PDA

View Full Version : za music fens



e_l_i_z_a
12-25-2004, 10:43
emi moje i da vi se stori typo,no aide ako iskate vseki da si kaje liubimiq izpylnitel i taka az 6te pusna o6te dnes kym 4chasa moje bi anketka i da vidim iskate li? :roll:

Satanas_daughter
12-25-2004, 10:44
metallica

aBnOrMaL_BaBy
12-25-2004, 11:08
мисля,че достатъчно добре си личи от аватара и подписа :P Освен това прибави и Линкин Парк :wink:

malko_kotence
12-25-2004, 11:15
Rammstein

12-25-2004, 11:22
Christopher Lawrence

monka
12-25-2004, 11:25
Linkin Park,Marilyn Manson,tupac!!![b]

miloto_girl_4e
12-25-2004, 11:29
House Of Pain :D

amy lee
12-25-2004, 12:26
:arrow: linkin park
:arrow: eminem
:arrow: avril lavigne

Satanas_daughter
12-25-2004, 13:07
a ama po niakolko li moje
a dobre
:arrow: metallica :arrow: The 69 Eyes :arrow: Marilyn Manson

Murderdoll
12-25-2004, 13:25
KOЯN
Murderdolls
Marilyn Manson

12-25-2004, 14:56
iihaaaa

:arrow: LINKIN PARK :!: :!:
:arrow: NIGHTWISH :!:
:arrow: ATB :idea:
:arrow: tATu 8)
:arrow: Christina Aguilera :D :D

C-I-A-R-A
12-25-2004, 15:54
2Pac
Marques Houston
Christina aguilera
Ciara
P Diddy
:twisted: i oshte mnogo...... :oops:

Jamalska
12-25-2004, 20:45
Eminem...
DRS...
Sizzla...
PRIMERNO

eNigMaTic^
12-25-2004, 21:06
:arrow: Evanescence
:arrow: Linkin Park
:arrow: The Rasmus
:arrow: Avril Lavigne
Може и още да има, но не се сещам :roll:

P1ra71nQ
12-25-2004, 21:18
ahmmm da kaja nqkoi
:arrow: Ciara
:arrow: Christina Aguilera
:arrow: nz drugi ne se seshtam v momenta :roll:

mira_
12-25-2004, 21:18
аз съм музикален помияр..всичко мелям, от ФСБ до Нирвана :D

Momchence
12-26-2004, 11:41
аз съм музикален помияр..всичко мелям, от ФСБ до Нирвана :Dxaxaxa evalata macka....
moite li yyyyy:
Children of Bodom
Guano Apes
Crematory
Six feet under
Sepultura
Nightwish
ima i o6te techno grupi4ki ama i bez tfa mnogo stanaha :P

DiEsEl_GiRl4eTo
12-26-2004, 14:39
Dimmu Borgir
SlipKnoT
Lord of acid
Lindsay Lohan
Scorpions
Evanescence
Avril Lavigne
sega se seshtam samo za tezi obache 97346937461397% ima i oshte

little_black_dress
12-26-2004, 15:05
Ихаа:
:arrow: Evanescence
:arrow: Shania Twain
:arrow: Christina Aguilera
:arrow: Eminem
:arrow: Blue
:arrow: Puff Daddy
:arrow: LP
:arrow: Bob Marley
:arrow: Nana
:arrow: Avril Lavigne

DeaTHroW-ReC_F
12-26-2004, 15:50
2Pac;))) той ми е най любимия..иначе иам и други...

FeitiCeiRa
12-26-2004, 16:29
Amm dosta sa..no purvite,koito mi idvat na um sa:
:arrow: Deftones(koito e po-zapoznat s tqh,6te razbere,4e me kefqt i po nick-a i avatara mi :) )
:arrow: Nirvana
:arrow: KoRn
:arrow: System Of A Down
:arrow: 36 crazy fists
:arrow: Guano Apes
:arrow: Six feet under(polovin 4as da gi slu6am i gledam stereo :shock: sled tfa,ama sa mnooogo zdravi :) )
...i tn .Ima o6te adski mnogo liubimi grupi..ama ne moj sega vsi4ki..s btw se kefq su6to v posledno vreme i malko na house,tribal ..trance..psychedelic :shock: ei takiva divotiiki :P

Momchence
12-26-2004, 16:53
Amm dosta sa..no purvite,koito mi idvat na um sa:
:arrow: Deftones(koito e po-zapoznat s tqh,6te razbere,4e me kefqt i po nick-a i avatara mi :) )
:arrow: Nirvana
:arrow: KoRn
:arrow: System Of A Down
:arrow: 36 crazy fists
:arrow: Guano Apes
:arrow: Six feet under(polovin 4as da gi slu6am i gledam stereo :shock: sled tfa,ama sa mnooogo zdravi :) )
...i tn .Ima o6te adski mnogo liubimi grupi..ama ne moj sega vsi4ki..s btw se kefq su6to v posledno vreme i malko na house,tribal ..trance..psychedelic :shock: ei takiva divotiiki :P Xaxaxaxaxa na mene six feet under sa mi malko dance...... :) tfa e razlikata mejdu dvama ni Iztegli si ne6to na Nail....Vpro4em vidqh tuka v holandia edin mnoo qk plakat na deftones ogromen ...ako mi dade6 nqkfi koordinati ala bala moje da ti uredime edno podara4e za lqtoto:) :P

Steff
12-26-2004, 17:13
veche ima takava tema... :)
PanterA
Rammstein
Brujeria
Cherno Feredje

ima i drugi, ama tiq sa mi nai-golqmata mania ;)

techCandy
12-26-2004, 18:02
Amm dosta sa..no purvite,koito mi idvat na um sa:
:arrow: Deftones(koito e po-zapoznat s tqh,6te razbere,4e me kefqt i po nick-a i avatara mi :) )
:arrow: Nirvana
:arrow: KoRn
:arrow: System Of A Down
:arrow: 36 crazy fists
:arrow: Guano Apes
:arrow: Six feet under(polovin 4as da gi slu6am i gledam stereo :shock: sled tfa,ama sa mnooogo zdravi :) )
...i tn .Ima o6te adski mnogo liubimi grupi..ama ne moj sega vsi4ki..s btw se kefq su6to v posledno vreme i malko na house,tribal ..trance..psychedelic :shock: ei takiva divotiiki :P Xaxaxaxaxa na mene six feet under sa mi malko dance...... :) tfa e razlikata mejdu dvama ni Iztegli si ne6to na Nail....Vpro4em vidqh tuka v holandia edin mnoo qk plakat na deftones ogromen ...ako mi dade6 nqkfi koordinati ala bala moje da ti uredime edno podara4e za lqtoto:) :P
c c c c, ei bro ot koga se izgyzari i ti tolkova be?
six feet mu bili dance :lol: c c c dupe
a Feiticeira e neveroqtna pesen, nqma vtora takava
sa po temata :arrow: ot metyla sa mnogo no neka da pi6em Bodom, Sepultura, Rammstein i Six feet
ot drugoto :wink: : Electric Universe, Infected Mushroom i Astral projection aaaaa i Orbital

FeitiCeiRa
12-27-2004, 17:42
Amm dosta sa..no purvite,koito mi idvat na um sa:
:arrow: Deftones(koito e po-zapoznat s tqh,6te razbere,4e me kefqt i po nick-a i avatara mi :) )
:arrow: Nirvana
:arrow: KoRn
:arrow: System Of A Down
:arrow: 36 crazy fists
:arrow: Guano Apes
:arrow: Six feet under(polovin 4as da gi slu6am i gledam stereo :shock: sled tfa,ama sa mnooogo zdravi :) )
...i tn .Ima o6te adski mnogo liubimi grupi..ama ne moj sega vsi4ki..s btw se kefq su6to v posledno vreme i malko na house,tribal ..trance..psychedelic :shock: ei takiva divotiiki :P Xaxaxaxaxa na mene six feet under sa mi malko dance...... :) tfa e razlikata mejdu dvama ni Iztegli si ne6to na Nail....Vpro4em vidqh tuka v holandia edin mnoo qk plakat na deftones ogromen ...ako mi dade6 nqkfi koordinati ala bala moje da ti uredime edno podara4e za lqtoto:) :P
c c c c, ei bro ot koga se izgyzari i ti tolkova be?
six feet mu bili dance :lol: c c c dupe
a Feiticeira e neveroqtna pesen, nqma vtora takava
sa po temata :arrow: ot metyla sa mnogo no neka da pi6em Bodom, Sepultura, Rammstein i Six feet
ot drugoto :wink: : Electric Universe, Infected Mushroom i Astral projection aaaaa i Orbital
:arrow: Momchence :) ...Six feet under..dance..respect hjahaja :P Lelllleeee ne mi govori za plakat na Deftones,4e tfa mi e bolna tema prosto..nikude ne moga da si namerq :cry: adskata depresiq..te ne sa tolkova komersialna grupi4ka i leko trudno im se namirat razni ne6ta tuk v bg..v holland ne6tata qvno stoqt drugoq4e :roll: ..A tazi grupa Nail vuob6te ne sum q 4uvala..sq se se6tam-pozdrav4e Children Of Bodom - The Nail :P
:arrow: fire_of_satan -macka,kefi6 me!!Za teb pozdrav4e togava s Deftones - Feiticeira :) :D Grupite,koito gi izbroi,sa mega qki i te :P
Basi kolko fenove imalo v toq forum.napravo 6a6 :!: :shock: Abe supel supel..samo taka :D :twisted:

^Giggy^
12-28-2004, 10:55
ATB, Carl Cox, Тиесто, Deep Dish , Dr.Kucho, Danny Tenaglia, Timo Maas, Antoine Clamaran, Laurent Wolf, David Morales, Victor Calderone, Robbie Rivera и други...

Baccara
12-28-2004, 12:30
Vangelis
Bryan Adams
Nickelback

Allicia
12-28-2004, 15:59
Mariah Carey
Evanescence
Avril Lavigne
Alicia Keys
и още бая други, ама сега понеже немога да се сетя мисля, че тези ще свършат работа:):):)
А да и между другото все още супер много си обичам Backstreet Boys

Traffic
12-28-2004, 16:26
emi moje i da vi se stori typo,no aide ako iskate vseki da si kaje liubimiq izpylnitel i taka az 6te pusna o6te dnes kym 4chasa moje bi anketka i da vidim iskate li? :roll:еми... много са. без чалгата естествено. но ако някой иска да добие най-обща представа какво слушам, може да види това: http://info.datacom.bg/rado84/ :roll:

toTaLy_Me_F
12-28-2004, 16:35
limp bizkit rullz
nightwish
britney spears
christina aguilera
faithless
p.diddy
blue
май са тва.

ridin'spinnaz
12-28-2004, 21:40
three 6 mafia
glavno memphis shit
onyx