PDA

View Full Version : do si4ki m



!!!
12-25-2004, 19:38
ako zavisi6e samo ot volqta vi [ostavame obstoqtelstva kato pari i t.n.) bihte li se obrqzali?

Eternal^^
12-25-2004, 19:53
ako zavisi6e samo ot volqta vi [ostavame obstoqtelstva kato pari i t.n.) bihte li se obrqzali?

??

Satanas_daughter
12-25-2004, 20:12
hahahaha koi gluapk bi go napravil

Founder
12-25-2004, 22:56
wtf ?!?!?

UNCLE FUCKER
12-25-2004, 23:34
Тоя пък,аз ноктите не си режа,ти за кво ми говориш....? :) :) :)

bulgarche
12-26-2004, 12:23
hahahaha koi gluapk bi go napravil
Ти си много кухо парче

bulgarche
12-26-2004, 12:24
Satanas_daughter, не Ти, става дума за автора на темата

miskin
12-26-2004, 21:03
Ако бях мъж моментално щях да се обрежа. Ако имам син също бих го обрязала, но не знам какво ще каже мъж ми по въпроса.

Ku4eto
12-26-2004, 21:52
Abe vie literatura ne 4etete li be :?: Znaeteli 4e 90na100 ot amerikancite sa obrqzani vsi4ki aziatci su6to sa obrezani kakto i afrikancite :!: :!:
Nai malkoto koeto e 4e pod tui nare4eniq percenium se sabira bukluk koito dovejda do rak i togava te obezglavqbat(dolu) tui 3e se obrezvai te na vreme

MiTk{}
12-26-2004, 23:31
да бе да как пък не ... НИКОГА!!!

MerviN
12-27-2004, 00:26
ti luda li si be Shitt kopeyeee

^efas^^
12-27-2004, 06:14
Abe vie literatura ne 4etete li be :?: Znaeteli 4e 90na100 ot amerikancite sa obrqzani vsi4ki aziatci su6to sa obrezani kakto i afrikancite :!: :!:
Nai malkoto koeto e 4e pod tui nare4eniq percenium se sabira bukluk koito dovejda do rak i togava te obezglavqbat(dolu) tui 3e se obrezvai te na vreme
Хахахаахах тва че тъпите американски лайна ги мързи да си мият пишката не значи че всеки втори ще хване рак ве. Ем бих се обрязал ако няма физическата възможност да си измия хуя щот тогава вече може и да ми стане нещо :twisted:

karmen_elektra
12-28-2004, 08:06
Ku4eto ti obrqzan li si?

AMG-to
12-28-2004, 09:10
NE! 4oveka ne si go davam

Baccara
12-28-2004, 12:16
Тц.

Baccara
12-28-2004, 12:17
Тц.

Mortal
12-28-2004, 15:11
ako zavisi6e samo ot volqta vi [ostavame obstoqtelstva kato pari i t.n.) bihte li se obrqzali?

Никога поради нацистки склонности :evil:

Momchence
12-28-2004, 16:51
Abe vie literatura ne 4etete li be :?: Znaeteli 4e 90na100 ot amerikancite sa obrqzani vsi4ki aziatci su6to sa obrezani kakto i afrikancite :!: :!:
Nai malkoto koeto e 4e pod tui nare4eniq percenium se sabira bukluk koito dovejda do rak i togava te obezglavqbat(dolu) tui 3e se obrezvai te na vremeMalko typo izkazvane ...... rak e zabolqvane porodeno ot mutaciq na kletkite ima6e i o6te tam podrobnosti za edno ve6testvo v sastva na kryvta koeto kato se povi6i ima risk ot takava mutaciq....sy6to ot radioaktivno ly4enie......seki 4ovek ima normalna doza radioobly4vane na den ot normalniq radiokatvien front i ako tfa ly4enie se povi6i se povi6ava i veroqtnostta ot mutacia syotvetno rak! Typo e da kazva6 4e moje da se porodi ot infekciq....raka ne e infekciozno zabolqvane....ne moje da stane ot zamyrsqvane!!predi da govori6 informirai se ... ne 4e az sam supper informiran no pone imam predstava za ne6tata!!!
Kolkoto po temata obrqzvaneto v ranna vyzrast zagubva 4uvstvitelnostta na glavi4kata na penisa ot trieneto v belioto ... spored mene e gadno!!

Anonimno
12-28-2004, 17:02
Abe chesno kazano sym se zamiuslql za tova po princip pochtio nqma znachenie dali q ima taq kojichka i dali q nqma.Zaradi higiena bih go napravil.

Tabasko
01-07-2005, 23:29
:arrow: Рака на пениса се получава от лоша хигиена - попитайте
личния си лекар, но защо да обрежен 200 000 пениса заради един
дето го
мързи да си го измие.
Препуциумът / кожичката/ има защитна функция, предпазва от
проникване на бактерии отвън - поне малко и съшо така запазва
така необходимата влажност на епитела на главичката на пениса / много "на" станаха/.
Така пенисът е по-чувствителен.
:!: При хората от по топлите страни, напр. арабските страни обрязването е религиозен ритуал, наложен от исляма, НО религията / исляма/ е и полезна, за разлика от християнството. [Не съм мюсюлманин нито християнин, нито евреин.]
Там в топлите страни - повишена влажност на въздуха и по-високи температури, възможността за разбитие на микроорганизми е многократно по-голяма, това налага по-добра лична хигиена и тук исляма се проявява като религията която учи! :!:

:idea: Така де не бих се обрязал! Мия си пениса всяка сутрин поне с хладка вода и сапун, хубаво е и вечер преди лягане също.Така ще запазите пениса си цял с много добра чувствителност на лигавицата на главичката и тя ще си остане лигавица.Обрязания пенис доказано е по-слабо чувствителен, главичката се покрива с до 4 слоя кожа, за
разлика от необрязания където имаме само един слой!

HunterKiller
01-07-2005, 23:41
Не бих се обрязал. А пък и не е доказано научно, дали обрязването предпазва от рак на пениса.

Fancy^Man
01-08-2005, 00:46
КАТЕГОРИЧНО НЕ!

Някой много трябва да го гони мухата че да се обреже.

_Xplor3_
01-09-2005, 22:00
Tova e xarakterno za m1rzelivite i mr1snite narodii :!: :!:
Milsq 4e Bulgarite ne sme edni ot TQX :roll: :roll: Zatova pone az NIKOGA :!: :!: :!: :twisted:

Momchence
01-09-2005, 22:17
:arrow: Рака на пениса се получава от лоша хигиена - попитайте
личния си лекар, но защо да обрежен 200 000 пениса заради един
дето го
мързи да си го измие.
Препуциумът / кожичката/ има защитна функция, предпазва от
проникване на бактерии отвън - поне малко и съшо така запазва
така необходимата влажност на епитела на главичката на пениса / много "на" станаха/.
Така пенисът е по-чувствителен.
:!: При хората от по топлите страни, напр. арабските страни обрязването е религиозен ритуал, наложен от исляма, НО религията / исляма/ е и полезна, за разлика от християнството. [Не съм мюсюлманин нито християнин, нито евреин.]
Там в топлите страни - повишена влажност на въздуха и по-високи температури, възможността за разбитие на микроорганизми е многократно по-голяма, това налага по-добра лична хигиена и тук исляма се проявява като религията която учи! :!:

:idea: Така де не бих се обрязал! Мия си пениса всяка сутрин поне с хладка вода и сапун, хубаво е и вечер преди лягане също.Така ще запазите пениса си цял с много добра чувствителност на лигавицата на главичката и тя ще си остане лигавица.Обрязания пенис доказано е по-слабо чувствителен, главичката се покрива с до 4 слоя кожа, за
разлика от необрязания където имаме само един слой!Abe kyv rak kfi 5 leva be kak da go obqsna po dobre 4e raka ne e INFEKCIozno zabolqvane....kogato ne6to mrysno,nqkoe 4ujdo tqlo ili 4astica pri4ini naru6avane na normalnata rabota na dadena 4ast ot organizma tova e infekcia....kogato se poreje6 i v ranata navlezat mikroorganizmi i po4vat da se razvivat i da pravqt mizaerii tova e infekciq!! Raka se polu4ava ot razli4ni mutacii na kletkite !! A drugo na vypors 4e dori ne sam is igure6 4e ima takova ne6to kato rak na penisa!! moje da ima rak na prostata ama na penisa??

^efas^^
01-10-2005, 12:31
Да ве ебати жените да не получават рак на гърдата щот не си мият циците :evil: Или па на мозъка щот не си мием главите поне малко си размърдайте сивото вещество преди да говорите

morsmordre
01-10-2005, 13:57
Тц.

Тц на квадрат...

gfw_cyclone
01-10-2005, 23:14
basi tupite macki!! "ako bqx muj bix se obrqzala" mi obreji se we! amputirai si cicite primerno!!! :twisted:

dreamer
01-24-2005, 05:45
Az sum obrqzan poradi medicinski prichini....i to kogato bqj mnogo maluk izchel sum baq literatura po taia tema....Purvo naistina e po higienichno kakvoto i da si govorim e taka!!!!
Vtoro naisitna kakto edin piche tuka beshe napisal...gubish golqma chast ot chuvstvitelnostta na glavichkata si ( koiato trqbva da e nai-chuvstvitelna ) - No puk hubavoto e che svurshvash po-bavno!!!
Tva ot lichen opit ,a inuche az ako trqbvashe da izbiram sigurno ne bih se obrqzal:(

01-24-2005, 14:08
na van6en vid koe e po gotino da si obrqzan ili ne? :?:

01-26-2005, 23:19
na van6en vid koe e po gotino da si obrqzan ili ne? :?:

miii kak da ti kaja v normalno sustoqnie patkata ti izglejda kato vuv vuzbudeno v smisul glavata ne se skriva pod koja!!!!

popo
01-27-2005, 00:30
nqkoi mozhe li da dade pics?:> do sega ne sa skival takoa chudo

02-17-2007, 19:51
ako zavisi6e samo ot volqta vi [ostavame obstoqtelstva kato pari i t.n.) bihte li se obrqzali?

DjBaloon
02-17-2007, 20:37
ako zavisi6e samo ot volqta vi [ostavame obstoqtelstva kato pari i t.n.) bihte li se obrqzali?
Ne!

Tempestjuji
02-17-2007, 21:04
Abe vie literatura ne 4etete li be :?: Znaeteli 4e 90na100 ot amerikancite sa obrqzani vsi4ki aziatci su6to sa obrezani kakto i afrikancite :!: :!:
Nai malkoto koeto e 4e pod tui nare4eniq percenium se sabira bukluk koito dovejda do rak i togava te obezglavqbat(dolu) tui 3e se obrezvai te na vreme

пффф..ако рак се хващаше от липса на хигиена до са да не са останали цигани бе ..хахахаха :mrgreen:

02-17-2007, 21:17
Да, бих се обрязал. Даже вече имам записан час за операция, другата седмица в четвъртък. Изчел съм доста литература по въпроса и смятам, че плюсовете са повече от минусите. Не съм от тия, дето ги мързи да си мият пишката, нито имам фимоза. Просто така реших. Българин съм, да не си помислите, че съм от малцинствата. Нямам никакви предразсъдъци на тази тема и не се притеснявам, че ще ми викат разни от рода на "рязана карабина" и т. н.

koalka
02-17-2007, 21:33
Темата е стара!