PDA

View Full Version : Ами моето любимо момиче и моя проблем



Гостче някакво :)
12-21-2004, 19:26
Та така ..чета си аз темите тука и си викам дай и аз да напиша нещо може да ми помогнат:))) Почудих се темата за кой раздел е "Любов" или "секс" ама май си е точно за тука ;))) Бляк та така аз съм на 20 и по моя преценка почти нормален само със странични явления ама както и да е :))) приятелката ми е на 17,заедно сме от около година и 2-3 месеца ... това е най-дългата ми връзка мам.. му!Много съм влюбен чак сам се плаша като се сетя!Но проблема е в това че не сме правили секс за цялото това време тя на мен няма да ми е първата даже не знам коя ще ми е но аз на нея да!Не знам досега с това проблем съм нямал но с нея ... просто не знам , а толкова я обичам и ме е страх и усещам че ще я оставя ( направих го веднъж за 3 седмици легнах си с 3-4 момичета но на всички им бърках имената:(виках им с нейното ! ) и сега сме заедно тя си ми е всичко не знам как и защо :)) хората любпв му викат и аз като тях но безумно много си я желая а тя не иска и не иска ... нормалните подходи не работят :)) пробвал съм всичко което съм научил и знам от опит през тези години полов живот ама при нея не действа ... през цялото време ми се сърди за нещо , караме се за глупости а за секс и дума не може да става :( Всеки би казал че тя не ме обича... но не е така гаранция 100% птосто и аз не мога да я разбера затова момичета най-вече вас питам... карам я да се чувства единствена , обичана , закриляна , обгърната е с внимание и нежност ... но какво става :) и найважното как да стане :) Който помогне печели бири :))))) :P

adult
12-21-2004, 19:30
Може да не е дорасло момичето;)...що не си поговорите за секса? Ясно че щом й е за първи път,ще се чувства малко неудобно,но пък ако досега ти няма доверие...опитай се да поговориш за това с нея,това ще я отпусне,а и ти ще разбереш каква е причината да се дърпа толкова време.

:) Хех пак аз
12-21-2004, 19:35
Ами говорил съм с нея .. сестра и е на 13 и е доста по-пораснала от нея ... какво да ти кажа ? И аз не знам обяснявам и нещата а тя ми вика : " Като не ти изнася ето я вратата" Лудница :))) не знам бате ако не бях опитал всичко просто нямаше да пиша глупости и да ви карам да ми четете темите :) щото от тия форуми знам едно не дей да преораваш чуждата нива ако сам човека не може да си я изоре:) но все пак моля помогнете мерси за мнението :) Имаш бира

SmeShKo
12-21-2004, 19:56
бохаха така е шанс :)) какво да правя това е живота...
обичаш ли ще бъдеш изоставен - игра такава има в любовта един за влюбен се признава и победен е след това (както е казал поета :) )

LiNkiN4eTo
12-21-2004, 20:19
mi dea znam ne6to e sburkano momi4eto ako vsi4ko koeto kaza e vqrno .... :!: :!: :!:

12-21-2004, 20:22
Пробвал ли си да я напиеш? или напушиш?:) пробвай ако не си а тва че не си говорите за секс е защото не може да ти се довери напълно и да се отпусне да говори за нещо което не е преживяла пробвай да говорите само и тн... успееш ли да я склониш да си приказвате свободно по тази тема няма да имап проблем а ако тя не иска да се разпечатва трудно можеш да я обедиш.Питал ли си я дали иска да си легне с теб? или да ли иска да си и първия?

Verliebt_Maedchen
12-21-2004, 20:39
kolkoto i tapo da ti zvu4i-ako naistina tolkova mn q obi4a6 nedei da iska6 ot neq ni6to,koeto tq ne iska.s vremeto tq sama 6te si go potarsi.Uspeh :)
P.S:na oralen moje i da se navie..nz:}

v_pz_love yaaaaa
12-21-2004, 21:25
znae6 li az kakvo mislq, az mislq 4e tq prosto ne e gotova za tova i ne e sviknala s teb dobre. a pak moje i tq da q e strax ili sram. dobre 6te e da pogovori6 s neq. no samo da ti kaja edno ako tq te obi4a6e 6te6e pone da pogovori s teb za tova! pri men be6e e6to takova s moq priqtel postoqnno se karaxme xodixme godina i nakraq skasaxme za6toto samo se sasipvame i dvamata.az si go obi4am no prosto nemoje6e! i toi mi izneveri i nali znae6.spax si s nego ama! moje bi prosto ne ti se doverqva mnogo moje da si misli 4e 6te q zareje6 ili pak ne6to da i ima koeto tq neiska ti da znae6 vapreki 4e e po dobre da ti kaje! prosto se opitai da pogovori6 s neq i q razpitai kakvo sa i 4uvstvata kam teb i t.n. no v nikakav slu4ai ne kasai s neq otnovo za nekolko dena i posle aide pak za6toto edno 6te ti kaja "skasa6 li koneca edin pat nali znae6 kolkoto i pati da go za6iva6 parviq pat e nai zdrav a posle vse 6te se kasa i nakraq adios forever!!!!pri men be6e taka! toi skasa s men nekolko pati za kolko si dena tam i ot togava zapo4naxme samo da se karame pove4e i pove4e i do tam mu be6e! kazvaxme si 4e6 te sme zaedno zavinagi ama kakvo ni6to! prosto ne sme bili edin za drug!!! kakto i da e! opitai se da pogovori6 s neq i ako tq neiska da pogovorite prosto ne q napavai da ti kaje za6toto 6te i pisne! moje bi ima problems! no vse pak e golqma nz kak pak moje takiva raboti! badi vnimatelen mnogo i gledai da useti6 kak tq govori po tazi tema za6toto moje i ne6to da i se e slu4ilo predi no da ne ti kazva ili pak da ne e imala priqteli mnogo i da e sramejliva opitai se da razbere6 po kakav na4in go kazva: s maka, zloba ili t.n ;) a tq ako te obi4a to s vremeto si tq 6te se otpusne!

rikk
12-22-2004, 00:04
znae6 li az kakvo mislq, az mislq 4e tq prosto ne e gotova za tova i ne e sviknala s teb dobre. a pak moje i tq da q e strax ili sram. dobre 6te e da pogovori6 s neq. no samo da ti kaja edno ako tq te obi4a6e 6te6e pone da pogovori s teb za tova! pri men be6e e6to takova s moq priqtel postoqnno se karaxme xodixme godina i nakraq skasaxme za6toto samo se sasipvame i dvamata.az si go obi4am no prosto nemoje6e! i toi mi izneveri i nali znae6.spax si s nego ama! moje bi prosto ne ti se doverqva mnogo moje da si misli 4e 6te q zareje6 ili pak ne6to da i ima koeto tq neiska ti da znae6 vapreki 4e e po dobre da ti kaje! prosto se opitai da pogovori6 s neq i q razpitai kakvo sa i 4uvstvata kam teb i t.n. no v nikakav slu4ai ne kasai s neq otnovo za nekolko dena i posle aide pak za6toto edno 6te ti kaja "skasa6 li koneca edin pat nali znae6 kolkoto i pati da go za6iva6 parviq pat e nai zdrav a posle vse 6te se kasa i nakraq adios forever!!!!pri men be6e taka! toi skasa s men nekolko pati za kolko si dena tam i ot togava zapo4naxme samo da se karame pove4e i pove4e i do tam mu be6e! kazvaxme si 4e6 te sme zaedno zavinagi ama kakvo ni6to! prosto ne sme bili edin za drug!!! kakto i da e! opitai se da pogovori6 s neq i ako tq neiska da pogovorite prosto ne q napavai da ti kaje za6toto 6te i pisne! moje bi ima problems! no vse pak e golqma nz kak pak moje takiva raboti! badi vnimatelen mnogo i gledai da useti6 kak tq govori po tazi tema za6toto moje i ne6to da i se e slu4ilo predi no da ne ti kazva ili pak da ne e imala priqteli mnogo i da e sramejliva opitai se da razbere6 po kakav na4in go kazva: s maka, zloba ili t.n ;) a tq ako te obi4a to s vremeto si tq 6te se otpusne!

perektno kazano :) naistina e nai-done da pogovorite. a ako tq vseohste ne e suglasn, ne q prishporvai. :) gl

SmeShKo
12-22-2004, 07:46
Естествено че съм говорил с нея и още ще говорим:) никога не съм я пришпорвал или имам желанието да я напия :( ...а да с това че се притеснява сте прави... аз съм и първото гадже всичко стана толкова трудно,явно затова толкова си я и обичкам мерси на всички за отговорите :)

baby947
12-22-2004, 13:23
Според мен те обича, но просто не иска да спи с теб, говори с нея за причините най-добре отколкото да се правим на врачки всички тук.

SnoW_GiRl_
12-22-2004, 17:29
tq znae li s kolko si spal?
6tom si q zarqzal zna4i se 4yvstva nesigrna! a 6tom 6te si si parviq tq iska da e sigorna 4e nqma da q rareje6 sled mesec primerno!!!taka 4e spe4eli doverieto i

SANDRETO
12-22-2004, 17:42
mi 1 godina bez sex,tbva si e mnojko normalno e da si tragnal da bqgash ot neq,ama ako q obichash naistina kakvo drygo ti trqbva osven lubov :wink: mi ako i tq te obicha bi trqbvalo da si jertva devstvenostta,ne e koi znae kakvo puk taka ili inache rano ili kusno shte q zagubi i v takav sluchai po-dobre e da e s nqkoi,koito obicha :!: :wink:

uspeh

ChRiSTiaNo_07
02-25-2007, 21:20
Ами говорил съм с нея .. сестра и е на 13 и е доста по-пораснала от нея ... какво да ти кажа ? И аз не знам обяснявам и нещата а тя ми вика : " Като не ти изнася ето я вратата" Лудница :))) не знам бате ако не бях опитал всичко просто нямаше да пиша глупости и да ви карам да ми четете темите :) щото от тия форуми знам едно не дей да преораваш чуждата нива ако сам човека не може да си я изоре:) но все пак моля помогнете мерси за мнението :) Имаш бира

Ми набутай го на сестра й и си мисли за нея през тва време :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :mrgreen: :lol: :D 8)

LO6IQ
02-25-2007, 21:24
Ами говорил съм с нея .. сестра и е на 13 и е доста по-пораснала от нея ... какво да ти кажа ? И аз не знам обяснявам и нещата а тя ми вика : " Като не ти изнася ето я вратата" Лудница :))) не знам бате ако не бях опитал всичко просто нямаше да пиша глупости и да ви карам да ми четете темите :) щото от тия форуми знам едно не дей да преораваш чуждата нива ако сам човека не може да си я изоре:) но все пак моля помогнете мерси за мнението :) Имаш бира

Ми набутай го на сестра й и си мисли за нея през тва време :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :mrgreen: :lol: :D 8)
То тъй най добре братле .. ся ше ма черпиш ли бира ? O:)

BeZ^BikiNi
02-25-2007, 22:54
Ами говорил съм с нея .. сестра и е на 13 и е доста по-пораснала от нея ... какво да ти кажа ? И аз не знам обяснявам и нещата а тя ми вика : " Като не ти изнася ето я вратата" Лудница :))) не знам бате ако не бях опитал всичко просто нямаше да пиша глупости и да ви карам да ми четете темите :) щото от тия форуми знам едно не дей да преораваш чуждата нива ако сам човека не може да си я изоре:) но все пак моля помогнете мерси за мнението :) Имаш бира

Ми набутай го на сестра й и си мисли за нея през тва време :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :mrgreen: :lol: :D 8)
То тъй най добре братле .. ся ше ма черпиш ли бира ? O:)
Ayy mn ste gadni chesno :evil: A otnosno temata mislq che vsichko tova koeto kazvash na nas trqbva na neq da i go spodelish .. bahti kato se zamislq tova e dosta vreme i e poveche ot qsno che shte i izneverish ... :-k

deusex
02-25-2007, 23:15
Ами говорил съм с нея .. сестра и е на 13 и е доста по-пораснала от нея ... какво да ти кажа ? И аз не знам обяснявам и нещата а тя ми вика : " Като не ти изнася ето я вратата" Лудница :))) не знам бате ако не бях опитал всичко просто нямаше да пиша глупости и да ви карам да ми четете темите :) щото от тия форуми знам едно не дей да преораваш чуждата нива ако сам човека не може да си я изоре:) но все пак моля помогнете мерси за мнението :) Имаш бира

ще ме запознаеш ли със сестра и? :mrgreen:

malka_sladuranka
02-26-2007, 09:54
Явно още не е готова за секс.

air_J
02-26-2007, 10:08
Темата е от 2004 година! Сега сме 2007! Минали са има-няма 3 години! Няма ли най-накрая да се въведе опцията, темите по които не се е писало отдавна (примерно 3 месеца) автоматично да се изтриват? ](*,)

malka_sladuranka
02-26-2007, 10:10
Темата е от 2004 година! Сега сме 2007! Минали са има-няма 3 години! Няма ли най-накрая да се въведе опцията, темите по които не се е писало отдавна (примерно 3 месеца) автоматично да се изтриват? ](*,)
](*,) вече ще гледам дати

Ice_Queen
02-26-2007, 10:17
Ами говорил съм с нея .. сестра и е на 13 и е доста по-пораснала от нея ... какво да ти кажа ? И аз не знам обяснявам и нещата а тя ми вика : " Като не ти изнася ето я вратата" Лудница :))) не знам бате ако не бях опитал всичко просто нямаше да пиша глупости и да ви карам да ми четете темите :) щото от тия форуми знам едно не дей да преораваш чуждата нива ако сам човека не може да си я изоре:) но все пак моля помогнете мерси за мнението :) Имаш бира

Ми набутай го на сестра й и си мисли за нея през тва време :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :mrgreen: :lol: :D 8)

ето го "героя" който я е върнал от пепелта! :evil: :evil: