PDA

View Full Version : Защо никой не ме разбира? :(



Добри
12-26-2004, 13:26
От много време ме нареждат, че съм педал. Накрая взех, че си хванах приятелка, но тя ме заряза със sms, защото не и обръщах внимание и не я задоволявах. После пак ме нареждаха и ме наричаха "гей". Много нощи съм плакал сам в нас и реших пак да си хвана гадже, но имам чувството, че пак нищо няма да се получи. Мисля да пробвам с момче. Какво ще ме посъветвате? Дали приятелите ми ще ме приемат, как да остана в тяхната компания?

jan
12-26-2004, 13:29
moito mom4e znam 4e si obarkan i az bqh taka
nakraq re6ih 4e 6tom kumpaniqta mi ne me iska takav kakavto sam nqma kakvo da pravq pri tqh
ako bqh na tvoe mqsto 6tqh da sai namerq edin dobar priiqtel
ne se strahuvai 6te vidim kato stanem pove4e ot normalnite koi sa geiove

bebs
12-26-2004, 13:34
a moje bi ne si sreshtnal oshte podhodqshtoto momiche

jan
12-26-2004, 13:39
kakvo momi4e
ne vijda6 li 4e Dobri ve4e e razbral 4e momi4etata ne go zadovolqvat

BABY_SEXY_GIRL
12-26-2004, 14:19
Tazi kompaniq, koqto vednuj te e othvarlila kak misli6 4e 6te te prieme sas otvoreni obqtiq, misli6 li 4e 6te si 6tastliv s tqh kato znae6, 4e nqkoga a moje i sega si mislqt lo6o za teb...Tova, koeto si napravil (za priqtelkata) e tupo sled kato si q hvanal za gadje samo zaradi okolnite hora...nedei da pada6 tolkova nisko i da ne ti puka za mnenieto na horata, te ne sa ti nikakvi, za k`vo ti e da ti dreme? :wink:

Founder
12-26-2004, 15:46
ГЕЙОВЕТЕ => OUT!!!

Мария
12-26-2004, 15:51
Добри,първо искам да ти кажа,че ти живееш за себе си,а не за компанията или заради някой друг,нали?Щом си си хванал приятелка,само за да не те обиждат...нормално е,нещата да се развият така.Не си искал истински да си с нея,значи...не може да се търпите дълго време.Няма да намериш удоволетворение за самия себе си,ако се насливаш да правиш нещо заради другите.Не мислиш ли? Защо толкова те интересува какво мислят останалите? Те ако наистина държаха на теб няма да те наричат "педал".Има ли смисъл да се тормозиш заради това? Сълзите няма да ти решат проблема.Мобилизирай се и не се потдавай да подобно отношение.Ти си си ТИ.Никой не може да ти каже какво да правиш и как да си живееш живота.Не си хващай гадже само защото "така трябва",или защото така искат някой си.Мислиш ли,че искаш да пробваш с момче? Привличат ли те момчетата? Или просто ще направиш отчаян опит да намериш себе си? Моят съвет е - НЕ ГО ПРАВИ.Не прави нещо,което може да се окаже против природата ти и после да съжаляваш.ИЗЧАКАЙ ! Явно още не си осъзнал сексуалната си ориентация както и личността си.Пак ще ти кажа да не насилваш нещата.Карай малко по-спокойно и недей да се влияеш толкова от чуждото мнение.Ако се връзваш на всяка клюка или нападка...не знам,сигурно в лудница ще трябва да отидеш.Мисли за себе си и се приеми такъв,какъвто си.Само така ще могат да те приемат и околните.Наистина е огромна грешка да се водиш по акъла на някой друг само за да те оцени той.Така изневеряваш на себе си.Нали не искаш да се превърнеш с марионетка?Отстоявай себе си и собствените си принципи.В началото може да ти се стори изключително трудно,но с времето ще успееш да постигнеш уважение от страна на всички около теб.А и няма нищо лесно на този свят.Просто се опитай да балансираш нещатаи вярвай повече в себе си !

SnoW_GiRl_`
12-26-2004, 15:54
ne go pravi samo zaradi kompaniqta si!
ako naistina haresva6 mom4eta -ok probvai no predi da si osaznal nedei

Allicia
12-26-2004, 16:15
Poslushai syrceto si!

Satanas_daughter
12-26-2004, 16:55
ГЕЙОВЕТЕ => OUT!!!

o molaite stiga s toia razsizum!!!

vij dobri da si gei ne e losho,a i shtom momichetata ne te zadovoliavat i imash nakloneniata da prekarvash noshti v plach,moje bi puk naistina tribva da probvash s momche...a ako kompaniata ti ne go prieme tova...to tova oznachava che kompaniata ti ne struva!!!

miskin
12-26-2004, 20:13
Не е нужно компанията ти да знае за сексуалните ти и емоционални предпочитания, ако тяхното мнение е толкова важно за теб.
Недей да се самообвиняваш и психираш, ако си сигурен, че жените не те привличат опитай с момче- да си гей не е престъпление!!!



Founder

ГЕЙОВЕТЕ => OUT!!!

Ай стига сте гледали в чуждото канче, а? Ти нали не си гей, какво те интересува кой с кого си ляга??!

Ku4eto
12-26-2004, 20:46
pi4 slu6ai sq purvo ne pi6i s rozavo za da ne te mislim nie za gey vtoro: i s men be6e taka ama si fanah priatelka i se bodnahme i im dokazah 4e ne sam gey i sq az si hodq s pruiatelkata i se ebem a te sedqt i tapeqat 6oto gi e qd 4e az tozi koito mu vikaha 4e e gey hodi po kuponi i se 6iba s macki a te 6e si umrat destveni :lol: S dve dumi:ne se otkazvai :!: :!:
Apuk ako stane6 gey 6e razberat 4e sa ti vikali taka s osnovanie i za tova gi zaebi nameri si seriozni priateli i znai 4e vinagi ima svetlina v tunela :D

MiTk{}
12-26-2004, 22:40
От много време ме нареждат, че съм педал. Накрая взех, че си хванах приятелка, но тя ме заряза със sms, защото не и обръщах внимание и не я задоволявах. После пак ме нареждаха и ме наричаха "гей". Много нощи съм плакал сам в нас и реших пак да си хвана гадже, но имам чувството, че пак нищо няма да се получи. Мисля да пробвам с момче. Какво ще ме посъветвате? Дали приятелите ми ще ме приемат, как да остана в тяхната компания?

Dobre de za kakvo si plakal kato ne si i obra6tal vnimanie ... za tova 4e ostava6 bez priqtelka li ? Mi togava si hvani priqtel i ako ti e dobre ne mu mislli kakvo 6te kajat drugite jivota si e tvoi i 6te pravi6 tova kakvoto ti si iska6 a ne kakvoto kajat tvoite "priqteli"[/b]

Steff
12-26-2004, 23:43
ГЕЙОВЕТЕ => OUT!!!

o molaite stiga s toia razsizum!!!

Rasizym??????
whatever....

^efas^^
12-27-2004, 05:03
Ем ма*ка му стара кво те е*е компанията ти ве ти кат не си педал намери си п*тка шляпай си я и тва е ще си намерш друга компания .
Всички вече живеете за околните а не за себе си :twisted:

favor_91
03-02-2006, 18:04
nameri si dr. kompaniq 6tom tazi ne te iska...a otnoso tova dali s mom4eta ili s momi4eta ti si re6ava6 no ti preporu4vam 2-roto :P

daNyyy
03-03-2006, 11:30
abe pi4 , ne se izlagai be , fani si nekoq putka iz4ukai q i natataka e lesno .. samo nedei da s4upvash kitkata ;) tfa she ti e nai golqmata gre6ka

03-03-2006, 13:14
Ухааа винаги се намира някой които да ме развесели.
Брао брао вече си решил мини на другия бряг.

Та я си намери едно момиче оправи я два пъти и пак си помисли пък докато си намериш карай на самозадоволяване пък с момчета пиивай бира.

Мнооо яко мноо смех :lol: :lol:

ProstoAz
03-03-2006, 17:15
Стара тема!!!