PDA

View Full Version : ujasen problem pls pomognete



..........
12-26-2004, 11:41
hora pls pomognete zna4i...v4era bqh v priqtelq mi i...ostanhme samo dvamta i nali se se6tate celuvahme se i tn i izvednaj se okazahme i dvamata goli :) na men mi be6e za parvi pat ...oba4e toi neznae6e no kakto i da e problema e tam 4e ni6to ne se polu4i :( parviq pat kato se opita da si go vkara men me zabolq super gadno ... a posle sledva6tite pati dori ne moja da si go vkara neznam za6to taka ... oba4e napravo imah 4uvstvoto 4e nqmah dupka kolkoto i tapo i glupavo da zvu4i predi tova kato ne bqhme se sablqkli se bqh vazbudila no posle ...vaob6te ne bqh vazbudena i se pritesnvah dosta moje bi e ot tova ..no 4ak pak da ne moje da si go vkara ...neznam :( hora pls pomognete kaje za6to se polu4i taka mn tapo stana :( sa6to taka ne polzvahme prezervativ i mislq 4e nqma opastnost da zabremeneq za6toto mislq 4e edinstveniq na4in tova da stane e 4lenat mu da popadne v men a az mislq 4e tova ne se slu4i :) edna priqtelka mi kaza 4e pri neq se e polu4ilo ne6to takova parviq pat mn q bolqlo i sprqli no posle vtoriqt pat bila pila malko i se bila otpusnala i si4ko minalo dobre.molq vi po opitnete kajete kakvo mislite :(

ProstoAz
12-26-2004, 12:00
Споко и при мен първият път беше така...Пробвайте пак и ще стане. :wink:

12-26-2004, 12:57
amii neznam nadqvam se da se polu4i za6toto az mn si go haresvam i naistina mi se iska :( ujas mn gadno stana 4uvstvam se tapo

Tiffany
12-26-2004, 13:32
Няма причина да се чустваш гадно!Ти не си виновна за нищо,а и това е нещо нормално!Притеснението и болката също са оказали влияние!Просто следващия път трябва да бъдеш повече възбудена,да не се притесняваш и да се опитеш да се отпуснеш :wink:

spasitelq
12-26-2004, 13:46
vij ko parviq pat na vsi4ki im e trudno
oba4e ako beshe go napravila kakto az nqmashe da se polu4i taka
parvo da mu beshe napravila svirka
posle vzimash vazelina i izprazvash tubi4kata v putkata si
posle piish dve rakii i da vidim dali nqma da vleze
shte se oplakvash 4e mu e malak i ne 4uvstvash nishto i shte doidesh pri men da ti go nahakam

kurabiika
12-26-2004, 14:11
na4i sigurno mnogo si se pritesnila i si se stegnala i na nego mu e bilo mnogo trudno da si go vkara i kato se e opital puk tebe te e zabolqlo, trqq i da si uvlajnena otdolu kakto i toi za da stane po lesno purviq put i trqq maksimalno da se otpusne6 daje moje da probvate purvo da si vkara ediniq prust i da te poobraboti malko tam i posle mnogo bavno da produlji s penisa si

BABY_SEXY_GIRL
12-26-2004, 14:16
Purvoto pronikvane e mnogo trudno, no sled tova e lesno i ne boli :wink: Probvaite pak i nedei da se pritesnqva6, 4e se polu4ava tupo :wink:

SANDRETO
12-26-2004, 15:09
VINAGI E TAKA PRI PARVITE OPITI,NE SE TREVOJI OPITAITE PAK,NO PO-SPOKOINO I TOI TRQBAV DA E MNOGO VNIMATELEN,A INACHE CHE SHTE BOLI,TO TOVA E QSNO AMA E ZA KRATKO I POSLE STAVA QKO POSTEPENNO TAKA CHE SPOKS 8) :wink:

BlinDBoY
12-26-2004, 15:28
vij ko parviq pat na vsi4ki im e trudno
oba4e ako beshe go napravila kakto az nqmashe da se polu4i taka
parvo da mu beshe napravila svirka
posle vzimash vazelina i izprazvash tubi4kata v putkata si
posle piish dve rakii i da vidim dali nqma da vleze
shte se oplakvash 4e mu e malak i ne 4uvstvash nishto i shte doidesh pri men da ti go nahakamИ аз така викам ,че не е била при нас да и разкажем играта!! :P

Allicia
12-26-2004, 16:18
Споко и при мен първият път беше така...Пробвайте пак и ще стане. :wink:
I s mene beshe taka!
Dokato ne povqrvash sama,che nqma da ti e hubavo,naistina nqma da ti stane hubavo!

Anonimno
12-26-2004, 16:22
Споко и при мен първият път беше така...Пробвайте пак и ще стане. :wink:
I s mene beshe taka!
Dokato ne povqrvash sama,che nqma da ti e hubavo,naistina nqma da ti stane hubavo!
Tva az si rasyjdavam na glas pyk tq pishi predstavqte li si!!!Kradla na misli?Sama si go kaza tq Hahaha

........
12-26-2004, 17:48
ami 10x mnogo na vsi4ki nadqvam se 4e vtoriqt pat 6te mine po dobre apak i toi ve4e sigurno e razbral 4e mi e bilo za parvi pat ..trqbva6e da mu kaja ..no kakto i da e ..samo da vi pitam ako polzvame prezervativ 6te bade li po bolezneno stava vapros pri otvarqneto za6toto dosta me e strah da ne stane nqkoi gaf :roll:

Alli
12-26-2004, 18:10
parvia pat e po-hybavo mislq bez prezervativ,ama vniavai,6toto trqbva da ti go puhne,a posle da se izprazni drygade(na-4esto tova e v/y korema),a zaduljitelno spored men trqbva da si vuzbudena,hem da se navlajni onova:) hem da ne misli6 tolkova za bolkata:)
USPEH!

favor_91
03-02-2006, 18:08
nedei da se qdosva6 ili ot4aiva6...po4ti pri vseki 1viq put ne minava dobre zatova opitaite pak nqkoi put :)