PDA

View Full Version : zabremenqvane



Masha14
12-24-2004, 16:44
Ne sam mnogo kompetentna zatova bih iskala da 4uq i vasheto mnenie...Pri seks samo kato svarshat v teb li mojesh da zabremeneesh ili ima i veroqtnost kato e bez prezervativ da e stanalo neshto?!Beshe mi za parvi pat i beshe bez prezervativ!Help me!Vkarvat mi paranoi i se pobyrkvam!

12-24-2004, 16:48
Neshtata stoqt taka - ako go pravish prezervativ i ne polzvash driga kontrasepciq vinagi ima shans da zabremeneesh!
Ako ne e svarshil v teb - shansa e mn malak no go ima zashtoto otdelq semenna technost po vreme na akta i predi da svarshi toi!
neshtata stoqt taka za sajelenie na jenite!

e_l_i_z_a
12-24-2004, 16:51
hm ako ne e bilo otdavna,bqgai do nqkoq denono6ta apteka da si kupish
`Postinor DUO`
6toto ne e na dobre
i ne samo zaradi zabremenqvaneto se polzva prezervativ-kvi li ne ne6ta mogat da se predadat ama aide da ne te pla6a sega...

Masha14
12-24-2004, 17:08
Da oba4e slojihme am po kasno de... pak li e strashno 4e moje sekreti da sa otdeleni i da zabremeneq?A i sled nqkolko 4asa otnovo se vazbudihme oba4e ne si go vkara mnogo i taka ... Kajete mi naistina da davam li pari za hap4enca ili e bezmisleno!?

ProstoAz
12-24-2004, 17:23
Da oba4e slojihme am po kasno de... pak li e strashno 4e moje sekreti da sa otdeleni i da zabremeneq?A i sled nqkolko 4asa otnovo se vazbudihme oba4e ne si go vkara mnogo i taka ... Kajete mi naistina da davam li pari za hap4enca ili e bezmisleno!?

Да, вземи си хапчетата, ако не са минали повече от 48 часа. Само че тези хапчета да знаеш, че не са за щяло и не щяло и могат да се пият само веднъж в месеца, защото въобще не са полезни (за Постинора говоря). И следващия път мисли с главата си, а не с п******. Много са ми интересни някои хора в днешно време, първо правят нещо без да мислят после седят и се притесняват, а мога да ви кажа, че аз и в нетрезво състояние винаги ще взема предпазни средства, това си е за мен все пак. Мислете за вас, бе, хора! :wink:
По принцип е малка възможността при такова положение да забременееш, но ако забременееш - няма да си първата. :roll:

MiTk{}
12-24-2004, 17:40
Da oba4e slojihme am po kasno de... pak li e strashno 4e moje sekreti da sa otdeleni i da zabremeneq?A i sled nqkolko 4asa otnovo se vazbudihme oba4e ne si go vkara mnogo i taka ... Kajete mi naistina da davam li pari za hap4enca ili e bezmisleno!?

Да, вземи си хапчетата, ако не са минали повече от 48 часа. Само че тези хапчета да знаеш, че не са за щяло и не щяло и могат да се пият само веднъж в месеца, защото въобще не са полезни (за Постинора говоря). И следващия път мисли с главата си, а не с п******. Много са ми интересни някои хора в днешно време, първо правят нещо без да мислят после седят и се притесняват, а мога да ви кажа, че аз и в нетрезво състояние винаги ще взема предпазни средства, това си е за мен все пак. Мислете за вас, бе, хора! :wink:
По принцип е малка възможността при такова положение да забременееш, но ако забременееш - няма да си първата. :roll:

и аз сам на това мнение ... днешната младеж май се тъпчат като животни и после ... мали проблем ... :roll: :twisted:

Josefinne
12-24-2004, 20:33
Абе , хора, стига плашили детето! Значи, моето момиче, аз много пъти съм го правила на този принцип - първо без и после слагаме и той свършва вътре в кондомчето или пък го вади точно преди да свърши. Аз, слава богу, до сега вече 6-7 месеца още не съм забременяла и ти от веднъж няма да забременееш. Сега да не взема да се урочасам нещо, но няма смисъл да взимаш хапчетата, защото те освен, че не са много полезни, ни и са доста скъпички. Следващия път с кондомчето, ако не искаш всяка сутрин да си гледаш гащичките и да чакаш да видиш онуй червеничкото. :D

12-24-2004, 22:34
Абе , хора, стига плашили детето! Значи, моето момиче, аз много пъти съм го правила на този принцип - първо без и после слагаме и той свършва вътре в кондомчето или пък го вади точно преди да свърши. Аз, слава богу, до сега вече 6-7 месеца още не съм забременяла и ти от веднъж няма да забременееш. Сега да не взема да се урочасам нещо, но няма смисъл да взимаш хапчетата, защото те освен, че не са много полезни, ни и са доста скъпички. Следващия път с кондомчето, ако не искаш всяка сутрин да си гледаш гащичките и да чакаш да видиш онуй червеничкото. :D

tochno hora kato teb zabremenqvat koito si mislqt `NQMA DA SE SLUCHI NA MEN!` mnogo prosto rasajdavsh i shte patish!

miskin
12-24-2004, 22:38
Альооо, "Постинор"-а може да се ползва през 6 месеца, а не веднъж на месец, това е хормонално хапче, не е шега работа.
Маша стига си се шашкала, баси, отделял сперма и преди да свърши- ние с приятеля ми се пазим само чрез прекъснат акт (т.е. не свършва в мен), няма презервативи, няма противозачатъчни- и всичко си беше о'к 1 година, преди да решим да си направим бебе. Това не бива да те успокоява прекалено- ти доколкото виждам от ника ти си на 14, не ти е време за деца, според мен даже не ти е време и за секс, но като ми пееш Пенке ле кой ли ми те listen to you! Писна ми във всяка от стотиците подобни, ако не еднакви теми тук да обяснявам ( и не само аз), че сексът е удоволствие, когато е осъзнат и не се прави на пияна глава или защото всички "приятелки" го правят.

PraskovkaA
06-06-2007, 12:22
spored men trqbva da izchakash da ti doide.ako ne ti doide kogato trqbva idi si kupi edin test i taka 6te razberesh dali si bremennaa ili ne si.:)a za napred si slagaite kondom4e za vseki sluchai:)

sexy_sladuranka___
06-06-2007, 12:30
ami da ima naistsina risk , zashtoto malko predi da sv16ti mom4eto se otdelq preekuacionna te4nost v koqto ima spermatozoidi i mogat da oplodqt qicekletkata. Ne s1m s1glasna da se piqt postinor , vse pak ne sa bonbonki , no ako naistina mnogo se pritesnqvash pii i dryg p1t vnimavai . Izpolzvai ako ne prezervativi to pone spermicidni gelove , mislq 4e sa evtini (nqkakvi stotinki) ili prezervativi . Sledvawshtiq p1t umnata za da ne si bl1skash posle glavata ](*,)

06-06-2007, 12:36
Аз, слава богу, до сега вече 6-7 месеца още не съм забременяла и ти от веднъж няма да забременееш.


браво бе имаш много дълъг сексуален живот, за 6м. си видяла всичко и знеш всичко за секса ...
така както си тръгнала ще станеш поредната 17 годишна майка

young_rich_famous
06-06-2007, 13:35
Значи, за да забременееш, мойто дете той трябва да свърши в тебе ... Като правите секс без презерватив, не е опасно, разбира се ако не свърши в теб ... След като сте го правили и искате втори път, тогава да си сложи, защото са отделени вече сперматозоиди и тогава е опасно. Иначе ако не искаш да забременееш хапчетата по-горе казани, са добро средство, мойта приателка ги ползва и няма никакъв проблем с тях. А иначе ако те такова в дупето и свърши там, няма проблем ... безопасно е. А за презервативите, по-лесно е без тях ... аз не ползвам ! Това е, ако има още нещо, call me !

bungle
06-06-2007, 13:45
Спокойно.
Няма смисъл да пиеш каквито и да било хапчета.
Аз също не ползвам презервативи и още не съм забременяла.
Но тъй като ти си още мъничка - по-добре си го правете с кондом. Въпреки че без презерватив е в пъти по-готино..

bulgarche
06-06-2007, 14:44
Има търсачка, използвай я!
Има десетки такива теми!
КЛЮЧ :!:

Dimenceto
06-06-2007, 20:23
Spred men izchakai edna sedmica i si vzemi test ..Mislq che vsichki ostanali q plashite tvarde mnogo.Ne che ne e vazmojno da zabremenee no sahansa e mnogo maluk che da ticha vednaga do aptekata i da se trovi s Postinor.Vse pak sama si reshavash ..Taka che uspeh i drugiq put po vnimatelno :wink: