PDA

View Full Version : Are kajete 6otu ne6o mai ne sum nared...



СребристоСияние
12-26-2004, 11:03
Zna4i az skoro pravih troika sas novoto si gaje i edna na6a priqtelka... sega si mislq postoqnno za tova za6toto mn mi haresa oba4e... oba4e mi haresa pove4e za tova 4e bqh sas momi4e a mom4eto...ebi mu maikata :D ta misalta mi e 4e az taka ili ina4e ot dosta vr si padam malko less... mn se kefa na clufki i takia ne6ta sas momi4eta prosto mi e po gotino otkolkoto s mom4e... i taka de ima li ne6to lo6o v tova da se kefi6 i na dvata pola??? toest da si Bi!!! 6oto az ne vijdam lo6o oba4e vsi4kite mi fr kazvat 4e sum mn tupa da se kefq na momi4eta i 4e tova ne bilo normalno... ta normalna li sum?
P.S.da kaja 4e si Haresvam gajeto i nqqm ni6to protif nego...
a i o6e ne6tu spestete si pls obidite i t.n. mersi:")

12-26-2004, 11:11
Spored men e absolutno normalno!Ne se pritesniavai!Az poznavam mnogo takiva momicheta :P

Murderdoll
12-26-2004, 11:28
добре дошла в клуба:)
п.п. абсолютно нормално е,да не ти пука

GreenLadyM
12-26-2004, 11:34
normalno e ako sudq po priqtelkite si :D :D :D taka 4e ne se pritesnqvai!a i golqma rabota 4e ti kazvat 4e ne bilo normalno...nali tova nqma da ti promeni misleneto...da ne ti puka kakvo mislqt drugite! :D

12-26-2004, 11:34
Dam...syvsem normalno e :D I az sym taka :wink: Taka, 4e...da ne ti puka. Daje e gotino ako pita6 men :D

Murderdoll
12-26-2004, 11:38
бтв 99% съм сигурна че няма да си
останеш бисексуална, просто възрастта
ни е такава че все искаме да пробваме
нещо различно..така че спокс
на колко си?

GalYol
12-26-2004, 12:11
Споко няма нищо ненормалко в това. А и както каза Murderdoll има голяма вероятност това дае заради пубертета, всичките му там шантави работи, хормони и т.н. :)
А дори и да не се промениш с времето това е супер яко имаш двойно по голям избор и мъже и жени. Какво по-готино от това. :wink:

СребристоСияние
12-26-2004, 12:14
na 14 sum:") zna4i ne sum otka4alka super haha:") 6otu te moite fr postoqno go povtarqt tfa ama verno 4e taka imam po golqm izbor heheh:") puk i da ne otmine s vremeto mi e mn qko taka hihih

ProstoAz
12-26-2004, 12:22
Това може и да е нормално, но аз не виждам нищо хубаво. Ти си още малка и незнаеш какво искаш, според мен, всичко се дължи на това. Искаш да експериментираш и да опиташ от всичко, но интересът ти сигурно ще премине.
Какво значи, че се кефиш на момичета?
Ми то и аз се гушкам и се целувам (не с език) с приятелки, но не им се "кефя". Само че мене ме отвращава мисълта за секс с друго момиче...
Ама все пак - всеки с предпочитанията си, щом така ти харесва продължавай в същия дух и да не ти пука. :wink:

BABY_SEXY_GIRL
12-26-2004, 15:22
Vinagi sam se kefina na biseksualnite hora, za6toto sa opitali i s dvata pola, koeto mi e adski lubopitno :P Ne gi anmiram nito za tupi, nito za perverzni, a za savsem normalni i individualni hora :wink:

SANDRETO
12-26-2004, 16:11
SHTO PUK DA NE E NORMALNO,SUPER QKO E DA SI BI PUK,KAT TI E EKF S PICHKA,KAT TI KEF S PICH,KVO MU E LOSHOTO PUK NA TVA?! 8) :wink:

Founder
12-26-2004, 16:42
докато не го направя с 2 жени
не бих се примирил , че това нещо е нормално :)
нормално е колкото и даден мъж да е БИ
аре моляви :))

Allicia
12-26-2004, 17:11
Che koe mu e nenormalnoto???

12-26-2004, 19:45
Hahahaha! Naistina li smqtate za normalno edno 14 godi6no momi4e da pravi troiki s "gajeto si i priqtelka" neini nabori?! Ta tva momi4e edva sega zapo4va da u4i v gimnaziq!!! NO COMMENT! :twisted:

miskin
12-26-2004, 20:36
Не, не е нормално (не, че не съм го правила). Най-малкото аз съм тази, която може да ти чете морал- имала съм 2 годишна връзка с жена, имам предвид, че бяхме заедно във всеки един смисъл, любов ли бе, да го опишеш! Знаеш ли, всички твои постове и теми искрено ме забавляват! Убедена съм, че това което си направила те е разтърсило от кеф и ще потърсиш отново това изживяване, но не забравяй и за момент, че живееш в малък град и всички около теб (даже хора, за които не подозираш, че те познават) ще те коментират и в един момент неминуемо ще ти излезе "лошо име", а този факт неминуемо ще ти стане пречка в живота един ден.

Satanas_daughter
12-26-2004, 21:00
o ne se pritesniavai normalno e...daje da si priznaia i az bih opitala troika s oshte edno momiche i az se kefia na momicheta :oops: :oops: :oops:

united_colors
12-26-2004, 21:25
Ami ne gi razbiram teia raboi... nikoga niama da pozvoli priateliat mi da 4uka druga i to pred men! osobeno pak ako sam na 14! :twisted:

^efas^^
12-27-2004, 06:39
Zna4i az skoro pravih troika sas novoto si gaje i edna na6a priqtelka... sega si mislq postoqnno za tova za6toto mn mi haresa oba4e... oba4e mi haresa pove4e za tova 4e bqh sas momi4e a mom4eto...ebi mu maikata :D ta misalta mi e 4e az taka ili ina4e ot dosta vr si padam malko less... mn se kefa na clufki i takia ne6ta sas momi4eta prosto mi e po gotino otkolkoto s mom4e... i taka de ima li ne6to lo6o v tova da se kefi6 i na dvata pola??? toest da si Bi!!! 6oto az ne vijdam lo6o oba4e vsi4kite mi fr kazvat 4e sum mn tupa da se kefq na momi4eta i 4e tova ne bilo normalno... ta normalna li sum?
P.S.da kaja 4e si Haresvam gajeto i nqqm ni6to protif nego...
a i o6e ne6tu spestete si pls obidite i t.n. mersi:")
За жените лошо нема ама мъжете почват да им викат педали и т.н. :lol:

taino momi4e
12-27-2004, 08:10
Hhm da probvai i mi haresa(mnogo) za6toto bqh s blizka priqtelka, no opredeleno si e ot vazrasta. Da sega mi haresva, no mislq, 4e tova s vremeto 6te se promeni. Bih go napravila otonovo i otnovo, no tova ne zna4i, 4e ot edna vrazka s jeana moga da sam udovoletvorena-za6toto vse pak + i - pravqt 1 cqlo-2 ostri kamaka bra6no ne melqt....

vasi_z
12-27-2004, 08:27
Ami nqma ni6to lo6o stiga da ne nalita6 na friendki,no men li4no ne me privli4at momi4eta :lol:

Confusion
12-27-2004, 09:14
Айде моля ви осъзнайте се !!!
Аз кво да имам против, но не го намирам за чак пък нормално !
Нека ви разкажа една случка, която ми се случи скоро. Харесах си едно супер красиво момиче. Въобще много си паднах по нея и мисля, че си допаднахме, но знаете ли кво се оказа !!!! В един момент преди да стане нещо по сериозно тя ми каза : Ами не ме привличат сексуално мъже, а само жени. Така, че не мисля, че ще стане нещо !!! Представете си аз как се почувствах
Аналогично на някое момиче от вас ако се случи това с момче и ви каже, че е гей ???? Как ще се почувствате ?!?!? :( И само малко инфо да ви кажа... на времете почти всички Империи са се разпаднали именно зарди това... този разврат от един и същи пол !!!

DiEsEl_GiRl4eTo
12-27-2004, 11:40
Ami ne gi razbiram teia raboi... nikoga niama da pozvoli priateliat mi da 4uka druga i to pred men! osobeno pak ako sam na 14! :twisted:
i az...Mnogo sym revnivu!!! Nikoga ne bih go pozvolila...a shto se otnasq do teb...vremeto shte si pokaje.

LiNkiN4eTo
12-27-2004, 11:52
ave nqma ni6tu lo6o spoko :!: :wink: :!: btw mnogo momi4eta na na6ta vuzrast im haresva tova , taka 4e ... ne vijdam problem :wink:

Baccara
12-27-2004, 14:09
Zna4i az skoro pravih troika sas novoto si gaje i edna na6a priqtelka... sega si mislq postoqnno za tova za6toto mn mi haresa oba4e... oba4e mi haresa pove4e za tova 4e bqh sas momi4e a mom4eto...ebi mu maikata :D ta misalta mi e 4e az taka ili ina4e ot dosta vr si padam malko less... mn se kefa na clufki i takia ne6ta sas momi4eta prosto mi e po gotino otkolkoto s mom4e... i taka de ima li ne6to lo6o v tova da se kefi6 i na dvata pola??? toest da si Bi!!! 6oto az ne vijdam lo6o oba4e vsi4kite mi fr kazvat 4e sum mn tupa da se kefq na momi4eta i 4e tova ne bilo normalno... ta normalna li sum?
P.S.da kaja 4e si Haresvam gajeto i nqqm ni6to protif nego...
a i o6e ne6tu spestete si pls obidite i t.n. mersi:")

Гот ли ти е? Гот ти е! Тогава какво се притесняваш?!

Kia
12-28-2004, 00:42
Koi moje da ti kaje v dne6no vreme koe e normalno i koe ne?! Vseki si ima svoe mnenie, 4udq se za6to pita6?! :?: :?: :?: Ne e li vajnoto ti da se 4uvstva6 dobre i da pravi6 kakvoto ti haresva?! Ili prosto 4aka6 odobrenie, za da se 4uvstva6 po-dobre. Nqma smisul. Ili iska6 i go pravi6 bez da ti puka, ili ne. Tva e! Vse edno ako nqkoi ti napi6e 4e ne normalno, 6te spre6 da haresva6 momi4eta. Ta az samo 6te kaja 4e mi e vse edno ti dali 6te si hetero ili bi, izbora si e tvoi! :wink:

^efas^^
12-28-2004, 07:49
Ami ne gi razbiram teia raboi... nikoga niama da pozvoli priateliat mi da 4uka druga i to pred men! osobeno pak ako sam na 14! :twisted:
Защо трябва да е с приятеля ти :?:

pinK_Baby
12-28-2004, 22:49
abe sega nz kakvo e normalno i kakvo ne...ama men li4no tova ne me privli4a....az sy6to mislq 4e e ot vyzrastta i sled vreme 6te otide6 na edin ot dvata poliusa hihi...

Shmatkata
12-28-2004, 23:10
ako pitash mene si sunuwala 4e si prawila troika i zanimwash foruma s puberski gluposti :-)

worldclass
12-29-2004, 11:01
Chak da e normalno...ne mislq.
Ama to si e tvoq rabota vse pak.Kato te kefqt "slivki" kakto sama kazvash...nema nishto losho.I mene me kefqt slivki :wink: :D

Josefinne
12-29-2004, 11:06
Аве, не е нормално, ей! Момичетата трябва да си падат по момчета и обратно...Наречете ме консервативна консерва, ама не е редно да си падаш по момичета...Звучи много извратено. :?

baby947
12-29-2004, 11:28
НЕ ми се струва нормално... :(

Bubichka
12-29-2004, 14:48
Spoki4 ot vyzrasta e i e syvsem normalno.Da ne ti puka kvo kazvat horata az syshto imam mnogo priqtelki kato teb! :wink:
P.S.:az ne se kefa kato teb na momi4etata :wink: :D :wink:

12-29-2004, 15:08
Dobre de ako az napravq troika s prqtelkata mi i nqkoi prqtel i zapo4nem s tozi prqtel da se celuvame, lijem i nqkvi drugi neshta, koito ne iskam i da si gi pomislq, basi i na men li she mi kajete 4e e normalno i 4e e ot vuzrastta !? :shock: Plus tova kakvo e normalnoto edno 14 godishno momi4e da pravi podobni neshta !? :evil:

amdor
12-29-2004, 15:12
Dobre de ako az napravq troika s prqtelkata mi i nqkoi prqtel i zapo4nem s tozi prqtel da se celuvame, lijem i nqkvi drugi neshta, koito ne iskam i da si gi pomislq, basi i na men li she mi kajete 4e e normalno i 4e e ot vuzrastta !? :shock: Plus tova kakvo e normalnoto edno 14 godishno momi4e da pravi podobni neshta !? :evil:

Tova bqh az

dj Javor 'crazy-idiot'
12-31-2004, 14:37
Водка Абсолют. Другия път се снимай и пусни малко инфо :shock:

MerviN
12-31-2004, 14:56
hahaHAh ma otke da znam
ti nai dobre trqbva da znaesh !?!!?!???!

sex`y_f
01-01-2005, 17:27
mmm mila , spoko t`va si e napylno normalno iiii .... kaji na teq tvoite priqtelki 4e te sa typite pls ... 6tot kvo pak te ti kazvat k`va 6te si ti :-) az ti se kefq kato ti pro4etoh t`va :) spoks du6ko , davai na pred , xax :)))

uCkPeH
01-01-2005, 17:30
Eee celuwkata mejdo 2 momi4eta spored men e sawsem normalno neshto :) Shtom si hareswash priqtelq i iskash da si s nego zna4i ne si lesbi :)

worldclass
01-01-2005, 17:34
NE KAZVAITE CHE E SAVSEM NORMALNO NESHTO.
shtoto ne e.kvo znachi ot vazrassta e.Ot edna strana kato ti haresva da go pravish go pravi.tvoq si rabota.Amaa syvsem ne e normalnnoo.Kvo normalno da se mlqskat i lijat dve momicheta.Vse edno da e normalno da se celuvat dve momcheta i da si pravqt svirki.A
Aide sega mi kajete che e savsem normalno dve momcheta da se celuvat i da si barat pishkite i da si pravqt svirki :evil:

Mikohito
01-02-2005, 02:24
Tova 4e si biseksualna ne e bolka za umirane.Dori e mnog gotino zashtoto moje6 da se vuzpolzva6 kogato ti e kef moje6 da go pravi6 s gadjeto ti a ako iska6 momi4e s nqkoq priatelka.Puk moje i da gi me6a6. :twisted:

Oba4e prosto nqma kak da ne se suglasq s tova koeto pi6e v posta nad moq.Tova 4e si ot malak grad moje da ti izigrae lo6a 6ega i sled vreme da ne si priemana dobre.

Dobrina
01-02-2005, 07:47
Стига де, кое му е нормалното?...
Ти си само на 14, какви са тези тройки, промяна на ориентацията и т.н.?...

Mushroom
01-02-2005, 07:47
Ей,хора!Не мога да повярвам,че всички мислят това за нормално/с изкл. на един,двама/.Не е нормално!Единствено секса между мъж и жена е нормален.Всякакви други работи са породени от човешката глупост още преди много,много време и е като да вървиш спрещу природата.Някакви аномалии.Айнщайн го е казал много правилно "Човешката простотия и вселената нямат граници, като за второто не съм сигурен"! :D Хубавото е,че живеем в либерално общество и тези неща се приемат от почти всички,вклучително и от мен/не съм някакъв консерватор,който е против такива работи,но не ги и подкрепям/.Всеки избира сам какво ще прави с живота си.
Но пак се повтарям:Не е нормално! Още повече-ти си на 14...!

Founder
01-04-2005, 18:55
Mushroom , това се опитах да им обясня и аз още в първия ми пост по темата :shock:

08-02-2006, 09:13
Ami ne gi razbiram teia raboi... nikoga niama da pozvoli priateliat mi da 4uka druga i to pred men! osobeno pak ako sam na 14! :twisted:

napalbo saglasna,samo nqkoq da mi pipne gajeto bih q obezglavila,samo da go pipne kazvam pak da tragne da se ebe s nego 6te gi podreba i dvamata.............a pak ti spored men is malko malka na 14 ve4e po4va6 trokite...nz sled godini kvo 6te probva6 vnimavai da nestane6 porednata raspasana kurva ;]

ragingbull
08-02-2006, 09:36
ami da normalno e ako iska da opita, no mne ne enormalno o6te na 14 da poo4va troikite.......pomislete togava ot kolko e po4nala da [ravi sex...basi....no po temata.....sled kato ne mojete da se vazproizvejdat homo dvoikite varvat sre6tu prirodata....i ne mislq 4e e normalno.....ami ako pravim ptroika s moeto gaje i edin moi friend i po4nem da se takovame...wow daje ne iskam i da si go pomislqm.....taka 4e da mislq 4e e normalno ako iska da probva, no ne e normalno i na tazi vazrast........!!!!!! [-( [-( [-( [-( [-( [-(

Tempestjuji
08-02-2006, 11:48
xa..spored men ne si lessbiika, a BI sexualna.. ;) nqma lo6o..vsichko trqbva da se opita v toq jivot ;)

ProstoAz
08-02-2006, 11:50
xa..spored men ne si lessbiika, a BI sexualna.. ;) nqma lo6o..vsichko trqbva da se opita v toq jivot ;)

А според мен нея вече въобще не я интересува. :lol: Темата е стара!