PDA

View Full Version : eZiK



honey_reflection
12-25-2004, 17:22
:!: q sega da vidim koi na kakuv ezik moze da govori?!
tuk e otvoreno za vseki ezik (moze da ne govorim na bg)!!!!!!!!!!
emi za na4alo na pogovorim naprimer na angliiski:
:arrow: So how r u?
ili puk frenski?! : Ca va? Koi 2 9 ?
ili moze o6te po dobre polski:
Jak sie masz? Co slychac?
nemski i durgi..... are da govorim togava :)

Satanas_daughter
12-25-2004, 17:23
:!:nemski:
:arrow: Wie gehst du?
i durgi..... are da govorim togava :)
tva s nemskia ne ti e pravilno

Momchence
12-25-2004, 17:24
:!:nemski:
:arrow: Wie gehst du?
i durgi..... are da govorim togava :)
tva s nemskia ne ti e pravilnopretencii :P

Satanas_daughter
12-25-2004, 17:27
:!:nemski:
:arrow: Wie gehst du?
i durgi..... are da govorim togava :)
tva s nemskia ne ti e pravilnopretencii :P

emi taka de moje li da se vodish che znaesh niakoi ezik da pishesh na nego i da e greshno

Momchence
12-25-2004, 17:29
Az da po4vam s ezicite iskam da otbeleja 4e vsi4ko e originalno i aftenti4no!!
Bylgarski - kak si?
Holandski - Hoe gaat met je?
Sumaliiski - I ua rym?
Kitaiski - Ni hau ma?
Turski - Nasasy?
Ruski - Kak delq?
Afganistanski dialekt - Arham durylq! (tfa e kato pozdrav NE zna4i "kak si?)
Otgovori:
Bylgarski - Dobre sam!
Holandski - Good en met jau? (dobre a ti?)
Sumaliiski - Fiana
Kitaiski - Hao
Turski - Iiim
Ruski - hara6o ili normalnaq
Afganistanski -----

Momchence
12-25-2004, 17:56
:!:nemski:
:arrow: Wie gehst du?
i durgi..... are da govorim togava :)
tva s nemskia ne ti e pravilnopretencii :P

emi taka de moje li da se vodish che znaesh niakoi ezik da pishesh na nego i da e greshnoMnogo si lo6a na4i...vajna e transkripciqta i da se razbere :) koleda e badi du6i4ka ho ho ho vesela koleda :P {}

Satanas_daughter
12-25-2004, 17:58
:!:nemski:
:arrow: Wie gehst du?
i durgi..... are da govorim togava :)
tva s nemskia ne ti e pravilnopretencii :P

emi taka de moje li da se vodish che znaesh niakoi ezik da pishesh na nego i da e greshnoMnogo si lo6a na4i...vajna e transkripciqta i da se razbere :) koleda e badi du6i4ka ho ho ho vesela koleda :P {}


o mnogo dobre znam che e koleda,az po koledno vreme sum na zaiadliva

DeaTHroW-ReC_F
12-25-2004, 17:59
хохохо :)) сладурани сте сички...аз знам само бг и английски:) другата година почвам още два и ше се вида у чудо(то аз искам 3 чужд де..-не ме задължават) ма дай Боже догодина да ви говора и на руски и на китайски:)

Momchence
12-25-2004, 18:02
:!:nemski:
:arrow: Wie gehst du?
i durgi..... are da govorim togava :)
tva s nemskia ne ti e pravilnopretencii :P

emi taka de moje li da se vodish che znaesh niakoi ezik da pishesh na nego i da e greshnoMnogo si lo6a na4i...vajna e transkripciqta i da se razbere :) koleda e badi du6i4ka ho ho ho vesela koleda :P {}


o mnogo dobre znam che e koleda,az po koledno vreme sum na zaiadlivaProsto nadu6vam kak s teb zavyrvame dialog.....slu4ano da krasi6 nqkoi chat s prisystvieto si.....??? Kolkoto do koleda se o4akva horata da sa nai dobri togava ama mai ne e taka :P

bulgarche
12-25-2004, 18:03
Естествено БЪЛГАРСКИ
На Английски се разборам с хората...успявам да обясня някой неща, да се базикаме..и такива..но не мисля че го знам.

Murderdoll
12-25-2004, 18:45
знам руски,български и английски

fire_of_satan_
12-25-2004, 18:47
bi bilo prekaleno silno kazano da kaja 4e govorq drug ezik osven BG
no se opravqm na angliiski i nemsi dobre
holandskiq o6te.... :roll: ne osobeno dobre

Dobrina
12-25-2004, 18:51
Az da po4vam s ezicite iskam da otbeleja 4e vsi4ko e originalno i aftenti4no!!
Bylgarski - kak si?
Holandski - Hoe gaat met je?
Sumaliiski - I ua rym?
Kitaiski - Ni hau ma?
Turski - Nasasy?
Ruski - Kak delq?
Afganistanski dialekt - Arham durylq! (tfa e kato pozdrav NE zna4i "kak si?)
Otgovori:
Bylgarski - Dobre sam!
Holandski - Good en met jau? (dobre a ti?)
Sumaliiski - Fiana
Kitaiski - Hao
Turski - Iiim
Ruski - hara6o ili normalnaq
Afganistanski -----
За това: Ruski - Kak delq?
И това: Ruski - hara6o ili normalnaq
Мога смело да твърдя, че не са верни, тъй като руския го знам перфектно. И можеше поне да напишеш на кирилица думите, които по принцип се пишат на кирилица. ;)

DiEsEl_GiRl4eTo
12-25-2004, 18:54
Emi bylgarskiq go znam. Angliiskiq gore dolu go razbiram...nemskiq poveche, shtoto sym v nemska gimnaziq, ama v kraiq na godinata she go znam opredeleno po-dobre...a za kraq na 12 klas da ne govorim :) ta za sega s ZNAENETO mai sym si v zastoi na bg ;D

P1ra71nQ
12-25-2004, 19:13
AZ znam bylgarski, nemski, frenski, italianski i angliiski. :wink:

miloto_girl_4e
12-25-2004, 20:04
znam bulgarski,angliiski,nemski i ruski :D

monka
12-25-2004, 20:04
bg(estestveno),angliiski(no ne mnogp dobre) i ruski,koito go u4a ot 3-4 godini i vse pak ne go znam dobre

Satanas_daughter
12-25-2004, 20:09
mi az... bulgarski,angliiski,malko frenski,nemski i za da se izfukam b

P1ra71nQ
12-25-2004, 20:16
[quote=Satanas_daughter]mi az... bulgarski,angliiski,malko frenski,nemski i za da se izfukam b

eNigMaTic^
12-25-2004, 20:24
Знам Български и Английски :oops: (само)

myself
12-25-2004, 20:29
що се изхвърляте така наделече ми кажете ??? по 4, 5 езика написали вече, ми като знаете толкова много езици кво дремите зад пс-то ?? а не отивате да вадите пари от това ... знаете горо доло да водите някакъв разговор и това е !!! вие българския не знаете перфектно, а камо ли за чуждите !!! не го приемайте като заяждане ... аз имам знания по английски предимно, но никога не казвам че знам английски, това да го знаеш и да го разбираш има разлика !!!

mira_
12-25-2004, 20:33
амиии аз Бг не знам много добре :lol:
иначе праскам английски /еча го от десет години/, испански, малко турски и мааалко руски :D брейй па съм полиглот хахаха

honey_reflection
12-25-2004, 20:50
:!: nemskiq ne go obi4am i nqmam namerenie da go u4a zatova ne sum dobre po tozi ezik... no ne prikrivam 4e po Polski, Angliiski, Frenski i Bulgariski sum super... lol :wink:

Jamalska
12-25-2004, 20:56
Hmm...moje da se kaje 4e Gowrq Bg...
oprawqm se malko na engl....
staraq se mnoo na frenski...
i mnoo malko qponski otbiram...

Black_Sun
12-25-2004, 21:20
ами аз вече десет години уча френски и бих могла да кажа ,че го поназнайвам доста добре...но не бих си позволила да кажа перфектно ,защото тоя език и цял живот да го учиш пак няма да го знаеш перфектно!!!
на английски съм доста добра ,но има какво да се желае още...а испанския здраво съм го подхванала и се надявам скоро да даде резултат!
на български...се надявам да се представям добре!

DiEsEl_GiRl4eTo
12-25-2004, 21:43
ами аз вече десет години уча френски и бих могла да кажа ,че го поназнайвам доста добре...но не бих си позволила да кажа перфектно ,защото тоя език и цял живот да го учиш пак няма да го знаеш перфектно!!!
Emi ne samo za tozi ezik se otnasq...vqrno, che vseki ezik si e bogatstvo, ama da znaesh edin ezik ne znachi da mojesh da popitash nqkoi "kak si...ot kyde si...kak se kazvash" (che to i s greshki :evil: )...znachi da mojesh da govorish na absoliutno vsqkakvi temi s chovek, koito go znae perfektno...bil mu to roden ezik ili ne...a tuka sednali da mi razpravqt, che znaeli po 5 po 6 ezika...moje i taka da e...no ne vqrvam ABSOLIUTNO VSICHKI, koito go kazaha, naistina da znaqt tolkova ezici...i tva ne e zaqjdane...kazvam si prosto kakvo mislq!

Dobrina
12-26-2004, 06:22
Аз знам англиийски и руски - съвсем свободно си ги говоря, а за българския не твърдя че го знам :)

Confusion
12-26-2004, 10:28
ами аз вече десет години уча френски и бих могла да кажа ,че го поназнайвам доста добре...но не бих си позволила да кажа перфектно ,защото тоя език и цял живот да го учиш пак няма да го знаеш перфектно!!!
Emi ne samo za tozi ezik se otnasq...vqrno, che vseki ezik si e bogatstvo, ama da znaesh edin ezik ne znachi da mojesh da popitash nqkoi "kak si...ot kyde si...kak se kazvash" (che to i s greshki :evil: )...znachi da mojesh da govorish na absoliutno vsqkakvi temi s chovek, koito go znae perfektno...bil mu to roden ezik ili ne...a tuka sednali da mi razpravqt, che znaeli po 5 po 6 ezika...moje i taka da e...no ne vqrvam ABSOLIUTNO VSICHKI, koito go kazaha, naistina da znaqt tolkova ezici...i tva ne e zaqjdane...kazvam si prosto kakvo mislq!

остави ги ... надигат си въшките в момента. :) добре, че ти мислиш трезво :lol:

12-26-2004, 10:56
Az da po4vam s ezicite iskam da otbeleja 4e vsi4ko e originalno i aftenti4no!!
Bylgarski - kak si?
Holandski - Hoe gaat met je?
Sumaliiski - I ua rym?
Kitaiski - Ni hau ma?
Turski - Nasasy?
Ruski - Kak delq?
Afganistanski dialekt - Arham durylq! (tfa e kato pozdrav NE zna4i "kak si?)
Otgovori:
Bylgarski - Dobre sam!
Holandski - Good en met jau? (dobre a ti?)
Sumaliiski - Fiana
Kitaiski - Hao
Turski - Iiim
Ruski - hara6o ili normalnaq
Afganistanski -----
За това: Ruski - Kak delq?
И това: Ruski - hara6o ili normalnaq
Мога смело да твърдя, че не са верни, тъй като руския го знам перфектно. И можеше поне да напишеш на кирилица думите, които по принцип се пишат на кирилица. ;)Eeee na4i 6e se nameri nqkoi idealist i maximalist za da pravi zabelejki mi sajalqvam nqmam kirilica...i pak sajalqvam ne govora ruski........i ako ne sam spomenal ot tezi ezici znam samo izbroenoto...i da ima malki gramit4eski ili foneti4eski gre6ki ne e vajno porsto go napisah za da se dobie nqkakva predstava!! Aman ve4e 4ovek ne moje da se otpusne i da na pi6e ne6to 6e se nameri nqkoi za ne6to da prai zabelejki...moje6e prosto da me popravi6 u4tivo i da kaje6 kak e vqrno :) ho ho ho vesela koleda :P :shock: :?

DiEsEl_GiRl4eTo
12-26-2004, 10:57
ами аз вече десет години уча френски и бих могла да кажа ,че го поназнайвам доста добре...но не бих си позволила да кажа перфектно ,защото тоя език и цял живот да го учиш пак няма да го знаеш перфектно!!!
Emi ne samo za tozi ezik se otnasq...vqrno, che vseki ezik si e bogatstvo, ama da znaesh edin ezik ne znachi da mojesh da popitash nqkoi "kak si...ot kyde si...kak se kazvash" (che to i s greshki :evil: )...znachi da mojesh da govorish na absoliutno vsqkakvi temi s chovek, koito go znae perfektno...bil mu to roden ezik ili ne...a tuka sednali da mi razpravqt, che znaeli po 5 po 6 ezika...moje i taka da e...no ne vqrvam ABSOLIUTNO VSICHKI, koito go kazaha, naistina da znaqt tolkova ezici...i tva ne e zaqjdane...kazvam si prosto kakvo mislq!

остави ги ... надигат си въшките в момента. :) добре, че ти мислиш трезво :lol:
NO COMENT!!!

12-26-2004, 11:00
Az da po4vam s ezicite iskam da otbeleja 4e vsi4ko e originalno i aftenti4no!!
Bylgarski - kak si?
Holandski - Hoe gaat met je?
Sumaliiski - I ua rym? o6te znam: Mahaua? koeto zna4i "kakvo e tova" i o6te: dir6 i dyrbi saotvetno sased i stena :)
Kitaiski - Ni hau ma?
Turski - Nasasy? znam o6te: Uf qu rum! koeto zna4i "6e te izqm"
Ruski - Kak delq?
Afganistanski dialekt - Arham durylq! (tfa e kato pozdrav NE zna4i "kak si?)
Otgovori za dobre:
Bylgarski - Dobre sam!
Holandski - Good en met jau? (dobre a ti?)
Sumaliiski - Fiana
Kitaiski - Hao
Turski - Iiim
Ruski - hara6o ili normalnaq
Afganistanski -----

Momchence
12-26-2004, 11:01
Tui gore az :oops: :P

fostenkata:)
12-26-2004, 11:26
az pyk znam PATAGONSKI ahaha qd li ve e sq a?!?hahahh :lol: :lol: :lol: :lol:

DiEsEl_GiRl4eTo
12-26-2004, 11:33
az pyk znam PATAGONSKI ahaha qd li ve e sq a?!?hahahh :lol: :lol: :lol: :lol:
ahahaha tva beshe dobro :) kefiiiiiiiish :) aide chakam lichno da dadesh nqkoi drug urok, che otdavna mu se tocha na patagonskiq :)

Murderdoll
12-26-2004, 11:50
ъъъ...знам руски и Бг перфектно;)и
свободно си говоря и пиша на английски
и не си надигам въшките;)

п.п. ше ме извините ако вече съм писала тука :oops: :lol:

DeSsi
12-26-2004, 11:56
Az znam Bylgarski,Angliiski i Frenski 8)