PDA

View Full Version : Kakvo...



Du6ka
12-23-2004, 10:48
Какво бихте искали да ви донесе Новата Година...?
Поставяте ли си някакви цели или просто оставяте не6тата да се слу4ват...?Какви мисли обикновено ви връхлитат в края на всяка година? Варпсоси,които може би някога всеки си е задавал,а и не видях такава тема и..:)да ви питам

:wink:

12-23-2004, 10:57
Prekaleno sum pqna da mislq. Vsashnost i da hoda...i da govorq....Minalata nova godina prekarah v toaletnata sled kato izpraznih butilka rom i bqh dejurna v WCto .... Taq godina si pojelavam da ne se natrovq s alkohol... (btw az vsashnost ne piq mnogo... prosto dokato chashata ot koqto piq stanat 3 ;) )

BlinDBoY
12-23-2004, 10:57
Ами пожелавам си много здраве,щастие ,късмет и любов !!И новата година да мине добре както тази :twisted:

hip_hop_mace
12-23-2004, 11:14
az pak si pojelavam novata godina da bade 100pati po-qka ot taq(ne 4e taq be6e tapa ama vse pak...)i obi4ainoto-zdrave,love,kasmet,dobri priqteli,pari i o6te...mn mn novi godini

AvLee
12-23-2004, 11:30
Пожелавам си успех на изпитите и 2та!
Здраве,късмет,нови приятели и да се разбирам по-добре с наште!
Да се усмихвам повече и да бъда по-често в добро настроение и сутрин да не ми се спи(като стана 7 без 15). :lol:
Май това е....

12-23-2004, 12:06
Ako shte pojelavam naistin aneshto - to shte e SVOBODA ZA BULGARSKITE MEDICI V LIBIQ!

Dharma
12-23-2004, 12:40
prez novata godina iskam da imam 2005 puti pove4e uspehi, 6tastie, zdrave, priqteli i LUBOV!!! obiknoveno v kraq na godinata v umnata mi glava hihihi idvat malko gadni misli za horata s koito sum skarana, mrazq nqkoi da mi se surdi!!! ama tova e kratko ina4e koledniq duh ne me napuska i mi e super veselo:) a..... i 4esto si mislq"ako ne bqh napravila/kazala tova, kakvo 6te6e da stane?" :roll:

ProstoAz
12-23-2004, 12:49
Аз пожелавам на всички (а и на себе си) много здраве, любов, щастие, пари, абе въобще всичко, от което има нужда един човек през новата година. :P

Аз обикновено на края на годината се замислям как съм прекарала тази година. Правя си равносметка и съжалявам за мн. неща. Въобще покрай празниците винаги ми е много кофти настроението...незнам защо...И си обещавам от новата година да променя много неща, но за жалост винаги си оставам само с намеренията. :roll:

suzanna
12-23-2004, 13:06
ami az prosto iskam da ne mi otnema nai skupoto mi sushtestvo i vsichki drugi liubimi hora...kakto i da me napravi ambiciozna kato prednata godina che neshto tazi... :D

Baccara
12-23-2004, 13:24
Пожелавам си здраве и късмет. Другото сам мога да си го постигна.

monka
12-23-2004, 13:27
az si pojelavam novata godina da byde po-dobra ot tazi,za6toto tazi mi se slu4vat samo lo6i ne6ta...

Emssssssssss
12-23-2004, 13:45
Az si pojelavam novo gadje , dobri priqteli ,zdrave ,uspehi v dram systava ,horeografiqta i v u4ili6te i da mi vyrvi po voda
i bez lo6i misli :D :D 8) 8)
i na vas go pojelavam

fostenkata:)
12-23-2004, 14:41
emi az si pojelavam mn zdrave shtastie kysmet liubov awe vsichko nai hubavo i ne samo za sebesi a za vsichki:)iskam tq da uspeq v vsichki nachinaniq awe ne znam nai-vajnoto zdrave a posle sichko samo si se narejda :wink:

b3b3poHka
12-23-2004, 14:45
emi predi da se napiq :) vinagi si mislq kak e minala segashnata godina i si posmqnm nai hybafite mymenti ...i tyii praq si ekfa samoocenka i se nadqqm vsqka sledvashta da q ima i da minafa vse po dobre i po bavno razbira se :) 8)

bodil4e_f
12-23-2004, 16:17
ami v kraq na tazi godina si zadadox vaprosa: "Kavo napravix tazi godina?Pomognax li na blizkite si,za da b1dat 6tastlivi?" ...
ami pojelavam si obi4ainoto i nai-ve4e Love ,4e taq godina mi doide v malko :shock:

A na vsi4ki pojelavam VESELI PRAZNICI!!!BADETE MNOGO 6TASTLIVI!!!AZ VI OBI4AM,OBI4AITE SE I VIE!!!

incheto
12-23-2004, 20:01
az si pojelavam da e po hubava ot minalata i po losha ot sledvashtata!

P1ra71nQ
12-23-2004, 20:31
az si pojelavam da e po hubava ot minalata i po losha ot sledvashtata!Hehe i az taka.Pojelavam na vsichki mnogo zdrave,shtastie,kysmet, liubov.... i MIR!!!!I nz pokrai praznicite nikoga ne sym se zamislqla kakvo sym napravila v izminalata godina nz zashto taka.Poslednite 2 godini nai-chesto se zamislqm za priqtelite i blizkite mi, koito ne sa do men.....I az na men si pojelavam malko vpoveche liubov taq godina.

BABY_SEXY_GIRL
12-23-2004, 22:04
V kraq na minalata praznuvam, no sled tova si pravq malko obob6tenie na slu4iloto se prez neq...a ot novata o4akvam mnogo hubavi ne6ta, koito v pove4eto slu4ei trqbva sama da se pogrija za da se slu4at 8)

Du6ka
12-24-2004, 13:44
хех...аз не съм си отговорила на темата:)
Пожелавам си за Новата Година,до колкото е възможно да успея да направя не6то,с което да мога да се гордея,а и хората около мен,да стана по-силна ,да не стрдадам толкова (особено за не6та,за които не си заслужва...)Да полагам пове4е старание,в не6тата,които правя..(то си зависи от мен де...) ест много здраве на близките ми и мен...и любов!
Колкото до целите...мисля в последствие да си ги създавам..
А обикновено на края на всяка година ме "връхлитат" спомени за вси4ко минало...някаква собствена равносметка може би...
Се6там се,4е в някои филми хората си правят някакав списък,в който пи6ат не6тата,които биха искали да направвт до края на годината...до 12-тия 4ас...Това съ6то е хубава идея...
:wink:
Пожелавам на вси4ки ви не6тата,които искате да ви се осъ6тествят и настоя6тата година да ви донесе това,което преди6ните не са успели! :D

zElEnA^mAsLiNkA
12-24-2004, 13:56
Mi i na mene na N.G. mi e mn gadnu 6t0t0 se use6tam 4e sym pravila p0ve4e l06i 0tk0lk0t0 d0bri dela i vsqka g0dina se m0lq da ne stafa pak taka ama nakraq 0syznah 4e se m0lq na sebe si ! :idea: A na si4ki p0jelavam da ne sa kat0 men i da im vyrvi kat0 p0 piknq haha nqma e !

united_colors
12-24-2004, 17:13
Какво бихте искали да ви донесе Новата Година...?
Поставяте ли си някакви цели или просто оставяте не6тата да се слу4ват...?Какви мисли обикновено ви връхлитат в края на всяка година? Варпсоси,които може би някога всеки си е задавал,а и не видях такава тема и..:)да ви питам

:wink:
1.Iskam da me priemat tam kudeto iskam (a i tam kudeto kandidatstvam vuob6te za da imam po-goliam izbor)
2.Iskam da zajiveia sas priateliat mi vav Sf.
3.Tova sa celite mi zasega, niama da dopusna ne6to prosto da mi se slu4i, osven ako ne e za dobro! :P
4.Misli... :roll: ami dali 6te e po-hubava ot predi6nata i dali sam napravila vsi4ko koeto sam iskala prez starata! :lol:

LiNkiN4eTo
12-24-2004, 19:54
iskam mnogo kusmet i 6tastie pod kakvato i da e forma :!:

Eliiiiiiiiii sexsito
12-24-2004, 20:33
Ами пожелавам си много здраве,щастие ,късмет и любов !!И новата година да мине добре както тази :twisted:
napalno te podkrepiam za tva i iskam da si go spodelim zaedno :oops: ako moge :roll: :lol: :P :lol: