PDA

View Full Version : лях...



DeaTHroW-ReC_F
12-24-2004, 13:33
еее,разглеждах и не видях такава тема...кажете..с какво ше запомните 2004?

FEN
12-24-2004, 13:35
ami az s tova 4e se IZ4UKAH za purvi put :P

aBeP4eTo
12-24-2004, 13:42
Аммм с много неща :lol: Изкавах яка година... само, че боледувах доста което беше гадн0 ! МММ запознах се с нови хора ... изкарах най-якото си море :lol:

GalYol
12-24-2004, 13:43
:arrow: с това, че станах на 18
:arrow: с една много нещастна любов
:arrow: с многото пиене и ходене по дискотеки лятото
:arrow: с едно ходене до София, коетобеше по лош повод, но после се оказа, че всичко е наред
:arrow: с това, че за първи път се возих на лифт,
:idea: а сигурно и с още други важни неща, които в момента са избягали някъде из необятните пространства на мозъчето ми :D

amy lee
12-24-2004, 13:57
6te q zapomnq sus
zaribqvaneto mi kum komputara
zaribqvaneto mi po forumite
zaribqvaneto mi kum tozi forum
zaribqvaneto mi kum bg foruma na lp

kato cqlo 2004 be6e dobra godina.ne idealna no sravnitelno dobra.6te q zapomnq s mnogo hubavi spomeni(ne samo izbroenite gore) i nqkoi ne 4ak tolkova hubavi.idealna godina nqma.i tazi kakto kazah ne e takava.iskam da ne svur6va..ot edna strana.no iskam ot druga da mine za6toto iskam da vidq kakva 6te e 2005.koi znae-moje i tq da e po dobra;)

zElEnA^mAsLiNkA
12-24-2004, 14:03
Mi az 6te q zap0mnq s izpitite k0it0 dyrjah i s tfa 4e stanah na 14 g0dinki ! :P Sy6t0 s tfa 4e vleznah v edna mn qka gimnaziq i mn se kefq na si4ki s k0it0 se zap0znah v neq!

Josefinne
12-24-2004, 14:09
За мен отиващата се 2004 беше година на много любов , на една загубвена и една намерена любов, на едно разбита сърце. През тази година се влюбих два пъти - така намерих любовта два пъти, но разлюбих и ми се наложи да разбия едно сърце, за съжаление. Намерих любовта още веднъж, но в лицето на друг. Пожелавам си двамата с него да сме все така щастливи както сега и без новата година. :D

DiEsEl_GiRl4eTo
12-24-2004, 14:25
Az pyk shte q zapomnq s izpitite za kandidatstvaneto...s vlizaneto v novoto daskalo...s gotinoto lqto i zapoznanstvoto s nai-gotinoto momche na sveta :D

ellii
12-24-2004, 14:59
She q zapomnq s izpita si sled 8-mi klas po angliiski,s hubavoto more,s mn hora koito se zapoznah s mnogoto promeni koito stanaha s men samata,s 15-tiq mi rojden den ...
Obshto vzeto 2004-ta godina beshe dobra za men kato izkliu4im tova onova... :P

Eternal^^
12-24-2004, 15:05
еее,разглеждах и не видях такава тема...кажете..с какво ше запомните 2004?

- S tova 4e sre6tah momi4eto na me4tite mi
- 4e izneverih za pyrvi pyt - S tova momi4e :)
- 4e se vliuboh istinski !
- spe4elih si dvama ISTINSKI priqteli ,na koito vmomenta imam pylno doverie i spodelqm vsi4ko
- pokrai novoto mi gadje se zapoznah i s novi i gotini hora...
- i podobrih ucenkite si v daskalo s pyti pove4e..:) koeto sy6to me radva

tolkoz, poi4e ne se se6tam :)

GreenLadyM
12-24-2004, 15:33
s mnogooooo neshta....no mislq 4e neshtoto koeto nikoga nqma da zabravq e lqtoto i lagera na moreto :D ...i edna lubov...

Tiffany
12-24-2004, 15:55
Ще я запомня с това,че и тя мина толкова бързо...както и с началото и края на една любов,със запознаването ми с нови хора...и много хубави моменти :wink:

Allicia
12-24-2004, 16:14
Ами, с много хубави и лоши неща...прабаба ми почина, което много ме натъжи,бях ужасно тъжна....хубавотобеше, че връзката с приятеля ми стана по-задълбочена и...на 13 февруари направихме 1 годинка:)Друго...за сега не се сещам...а да, отдавна не ми се беше случило,ама завърших миналата учебна година с пълна 6-ца:)И пак си взимам стипендийка:)Също така ми донесе много творчески успехи(спечелих няколко конкурса по литература)...

united_colors
12-24-2004, 16:36
2004 godina mi mina mnogo burzo!
6te ia zapomnia sas tova 4e :
:arrow: prez cialata godina biah obi4ana i obi4ah i produljavame, nadiavam se i zanapred da se obi4ame s moeto zlato!
:arrow: razbrah kakvo iskam ot jivota
:arrow: su6to i zagubih mnogo priateli , no taka razbrah koi sa istinskite mi!

monka
12-24-2004, 16:38
ami az 6te zapomnq 2004 samo s pove4e lo6i ne6ta:((((( no i s nqkoi hubavi:)

LiNkiN4eTo
12-24-2004, 19:58
sus gotinoto gore6to lqto i purvata mi godina v novoto daskalo i novite mi priqteli 8)

e_l_i_z_a
12-24-2004, 20:05
Hubava i priqtna tema!!
ami s tova,4e otnovo izlqzoh zad granica,za da posetq roditelite mi,no be6e samo za 1 mesec :cry:
i s tova,4e se vliubih istinski..ili pone taka si mislq :?

Eliiiiiiiiii sexsito
12-24-2004, 20:25
nikoga niama da zabrava 2004-edna ot nai-gotinite mi gotdini,togava-o6te de -zapoznah se s mnogo hora,istinski obi4ah,... i se 6turotii :lol: :lol: :lol: :lol:

P1ra71nQ
12-24-2004, 21:45
2004 ne beshe edna ot nai-hubavite godini,ama pyk i ne beshe i mnogo losha.Ne sa mi se sluchili tolkova mnogo neshta, s koito da q zapomnq(specialni de),ama:
:arrow: s premestvaneto mi v nov klas(i s po-qki syuchenici/chki)
:arrow: lqtoto beshe qko - po-qko ot minaloto mai
:arrow: imam si novo telefonche :P(tva edva li shte go pomnq sled 2-3 godini,ama.....)
za sega ne se seshtam drugo.Za syjalenie liubov mnogo taq godina nqmashe,ama sega se zarajda mai edna ;)....

Sweet*Lady
12-24-2004, 22:38
mi az shte q zapomnq s mnogo neshta
:arrow: kato cqlo imah dosta uspehi
:arrow: izkarah 96% na DELE /diploma za ispanski ezik/
:arrow: spe4elih 10 dena ekskurziq v Ispaniq
:arrow: posle oshte 1 mezec v Ispaniq, kudeto ne se sprqh ot kuponi
:arrow: bezgrijna godina ;)
:arrow: i nai-nakraq... no ne na posledno mqsto :) nashte sprqha da mi iskat smetka za tova koga se pribiram ;)

BABY_SEXY_GIRL
12-25-2004, 12:43
:arrow: s tova, 4e 6te q izpratq v Gurciq (purvoto mi putuvane v 4ujbina)
:arrow: 4e mnogo sam plakala, ama mnogo prez 2004
:arrow: 4e cqlata sam q izkarala samo s 1 mom4e do men, s koeto sam i do sega :lol:
:arrow: 4e panaira tazi godina be6e nai-valnuva6t, nqma6e po-golemi kupondjiiki ot men i priqtelkata mi, smaqhme gi :shock: 8) :lol:
:arrow: 4e usetih za 1 put zemetresenie :(

i mnogo drugi malki ne6ta, no nqma koi znae kakvi za hvalene 4ak :roll: :)

winnie_girl
12-25-2004, 14:28
s mnoooogo neshta:
:arrow: za razlika ot 2003, koqto izkarah s edno mom4e ot do i s mnogo lubov, 2004 beshe godinata na zabivkite :wink:
:arrow: naj-strahotnoto more, koeto mojete si predstavite :D
:arrow: pokorih Musala s priqteli
:arrow: bqh host na shvedka za 1 sedmica :wink: -> strahoten kupon!!!
:arrow: edin seminar prez mart
:arrow: horata, s koito si izkarah lqtoto
:arrow: ... i glupostite, koito napravih togava
:arrow: sblijavaneto na klasa mi do tova strahotno polojenie, v koeto sme sega
:arrow: kuponut na klasa-> celiqt klas i nikoj drug i posledvalite go subiraniq, kuponi i razmazvashti izlizaniq nasam natam
:arrow: namiraneto na novi priqteli... zagubvaneto na drugi...
:arrow: mnogo istinski i cenni otnosheniq
:arrow: zavurshih s 6,00 10ti klas-> i ideq si nqmam kak stana tova
:arrow: s tova, che stanah po-otkrovena
:arrow: s mnogo pesni, koito svurzvam s razlichni momenti
:arrow: ............... i tn .....

edin milion strahotni spomeni!!!!! obicham tazi godina:))
btw temata e mnogo dobra :!:

... a loshite momenti-> razbira se, imashe sulzi i tuga, no shtastieto beshe poveche:)

playful_girlll
12-25-2004, 15:01
vlubih se istinski,moje bi za men tova be6e nai-hubavata godina !!!:)

eNigMaTic^
12-25-2004, 20:51
Ще я запомня с
:arrow: Влюбих се истински за 1 път
:arrow: най-безгрижното ми лято
:arrow: купиха ми ПС :lol:
:arrow: започнах да се кефя на супер яки групи
:arrow: намразих се с хора, които мислех за прители(по-добре, че така стана) :twisted:
:arrow: намерих нова приятелка :wink:
:arrow: започнах да пиша тук :P

mira_
12-25-2004, 21:05
с това, че изпитах първия си оргазъм
влюбих се истински
намерих най-добрата си пирятелка
взех стипендия за отличен успех 8)
някак си помъдрях...

bulgarche
12-26-2004, 08:17
С мого готини неща:
:arrow: Обиколих места в България, където не бях ходил
:arrow: Научих доста неща за птиците
:arrow: Започнах да се занимавам със Застрашани видове
:arrow: Страшно много приятели
:arrow: Направих неща, за който са ми благодарни
:arrow: SkinheadS
:arrow: Много пиене
От 2004 ще остана с много приятни мигове :)

Momchence
12-26-2004, 11:46
Naiiii-typata mi godinaaaa auuuu nai typoto mi lqto ama naistina mnogo mnogo typa godina.....doidoh tuka v Holandia...cqlo lqto gledah v edna to4ka kao pukal...trygnah na u4ili6te "detska gradina" ni6to ne se slu4i typ typ typ dano da nqmam pove4e takiva godini 4e nqma da izdyrja....mnoo hora biha se depresirali na moe mqsto....sq na nova godina poznaie kade 6e byda.....to4no taka v chata.....qko ciklej napru mi se pla4e povqrvaite mi :( :'(

Alli
12-26-2004, 12:23
6te q zapomnq i az s izpitite za kandidatstvane,sas strahotnoto nezamenimo lqto,sas strahotnite priateli,koito otkrih,sas strahotnoto novo daskalo i dori i staroto,sas prekrasnite meseci oktomvri noemvri,makar,4e i az namerih edna golqma lubov,bqh 6tastliva,no nakraq q izgybih,e vsqko zlo za dobro:),sus strahotnite weekendi i v discotekite i s friendovete,abe be6e edna ot nai-hybavite mi godini(2001 i 2004),nadqvam se 2005 da me iznenada s ne6to vulnuva6to,pojelavam vi go i na vas! :lol:

VeShti4kAta
12-26-2004, 12:50
Stranno... Dosega nikoga ne sym se zamislqla s kakvo shte zapomnq dadena godina... Moje bi tazi s tova, che cqlata beshe izpylnena s lubov kym edno momche, koeto me napravi mnogo shtastliva.... Za syjalenie taka pozabravih malko priqtelite si, obryshtah im po-malko vnimanie (koeto e mnogo losho!) Inache i az hodih na qki kuponi i se kefih na lqtoto, no to tova shte si go ima i zanapred :)

DeaTHroW-ReC_F
12-26-2004, 15:55
Naiiii-typata mi godinaaaa auuuu nai typoto mi lqto ama naistina mnogo mnogo typa godina.....doidoh tuka v Holandia...cqlo lqto gledah v edna to4ka kao pukal...trygnah na u4ili6te "detska gradina" ni6to ne se slu4i typ typ typ dano da nqmam pove4e takiva godini 4e nqma da izdyrja....mnoo hora biha se depresirali na moe mqsto....sq na nova godina poznaie kade 6e byda.....to4no taka v chata.....qko ciklej napru mi se pla4e povqrvaite mi :( :'(
ааа аз щи прая компания...щотоо май се разе*а купона дет щях да хода..и ае и аз сиурно в нас..тей че няа си единствен :roll: :wink:

Fallen Angel
12-26-2004, 16:01
S tova kolko mnogo se promenix prez poslednite dva mestsa.