PDA

View Full Version : Sex-lyja!



Gostenkata
12-26-2004, 17:31
S priqtelqt mi sme ot godina i polovina zaedno!Predi 6 meseca za pyrvi pyt pravihme sex!Na men syshto mi beshe za pyrvi pyt, a toi tvyrdeshe,che za negop ne e!Predi dva dena razbrah che i na nego mu e bilo za pyrvi pyt! Tova do izvestna stepen me zaradva,no neznam kakvo da mislq za lyjata!Toi mi obqsni che me eizlygal,za da ne se chuvtvam nesigurna s nego v legloto-vse pak toi znaeshe che mi e za pyrvi pyt!
Vie kak bihte reagirali i postypili!Radostta,che ste mu pyrva ili lyjata shte naddelee?Ako lyjata, bihte li prostili??? :oops:

Aggressiv
12-26-2004, 17:34
skii sq k`fo ... sq ne si4ki mom4enca ili muje mogat da si priznaqt 4e im e za 1wi put .-) to se edno da si priznae 4e e 4ikiboec :-) tui 4e poglednato ot taq gledna to4ka wsi4k si e ok... tui 4e sha naprawish kompromis i prodaljawate napred :-) twa si e kato edin wid blagorodna luja :-)

Satanas_daughter
12-26-2004, 17:35
az bih mu prostila ako e postipil taka za da moje naistina da se chuvstvash sigurna,niama za kakvo da go vinish,prosto e zagrijen

playful_girlll
12-26-2004, 17:38
da.nai-veroiatno i moqt priqtel me izsluga,za da me nakara da se 4uvstvam po -sigurna.nqma smisul da mu se surdi6 za tova.:)

Mushroom
12-26-2004, 17:53
Прави са хората :) Не е някаква кофти лъжа!В смисал от лъжа до лъжа си има разлика от небето до земята.Тази е от...благородните ;))) Ти за такова нещо ако не му простиш,какво остава за нещо по-сериозно ;) Апък ти си знаеш.Не се ли почувства по-сигурна като знаеше,че той има някакъв опит с тия работи?

6u6inka
12-26-2004, 18:26
Много момчета премълчават тази така "срамна" истина за тях. Донякъде безмислена, но щом така се чувстват по - горди и смели .... те си знаят. Аз не съм момче и не знам как стои точно този проблем:)
Донякъде бих се подразнила от това, че ме е излъгал, ако бях на твое място. Но ако ми е хубаво с него, просто ще ми мине без проблем.

suzanna
12-26-2004, 20:25
ee skupa..ne vijdam nikakuv problem v tova..ne mislq che te e izlugal s nqkakva umisul..prosto e iskal da se chuvstvash po sigurna..a i pogledni go ot tozi ugul che i za dvama vi tova ostava edin neveroqten spomen za cql jivot v koito ste si samo dvamata :wink:

Ku4eto
12-26-2004, 22:08
emi i az kato go pravih za pruv put kazah 4e ne mi e za6toto nai malkoto koeto e 5e 6tqh da se izloja za tova i toi te izlugal pone sporedmen ne se kosi mnogo

MiTk{}
12-26-2004, 22:50
Миличка не му се сърди ... ако ти беше казал отначалото щеше ли да се чустваш сигурна че ще си прекарате добре :?: и аз да бях на негово място и аз бих постъпил така важното е да се обичате а другото само ще се нареди и пак ти казвам не му се сърди :roll: :)

GalYol
12-26-2004, 22:54
Е такива мънички лъжи са позволени.
Не му се сърди, не знам дали наистина го е направил, за да се чувстваш по-сигурна или защото се е срамувал, но е сигурно, че няма смисъл да му се сърдиш.
Обичайте се, другото няма значение. :D

er0tik
12-26-2004, 23:00
shtom ti e priznal 4e si mu pyrva... zna4i mnogo dyrji na teb
trq se kefish ne da se nervish baby :)

Steff
12-27-2004, 01:05
ot edna strana tova, che si e priznal e super i pokazva, che ne iska da krie ot teb istinata... prosto e iskal da ti e dobre i da ne se shashkash...
no pyk az MRAZQ da me lyjat i bih se qdosala adski mnogo... shtah da mu napraa jivota cheren na maniaka... no bih prostila este :) nali e ot luboff :roll:

^efas^^
12-27-2004, 05:55
Ем пичка т'ва или е защото наистина е искал да се чувстваш сигурна с него или защото както повечето момчета мисли, че да си девствен е нещо мноо шибано и че ако ти каже че е девствен най-вероятно ще го зарежеш. Според мен не е толко страшно че те е излъгал за това. :lol:

SANDRETO
12-27-2004, 10:43
kafi se che si mu purvata be pichka,kvo ti puka sq 4e te e izlagal che ne si,vsashtnost go e napravil,zada ne se pritesnqvash,che toi nqma da znae kakvo pravi,za tva spoks i si se praskaite na volq :wink: 8)

DiEsEl_GiRl4eTo
12-27-2004, 11:31
Ami ne e koi znae kakvo provinenie. Na tvoe mqsto bih mu prostila.

LiNkiN4eTo
12-27-2004, 11:35
i moq priqtel predi me izluga :!:

Baccara
12-27-2004, 14:14
S priqtelqt mi sme ot godina i polovina zaedno!Predi 6 meseca za pyrvi pyt pravihme sex!Na men syshto mi beshe za pyrvi pyt, a toi tvyrdeshe,che za negop ne e!Predi dva dena razbrah che i na nego mu e bilo za pyrvi pyt! Tova do izvestna stepen me zaradva,no neznam kakvo da mislq za lyjata!Toi mi obqsni che me eizlygal,za da ne se chuvtvam nesigurna s nego v legloto-vse pak toi znaeshe che mi e za pyrvi pyt!
Vie kak bihte reagirali i postypili!Radostta,che ste mu pyrva ili lyjata shte naddelee?Ako lyjata, bihte li prostili??? :oops:

Не мисля,ч е това е проблем за умиране. Искал е да те предраазположи и същевремнно да се отпусне и той. Според мен един хубав секс би било добро решение :)

BABY_SEXY_GIRL
12-27-2004, 21:21
Mislq, 4e 6te go zabravq :wink: Tova e luja s dobra cel vse pak :roll:

Kia
12-28-2004, 00:35
Napravil go e s dobri namereniq, za6toto taka moje bi naistina i ti i toi ste 6teli da budete po-pritesneni. Mislq 4e ne e ne6to seriozno, 4ak puk luja?! Spokoino, az bih prostila razbira se! :wink: Trqbva da se radva6 4e si mu purvata. :roll:

Founder
01-06-2005, 23:59
Момчето те обича .. или най-малкото иска да бъде с теб :!:

pep4o
07-30-2006, 08:08
Napravil go e s dobri namereniq, za6toto taka moje bi naistina i ti i toi ste 6teli da budete po-pritesneni. Mislq 4e ne e ne6to seriozno, 4ak puk luja?! Spokoino, az bih prostila razbira se! :wink: Trqbva da se radva6 4e si mu purvata. :roll:
:)

Mike-Jones
07-30-2006, 09:25
e nishto ne e stanalo kakvi seriozni neshta ima tova e nishto

ProstoAz
07-30-2006, 10:54
Темата е стара!