupon da e!

MaD_CaT*
02-01-2005, 13:09
Ми....аз последното нещо,(ако може да се нарече свалка) ....беше един СМС:ХЕй,имам една проблемация....и тя е че те харесвам....Ще ми помогнеш ли да я разреша!? :oops: За което после съжалявах....както казвам:аз съм по делата,а не по думите.....и за тва реших да деиствам...като си мислех,че го харесвам....в крайна сметка се запознахме....ама...аз реших да не излизаме на кафе...и така....за други по-така не се сещам :roll:

Giovanni
02-01-2005, 16:20
Na4i 3-4 dena predi da zamina za Holandia se voza v tramvai 22 s edin pritel i otivahme nqkade i pred nas sedqt dfe maki i ne6to si prikazvat......i na mene mi be6e do6lo nastroenieto i sq 6e gi zagovarqm.....bahme na dvoini sedalki edna zad druga....i az si slagam bradi4kata na tqhnata oblegalka mejdu dvete i gi slu6am kfo si govorqt i se obry6am nalqvo i nadqsno kogato govori nqkoq....i te nqkfo takova stranno me poglejdat .... v sy6toto vreme se grimirat i az istyrsvam ne6t ot sorta na "6e mi slojite li malko ot onova(mai bqha senki)" i te nekfo se hilqt ... i az tam ne6to gi zagovarqm .... vikam "az sam dimo" i podavam ra4i4ka...oneq ku4ki ne si kazaha imenata...pokanih gi na kafe kato otbelqzah 4e nqmam pari :) i te ne prieha.....i az se otkazah :? bqha malko naduti ma pone se probvah de :P po princip mi idva v momenta kakvo da kaja ne go mislq 3 prese4ki predi tfa :) :P Ххахахахахаахахахах Бати пича си брато!Нали момичетата се кефели да го разсмиват що не са приели жалко!Ама те признавам че си ебати пичаа!!

Liz
02-01-2005, 18:29
I az mislq kato lalqla ako na mene nqkav mi kaje taka prostotiq 6te se obarna i 6te si tragna...Pff..prosta6ko e....Izpolzvayte komplimenti :D