PDA

View Full Version : Elen4eta,dqdo mraz i snejanka



one_touch
12-23-2004, 14:56
:shock: Hey hora purvo-kak ste :D ?
Kakvo mislite zaa praznicite kato cqlo?ot koga vi idva kolednoto nastroenie i idva li vi vob6te?Koga razbrahete istinata za Dqdo Koleda?Kak spored vas e po pravilno da se kazva"Dqdo Mraz" ili "Dqdo Koleda"?
Koq vi e lubimata koledna pesen?
I sega da vi pitam dr ot kade moga da si namerq koledni pesni,no ne samo muzika a pesni sus stih i t.n.vob6te ako imate nqkoi qk sait s koledni gluposti 6te sam vi mnogo blagodarna ako mi go dadete.haide I Vesela Koleda i 6tastliva Nova Godina :!: :!: :!: :D

bodil4e_f
12-23-2004, 16:41
ami az ot mnogo malka si znaex 4e nqma dqdo Koleda no kakto i da e.az li4no predpo4itam dqdo Koleda!!!!vseki pat nastroenieto mi idva razli4no.taq godina mi doide okolo 19-20 dekemvri.a p1k za pesni4ka-mnoigooooooooo sa!!!

Iliqn4eto
12-23-2004, 17:20
heeh po mi haresva Dqdo Koleda,a otnosno nastroenieto o6te nqma takvo,vapreki 4e 6te sme Koleda,rojden den Nova godina mnogo imenni dni i t.n no dano utre mi doide i za natatak,a na vas vesela koleda i 4*N*G!

e4o
12-23-2004, 17:40
Mi da kefq se na kolednite praznici, mnogo podaruci, vkusotiiki...
I as ot dosta malka razbrah 4e nqma dqdo koleda, vednuj vidqh kak vui4o mi se preobli4a i si slaga iskustvena bqla brada, za da se napravi na dqdo mras, no as go raskrih :lol: .
Mi as dqdo koleda vikam na dqdoto za koleda, a dqdo mras na nova godina :lol: :lol: :lol:
Lubima koledna pesni4ka-Stille nacht :wink:
Veseli praznici i na teb, a su6to taka i na vsi4ki ostanali :wink:

P.S.a za pesni4ki nqmam ideq ot kude da si svali6, no mislq 4e ima6e tema za koledni pesni4ki, moje da se porazrovi6 i 6te q nameri6 :wink:

Momchence
12-23-2004, 17:45
Kato malak bqh umno dete i znaeh 4e nqma dqdo koleda...edna no6t go 4akah i toi ne doide...bqh na...4-5-6 godinki....sega pak sam dete ma ne sam tolko umno.. :P Dqdo Mraz e kumonisti4eskoto ot na Tato vremeto...a az sam div sedesar taka 4e Dqdo Koleda :) nastroenieto ne mi e umiralo ot poslednata koleda :P :P az sam sam v malko kofti polojenie i 6e posre6tam nova godina vky6ti na 4ata pone taka se o4ertava no az sam optimist i rqdko izpadam v depresii :) aide priateli HO HO HO VESELI PRAZNICI :P

Fallen_angel
12-23-2004, 17:54
Кой не се кефи на празниците...?! :D Обаче сега в момента не ми е до никакви празници и коледното ми настроение ту се появява, ту изчезва...
А относно дядо Коледа...наречете ме тъпа,малоумна,заблудена овца, обаче има дядо Коледа!Всичко си е до нагласата на човек и до това дали вярваш в доброто и във вълшебствата!

FeitiCeiRa
12-23-2004, 18:02
Ami ne znam za6to,ama nikakvo koledno nastroenie ne me lovi :roll: ...Ina4e -"Dqdo Mraz e komunist!" :lol: Po-dobre mi zvu4i Koleda..Praznicite sa qki,da..No za6to trqbva samo po tova vreme na godinata horata da se se6tat da budat milosurdni..prosto malko po-dobri?Tova me drazni vsu6tnost okolo Koleda.Vsi4ki stavame izvednuj mnogo seberazdava6ti se..takiva trqbva da sme prez cqlata godina :(

eNigMaTic^
12-23-2004, 18:40
Дядо Коледа е определено по-яко :) Ами обичам Коледа ама нз нямам коледно настороение.... :roll: Иначе любимата ми песен е Jingle Bell Rock

incheto
12-23-2004, 19:47
mi kazva se dqdo Koleda..zashtoto..neznam vsashtnost no znam 4e kogato e bilo komonisti4esko vreme see kazvalo dqdo mraz..i toi ne e nosel podaratzi i ne e imalo Koleda a samo Nova Godina!!

P1ra71nQ
12-23-2004, 20:00
Dqdo Koleda e po-qko.Dqdo Mraz zvuchi nqkak.... nz.Mi az nqkyde na 6 godini razbrah che dqdo Koleda ne syshtestvuva,ama ne si spomnqm tochno kak.Mi taq godina oshte go nqma kolednoto nastroenie :( nz zashto taka.Liubimi pesni sa mi: Jingle Bell Rock, Stille Nacht, O Christmas tree,We wish you a Merry Christmas i oshte drugi.....A pyk za pesni nemoga da ti pomogna sorry.Nz potyrsi si v
www.altavista.com ili
www.alltheweb.com ili v www.data.bg neznaq....
Veseli praznici na vsichki!!!

fostenkata:)
12-23-2004, 20:32
emii az ne znam kak razbrah che nqma dqdo koleda hmm mislq che si znaeh hah ne znam ne znam emii az opredeleno predpochitam "dqdo koleda"ne znam zashto..prosto po ma kefi...Az syshto iskam da vi pojalaq na vsichki Veselno prekarvane na koldenite i novogodishni praznici pojelavm vi na vsichki mn zdrave,shtastie,kysmet,liubov,pari....awe vsichko nai hubavo da vi se sbydnat vsichkite mechti aide mn celuvki ot mene :wink: :P