PDA

View Full Version : NLO:)



Iliqn4eto
12-24-2004, 13:23
Vinagi mi e bilo interesno dali ima nqkoi koito vqrva v Nlo,nqkoi si gi predstavqt kato zeleni 4ove4eta,drugi kato ne6to drugo,ta mi e interesno vie dali vqrvate i ako e Da,kak si gi predstavqte:P

zElEnA^mAsLiNkA
12-24-2004, 13:28
haha Mi sigurnu 6te sa nqkyf m0i p0d0bren m0del ... Zleleni 4ove4eta tui unui haha Mi de da znam az mislq 4e sy6testvuvat ama si gi predstavqm s g0lemi beli glavi i 4erveni 04i nqkfi k0mpiutyrni mania4eta :P :lol:

UFO-ll
12-24-2004, 13:33
az sum vijdal ,ma miama smisul da govora,to az nesum i kazval,niama i kaja,,,,,,,,,,......... :(

Eternal^^
12-24-2004, 15:11
az sum vijdal ,ma miama smisul da govora,to az nesum i kazval,niama i kaja,,,,,,,,,,......... :(

mhm :)

I az vqrvam ama ne sym vijdal , pyk i ne6to ne6ta da vijdam...

vra4ka
12-24-2004, 15:19
yee tema za mene
da vqrvam mn sam 4ela ala bala samo 4e 4estno kazano me e strah
ne e mn primamliva ideqta nqkoe nlo da me otvle4e
no sa mi mn interesni i zabavni i mislq 4e se nqkade ima
no edva li skoro 6te gi sre6tnem :wink:

Murderdoll
12-24-2004, 15:34
аз пък искам да ме отвлекат и
да не ме връщат повече на гадната
ви планета...

12-24-2004, 16:02
Няма доказателства че няма НЛО! Не е доказано че няма друг живот във всички галактики...няма причина да се самняваме че няма.... :wink:

ProstoAz
12-24-2004, 18:07
Вселената е прекалено голяма, за да има живот само тук на Земята. Сигурна съм, че има и някъде другаде... :roll:
Честно казано аз не мога да си представя извънземните, но вярвам, че те съществуват и не ме е страх от тях.
Повечето хора си мислят примерно, че "зелените човечета" са много по-напреднали от нас и т.н. и може би за това ги е страх, но помислите си, ако бяха толкова развити защо все още не са ни намерили? :P
На мен ми е много интересно да видя извънземно и не мисля, че те непременно ще са недружелюбно настроени към нас. :?

e_l_i_z_a
12-24-2004, 18:18
emi ima hilqdi fakti,filmi,snimki na UFO ,no se govori,4e tva e amerikanska rabota s cel da pla6i horata,nz samo amerikanskite voenni sa zapoznati sas vsi4ko.BBC raboti po vyprosa
no
ako pita6 men-ima za6toto vselenata e ogromna i bezkraina,vsi4ko e zapochnalo ot `golemiqt vzriv` na galaktikite i taka te sus vsqka edna godina se razdale4avat vse pove4e.galaktikite sa bezbroi mnogo.na6ata se nari4a `mle4en put` no ne mislq,4e imame golemi shansove da se sbluskame s NLO,makar i moje i da ni nabliudavat...
za6toto v kraina smetka vse o6te ne e izu4ena na6ata sluncheva sistema,6tom naskoro otkriha nova planeta....ta ka moli da se svurjem s nqkoq galaktika...kato trqbva razvitie na tehnologii ,no sus vsqka minuta vse pak galaktikite se razdale4avat i se razpryskvat iz vselenata vse pove4e i pove4e taka 4e 4ak ne mi se misli,boli me glava ve4e
no vse nqkude ima ne sme edinstvenite jivi su6testva.... :roll:

e_l_i_z_a
12-24-2004, 18:20
btw 6to ne vleze6 v www.google.com
i ne potyrsi6 snimki?
ima-kliu4ova duma real aliens

LiNkiN4eTo
12-24-2004, 19:26
imaa imaa az sum vijdala 8) :shock:

Wiarwashtata
12-25-2004, 22:14
priwet,dali ima li... mi ima az samata s1m swidetel,edna wecher kakto si sediax y nas na bialata ni stena mina niakakwa sianka,izplashih se mnogo iako a y nas niamashe nikoi sled malko otnowo sashtata senka mina stanax otidox do telefona i izwednaj niakakaw glas "ia ne se obajdai za pomosht sega niama da ti napravia nishto samo idwame da widim kak e na zemiata" lelel neznam dali be bazik ot niakoi ma si ostanax taka i cial mesec ne s1m spala,razkazax na niakolko dushi no te ne mi powqrwaxa,e razbiram gi ako te mi go bexa kazali i az shtex da im se izsmeia wapreki che wqrwam che gi ima to ne e w1zmojno ot tolkowa mnogo planeti da niama drygi s1shtestwa

Vilit0
12-25-2004, 22:47
priwet,dali ima li... mi ima az samata s1m swidetel,edna wecher kakto si sediax y nas na bialata ni stena mina niakakwa sianka,izplashih se mnogo iako a y nas niamashe nikoi sled malko otnowo sashtata senka mina stanax otidox do telefona i izwednaj niakakaw glas "ia ne se obajdai za pomosht sega niama da ti napravia nishto samo idwame da widim kak e na zemiata" lelel neznam dali be bazik ot niakoi ma si ostanax taka i cial mesec ne s1m spala,razkazax na niakolko dushi no te ne mi powqrwaxa,e razbiram gi ako te mi go bexa kazali i az shtex da im se izsmeia wapreki che wqrwam che gi ima to ne e w1zmojno ot tolkowa mnogo planeti da niama drygi s1shtestwa


nqkoi ti se e bazikal pone taka mislq.. mi DA Wqrwam ama ne s1m wijdala..ama ponqkoga iskam samo da gi dzarna nishto poweche predstawqm si gi kato ogromni mrawki ili pod formata na mozaci(a wsashtnost nqmat kapka akal) heh qko nali ;)

eNigMaTic^
12-25-2004, 22:52
аз пък искам да ме отвлекат и
да не ме връщат повече на гадната
ви планета...
Ей не тръгвай без мене :twisted:
Иначе по темата вярвам ест :roll:

BlinDBoY
12-26-2004, 00:52
Оххх ами вече не знам във какво да вярвам!!Иначе си ги представям...малки зелени човечета...както ги дават и по филмите!! :wink:

dope_boy
12-26-2004, 01:52
ima 'zvanzemnite, no koi go ebe, be

bulgarche
12-26-2004, 07:44
Не ме вълнуват такива глупости

Momchence
12-26-2004, 11:34
4esno kazano boli me 6peka ima li nqma li :) :P

Allicia
12-26-2004, 11:44
Аз вярвам,все пак едва ли в цялата вселена има само една планета,на която има живот...До сега не съм си ги представяла,знам ли,може да изглеждат по всякакъв начин:)Ама дано са добронамериени:)

VeShti4kAta
12-26-2004, 12:57
M... spored men mozycite ni sa vse oshte dosta ogranicheni, za da otkrivame drugi svetove i galaktiki.... No inache i az si vqrvam, che gi ima de.

monka
12-26-2004, 17:55
ami az sam pove4e ot sigurna,4e na nqkoq druga planeta ima jivot. moje da e nqkoe malko rasteniice,no vse pak 6te ima:) vselenata e tolkova,4e nikoga ne moje da sme sigurni,4e sme edinstvenite. no opredeleno ne vqrvam NLO.....

Satanas_daughter
12-26-2004, 18:00
аз пък искам да ме отвлекат и
да не ме връщат повече на гадната
ви планета...

hahahahaha ei na tva mu vikam az mechtatelka i romantichka!!!
mi az smiatam che ima uzvunzemni tochno zeleni chovecheta s goleemi ochi i tunki telca izlizashti ot letiashta chinia ne si predstaviam no sum sigurna che prosto e nevuzmojno nie da sme edinstvenite na toia sviat imam v previd zagledai te se v nebeto ima tolkova mnogo zvezdi niakoia ot tia zvezdi e slunceto na niakoi drugi takiva sushtestva koito i te se pitat edinstveni li sme????

DiEsEl_GiRl4eTo
12-26-2004, 20:25
аз пък искам да ме отвлекат и
да не ме връщат повече на гадната
ви планета...
I az tva iskam!!!

dope_boy
12-26-2004, 20:57
http://www.thelosthaven.co.uk/nightvisitors1.jpg

little_black_dress
12-27-2004, 13:41
Вярвам,че има НЛО,но не съм виждала!Обаче не вярвам,че има "малки зелени човечета".Просто не си ги представям! :roll:

fostenkata:)
12-27-2004, 14:06
daaaaaaa ima i az sam edna ot tqh!!!hahah shegichka no...nikoga ne se znae...hah emi az mislq che ima...de a znam:) :wink:

Baccara
12-27-2004, 14:32
Vinagi mi e bilo interesno dali ima nqkoi koito vqrva v Nlo,nqkoi si gi predstavqt kato zeleni 4ove4eta,drugi kato ne6to drugo,ta mi e interesno vie dali vqrvate i ako e Da,kak si gi predstavqte:P

Аз лично вярвам, че не сме сами. "Истината е там някъде"

teenkopele
11-04-2005, 23:39
Абе попринцип вярвам, че има нещо някъде там, защото не може да сме единствената планета с живот на нея в цялата вселена! :wink:

korn___
11-05-2005, 10:56
http://www.thelosthaven.co.uk/nightvisitors1.jpg

haha taq snimka mi haresa :twisted: znam 4e ne sme sami v toq skapan kosmos :!: no ne me interesuva ako 6te da idvat i na na6ta planeta da jiveqt se mi e taq :lol: i bes tva si imam dostatu4no ne6ta na glavata ta sa i za izvunzemni 6te mislq ... :P

ckeuT4eTo_f
11-08-2005, 11:58
Ami az sum sigurna 4e ima prosto go znam i daje mislq 4e sum vijdala

lina15
11-08-2005, 18:32
NLO-neznam bi trabvalo da ima,nemoje da sme samo nie-horata,trqbva po drugite planeti da ima nekvi su6testva
mene oba4e NLO-to ne me vle4e tolkova,nai qkata tema e za DUHOVETE(PRIZRACI)


e v tva ve4e vqrvam-nqma spor

teenkopele
11-08-2005, 18:56
NLO-neznam bi trabvalo da ima,nemoje da sme samo nie-horata,trqbva po drugite planeti da ima nekvi su6testva
mene oba4e NLO-to ne me vle4e tolkova,nai qkata tema e za DUHOVETE(PRIZRACI)


e v tva ve4e vqrvam-nqma spor

И при мен е така! :wink:

ckeuT4eTo_f
11-08-2005, 19:54
NLO-neznam bi trabvalo da ima,nemoje da sme samo nie-horata,trqbva po drugite planeti da ima nekvi su6testva
mene oba4e NLO-to ne me vle4e tolkova,nai qkata tema e za DUHOVETE(PRIZRACI)


e v tva ve4e vqrvam-nqma spor
na su6toto mnenie sum

WingsOfButterfly
11-18-2005, 20:53
Mda i az taka mislq.Nemoje vyv .. cqlata vselena da sme samo nie jivite syshtestva :) ni sa vryzva (haha obadi sa profesora :P)