PDA

View Full Version : KAK?



e_l_i_z_a
12-22-2004, 15:08
ohh nz dali moga da go nareka PROBLEM,no v4era bqh na edno disco i baq pogled4eta si hvurlih s 1 mom4e i to nali poneje be6e sas 7mite klasove...i toi nali si e ot susedniq klas i az tancuvah s 1priqtelka i toi mai prez cqloto vreme me zqpa6e i toi nali si e mn mn sladak i mn go haresvam i misylta mi e kak da mu pokaja 4e go haresvam?
za6toto ve4e 1 put napravih golqqqqqqqqma izdynka s 1mom4e kato mu go kazah v ochite i ne iskam da se povtori pls kajete ne6to efikasno
:?: :roll: :?

e_l_i_z_a
12-22-2004, 15:09
aaaaaaaaaaarh P.S. sorry 4e pusnah temi4kata tuk :x
obyrkah se no vse pak ako nqkoi mi otgovori...nqma da otkaja :roll:

Confusion
12-22-2004, 15:29
А защо си мислиш, че трябва да отидеш и да му го кажеш в очите. Това е подходящо ако просто го желаеш за една вечер или нещо от сорта. Отиваш казваш му на ушето, че го харесваш и желаеш и искаш тази вечер да я прекарате заедно, но това е друго.
Е щом сте на диско кво... още по лесно. Потанцувайте малко, не е нужно единия да танцува а другия да го гледа като извънземен и да си вика оле, тази ми харесва много. После си поговорете малко, опознайте се и ако стане, то ще стане от самосебе си. А и ако само те привлича по външен вид, а ако нямате общи теми, неможете един смислен разговор да направите, то каква връзка мислиш, че може да се получи ?!? :arrow: Никаква :D Помисли малко, не си натяквай ами аз съм малка, нямам опит, незнам кво да правя. Тези които знаят какво да правят, да бъдат себе си, да не подръжават на някой :arrow: те ми харесват, те ми хващат окото. Помисли малко и не се стягай, а и да се издъниш, кво ? Всяка секунда някой някъде се дъни. :) Вдигни си самочувствието, но не чак до тавана, както правят някой с празни глави

Dharma
12-22-2004, 15:38
ami prosto mu namekni po nqkakuv na4in, ako i toi te haresva 6te razbere. samo 4e vnimavai tezi pogledi da ne sa bili samo za edna ve4er!
Uspeh! :wink:

e_l_i_z_a
12-22-2004, 17:34
mersi mnogo za mneniqta,vypreki 4e nqkoi ne6ta ne sa mnogo umestni za moyata vuzrast no vse pak mersi za vnimanieto :D

Confusion
12-22-2004, 18:08
Няма определена възрас за еди какво си ... всеки сам си определя на каква възраст да прави еди какви си действия :D но трябва да си носи последиците