PDA

View Full Version : Dewstwenostta!!!



Vilit0
12-25-2004, 22:52
Kakwo smqtate za dewstwenite dewoicheta a i ima li nqkoi ot was koito wse oshte ne e spal s momche/momiche a i kakwo e chuwstwoto pri parwiat p1t,haresa li wi {}

Murderdoll
12-25-2004, 23:23
ми аз не съм спала с никой:)кво ми е мнението
за девствените момичета...малко останахме :lol:
п.п. СУПЕР аватар :!: :!: :!:

Qu3enDeViL
12-26-2004, 07:59
ми аэ също не съм спала с никой :wink: и съм напълно съгласна с мнението,че вече останахме малко :P имам съученичка дето я отвориха в 5 клас!Представете!Не ми е ясно какво ще и е интересно от живота на 16.....но всеки си иэбира как да подрежда живота си :twisted:

GeRyTo
12-26-2004, 09:13
Че трябва ли да имаме някакво различно мнение за момичетата които са девствени???Да не би нещо да не са готини или какво??Глупав ти е въпроса според мен..какво да мисля за тях..първо не мога да различа едно девствено от едно недевствено момиче...освен това не смятам че са останали малко...може би от по малките няма много девствени вече но специално от моите върстнички има доста които не са спали с момчета още и това изобщо не им пречи на нищо...

kurabiika
12-26-2004, 09:35
emi na men specialno mnenieto mi za devstvenite devoi4eta e dobro 6toto ne sa kato nqkoi drugi deto burzat da se otvorqt i posle da se hvalqt i da se ebut s koito im kefne.na mene purviq mi put be6e skoro i ne be6e mnogo priqtno no sega si e ok 8)

svetla_88
12-26-2004, 09:50
mi i az sam destvena ..naistina ponqkoga toq bezrazboren sex na moite pr ....ne moga da gi razbera ...ne gi li e strax a poznavam mn po golemi xora ot men v smisla ylegnali (kam 20godi6ni 4e i pove4ee)deto kazvat kolkoto po kasno po dobre ...a i mom4etata yvajavat pove4e onezi koito ne dacat avantata ei taka na poraziq..sled 1 q pat povqrvaite mi zapo4va da ima mn ne6ta za koito 6te zapo4nem da se pritesnqvame...az imam 4ovek o sebe si s koito mn se obi4ame ot 8 mes sme zaedno no az ot samoto na4alo sam si kazala ysloviqta...moq savet ne barzaite da jiveete na po 13 14 ili 15 ima mn vr za sex ...toi ne e samo ydovolstvie ... :!:

bulgarche
12-26-2004, 12:29
Много ме кефите Вие девствениите...за момчето е най-добре тя да не е имала сексуални контакти преди това...Сигурно са малко хората които знаят защо :roll:

Jamalskaaa
12-26-2004, 15:51
razlikata e dosta golqma pone spored men...kogato edno momi4e zapo4ne da vodi polov jivot to promenq izcqlo vijdaniqta si za mnogo ne6ta a su6to taka samoocenqva sebe si i vun6niq si vid znae po kakuv na4in moje da se haresa na nqkoi muj i kak moje da go spe4eli...i ne6ta koito sa i sa struvali stranni dokato o6te e bila devstvena sled tova zapo4vat da i izglejdat savsem normalni i gotini:)

SANDRETO
12-26-2004, 16:07
MI MALKITE VZEHA D ASE OTVARQT VECHE OT 11-12 GODISHNA VAZRAST TAKA CHE KOLKOTO PO-KUSNO ZAPOCHNAT DA VODQT POLOV JIVOT,TOLKOVA PO-DOBRE ZA SAMITE TQH,ZA MEN E NOEMALNO KAM 15-16 NQKADE,NO PO-RANO E NAPRAVO SMESHNO

12-26-2004, 17:34
абе я да питам нещо.то за мом4етата маи не може да се каже 4е са девствени 6тото си карат на ръ4на пове4ето?

suzanna
12-26-2004, 21:39
amii..12-13 e naistina smeshna vuzrast ..az sushto go kazvam tova..kolkoto po kusno tolkova po dobre...ostavete kak izglejda otstrani ..stava vupros pri edna situaciq kato tezi koito narichame gafove dali tova momiche shte uspee da reagira kato horata ...prosto da nqma provaleni jivoti sled tova..a ako edno momiche uspqva da si nosi otgovornostite pri tova e prekrasno.. :!:

suzanna
12-26-2004, 21:53
amii..12-13 e naistina smeshna vuzrast ..az sushto go kazvam tova..kolkoto po kusno tolkova po dobre...ostavete kak izglejda otstrani ..stava vupros pri edna situaciq kato tezi koito narichame gafove dali tova momiche shte uspee da reagira kato horata ...prosto da nqma provaleni jivoti sled tova..a ako edno momiche uspqva da si nosi otgovornostite pri tova e prekrasno.. :!:

GalYol
12-26-2004, 23:05
razlikata e dosta golqma pone spored men...kogato edno momi4e zapo4ne da vodi polov jivot to promenq izcqlo vijdaniqta si za mnogo ne6ta a su6to taka samoocenqva sebe si i vun6niq si vid znae po kakuv na4in moje da se haresa na nqkoi muj i kak moje da go spe4eli...i ne6ta koito sa i sa struvali stranni dokato o6te e bila devstvena sled tova zapo4vat da i izglejdat savsem normalni i gotini:)

Да, бе, да!
Това може да се отнася до някоя пикла на 12-13 години дето още е дете и като е преспала с някой и си мисли, че знае какво искат мъжете...
По принцип няма как да различиш едно девствено момиче от някое, което не е девствено. Момичетата не се научават как да бъдат жени и как да се харесват на мъжете, като преспят с някой. Нормалното е първо да пораснат, да съзреят достатъчно и чак тогава да си направят "севтето".

MiTk{}
12-26-2004, 23:16
razlikata e dosta golqma pone spored men...kogato edno momi4e zapo4ne da vodi polov jivot to promenq izcqlo vijdaniqta si za mnogo ne6ta a su6to taka samoocenqva sebe si i vun6niq si vid znae po kakuv na4in moje da se haresa na nqkoi muj i kak moje da go spe4eli...i ne6ta koito sa i sa struvali stranni dokato o6te e bila devstvena sled tova zapo4vat da i izglejdat savsem normalni i gotini:)

хахаха моля ти се не ме смей :lol: :lol: :lol: и по какво се отличаваш сега от девствените??? хахахах sorry за въпроса ама ти на колко си ... на 12 - 13 ? а мога да ти кажа пък че мажете предпочитат жени които все още не са "разпечатани" :roll: :) .... като поразснеш още малко и ще го осъзнаеш ... :twisted:

^efas^^
12-27-2004, 06:20
Много ме кефите Вие девствениите...за момчето е най-добре тя да не е имала сексуални контакти преди това...Сигурно са малко хората които знаят защо :roll:
Аз нз защо ама и аз съм на тва мнение :mrgreen:

Jamalskaaa
12-27-2004, 14:28
MiTk{} hah ne sum na 12 nito 13
i momi4eto naistina se promenq dosta nezavisimo dali e na 12 ili na 18 ...

Jamalskaaa
12-27-2004, 14:30
a i temata ne e kakvi momi4eta haresvate..devstveni ili ne a kakva e razlikata..

vasi_z
12-27-2004, 15:46
I az sum si vse o6te devstvena i ne smqtam 4e sme ostanali malko ami po-skoro sa malko horata koito si go priznavat :D

{}Slanchiceto{}
12-27-2004, 17:42
Ами аз не съм спала все още с момче и не се чувствам зле.Дори се гордея със себе си.Ако кажа,че уважавам девствените момичета,това ще излезе като пристрастие.Но не мисля,че едно момиче трябва да започва да води полов живот пред 16 години,не заради друго,ами защото не е полезно заради самото момиче.Не мисля,че е тъпо едно момиче да е девствено на 18 год например.Напротив,достойно за възхищение.Това е моето мнение.

monka
12-27-2004, 20:49
i az sam devstvena i se gordeq s tova ne6to!!!
[b]

MerviN
12-27-2004, 22:08
mi i az nesym spal se o6te s momiche makur4e imah predlojenie no beshe za 3ka a az neiskah

vasi_z
12-27-2004, 22:27
mi i az nesym spal se o6te s momiche makur4e imah predlojenie no beshe za 3ka a az neiskah
Ami haide da si napraim zaedno purviq put :lol:

Anonimno
12-27-2004, 22:57
Po princip destvenite momicheta sa po .... ave nz kak da go kaja samoche kato stanat edni ot mnogoto koito veche ne sa destveni i sa veche po taka kolkoti i da e mslqt se za neshto poveche.Ne ischkite no povecheto pravqt taka. Po princip uvajavam destvenite momicheta no ot druga ne mi se chaka meseci nared za sex.No ne bih zarqzal momiche zaradi sex-a samo

Verliebt_Maedchen
12-27-2004, 23:43
ami az sam devstvena i ne me e sram :!: [color=orange]ima cql jivot pred men za ko da si habq 1viq pat????imam si friend mn go love no nqma nujda da barzam...a za vsi4ki devstveni-6apka vi svalqm.no tova ne ozna4ava 4e ne razbiram drugite.vse pak vseki sam si re6ava[color]

lover4e
12-28-2004, 05:38
И аз съм си девствена и честно казано много ме е страх от първия път.. Но както и да е.. наистина сте прави, че в днешно време връстниците ни започват да водят полов живот много от рано. Например една моя приятелка спа с 23 годишен, когато беше на 11.. Това си е чиста педофилия от негова страна :!: А към девствените момичета нямам никакво по-специално отношение. Ние сме като всички останали :wink:

ssiimmoonna
10-19-2006, 17:25
mi kakvo nqma ni6to lo6o az li4ni mislq 4e koito kogato si iska togava go pravi v su6tnost 4udno mi e za6to izob6to ima takava tema :-k

simemel
10-19-2006, 17:28
emi az mislq 4e da si devstven ne e ni6to lo6o.lo6oto e kogato pravi6 sex samo za6toto bilo moderno na tazi vazrast da se pravi ili za6toto vsi4kite ti priqtelki ve4e sa se ebali [-X parviqt ti pat trqbva da e kogato si gotov a ne kogato prosto trqbva da go napravi6...

lifestyle
10-19-2006, 22:01
taq tema ne6to q izrovixte ot dale4nite arxivi :lol: :lol:

HopeLesss
10-19-2006, 22:04
taq tema ne6to q izrovixte ot dale4nite arxivi :lol: :lol:

Хахах, аз чак сега забелязах че е от преди 2 години :D

10-20-2006, 00:17
Че трябва ли да имаме някакво различно мнение за момичетата които са девствени???Да не би нещо да не са готини или какво??Глупав ти е въпроса според мен..какво да мисля за тях..първо не мога да различа едно девствено от едно недевствено момиче...освен това не смятам че са останали малко...може би от по малките няма много девствени вече но специално от моите върстнички има доста които не са спали с момчета още и това изобщо не им пречи на нищо...

Ти май си се надрусала и немож разбереш въпроса или немож четеш. Човека пита какво мислиш за девствените, а не го интересува дали му е тъп въпросът. Има някой неща които вие пишлеметата неразбирате...
Има една фраза "По-добре си мълчи и се прави на умен..."

Относно темата.
Мацко ще ти разкажа един виц.
Поздрав по радиото- Погребална агенция "Живот и здраве" поздравява старчески дом "Вечна младост" с песента "И вие ще дойдете при нас..."

Ясно кво имам впредвид- девствените все някога ще спрат да са девствени ;-)

Относно първия път- ем ти си момиче немоа преценям за вас... Всичко сигурно ти е ясно- боли, кърви и тн... После иде: спиране на болката и остава кефа...

Иначе моя първи път беше много готино... момче съм все пак :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ако си девствена кво щи каа "Присъедини се към Недевствените!!!" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Amayo
10-20-2006, 01:07
Има разлика. Променя се изцяло поведението и перцепцията на момичето. Хората не случайно са казали че момичето се превръща в жена в първата брачна нощ. Пие се блага ракия и се разпъва японското знаме и всякви такива радости.... :-)

10-20-2006, 01:09
Има разлика. Променя се изцяло поведението и перцепцията на момичето. Хората не случайно са казали че момичето се превръща в жена в първата брачна нощ. Пие се блага ракия и се разпъва японското знаме и всякви такива радости.... :-)

Кво значи "перцепция"?

Amayo
10-20-2006, 01:15
Нали си умен уж?

10-20-2006, 01:24
Мн ми е интересно как използваш дума чието значение и ти незнаеш?

Amayo
10-20-2006, 01:35
Е фана ме тука.

marina star
10-20-2006, 04:45
az sa6to sam devstvena,no ne se pritesqvam i 6te go napravq kogato se 4uvstvam gotova psihi4eski

ina4e mnenieto kvo da mi e ...SLU6AM V4ERA SLU4AINO RAZGOVORMEJDY 13-14 GOD. MOMI4ENCA:

"4UKAI SE BE,4UKAQI SE O6TE DOKATO NE TI E DO6LO ZNAE6 LI KVOP E QKO!!!!!!!!!!!!!!"
NO COMMENT..........

jony
10-20-2006, 07:54
ЕБЬЕТЕ СЕ НАРЕД БЕ!!!!!!!!!! ТВА Е ВАЖНОТО БЬЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!111 :-({|= :-({|= :-({|=

krem4et0
10-20-2006, 09:00
Уважавам момичетата,които са съхранили девствеността си по-дълго и са решили да направят тази стъпка след 18.Те са сериозни момичета.Евала!За жалост са твърде малко,но съществуват!