PDA

View Full Version : tq nai dobrata priqtelka li mi e togava?



honey_reflection
12-24-2004, 21:24
nai dobrata ti priqtelka organizira vsi4ki zaedno da hodite na kino.. no tebe ne te kani!!
kakvo 6te napravi6 togava??

aBeP4eTo
12-24-2004, 23:12
Ам ми явно не ти е най-добрата приятелка :!: :roll:

Dharma
12-25-2004, 08:46
6te i kaja 4e e tupa patica :lol: hahaha, ne we 6te q pitam za6to ne me e pokanila.... :roll:

Giovanni
12-25-2004, 10:08
Ми sorry ама на мен не ми се е случвало!Не мога да ги разбера и аз момичетата ама не се впрягай много!Горе главата

BABY_SEXY_GIRL
12-25-2004, 12:22
Ам ми явно не ти е най-добрата приятелка :!: :roll:

:wink: :!:

BaT_GirL
12-25-2004, 12:30
Отивам и защото съм по скандалите ще и вдигна.Човек съм който е вероятно от това че много държи на нея и че тя ме унижава така да заплача ама вече ми се е случвало но с плаж и тогава не ревнах.Само и казах хубаво ти ще плачеш накрая и тя взе че ми ревна де.Ми какво майната й аз я каня нали?Аз и правя услуги нали?А тя на мене?Т'ва е въпроса.Ако заради някой друг не ме е поканила виждам на кой държи ако е заради друго просто чао но не чао а сбогом и то завинаги и в двата случая!

vasi_z
12-26-2004, 07:53
Az li4no bih q popitala :"a men nqma li da me pokani6 na tupoto kino,nali uj sme priqtelki ili moje bi si mi surdita za ne6to?"-kaji i go napravo taka 6te se zasegne super qko i 6te i stane mnogo 6it,togava 6te se posdurpate malko,no posle shte ti se izvini ili ne6to takova. :wink: Ako ne iska6 da se karate prosto ne q tursi izvestno vreme i tq shte razbere 4e ima ne6to.Kusmet! :wink:

eNigMaTic^
12-26-2004, 10:40
Тегли й една майна :twisted:

kukundrel
12-26-2004, 11:05
awe ne e tochno taka.. ponqkoga na chowek mu e nujna malko swoboda.. i moje bi tochno w tozi moment .. tq e iskala da widi kakwo e kogato ne ste zaedno.. nz.. az sa syshto imam problem s moqta nai-dobra priqtelka i.. ne moga.. ili po tochno ne iskam da priema.. che tq moje.. da me precaka i weche.. da .. ne e towa koeto e bilo predi.. i wse pak.. proshkata e weliko neshto stiga da ne se zloopotrebi s neq

Allicia
12-26-2004, 11:36
Ами няма да си правя предварителни изводи,все пак може да има причина(като например да ми направи някоя изненада или нещо такова).Ще говоря с нея...и каквото стане..:)

SnoW_GiRl_
12-26-2004, 17:13
6te se izkefq maksimalno 4esno kazano za6toto ne moga da q tarpq i 6te moga vmesto da i slu6am glupostite da izlqza s priqtelq si:)))

C-I-A-R-A
12-26-2004, 19:16
emi znachi ne ti e nai dobra priatelka

vasi_z
12-26-2004, 19:55
emi znachi ne ti e nai dobra priatelka
Ne e taka,za6toto nai-dobur priqtel ne ozna4ava 40vek koito da se mukne neprekusnato s teb a ozna4ava 4ovek na koito prosto da ima6 doveri i kum koito da moje6 da se oburne6 po vsqko vreme.Az naprimer skoro zaminavam za Kanada no tova 4e nqma da sum s nai-dobrat si priqtelka ne ozna4ava 4e ve4e nqma da sme priqtelki,az otnovo 6te moga da spodelqm s neq i tq s men-taka 4e ostavame priqtelki.
A tova 4e neineta priqtelka ne q viknala na kino ne ozna4ava 4e ne i e priqtelka prosto e iskala malko da se otdelqt,za6toto i e pisnalo da i gleda mutrata vseki den!!! :lol:

DiEsEl_GiRl4eTo
12-26-2004, 22:07
Emi i az shte sybera vsichki nqkyde, moje i da ne e na kino...da vidim kef li shte i byde togava?

Verliebt_Maedchen
12-26-2004, 22:11
edva li...men li4no bi me obidilo :evil: :evil: :evil:

Bubichka
12-29-2004, 19:45
6te i vdigna jestok skandal i sled tova shte q popitam zashto e napravila taka :wink:

naughty_eli
01-03-2005, 17:32
ami mnogo prosto 6te i teglq edna maina i kolkoto i da mie trudno 6te spara da se vijdam s neq ne ti e nikakva priqtelka ako postupva taka :evil: :twisted: :evil:

LiNkiN4eTo
01-03-2005, 20:30
zaebi q taq otivai sama na kino :wink:

e4o
01-03-2005, 22:13
mi ne bi go napravila, a kakto i as ne bih postupila taka :D

Sunny Girl
01-04-2005, 00:41
shte iskam obqsnenie i posle shte i gasha da si e** maikata

^TeguTo^
01-11-2005, 22:36
emi znachi ne ti e nai dobra priatelka
Ne e taka,za6toto nai-dobur priqtel ne ozna4ava 40vek koito da se mukne neprekusnato s teb a ozna4ava 4ovek na koito prosto da ima6 doveri i kum koito da moje6 da se oburne6 po vsqko vreme.Az naprimer skoro zaminavam za Kanada no tova 4e nqma da sum s nai-dobrat si priqtelka ne ozna4ava 4e ve4e nqma da sme priqtelki,az otnovo 6te moga da spodelqm s neq i tq s men-taka 4e ostavame priqtelki.
A tova 4e neineta priqtelka ne q viknala na kino ne ozna4ava 4e ne i e priqtelka prosto e iskala malko da se otdelqt,za6toto i e pisnalo da i gleda mutrata vseki den!!! :lol:
Ami i az sum na tva mnenie,obache vse pak shte i iskam obqsnenie :wink:

poison_girl
01-12-2005, 10:49
6te organiziram super qk kupon za koito da se govori v sledva6tite 6 meseca i .....nqma da q pokanq :twisted:

MELINA I ASLEY
03-20-2007, 09:11
nai dobrata ti priqtelka organizira vsi4ki zaedno da hodite na kino.. no tebe ne te kani!!
kakvo 6te napravi6 togava?? SHE MI E GADNO NO VSE PAK TQ MI E NAI-DOBRATA FR I NQMA DA I SE RAZSURDQ ZASHTOTO AZ MN Q OBICHAM.NAISTINA AZ I MOQTA NAI-DOBRA FR NE SME OT EDIN I SUSHTI GRAD.NO VSE PAK VSEKI DEN SI PISHEM PO SKYPETO NA MEN TOVA NE MI PRECHI CHE TQ E IZLQZLA NA KINO S DRUGI PRIQTELI I MEN NE ME E POKANILA KOGATO I AZ OTIDA V SOFIA VSE PAK AZ NE MOGA DA I KAZVAM S KOGA DA IZLIZA I KAKVO DA PRAVI.DNES TQ MI SE RASURDI ZASHTOTO NQKAKVA IDIOTKA I E KAZALA CHE SUM Q NAREKLA MRUSNA K***A KOETO NE E VQRNO ,NO VSE PAK AZ PRAVQ VSICHKO VUZMOJNO ,ZA DA MOGA OTNOVO DA I STANA OTNOVO NAI-DOBRATA FR.HORA PAZETE SI PRIQTELITE ZASHTOTO NAI-VECHE RAZBIRATE KOLKO SA VI SKUPI KOGAO GI IZGUBIHTE.NO AZ GO RAZBRAH OSHTE KOGATO TQ MI SPODELI SVOQTA TAINA.VSEKI IMA NUJDA OT PRIQTELI .AKO CHOVEK E SAM TOI SHTE UMRE OT MUKA IZPITVALA SUM GO.NA NIKOI NE GO POJELAVAM TOVA.



P.S. PRIQTELITE SA NAI-VAJNOTO NESHTO MOJESH DA NE QDESH NISHTO MOJESH DA SI NQKUDE V GORATA ,NO AKO SI S EDIN ISTINSKI PRIQTEL SHTE TI E HUBAVO.



(MARIANA TVA GO PISHA ZA TEBE ZASHTOTO NE ISKAM DA TE IZGUBQ)

03-20-2007, 09:16
mariana samo iskam da znaesh che si mi mn skupa i ne iskam da te zagubq.obicham te mn i se nadqvam da ne mi se surdish veche

мацка от класа
03-20-2007, 09:40
Абе за да го прави значи има някакво основание да го прави и следователно трябва да разбереш какво е то,ако ти се направи на гъз,просто ти й се направи двойно,а ако се разберете,вече нямаш проблем :twisted:

ice_cream_f
03-20-2007, 12:19
Тегли й една майна :twisted: To4no! :-D

Slave4You
03-20-2007, 12:22
според мене трябва да я питаш да не ти се сърди за нещо. ако каже да я питай за кво а ако каже не я питай защо не те е поканила. но според мен най-вероятно нещо ти се сърди ...

second_heartbeat
03-20-2007, 12:41
emi znachi ne ti e nai dobra priatelka
Ne e taka,za6toto nai-dobur priqtel ne ozna4ava 40vek koito da se mukne neprekusnato s teb a ozna4ava 4ovek na koito prosto da ima6 doveri i kum koito da moje6 da se oburne6 po vsqko vreme.Az naprimer skoro zaminavam za Kanada no tova 4e nqma da sum s nai-dobrat si priqtelka ne ozna4ava 4e ve4e nqma da sme priqtelki,az otnovo 6te moga da spodelqm s neq i tq s men-taka 4e ostavame priqtelki.
A tova 4e neineta priqtelka ne q viknala na kino ne ozna4ava 4e ne i e priqtelka prosto e iskala malko da se otdelqt,za6toto i e pisnalo da i gleda mutrata vseki den!!! :lol:

Едно е да не се мъкнете навсякъде знаедно, съвсем друго е да покани всичките ви общи приятели, а теб не. Говорила ли е с теб за това? Споменала ли ти е? Защото може тя да си мисли, че ти си знаеш, че си поканена и не е нужно да го прави. Поясни малко случая.

tequila
03-20-2007, 16:00
ааааа да да не ти била приятелка #-o глупости !!! просто я попитай и моята най-добра приятелка не ме покани на едно излизане и на мен ми стана криво... но я попитах и тя ми каза защо всъщност не ме е поканила и не беше нищо сериозно и нищо, абсолютно нищо, заради , което би пострадало приятелството ни... тъй че я питай и не се озлобявай за глупости. нали сте най-добри приятелки ако за тва трябва да и теглиш майна тогава не си представям за нещо по сериозно какво ще стане :smt005 само в болница да не я пратиш :smt005 имай й доверие и я попитай. така е най-добре :wink:

FiRe_LaDy
03-20-2007, 17:06
Sha qi teglq edna dylga,che da uvaja celiq i rod i sha i biq shuta nakraq.Pyk i malko sa priqtelite v toq jivot,taka che veche ot nishto ne se ochudvam.

tequila
03-20-2007, 17:36
нищо лично , но искам да попитам тези които са отговорили да и тегли една ...вие тогава какви приятелки сте щом като за едното кино ще си изоставите най-добрата приятелка вместо да я питате?

Radeto_
03-20-2007, 18:03
Е какво толкова като не те е поканила - ти в крайна сметка приятелка ли си и или гадже?Ами момичето може малко да иска да си почине от теб.

madlena15
03-21-2007, 22:46
mojebi ne e....... az imam podoben problen koito skoro 6e razresha s moita fr ot 9 god sme zaedno a sega kvo doide mi nqkva MANGALKA drisliva i tq ze 4e se mukne s neq i men i fr po toq na4in ni zaeba e mnoo hubavo to pone onaq da beshe svesna a e nqkuv strashen bokluk she mi hodi s 24/26 godishni muje :smt009 kato e pikla na 16 god

koalka
03-22-2007, 11:16
Темата е стара! :wink: