PDA

View Full Version : Моля да споделите мнението си !



ВлюбеН
12-23-2004, 17:28
Знаете ли,писна ми всеки 2-ри да повтаря,че в един монет секса и отношенията с човека до вас ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ще се превърнат в нещо еднообразно,скучно,механич но,че ще си омръзнете,че тръпката ще изчезне...Ами да ви питам,като всеки ден се храните писнало ли ви е? Писнало ли ви е да спите? Писнало ли ви е да живете? Наистина не мога да разбера някои хора.Това дали ще има тръпка зависи само от нас.А ако се предаваме толкова лесно и си казваме "А бе,вече няма тръпка,нищо не е същото..." И не правим нищо по въпроса за да променим нещата...ДА,МНОГО ЯСНО,че няма да издържаме повече от 2-3 месеца с някого. Ако някой е прочел мое мнение знае,че имам приятелка от 3 години и се чувствам ЖИВ,разбирате ли?Откакто сме заедно аз живея пълноценно.Дали ще ми омръзне? Някои може да решат,че секса само с един партньор ще ми писне със сигурност.Е,аз не правя секс,а ЛЮБОВ.Съмнявам се това някога да ми омръзне.Съмнявам се да ми писне да получавам подкрепа,разбиране и обич.Едва ли ще се наситя на усмивката да любимото същество.Едва ли ще се откажа от възможността да виждам истинска радост в очите на момичето до мен когато вижда щастлив мен самия.Как може да ми писне от един искрен и невероятен човек,който ме научи да обичам? Защо всичко се свежда до някакви елементарни неща? Възможно ли е да предпочета да бъда сам? Или може ли да мислите,че когато нещо не е наред ще го промените с друг човек? Че...примерно прословутия секс с някой друг няма да ви омръзне? Че с този друг всичко ще е иделано и съвършено? Много хора правят грешка,като загърбват дългогодишни връзки,заради някакъв мимолетен импулс,само защото са решили,че "вече няма тръпка" и после съжаляват,но вече е КЪСНО.Дразня се,когато кажа на някого,че имам връзка от 3 години,че обичам безкрайно приятелката си,че съм безумно щастлив и той да ме погледне с едно такова недоумение и веднага да направи коментар,че това е едва ли не невъзможно и че в най-скоро време ще почувствам нужда от нещо различно. И как ще стане,след като всичко от което се нуждая вече е част от живота ми? Ако искам да разнообразя нещо,единствения човек,който би могъл да ми помогне е именно приятелката ми.Наистина само тя е доказала,че държи истински на мен,че за нея съм специален,че когато има някакъв проблем между нас,тя говори с мен и всичко си идва на мястото.
ТЯ ме прави щастлив,аз нея също.Това искам.Знам,че с нея нищо няма да ми липсва,че няма да ми омръзне,защото си имаме доверие,защото говорим винаги,когато има нужда от това,защото живея с усещането,че съм открил един ЧОВЕК,който никога не би ме предал или наранил.
А ВИЕ КАК МИСЛИТЕ - ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ТОВА ДА Е ИСТИНА? СМЯТАТЕ ЛИ,че И ВИЕ МОЖЕТЕ ДА ГО ИЗПИТАТЕ? А ИСКАТЕ ЛИ ДА ГО ИЗПИТАТЕ?

UltraViolet`Man
12-23-2004, 17:41
Флиртовете, краткотрайните връзки, според мен, са за цел самоосъваршенстване и понататъшно създаване на СЕРИОЗНА връзка, която не е нещо фиктивно и относително, както се смята в днешно време.

AMG-to
12-23-2004, 18:12
Моля да споделите мнението си !

pishe se :

Моля, да споделите мнението си !

incheto
12-23-2004, 18:34
Znaesh li...dokato go chetqh..tolkova mnogo mi se priiska da sam na mqstoto na tvoita priqtelka a moq priqtel da e na tvoe mqsto i da sme shtastlivi kakto vas dvamata!!!Mnogo vi zavijdam i...saam sigurna 4e shte ste mnogo mnogo shtastlivi do kraq na jivota si!!

eNigMaTic^
12-23-2004, 20:03
Прав си :wink: Все едно ако се ожениш за някой след няколко месеца да се разведете, защото няма тръпка :roll: Искрено ти завиждам...

suzanna
12-23-2004, 20:12
ami...az chuvstvam tova i to e nai neveroqtnoto chuvstvo koeto nqkoga sum izpitvala...pojelavam go na vseki..no bez bolkata

Founder
12-23-2004, 20:14
:офтопик: АМГ , изпадаш в подробности :)



поздрави 8)

angelski_o4i
12-23-2004, 22:27
eeeeeeeeehhhhhhhhh!!!!!!!!!tolkova bi bilo hubavo da sre6na mom4e kato teb! :) az naistina vqrvam 4e tova(da ne si omrazvata)e napulno vazmojno.prosto trqbva da nameri6 PRAVILNIQ 4ovek!
e ti qvno si go nameril zna4i:USPEH!
I OPREDELENO PRODALJAVAI TAKA
smqtam 4e imenno v tova 4e pravite LUBOV a ne sex e receptata(ne 4e sexaili praveneto na lubov trqbva da e nai vajnoto vav vrazkata)kakto i tova 4e razgovarqte kogato ima problem!
naistina blagorodno vi zavijdam :wink: :D

bulgarche
12-23-2004, 22:37
Моля да споделите мнението си !

pishe se :

Моля, да споделите мнението си !

C-I-A-R-A
12-23-2004, 22:39
zavijdam vi..........

glazunov
12-24-2004, 22:45
Ами от това което чета,явно до теб е подходящото момиче...
Явно ти имаш чувства и тя също...намерили сте начин да постигнете ХАРМОНИЯ помежду си,защото явно сте си същевременно и ПРИЯТЕЛИ ,освен гаджета.Докато много хора просто се харесват,заедно са,правят си секс...но чувствата и хармонията между тях я няма....абе то си е до хората бе...ти ако си някакъв полигамен,да ги сменяш като носна кърпа,естествено,че по някое време ще ти писне...
То си е до човека...
Човек на твоето място никога няма да поиска друга,защото в момента ти имаш всичко...както сам каза...но аз не съм запознат с нещата и не мога да кажа...учените били открили,че любовта траяла определено време,не била вечна...аз не мога да кажа...но съм чувал,че когато човек заживее заедно с другия и създадат семейство,нещата не са съвсем същите...но както казах не знам....не съм имал подобно нещо....
Наслаждавай се на връзката си,друго не мога да кажа.
Хубави примери даваш с храната и съня,но не забравяй,че не ядем едно и също всеки ден ...защото ако го правихме все някога щеше да ни омръзне...а съня...то няма много видове сън...не може да ни омръзне да спим:-)Човешките взаимоотношения са нещо съвсем различно...Ако до теб е човека,който ти дава всичко,от което имаш нужда никога няма да погледнеш друга....а ако все пак се стигне до някакво еднообразие само ние самите можем да направим нещо по въпроса,а не веднага да тичаме при друг човек...
Та аз също благородно ти завиждам,въпреки че точно сега не бих искал да съм на твоето място,защото не съм готов психически,но съзнателно или не всеки човек търси нещо подобно на твоята връзка.
:roll:

StrangerGirl
12-25-2004, 14:31
Ето едно мнение, което наистина да ми хареса. Влюбен, свалям ти шапка. Първо, защото си написал всичко така добре. Второ, защото си открил любовта и трето, защото знаеш как да я запазиш. А също искам да кажа и че съм съгласна с теб и те подкрепям.

baby947
12-25-2004, 14:58
Ето едно мнение, което наистина да ми хареса. Влюбен, свалям ти шапка. Първо, защото си написал всичко така добре. Второ, защото си открил любовта и трето, защото знаеш как да я запазиш. А също искам да кажа и че съм съгласна с теб и те подкрепям.
Lemme get mine, you get yours

ВлюбеН
12-25-2004, 16:12
Благодаря за всички мнения !
Иска ми се да кажа нещо относно думите на glazunov.Да,давам пример с храната,като имам впредвид,че както не всеки ден ядем едно и също,така и с приятелката ми правим най-различни неща.И рядко се случва да ни бъде скучно или безинтересно.Хармонията между нас понякога се нарушава,но без това не може.Но тя ме познава отлично,знае много добре,че каквото и да кажа или направя е от любов и защото мисля,че така е най-добре.Е,понякога греша.Както и тя.Обаче винаги сме съумявали да балансираме нещата и да не разваляме отношенията си.Наистина се познаваме много добре,но това не ни пречи да се изненадваме по всевъзможни начини.Тя е човек с огромно въображение.Признавам си,че аз съм малко по-назад в това отношение :oops: Ама...нали трябва да се допълваме :wink: Мисълта ми е,че знае как да ме накара да почувствам какво означавам за нея и колко държи тя на мен.Няма значение дали ще ми каже нещо мило,дали ще ми направи някакво подаръче или каквото и да било.Винаги съм се чувствал невероятно,когато ми подари нещо,което тя сама е направила.Когато ми нарисува нещо,или когато посвети някое стихче за мен,нищо че римуването не и се отдава много :roll: :P Тя е най-искрения и истински човек,който познавам,за това всичко се получава спонтанно и естествено.Разбира се,че тя не ми е само гадже,а и приятелка.И то НАЙ-ДОБРАТА !
По принцип хората говорят,че любовта трае 100 дни,т.е.,около 3 месеца,или пък най-много 2 години и после нещата се променят.Е,как да съм съгласен с това,като аз изживявам същите чувства както и в началото на връзката ни? Дори сега са още по-силни ! Не мисля,че е възможно нещата да се променят.Не искам да се променят :wink:
Още веднъж благодаря за мненията и...
Честита Коледа на всички !

bulgarche
12-25-2004, 16:13
Ето едно мнение, което наистина да ми хареса. Влюбен, свалям ти шапка. Първо, защото си написал всичко така добре. Второ, защото си открил любовта и трето, защото знаеш как да я запазиш. А също искам да кажа и че съм съгласна с теб и те подкрепям.
На новите не им липсва акъл

05-04-2007, 13:12
Ето едно мнение, което наистина да ми хареса. Влюбен, свалям ти шапка. Първо, защото си написал всичко така добре. Второ, защото си открил любовта и трето, защото знаеш как да я запазиш. А също искам да кажа и че съм съгласна с теб и те подкрепям.
На новите не им липсва акъл

Ми то не става само с ядене :)