PDA

View Full Version : priqtelq mi e devstven....



samanta_v
12-22-2004, 23:50
xora....nz kak da go obqsnq....ta az sam na 18god i si imam seriozen priqtel koito e na 25...edna ve4er bqxme zaedno i se stigna do tam 4e iskaxme da si legnem...samo 4e toi mi prizna 4e vse o6te e devstven i az se drapnax...neznam za6to no malko se stresnax da sam s maj koito e devstven i na nego mu stana mn krivo :( ...molq pomognete...mn go obi4am i darja na nego no nz kak da se spravq s tova i kak da go nakaram da ne se pritesnqva....blagodarq vi predvaritelno

Drag-On
12-23-2004, 00:07
Ударетъе едно 69 на харабия и всичко ще се оправи :lol: :twisted:

25-virgin-M-sf-vgz
12-23-2004, 00:09
EBI GO BE , TI LUDA LI SI .. SUZDALA SI MU NA MOMCHETO KOMPLEKSI ZA CQL JIVOT .. Q HODI DO TQH CHE MOJE DA SI E SRQZAL VENITE :evil:

Aggressiv
12-23-2004, 00:19
samanto znai6 li kwo napii go kato guz ... dai mu malko me ... i ste polu4i6 nai qkoto 4ukane koeto si imala prez jiwota si :-)

bulgarche
12-23-2004, 05:29
Ебаси проблема...ми ти пък що си се друпнала..ибаси.. к'во ти пречи..и к'во дръпна се като ти каза и му стана криво..е как да не му стана :evil:

12-23-2004, 06:39
EBI GO BE , TI LUDA LI SI .. SUZDALA SI MU NA MOMCHETO KOMPLEKSI ZA CQL JIVOT .. Q HODI DO TQH CHE MOJE DA SI E SRQZAL VENITE :evil:
Не сдухвай така момичето ве.
Наистина е малко кофти че си се отдеъпнала , ама чак пък толкова... Може малко да се е посдухал ама като му се натиснеш другия път ще му мине :P
Гледай сега аз като си загубих девствеността не се притеснявах много така че си зависи от човека.Само недей да си твърде настоятелна.Създай няква по-романтична атмосфера - музичка нещо , ала-бала полижете се малко и тогава преминете към същественото.А той ако е чак такъв як спек може да пийнете по едно за отскок и подкрепа преди това :P Само да не го натаралянкаш че нищо нема да стане :P
Айде успех и дано има як животински секс :P

Baccara
12-23-2004, 10:38
xora....nz kak da go obqsnq....ta az sam na 18god i si imam seriozen priqtel koito e na 25...edna ve4er bqxme zaedno i se stigna do tam 4e iskaxme da si legnem...samo 4e toi mi prizna 4e vse o6te e devstven i az se drapnax...neznam za6to no malko se stresnax da sam s maj koito e devstven i na nego mu stana mn krivo :( ...molq pomognete...mn go obi4am i darja na nego no nz kak da se spravq s tova i kak da go nakaram da ne se pritesnqva....blagodarq vi predvaritelno


Това защо трябва да е проблем? Кое те притеснява?

vladboy
12-23-2004, 11:16
Наистина защо трябва да има проблем?
Ако ти не си - точно ще му пом0гнеш в това, на всеки се случват неща за пръв път, просто той не е имал предишна възможност за по ранно действие.
Това че си се отдръпнала е било малко гадничко, но просто след като стигнете пак до там, всичко ще си тръгне самичко :wink:

samanta_v
12-23-2004, 12:26
1.po povod tva da go napiq.....toi ne pie....:(2.verno 4e e malko gadni4ko 4e se drapnax ama otkade da predpoloja 4e na taq vazrast nqma da e spal s momi4e....3.osven 4e go sduxa tva 4e az se drapnax toi si e naistina pritesnitelen i sramejliv....daje nz predi6niq pat kak se stigana do legloto...ot togava se darji super rezervirano i studemno i nz kvo da pravq....aide mom4ete kajete mi sq vie kak da go predrazpoloja i kvo da napravq za da mu e xubavo:))poneje iskam da mu e xubavo.....[/list]

Baccara
12-23-2004, 12:41
1.po povod tva da go napiq.....toi ne pie....:(2.verno 4e e malko gadni4ko 4e se drapnax ama otkade da predpoloja 4e na taq vazrast nqma da e spal s momi4e....3.osven 4e go sduxa tva 4e az se drapnax toi si e naistina pritesnitelen i sramejliv....daje nz predi6niq pat kak se stigana do legloto...ot togava se darji super rezervirano i studemno i nz kvo da pravq....aide mom4ete kajete mi sq vie kak da go predrazpoloja i kvo da napravq za da mu e xubavo:))poneje iskam da mu e xubavo.....[/list]

А знаеш ли колко жени търсят точно такива мъже?! Действай докато не си го изпуснала!

blackhearted
12-23-2004, 12:45
Какво има за съветване? Просто импровизирай, ебаси..

incheto
12-23-2004, 16:02
ama ti seriozno li?

BlinDBoY
12-23-2004, 16:08
Малееее.....на глупава ли се правиш или кво???Как може да комплексираш така момчето и да бях на негово място и аз щях да избия някви комплекси....като ти каза ,че е девствен ти що не му каза"Еми пич къв е проблема от тази нощ няма да си" и щеше да му се хвърлиш...то не е трудно!!!
Бати тъ*ата женка!

NightSiNNeR
12-23-2004, 16:37
Аз пък не разбирам защо всички я нападате. Все пак най-малкото е странно да разбереш че мъж на 25 е девствен (нали на 25 или не съм разбрал). Според мен нейната реакция е била по-скоро нормална.
За да оправиш нещата по скоро си поговори с него сериозно за това успокой го извини му се и се опитай да го поведеш. А накъде ще го водиш ти най добре си знаеш. :wink:

AMG-to
12-23-2004, 17:29
az ako sum na negovo mqsto vednaga 6te te zareja!
kvo ot tova 4e e destven,,,,,,i ti si bila nqkoga!
6teshe li da ti bude hybavo ako ti beshe i toi se durpashe a?

SHanTAFa
12-23-2004, 17:39
Мммм ко бях аз,щях поне малко да ми е готино,че мойто момче дето си го обичам(ако си го обичаш)не си е пъхало чушката наляво и надясно!Ама много гадно си реагирала,все едно е прокажен........ем девствен,девствен.......голям а работа......тамън като си първата и ще е по-хубаво......ако имаш опит и ще му е и по-хубаво!Няма нищо лошо........аз ако бях щях му се метна и да му покажа че няма от какво да се колебае и да се комплексира :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: а хубаво е,че ти го е признал.....не всички на негово място биха го направили!Абе цениииии какво имаш!

BABY_SEXY_GIRL
12-23-2004, 21:06
I kakvo kato e devstven? Nali darji6 na nego i si go obi4a6, tova 4e e devstven edva e ot po-golqmo zna4enie :roll: Ne vijdam kakvo te smu6tava :? Vseki si ima purvi put vse pak, nikoi ne se e rodil nau4en :wink:

Aggressiv
12-23-2004, 23:09
ku pita6 mene moje da te e izlugal :-) moje primerno da si e imal nqkakwi drugi pri4ini :-) i me ... primerno da re4em e iskam da wkara qka romantika pri purwiq wi put :-) de da znam ama tiq na 25 i defstweni :-)

samanta_v
12-24-2004, 01:22
po povod tva 4e moje da me e izlagal...ne e 6toto mi kazva vs i vinagi e bil iskren....a tva 4e sam se drapnala...xora toi e na 25 nai malko sam o4akvala da deftven.....drapnax se 6tot sa obarkax takava...de da znam kvo da napravq pak i toi se pritesni i vs otide po dqvolite :roll: sq kato se vijdame i izob6to vse edno ni6to ne e bilo....tva e tema tabu daje nz kak da pogovorim....a za tva 4e darja na nego nqma samnenie.....ot vas iskam prosto da me posavetvatekak da stopq ledovete i da go nakaram da ne se 4uvstva vse edno e na 16 i ne moje da mi dostavi nikvo udovolstvie...kajete kak da go nakaram da ne se sduxva 6tot vijadam 4e go pravi....opivam se da popravq gre6kata ama ne6to ne se polu4ava mn...a pak az go iskam naistina go iskam.... :roll: nai nakraq 6e vzema da go iznasilq.......... :twisted: i nqma da ima kade da xodi

Founder
12-24-2004, 11:33
Това нещо може да го направи САМО ЖЕНА!!!
Извиняваи пиле , но тебе като те цепнаха за сефте ???
Нестига , че ходим се плескаме с кървищата ви .. ами и като срешнете девствено момче след тва се мислите за голямата работа ...
с две думи -=> ТЪПА П*ТКА!!!

пф

baby947
12-24-2004, 13:20
Леле, на 25 и девствен! Не мога да повярвам.

Aggressiv
12-24-2004, 15:18
k`vo urkate sq momi4eto mi speklo sa e :-) ... samanta nqma da se strqska6 :-) ke go kara6 samo napred :-) ot moi skromen opit, namaji go sus smetana i go obliji sm po sm .-) ku 6te nai - defsfeniq da e garantiram ti nqma ti prosti :-) ...

P.S baby947 ili tam kakvoto be6e :-) imam 2 - 3 ma priqtelq ... po4ti defstweni e da ne sa na 25 ama pak sha swur6at raota :-) kekekek
:-)

e_l_i_z_a
12-24-2004, 16:49
Това нещо може да го направи САМО ЖЕНА!!!
Извиняваи пиле , но тебе като те цепнаха за сефте ???
Нестига , че ходим се плескаме с кървищата ви .. ами и като срешнете девствено момче след тва се мислите за голямата работа ...
с две думи -=> ТЪПА П*ТКА!!!

пф
abe q nedei da govorish za kurvi6ta puk ti-pri pove4eto slu4ai izob6to nqma kruv!
a po temata-emi,napravila si gre6ka,otivai po-skoro pri nego i da go napravite bavni4ko i romanti4no za da mu se zali4at kompleksite 6toto sigurno mu e extra gadno smqtai... :wink:

AMG-to
12-24-2004, 17:01
Това нещо може да го направи САМО ЖЕНА!!!
Извиняваи пиле , но тебе като те цепнаха за сефте ???
Нестига , че ходим се плескаме с кървищата ви .. ами и като срешнете девствено момче след тва се мислите за голямата работа ...
с две думи -=> ТЪПА П*ТКА!!!

пф
abe q nedei da govorish za kurvi6ta puk ti-pri pove4eto slu4ai izob6to nqma kruv!
a po temata-emi,napravila si gre6ka,otivai po-skoro pri nego i da go napravite bavni4ko i romanti4no za da mu se zali4at kompleksite 6toto sigurno mu e extra gadno smqtai... :wink:


pri pove4eto ima

worldclass
12-24-2004, 17:07
nai mnogo da te e izlugal che e devstven.Moje da si e mislel che shte se vpechatlish ot tova i she imash super jelanie da mu badesh pyrvata...ama greda

Founder
12-24-2004, 17:32
e_l_i_z_a , говорих принципно 8)

MiTk{}
12-24-2004, 17:33
1.po povod tva da go napiq.....toi ne pie....:(2.verno 4e e malko gadni4ko 4e se drapnax ama otkade da predpoloja 4e na taq vazrast nqma da e spal s momi4e....3.osven 4e go sduxa tva 4e az se drapnax toi si e naistina pritesnitelen i sramejliv....daje nz predi6niq pat kak se stigana do legloto...ot togava se darji super rezervirano i studemno i nz kvo da pravq....aide mom4ete kajete mi sq vie kak da go predrazpoloja i kvo da napravq za da mu e xubavo:))poneje iskam da mu e xubavo.....[/list]

А знаеш ли колко жени търсят точно такива мъже?! Действай докато не си го изпуснала!

нямаш си напредстава колко си прав ... :lol: и аз съм на това мнение ... действай мила ти си ... :oops: :wink: :lol:

LiNkiN4eTo
12-24-2004, 20:40
ebasi speka :!:

Josefinne
12-24-2004, 20:41
Ами опитай се да забравиш за това. разбира, че си се стреснала от това приназание и сигурно на него му е станало много криво, защото е помисли, че за теб това е отблъскващо, но ти просто не с го очаквала. Всъщност бъди поласкана, че ти ще си му първата. Покани го на романтична вечер и го направи незабравимо. :D

Nelly Furtado
12-24-2004, 20:44
Dai go toq muj nasam be :-}

BAD_DREAM
12-26-2004, 13:18
po povod tva 4e moje da me e izlagal...ne e 6toto mi kazva vs i vinagi e bil iskren....a tva 4e sam se drapnala...xora toi e na 25 nai malko sam o4akvala da deftven.....drapnax se 6tot sa obarkax takava...de da znam kvo da napravq pak i toi se pritesni i vs otide po dqvolite :roll: sq kato se vijdame i izob6to vse edno ni6to ne e bilo....tva e tema tabu daje nz kak da pogovorim....a za tva 4e darja na nego nqma samnenie.....ot vas iskam prosto da me posavetvatekak da stopq ledovete i da go nakaram da ne se 4uvstva vse edno e na 16 i ne moje da mi dostavi nikvo udovolstvie...kajete kak da go nakaram da ne se sduxva 6tot vijadam 4e go pravi....opivam se da popravq gre6kata ama ne6to ne se polu4ava mn...a pak az go iskam naistina go iskam.... :roll: nai nakraq 6e vzema da go iznasilq.......... :twisted: i nqma da ima kade da xodi


Mi haide de kakvo 4aka6!!!
Prosto mu kaji kakvo 4uvstva6, kaji mu 4e iska6 da go skasa6 ot 4ukane i vervai mi, edva li 6e 4aka vtora pokana :twisted:

SANDRETO
12-26-2004, 16:12
EMM BAQ KRIVO TA TOI SI E BAQ DART I DA E DEVSTVEN,AMA SQ KVO PUK SHA TE POMNI CQL JIVOT SHTOM SHA SI MU PARVATA,Q GO PRASNI 8) :wink:

Allicia
12-26-2004, 17:24
Che spored men ot tova po-hubavo nqma!Da znaesh che ti shte si mu pyrvata i t.n. Za men naistina tova e mnogo hubavo!

Aggressiv
12-26-2004, 17:36
o6te li ne ste se :-) ... aide 4e to mina we4e sedmica ot kakto si post-nala temata :-) ko 4aka6 sweti onufrii da sa rodi li :-)

^efas^^
12-27-2004, 06:45
xora....nz kak da go obqsnq....ta az sam na 18god i si imam seriozen priqtel koito e na 25...edna ve4er bqxme zaedno i se stigna do tam 4e iskaxme da si legnem...samo 4e toi mi prizna 4e vse o6te e devstven i az se drapnax...neznam za6to no malko se stresnax da sam s maj koito e devstven i na nego mu stana mn krivo :( ...molq pomognete...mn go obi4am i darja na nego no nz kak da se spravq s tova i kak da go nakaram da ne se pritesnqva....blagodarq vi predvaritelno
Ние кво да напраим че е девствен пича ве. Говори му нещо баламосвай го и го направи недевствен

Ku4eto
12-27-2004, 07:31
hodi pri nego prasni go i taka 6e razbere 4e ne tolkoz zle rabotata

samanta_v
12-27-2004, 14:58
aggressiv po povod smetanata....siguren li si 4e 6te mu dopadne?da ne se spe4e pak de da znam....ina4e men bi si me izkefilo da si go oblija celiq...mmmm... :twisted: a pak za 4ukaneto...verno mina 1sedmica ama kfo da napravq qvno ima nujda ot vreme cqlata istoriq....bax maamu ne sam i predpolagala 4e 6te doide vreme i 6te trqbva da sablaznqvam 25god devstvenik....kvo li ne prai jenata za ednoto 4ukane :lol:

vasi_z
12-27-2004, 15:24
Малееее.....на глупава ли се правиш или кво???Как може да комплексираш така момчето и да бях на негово място и аз щях да избия някви комплекси....като ти каза ,че е девствен ти що не му каза"Еми пич къв е проблема от тази нощ няма да си" и щеше да му се хвърлиш...то не е трудно!!!
Бати тъ*ата женка!
I az sum na tva mnenie! :twisted:

Aggressiv`
12-27-2004, 17:27
samanto twa ti e gre6kata nqma da prawi6 4ukane ami sha prai6 lofe :-) kekekek ... za smetanata 4e go oblizwa6 a ... basi i mrusnicata mi ako ne sa e kupal ot de a znam kolko wreme :-P° axaxaxa :-)

samanta_v
12-27-2004, 19:39
komplexirala sam mom4eto...awe pi4ove nqkoi pat ako trqbva se 4ukate s 25god deftvenica snimaite vsi4ko da vi vidq kak 6e postapite....basi vs pravi gre6ki be da mu se nevidi....da vi se nevidi kolko otvoreni stanaxte vs izvednaj....a Aggressiv da ti kaja 4e za banqta ne se pritesnqvam...ko trqbva 6e vleznem 2mata se izkapem :twisted: .ami po skoro me interesuva da stane ne6to...4ukane mukane ebi mu maikata :lol:

Aggressiv`
12-27-2004, 20:06
samanto kazah lubof ne 4ukane :-) burka6 ponqtiqta :-)

MerviN
12-27-2004, 22:10
cepi go be!!! kfo 4akash

Anonimno
12-27-2004, 23:26
Az bih ti predlojil da mu podarish edin nezabravim pyrvi pyt :}}

Verliebt_Maedchen
12-27-2004, 23:35
ami sled kato go obi4a6 kakvo zna4enie ima za teb dali e devstven :?:

samanta_v
12-28-2004, 11:38
o6te sam na suxo :( kak mislite ako go xvana i go zavleka v spalnqta dali 6te piska?ama pak kfo li vi pitam i da piska nqma koi da go 4ue :twisted: btw Aggressiv kfo pak mi razviva6 teoriite za sexa 4ukaneto i praveneto na lubov?ai da te pitam moje li vs navednaj da se slu4i-v smisal xem da se 4ukate xem da si pravite lubov i ei takiva raboti....i ako moje kak se nari4a togava?3 v 1 li :)

Aggressiv`
12-28-2004, 15:42
zawisi ot glednata to4ka samanto ... jalku 4e si mi dale4ku 4ak vuv varna ina4e stqh ti pokaja za kwo stawa wupros :-P° :-)

samanta_v
12-28-2004, 22:54
dobre aggressiv ama az sam vqrna na priqtelq mi.....sorry nqma da e toq pat...pak i edva li 6te mi pokaje6 koi znae kvo....btw na kolko si :twisted:

Aggressiv`
12-28-2004, 23:00
bee beeeee beeeeeeee .... e pa 4e ela i ke ti pokajem ... wqrna mu bila ai sq molq ti sa ... abe kwo da goworq ... mofe .... na dostatu4no sum da te nakaram da se podmokri6 :-)

samanta_v
12-28-2004, 23:05
4e 6to pak da ne sam mu vqrna..tva lo6u li e spored tebe?a za podmokrqneto...samnqvam se 4esnu da ti kaja az si padam dosta jilavo momi4e...ne se dafam lesnu....pak i sq sam zaeta s moq si priqtel.....obrabotvam go :twisted:

Aggressiv`
12-28-2004, 23:07
e hubu te to nisto ne ti pre4i pak da si go obrabotwash az samo nagledno sha ti pokaja kak stawa -P° .. puk i az ne sum refnif ne revnuwam ot nego :-)

samanta_v
12-28-2004, 23:13
mi ti ako iska6 si spretnem edna 3ka napravo i na nego da pokazva6 nagledno :P

Aggressiv`
12-28-2004, 23:13
tebe da ta biq puk nego da go eba da wi e gadno na 2ta li :-)

samanta_v
12-28-2004, 23:17
auu aggressiv tai li se pravili 3kite skapi?mersi 4e mi kaza az ne znaex....za toq vid :) qvno ima kfo da nau4a ot tebe.....predafam se :twisted:

Aggressiv`
12-28-2004, 23:18
vreme beshe na batko tineidjur4eto izdrun4ano :.-)

samanta_v
12-28-2004, 23:21
na batku :) mi vij sq ako ne si zabelqzal vlqzal si v teenproblems.net.....respektivno saita e za teeneidjari...tai 4e nz na kolko si ama e normalno tuk da e palno s teenove..... :) pak i mislq 4e ti si po izdrankan ot vs nas vzeti zaedno :twisted:

Aggressiv
12-28-2004, 23:22
ima go momenta twa e ot prekomerna wuzbuda w posledno wreme ... slu4fa se i w nai - dobrite semeistwa -P°

12-29-2004, 01:55
be i az bqh devstven dokat ne navarshih 12 godini, ama posle 4ukah maikata na edin moi priqtel i sa opraiha nishtata

samanta_v
12-29-2004, 15:28
krai s temata skapi moi :twisted: izleze mi kasmeta :D aggressiv sorry ama ve4e nikav 6ans da me u4i6 na kfoto i da bilo....az 6e si se 4ukam s moq devstvenik....koito ve4e e NEdevstvenik :twisted: aide mn uspexi ti jelaq s sutienite :P

dj Javor 'crazy-idiot'
01-01-2005, 14:34
Brawooooooo ся и снимки ако пуснеш...

reiv_macka
01-01-2005, 15:39
samanta.... !!! mili4ka .. kofti e naistina 4e si se drypnala,no nqma ni6to , moje da opravi6 ne6tata :) gledai pozitivni4ko!!!ti tyi kato ima6 opit,ti taka moje da mu pomogne6,da go predrazpoloji6 6tom go obi4a6....nqma ni6to stra6no,ti is 4oveka na koito toi raZ4ITA I ISKA TI DA SI MU 1-TA!!!!SPOKO DU6A,DEISTVAI,NQMA KAKVO DA GUBI6 :)!!!!!!!!!!! ammm sy6to e kofti 4e e na 25 i e devstven,ama nema ni6tu,karai :) ako iska6 me poslu6ai ... :) az ti kazvam kakvo mislq i kak sigurno 6te e pravilno :) !

miloto_girl_4e
01-01-2005, 21:28
xora....nz kak da go obqsnq....ta az sam na 18god i si imam seriozen priqtel koito e na 25...edna ve4er bqxme zaedno i se stigna do tam 4e iskaxme da si legnem...samo 4e toi mi prizna 4e vse o6te e devstven i az se drapnax...neznam za6to no malko se stresnax da sam s maj koito e devstven i na nego mu stana mn krivo :( ...molq pomognete...mn go obi4am i darja na nego no nz kak da se spravq s tova i kak da go nakaram da ne se pritesnqva....blagodarq vi predvaritelno

ako pita6 men toi ne se e pritesnqval.. ti si bila tazi,koqto si se pritesnqvala :!: taka4e ... nqma kakvo da ti pomagame..mom4eto si e gotovo za sex.. ama teb mai te e strah da si legne6 s devstvenik ?!

J0ni
01-01-2005, 22:42
krai s temata skapi moi :twisted: izleze mi kasmeta :D aggressiv sorry ama ve4e nikav 6ans da me u4i6 na kfoto i da bilo....az 6e si se 4ukam s moq devstvenik....koito ve4e e NEdevstvenik :twisted: aide mn uspexi ti jelaq s sutienite :P
E super ,mnogo se radvam za teb !

Founder
01-04-2005, 19:12
абе тази още ли не е хванала приятеля си за патката и не го е развяла из спалнята , че толкова много го обсъждане
или просто нямате какво да правите и си чешете пръстите с безсмислени постове по такива теми :?: :?: :?:

some0ne
01-12-2005, 22:29
po povod tva 4e moje da me e izlagal...ne e 6toto mi kazva vs i vinagi e bil iskren....a tva 4e sam se drapnala...xora toi e na 25 nai malko sam o4akvala da deftven.....drapnax se 6tot sa obarkax takava...de da znam kvo da napravq pak i toi se pritesni i vs otide po dqvolite :roll: sq kato se vijdame i izob6to vse edno ni6to ne e bilo....tva e tema tabu daje nz kak da pogovorim....a za tva 4e darja na nego nqma samnenie.....ot vas iskam prosto da me posavetvatekak da stopq ledovete i da go nakaram da ne se 4uvstva vse edno e na 16 i ne moje da mi dostavi nikvo udovolstvie...kajete kak da go nakaram da ne se sduxva 6tot vijadam 4e go pravi....opivam se da popravq gre6kata ama ne6to ne se polu4ava mn...a pak az go iskam naistina go iskam.... :roll: nai nakraq 6e vzema da go iznasilq.......... :twisted: i nqma da ima kade da xodi
"vse edno e na 16 i ne moje da mi dostavi nikvo udovolstvie..."- az sum na 16 kakto i mnogo drugi koi te e izlugal 4e nemoje edin 16 godishen da ti dostavi nikakvo udovolstvie be ? ti neshto mnogo golqma li stana be tupa putko kato si na 18 kvo ? nali te vijdam 4e razsujdavash kato 10 godishno detence be patko

01-12-2005, 23:28
ne trqbva da ima nikakuf problem prosto toi trqbva da razbere che za si4ko si ima purvi put :lol:

Stilgar
01-12-2005, 23:35
svaliai gashtite i se nadupvai

favor_91
03-03-2006, 12:08
napravila si greshka...ne e trebvalo da se otdrupva6...ta koe momi4e ne me4tae za devstvenik ( ni6to 4e e na 25)

03-03-2006, 13:52
Абе не виждате ли, че тая тема е на 2 години?!?
Иначе не знам - на 25 години - не прави секс и не пие... Чудя се направо за к'во живее - браво, че си го вкарала в правия път. Следващия път му кажи (ако случайно още сте заедно), че е мноо по-яко на 300гр. водка :wink:

03-03-2006, 14:57
nqma kakvo da mu kazvam ve4e...smisal o6te sme zaedno...i znaem i na 300gr vodka i na poe4e i na kakvo li ne kak e..izob6to vleznaxme vav pornofilma..a za6to pi6ete o6te i az nz??anyway thanks...keep on fucking :twisted:

mamina_blaga
03-03-2006, 15:31
ei,vij sega,si4ki sme bili devstveni obqsni mu go tova,vazbudi go kakto trqbva,a sled tva znae6 kakvo da napravi6 nali taka?uspehL:)

03-03-2006, 15:40
...i te se ebali 6taslivo do kraq na dnite si

03-03-2006, 16:10
vse edno e na 16 i ne moje da mi dostavi nikvo udovolstvie..."- az sum na 16 kakto i mnogo drugi koi te e izlugal 4e nemoje edin 16 godishen da ti dostavi nikakvo udovolstvie be ? ti neshto mnogo golqma li stana be tupa putko kato si na 18 kvo ? nali te vijdam 4e razsujdavash kato 10 godishno detence be patko
po povod tezi tvoi slova 16god lubovniko...izvinqvai za pesimizma mi ama imala sam 16god znam za kvo stava vapros gore dolu:mrgreen:a pak takia kat tebe det mn znaqt da ebat na dumi sa mi o6te po qsni ai peace O:) pak ako se pali6 o6te ela te opana s mozaka mi na 10god detence pak da vidim koi tapa putka koi kriv eba4 :D

Nasindo
03-03-2006, 19:00
moeto mnenie : AMI KAKVO DA TI KAJA TAPO SI POSTAPILA KAKVO KATO E NA 25 I E DEVSTVEN 6TOM TI E SERIOZEN PRQTEL I SI GO OBI4A6 ..MNOGO TAPO SI NAPRAVILA 4E SI SE OTDRAPNALA TAKA OT NEGU SLED KATO SI 4ULA 4E O6TE NE E BIL S MOMI4E VMESTO DA MU KAJE6 NE6TU MILO I DA GO USPOKOI6 NQKFI TAKIVI NE6TA PO TOQ NA4IN MOJE6 DA GO KOMPLEKSIRA6 SUPER MNOGO ... I DA SE SDUHA... :-k :wink:

djindji_f
03-03-2006, 19:06
spored men trqbva da se radva6 4e e destven i ti 6te si mu parvata. taka4e govori s nego i vsi4ko 6te se opravi. uspeh. 8)

ProstoAz
03-04-2006, 00:04
Темата е стара!!!