PDA

View Full Version : Kak da predloja...



tedo_davis
12-22-2004, 15:22
HEy hora ... mislq 4e toq forum ne e mnogo oda4en ... no kakvo da se pravi prosto se dopitvam do vas :P
Ta zna4i ... iskam da vi pitam ... po kakyv na4in da predloja na edno momi4e.Ne pitam prosto taka ... a za6toto ne iskam da napravq nqkoq izdynka.
HELP!!!! :twisted:

©@|)@|\/|@®73®1
12-22-2004, 15:38
Човече не винаги е нужно да предлагаш,обеди се дали тя би ти отговорила ако тръгнеш да я целунеш и дали има интерес към теб и ако мислиш,че е така - действай. Иначе е някак си мн детско да кажеш "Харесвам те, искаш ли да си станем гаджета". Преди това можеш с малки жестове и действия да и покажеш,че имаш нещо предвидид и виж реакцията и. Каквото и да става слушай сърцето си,но не забравяй и разума. Бъди себе си! Това е най-важното,защото ако се преструваш или правиш неща, които не ти идват отвътре след време тя ще види,че ти не си това,за което си се предствавил и ще е лошо. Успех!

Eliiiiiiiiii sexsito
12-22-2004, 16:00
"iska6 li da hodim"-nai-izvestniat im citat :)

tedo_davis
12-22-2004, 16:08
"iska6 li da hodim"-nai-izvestniat im citat :)
Emi sexito kakvo da ti kaja ... tova si e staromodno ... a i ne pitam samo za tova kak da go kaja ... ami za vsi4ko ! dyrjanie ... abre VSI4KO! :twisted:

P1ra71nQ
12-22-2004, 16:09
Nai-dobre q "pitai" s celuvka :wink:
V dneshno vreme edva li nqkoi veche kazva:"Iskash li da hodime?" :lol: :lol: :lol:

playful_girlll
12-22-2004, 18:24
mi i az si mislq ,4e e nai-dobre kato q celune6:)

Frankee^^
12-22-2004, 19:42
"iska6 li da hodim"-nai-izvestniat im citat :)
ako nqkoi mi kaje tfa...6e go smetna za ebati kretena

blue_flower
12-22-2004, 20:21
Malei, kvi sa tiq celuvki be, ami ako ne go haresva:))), prosto takava maina 6te mu bie, 6toto ako vi celunat ne po sobstveno jelanie, edva li 6te imate po dobra reakciq. Ne znam pokazvai i s drebni jestove i ako tq flirtuva s teb, to togava i predloji.

eNigMaTic^
12-22-2004, 20:54
И аз се присъидинявам към целувката 8)

manq4kata{P}
12-22-2004, 21:05
ами виж какво трябва да и покажеш по някакъв начин,да и намекнеш по някакъв начин,че я харесваш.обръщай и по-спецално внимание и ако и тя ти отвръща със същото,в смисъл,ако и тя флиртува с тебе ,няма какво да си губиш времето в чакане ами направо деиствай тогава и целувката в такъв случаи не е лош вариант :)но в никакъв случай недей да я целуваш направо без да си напълно сигурен,че и тя изпитва същото към тебе,ще се получи адски конфузна ситуация.така че се убеди 1-во и тогава прави каквото смяташ за най-правилно. успех :wink:

BlinDBoY
12-22-2004, 21:15
Първо бъди себе си не се прави на такъв какъвто не си!!Недей да избързваш с целувката тя може все още да не е готова!!Първо я покани на кафе...без да и намекваш за чувствата си...след кафето като се поупознайте...може ...да бъдеш по-настоятелен...и да и кажеш няколко мили думи...примерно направи й някъв комплимент....хвани я през кръста...ако не се опита да те избегне..значи всичко е окей и можеш да пристъпиш към план номер 2 а той е именно целувката!
Успех ти желая!! :wink:

Allicia
12-22-2004, 21:33
Ами просто се опитай да я целунеш....без думи, без нищо- само действие!

bulgarche
12-23-2004, 05:32
Човече не винаги е нужно да предлагаш,обеди се дали тя би ти отговорила ако тръгнеш да я целунеш и дали има интерес към теб и ако мислиш,че е така - действай. Иначе е някак си мн детско да кажеш "Харесвам те, искаш ли да си станем гаджета". Преди това можеш с малки жестове и действия да и покажеш,че имаш нещо предвидид и виж реакцията и. Каквото и да става слушай сърцето си,но не забравяй и разума. Бъди себе си! Това е най-важното,защото ако се преструваш или правиш неща, които не ти идват отвътре след време тя ще види,че ти не си това,за което си се предствавил и ще е лошо. Успех!

И аз така. НАй-малкото като и предложиш ставаш нейн и тя се чувства велика.

Iliqn4eto
12-23-2004, 17:39
Malei, kvi sa tiq celuvki be, ami ako ne go haresva:))), prosto takava maina 6te mu bie, 6toto ako vi celunat ne po sobstveno jelanie, edva li 6te imate po dobra reakciq. Ne znam pokazvai i s drebni jestove i ako tq flirtuva s teb, to togava i predloji.



i az mislq 4e e taka.. ne 6te mi bade priqtno nqkoi da se nahvarli da me celuva a na men toi ni nai malko da mi haresva.. i v tozi momet 6te se otvrata.. na men edno mom4e mi predloji po stranen na4in da stanem gadjeta i prieh...:)

e4o
12-23-2004, 17:43
mi ne s dumi ami s laski :wink:

Momchence
12-23-2004, 17:52
"iska6 li da hodim"-nai-izvestniat im citat :)
ako nqkoi mi kaje tfa...6e go smetna za ebati kretenaTc tc tc zna4i dosta sam izostanal s materiala....az si padam romantik i nqkak si tarikatskite ne6ta ne mi se blaznqt......na vremeto momi4etata se pekli sladki6i za da pokajat 4e haresvat nqkoe mom4e :P ne kazvam 4e trqbva da pe4e6 sladki6i spoko....ma spored men edno gore-dolu ne prekaleno romanti4no predlojenie e mnogo po dobre ot tarikatski nameci SMS-i i luksozni kafeneta....nqma zna4enie de za vseki pytnik si ima vlak....ima razli4ni momi4eta sas razli4ni vkusove no az mislq 4e v dne6noto bezvkusno ejednevie edno takova ne6to bi se haresalo.... :P :? Opletoh se :shock: v smisal ima o6te momi4eta koito haresvat moq stil....ima i momi4eta koito haresvat tarikati.....i ne6tata sa malko 1:2 kolkoto do temata mislq 4e ne sam kompetentet za6toto momi4eto ne e v moi still :) :P

12-29-2004, 10:24
Човече не винаги е нужно да предлагаш,обеди се дали тя би ти отговорила ако тръгнеш да я целунеш и дали има интерес към теб и ако мислиш,че е така - действай. Иначе е някак си мн детско да кажеш "Харесвам те, искаш ли да си станем гаджета". Преди това можеш с малки жестове и действия да и покажеш,че имаш нещо предвидид и виж реакцията и. Каквото и да става слушай сърцето си,но не забравяй и разума. Бъди себе си! Това е най-важното,защото ако се преструваш или правиш неща, които не ти идват отвътре след време тя ще види,че ти не си това,за което си се предствавил и ще е лошо. Успех!

Eliiiiiiiiii sexsito
12-29-2004, 10:29
"iska6 li da hodim"-nai-izvestniat im citat :)
Emi sexito kakvo da ti kaja ... tova si e staromodno ... a i ne pitam samo za tova kak da go kaja ... ami za vsi4ko ! dyrjanie ... abre VSI4KO! :twisted:
emi hubavo e da ste nasame,gleda6 ia v o4ite i taka :wink: :roll:

Eliiiiiiiiii sexsito
12-29-2004, 10:30
"iska6 li da hodim"-nai-izvestniat im citat :)
ako nqkoi mi kaje tfa...6e go smetna za ebati kretena
emi neznam :roll: znaa4i sas si4ki koito sam hodila do sega se kreteni-da ot 4asti e viarno :roll: :?

tedo_davis
01-01-2005, 18:42
EMi mersi horica :}
i az sam navit na celuvkata ama ... abre kakvoto stane ... i bez tova UTRE shte e reshitelniq moment : 02.01.2005 .... 4as iskate li ? e 13:30 ... ;} tam nqkade :} haha malko glupavo se dyrja ama ... to si mi e ot prirodata ... dano se polu4i ... a ako si izqm shamar4e ... shte imam pylnoto pravo da vi se syrdq ;} Sheguvam se bre ;} Jivot ;}

Momchence
01-02-2005, 10:55
Da kaje6 kak e minalo ;)

tedo_davis
01-02-2005, 16:56
E kak mina li ? emi dnes v 16:00 to4no i predlojih :} Kef s novo gaje sam ;} Az si padam romantik ... i predpo4etoh " iskash li da hodim " pred celuvkata ... no i go kazah po malko po razli4en na4in zashtoto mi se stori malko iztyrkano. :) Mersi vse pak za syvet4etata ... blagodaren sam vi ;}

P1ra71nQ
01-02-2005, 17:27
E kak mina li ? emi dnes v 16:00 to4no i predlojih :} Kef s novo gaje sam ;} Az si padam romantik ... i predpo4etoh " iskash li da hodim " pred celuvkata ... no i go kazah po malko po razli4en na4in zashtoto mi se stori malko iztyrkano. :) Mersi vse pak za syvet4etata ... blagodaren sam vi ;}Eeee bravp ma teb.Ot imeto na vsichko kazvam "Molq molq, pak zapovqdai" :)

BaT_GirL
01-02-2005, 18:35
Темата май е за любов ама нищо какво трябва да направиш?Да и кажеш за чувствата си и да я попиташ дали е съгласна да бъдете заедно нищо повече.

fucker
01-02-2005, 19:33
Казваш и:"Ела та цуна ма" и ко дойде начи же стани раутата пък ако не доди начи пробваш с майка и

LunaTriCk
01-02-2005, 21:04
Най-оригиналното, което въпреки тъпотията си наистина проработи(пред очите ми) е:
-Шшшш ма ей овцо, ти за къде си без мен ма :?:

tedo_davis
01-03-2005, 10:52
Mmm Vie 2-mata poslednite ... za vas nqmam komentar prosto ;} Za kvi se milite we hora ?!!? :oops: