PDA

View Full Version : Kogato se napie6 ili napu6i6



vasi_z
12-26-2004, 17:48
Znam 4e ima podobna tema no iskam da vi popitam kakvo praite kato se napiete ili napu6ite(ili puk drogirate :twisted: ).Kakvi ne6ta ste vur6ili kogato ste bili pod vuzdeistvieto na alkohola,trevata ili narkoticite?Razkajete za nqkoq interesna slu4ka...ili za nqkoi film v koito se vkarvate,za nai-golemite si strahove kogato ste napu6eni i t.n.
P.P.Preporu4va se za hora upotrebqva6ti alkohol,treva ili narkotici :twisted: sorry :roll:
Peace

Eliiiiiiiiii sexsito
12-26-2004, 17:59
emi acki e stranno,6toto po4va6 da vigda6 siakvi 6turi raboti i ti e niakvo super na kef.i pri razli4ni slu4ei.no poniakoga e acki gadno,gnusno i stra6no
pak drug pat e niakvo super-seeno si na nebeto pri angelite,abe 4ustvoto e :roll: :D :D :D -takova[no ne go kazvam li4no]

vasi_z
12-26-2004, 18:03
Da de az znam kvo e 4uvstvoto ama razkaji nqkoq qka slu4ka dokato si bila na nebeto :P

suzanna
12-26-2004, 19:55
abe..ne e mn za razpravqne..govorq gi edni gluposti s poluotvoreni ochi...shtukam si na chetiri lapi :lol: ujass..vsqkvi takiva..a kato sum napushena prosto sedq i si mislq che vijdam neshto osuznavaiki go puk to ahahha..

Satanas_daughter
12-26-2004, 20:58
ami az kato se napsuha i vsichko mi e mnogo veselo moje bi prekleno vselelo daje kikotia se kato luda i se vurtia :oops:

DiEsEl_GiRl4eTo
12-26-2004, 21:29
emi az treva ne pusha...ot cigarite ne mi stava neshto koi znae kakvo...alkohola...hmmmmm....alkohola...ae kef si e, ama chestno kazano mnogo ne sym se napivala, piq ama ne v promishleni kolichestva, shtoto tochno ot tva me e strah...nz kvo shte napravq posle

^efas^^
12-27-2004, 05:53
Аз лично си лягам и заспивам веднага :lol:

СребристоСияние
12-27-2004, 07:46
az kato se napiq (ili napu6a) i po4vam da govorq samo istinata... totalno zabraam primerno v4era se bqh napila i kazah na edin fr kakvo 4uvstvam kum nego.. 6oto toi e mn sladak az ne 4e nali ne6to ama si4ko si kazah hihihi prosto po4vam da govorq istinata:")

Eliiiiiiiiii sexsito
12-27-2004, 07:50
emi acki e stranno,6toto po4va6 da vigda6 siakvi 6turi raboti i ti e niakvo super na kef.i pri razli4ni slu4ei.no poniakoga e acki gadno,gnusno i stra6no
pak drug pat e niakvo super-seeno si na nebeto pri angelite,abe 4ustvoto e :roll: :D :D :D -takova
emi da ebati euforiata e ,ama rano ili kasno pada6 na zaemiata.po princip se varti6 bez da spiram mnogo mnogo barzo i ti haresva da mi se vie sviat,ili se smeia na siaka duma,na si4ko

just nobody
12-27-2004, 09:00
ave ne pusha takiva raoti prilejno momche sum vij za piene brei maiche piq neshto interesno ami sprqh edna patrulka pomislih q za taxi nai interesnoto e bilo che sum chuknal na stukloto kato e doshla do mene i sum pital dali shte vzeme 5 choveka tova mai beshe sled kato v edin apartament 3dena kato che li bqh piqn :roll:

vasi_z
12-27-2004, 14:16
ave ne pusha takiva raoti prilejno momche sum vij za piene brei maiche piq neshto interesno ami sprqh edna patrulka pomislih q za taxi nai interesnoto e bilo che sum chuknal na stukloto kato e doshla do mene i sum pital dali shte vzeme 5 choveka tova mai beshe sled kato v edin apartament 3dena kato che li bqh piqn :roll:
A be bratle verno li si go napravil tva :!: Super qko i posle kvo e stanalo :?: :lol: :twisted:

just nobody
12-27-2004, 23:07
nepomnq tova mi go razpravqha shtoto nie bqhme 5choveka i trugnahme da vlizame vuv voenoto uchilishte tuka ama ne mojahme da preskochim i reshihme da hodim na diskoteka i sme tochno pod voenoto pod stenata i to ima edin put okolovrustno takova i gledam ot daleko nekva kola i q napravih na taxi i drugite sednali na trotoara az erbap sprqh go :) i chak posle razbrah che sa policaii ma tfa ne go pomnq na sutrinta mi go razpravqha neznam policaite kvo sa vikali suvsem seriozno e tova ima i drug sluchai pak s policaiii az i edin priqtel reshihme da idim da vzemem piene oshte shtoto svurshi i slizame ot bloka i toq priqtel schupi edno stuklo sus ruka i az da ne ostana po nazad schupih i az edno obache zalitnah i se podprqh s drugata ruka i q srqzah tfa sme piqni pak razbira se i izlizame na putq i chak togava razbrah che se srqzah trugvame nie az shte hodq s kolata muj sha sa praq :) i prez tfa vreme spira patrulkata i uj za dokumentite az izlugah che da si zema samo cigarite ot kolata slizame ama edinq policai mi vidq rukata i vika ko stana ve i drugoto momche vika edno kuche go ohapa i tochno po tova vreme se chuva na radio stanciqta kak se kazva che na centura e imalo nqkakuv boi i kazvat opisanieto na horata i qvno policaite vidqha prilika v nas i az sus kurvava ruka i ni zavedoha v policiqta uj za razpit li za kvo neznam:) kakto i da e de hodihme da sedqhme 1chas i neshto tfa beshe nai interesnoto i drugoto che nakraq kato razbraha che ne sme nie izlqzohme ot uchastaka i sprqha edno taxi i mu kazaha da ni vurne gore :) ot deto ni vze patrulkata bez da plashtame :) buhaha kolko sluchai sme imali ....

FeitiCeiRa
12-28-2004, 12:54
emi acki e stranno,6toto po4va6 da vigda6 siakvi 6turi raboti i ti e niakvo super na kef.i pri razli4ni slu4ei.no poniakoga e acki gadno,gnusno i stra6no
pak drug pat e niakvo super-seeno si na nebeto pri angelite,abe 4ustvoto e :roll: :D :D :D -takova
Eli,abe momi4e,pi6i malko po-gramotno de :) acki se pi6e adski..ot ad idva,4atka6,nali..a,i drugoto koeto e-slu4ei se pi6e slu4Ai.
Sq izvinqvai,ama zvu4i6 adski tupo i poziorsko.. :shock: predpolagam,4e si nqkude na 12-13 moje bi..i 6te mi obqsnqva6 kakvo bilo 4uvstvoto kato si drogiran,aide molq ti se.. :evil: sigurna sum,4e nikoga ne si use6tala Chuvstvoto,a i se nadqvam da ne go useti6.....
Sega po temata-ne sum se drogirala,no sum pu6ila vednuj treva..ina4e alkohol-na kuponi se spirtosvame,dam..Men li4no vuob6te ne me izkefi trevata-stana mi nqkfo gadno..aha-aaha i 6tqh da se izpovru6tam,napravo putnik si bqh :lol: 4uvstvoto-emi prosto adski mnogo mi se povdiga6e..haliucinacii ala bala nqma6e takiva gluposti :roll:

Murderdoll
12-28-2004, 13:23
ей аз немога да се напия бе хора:)
в смисъл...да се напия и да драйфам
и там някво да ми е гадно..немога и тфа си е:)
иначе за последно пих така..повечко
на един метъл концерт и тогава се запознах
с половината хора дет бяха на концерта
и много се кефя сега:)иначе можеше и да не
ги познавам се пак...:))))а пък са супер хора:)
после пих още малко и заспах:)))))
също като се напия понякога ме избива на
едни такива откровения...и направо квото
ме питат сичко си казвам:)
а като се напуша...почвам яко да се хиля...
иначе нищо такова интересно не ми се е
случвало :lol: :lol: :lol:

Eliiiiiiiiii sexsito
12-28-2004, 13:44
emi acki e stranno,6toto po4va6 da vigda6 siakvi 6turi raboti i ti e niakvo super na kef.i pri razli4ni slu4ei.no poniakoga e acki gadno,gnusno i stra6no
pak drug pat e niakvo super-seeno si na nebeto pri angelite,abe 4ustvoto e :roll: :D :D :D -takova
Eli,abe momi4e,pi6i malko po-gramotno de :) acki se pi6e adski..ot ad idva,4atka6,nali..a,i drugoto koeto e-slu4ei se pi6e slu4Ai.
Sq izvinqvai,ama zvu4i6 adski tupo i poziorsko.. :shock: predpolagam,4e si nqkude na 12-13 moje bi..i 6te mi obqsnqva6 kakvo bilo 4uvstvoto kato si drogiran,aide molq ti se.. :evil: sigurna sum,4e nikoga ne si use6tala Chuvstvoto,a i se nadqvam da ne go useti6.....
Sega po temata-ne sum se drogirala,no sum pu6ila vednuj treva..ina4e alkohol-na kuponi se spirtosvame,dam..Men li4no vuob6te ne me izkefi trevata-stana mi nqkfo gadno..aha-aaha i 6tqh da se izpovru6tam,napravo putnik si bqh :lol: 4uvstvoto-emi prosto adski mnogo mi se povdiga6e..haliucinacii ala bala nqma6e takiva gluposti :roll:
da,no pone si dovar6vam izre4eniata...
znae6 li ikolko mi puka dali sam sgre6ila ne6to-da ne sam v daskalo 4e da me poprava6.krai iam slaba ocenka :shock:

Mortal
12-28-2004, 14:14
Весело е :wink:

Eliiiiiiiiii sexsito
12-28-2004, 15:08
emi acki e stranno,6toto po4va6 da vigda6 siakvi 6turi raboti i ti e niakvo super na kef.i pri razli4ni slu4ei.no poniakoga e acki gadno,gnusno i stra6no
pak drug pat e niakvo super-seeno si na nebeto pri angelite,abe 4ustvoto e :roll: :D :D :D -takova
Eli,abe momi4e,pi6i malko po-gramotno de :) acki se pi6e adski..ot ad idva,4atka6,nali..a,i drugoto koeto e-slu4ei se pi6e slu4Ai.
Sq izvinqvai,ama zvu4i6 adski tupo i poziorsko.. :shock: predpolagam,4e si nqkude na 12-13 moje bi..i 6te mi obqsnqva6 kakvo bilo 4uvstvoto kato si drogiran,aide molq ti se.. :evil: sigurna sum,4e nikoga ne si use6tala Chuvstvoto,a i se nadqvam da ne go useti6.....
Sega po temata-ne sum se drogirala,no sum pu6ila vednuj treva..ina4e alkohol-na kuponi se spirtosvame,dam..Men li4no vuob6te ne me izkefi trevata-stana mi nqkfo gadno..aha-aaha i 6tqh da se izpovru6tam,napravo putnik si bqh :lol: 4uvstvoto-emi prosto adski mnogo mi se povdiga6e..haliucinacii ala bala nqma6e takiva gluposti :roll:
ne iskam da se zaiagdam,taka 4e are stiga seki s mnenieto si :roll:

united_colors
12-28-2004, 15:35
Ami az sam p6ila 3 godini a ot 1 i polovina ne pu6a ta.. 6te karam po spomeni.
Spominiam si vednaj mnou iako se napu6ih i nemojah da spra da se smeia sediah 2 4asa s gadjeto mi (biv6oto) na 1 peika i ni6to ne si govorehme samo si vikahme "A.." "Aha" "AAAAAAAhahahah" i tva 2 4asa.
Drug put pak mi e bilo mnogo kofti, napravo lo6o.
Nai-lubimo mi be6e da vliaza v 4as po angliiski napu6ena sas stukleno 6i6e fanta i soleti i samo 6umkam, pravia balon4eta, kato duham vav fantata i vikam. Zaiajdam se sas si4ki i pravia ikao smiah. Po princip kato se napu6eh si izpadah s horata s koito sam pu6ela i taka ne samo ot mene zavisi vav kakav film 6te zaciklia... Nai e gadno kato popadne6 v psiho trilur- visi6 3 4asa na studa, 4aka6 niakoi pak da donese treva, prez tva vreme samo izpada6 v sduh krie6 se, samo se zaiajda6 i t.n.t.
Ina4e e po iako kato se napie6.
KAZVAM VI OT 1 GOD. I POLOVINA NE PU6A I E PO IAKO!

Eliiiiiiiiii sexsito
12-28-2004, 15:57
TREVATA E NAI-GADNOTO NE6TO
ZARADI NEIA ZAGUBIH BIV6OTO SI GADGETO SI TOI SI TRAGNA,I NE MU PUKAGE ZA MEN :cry:
MRAZIA TREVATA

just nobody
12-28-2004, 17:04
sichki imate dvoiki sichki ste na popravka kekekekekek

LiNkiN4eTo
12-28-2004, 19:07
basi maniqta 8)

just nobody
12-28-2004, 21:55
nito trevata ima vina nito alkohola vina ima tozi koito gi upotrebqva taka che .... :)

korn___
02-18-2005, 05:07
as ne pu6a no kat se napiq sum krotak no moje "bez:" da iskam da natisna nqkoq kaka v nqkoi ugal :lol: :twisted: :D
http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

e4o
02-18-2005, 18:18
nito trevata ima vina nito alkohola vina ima tozi koito gi upotrebqva taka che .... :)
absolutno prav si :D :wink:

Ev1lG1rL_
02-18-2005, 20:37
Na men mi e nai-zabavno kato se napu6a v daskalo...Nqkvo mnogo veselo e da te gledat vsi4ki a ti samo da im se hili6 :) Vednuj se bqh razbila mnogo zlobno i vlqzoh v nqkuv 4as po matematika i posredata na 4asa bez nikoi ni6to da mi kazva zapo4nah da se hilq hiper zdravo xaxax be6e qko kupon...e naitina posle na6te razbraha ama..:)Imalo e slu4ai kogato pod vuzdeistvieto na alkohola sum ti4ala bosa po "Grafa" dokato vale6e nqkuv poroen dujd xaxaxax :) :) :P

monka
02-19-2005, 11:22
ami az vednaj kato se napu6ih s priateli i ni darje6e baq...5-6 h :) i re6ihme s tqh da otidem v edna gora. sednahme i po4nahme da govorim nekvi pulni gluposti. s edin nasko daje vidqhme super men :lol:
a do kato vyrvqhme kum gorata i vidqhme edna kola i po4nahme da razmi6lqvame kakav cvqt e . i pak tozi nasko vika"aaaaaaa,tazi kola e dve cvqta..."ooo,tolkova se smqh :lol: i sekvi gluposti...no vednaj pak kato se napu6ih s sa6tite hora mi be6e stanolo super kofti :shock: imah nisko kruvno edva varvqh i daje baba mi 6te6e da me vodi na lekar...dobre,4e maiak mi ne me vidq :evil: sa6to e mnogo got da si napu6en v daskalo :lol: [b]

Nekasa4a
02-19-2005, 11:50
Na4i nqma 4ovek koito da kaja 4e nemoje da se napie ili nemoje da stigne do povra6tane na4i pite po mqrka i kakvoto nosite :!: Ako smenite rqzko alkohola(pr piete vodka i posle minete na vino no govorim za pove4e ot 200ml 6te vi pitam az dali ne ste se napili ili ne povra6tate :D

02-19-2005, 12:00
Trevata e opredeleno po dobra ot alkohola - na sutrinta ne ta boli glava, ne ti e kofti, i si pomna sichko kvot sam pravila za razlika kogato sum bila pqna.
Tevata otpuska i pridava spokoistvie i lekota ili kara chovek da sa smei kat idiot. No privsichki sluchai sled upotreba na dobra silna treva v sredno do golqmo kolichestvo OBICHAM VSICHKI VSEKI I VSICHKO jivo i nejivo :) obicham se i men togava :)

MadNesScHo
03-04-2005, 15:18
Pff men vinagi me izbiva na agresiq vyv filmi ne sym se vkarval

Jo1nT
03-16-2005, 18:38
mi mene 2 pati sa me gonili kukite twa sa mi nai strashnite sluchki kogato sam se napushval

03-16-2005, 21:01
лягам :wink:

Kris
03-18-2005, 19:29
Mi edin pat na edin kupon kat se napix prez no6ta stanax i povurnax prez balkona! Na sutrinta stavam i gledam prez balkona i ko da vidq celiq balkon na sasedite otdolu be6e v povarnq (balkona be6e ostaklen)Az fanax edin parcal ot tiq s dulgite drajki i po4nax da 4istq ma se pokaza nekva deda prez balkona i vika ostavi mom4e nie 6e si go iz4istim!

devil4e
03-20-2005, 09:31
то най-весело става като се напиеш и на сутринта нищо не помниш (тъй нареченото "черно петно" ::::::) ) аз жеднъж съм се напивала така. беше тая Коледа със сестра ми и 3 момшета се натряскахме супер яко с 2 ракии "Търговише" и една мента. На сутринрта ми разправяха как съм се въргаляла по пода как съм заспала в кенефа а на сутринта се събудих в повръщано :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

korn___
03-25-2005, 16:15
SEO NE6TO KOETO TE OTPLEPVA OT ZEMQTA RANO ILI KUSNO TE PUSKA A KAT PADNE6 MNOGO BOLI NALI ?

tva e moeto mnenie za tva samo piq alkohol

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpghttp://korn-666.hit.bg/niki_smal.jpg

Enjoy
03-26-2005, 00:31
Кат се напушиш или напиеш - кефи се :D

Immortality_
03-26-2005, 01:01
offf....edin den spryahme edni turisti (angli4ani) i az i edna priyatelka im izpyahme merry christmas na jivo... :lol: ina4e normalnoto e da praim ludi snimki...da vlizame v "fashion diskotekite" s edin takav vid-- dothic...i da po4nem da usvirvame Dj-a... i vse ni gonyat...ama e veselo... a i drugi raboti se pravyat ama ili sam zabravila ili ne sa za razkazvane..ama prosteno ni e...na piyana glava... :twisted: :twisted:

KiLLeR_InSTiNkT
05-01-2005, 12:10
Po princip rqdko pu6a treva oba4e na edin kupon bqx pila i bqx pu6ila i togava mislq 4e bqx mnogo po otpusnata i s gadjeto be6e vurxovno /i toi be6e kato men piinal i napu6ilse/... 8)

CRaZy_IKT
05-05-2005, 20:22
Kato se napu6a sym za ludnicata-pochvam da pi6ta i da se hilq i da govorq nesvyrzano,priqtelite mi mnogo se zabavlqvat v takiva momenti zashtoto rysa egati smeshnite nesvyrzani typotii-be zabaven chovek sym si

zeleni_o4i
09-25-2005, 19:59
az lichno ne sam poluchavala nikakvi seriozni "stranichni" efekti ot pieneto ili pusheneto na teeva no za smetka na tva moi poznati 8) sa si izpatili mnogo qko:
edin sa go gonili kucheta s buhalki; :P
drug go e gonil nqkakuv vlak po glavnata ulica na pld; :shock:
edin kato se e napil qko e prespal v edin hlebozavod i na sutrinta go e sabudil rabotnik tam; :o
edin pomislil maika si za gadjeto i i se nahvurlil da q sexa. :evil: awe ujas otvsqkude.
az kato se napiq si lqgam i nai-dobre! :!: shtoto inache ne znam kade shte usamna, :roll: a kato sam se napushvala vse mi se skapva nastroenieto za tva nqma smisal da opitvam pak :P

WannaBe
09-26-2005, 12:39
emi acki e stranno,6toto po4va6 da vigda6 siakvi 6turi raboti i ti e niakvo super na kef.i pri razli4ni slu4ei.no poniakoga e acki gadno,gnusno i stra6no
pak drug pat e niakvo super-seeno si na nebeto pri angelite,abe 4ustvoto e :roll: :D :D :D -takova[no ne go kazvam li4no]Хахаха ее нее лесно да си глупава ма гледам че на тебе ти се отдава :lol: Първо че въпроса вобще не е такъв,второ какви са тия глупости дето ги разправяш?Нито като се напиеш нито като се напушиш халюцинираш или пък се чувтваш се 1 си при ангелите :shock:

Иначе по темата - Ми зависи от компанията,аз се напивам предимно по купони,там мисля че няма нужда да обяснявам кво правя...

@zeleni_o4i Маиче нещо бая са те ебавали

u
09-26-2005, 19:34
ale vii normalni li ste da piite le samo bira i leki narkotici drygo ne e pozvoleno napu6ete se s priqteli i si praite veseloto

BAD_GIRL_
09-27-2005, 07:39
:arrow: kato se napusha mi e mnogo qko i kato se napiq razbirash no ne tolkova kolkoto e da se napushish :wink:

Murderdoll
09-27-2005, 07:49
като се напия напрао се
разлагам някъде...
като се напуша се сцепвам от
смях...заеби веднъж видях
крокодил... :lol:

SmiLe_BaBy{P}
10-15-2005, 14:39
Само веднъж съм се напушвала.Тогава помня че се натисках на сичките момчета (за което много съжалявам ама ... :oops: ).А когато съм пияна ми казват че или се смея като първата идиотка или рева за някоя несподелена любов :oops: :oops:

10-15-2005, 14:53
emi acki e stranno,6toto po4va6 da vigda6 siakvi 6turi raboti i ti e niakvo super na kef.i pri razli4ni slu4ei.no poniakoga e acki gadno,gnusno i stra6no
pak drug pat e niakvo super-seeno si na nebeto pri angelite,abe 4ustvoto e :roll: :D :D :D -takova
Eli,abe momi4e,pi6i malko po-gramotno de :) acki se pi6e adski..ot ad idva,4atka6,nali..a,i drugoto koeto e-slu4ei se pi6e slu4Ai.
Sq izvinqvai,ama zvu4i6 adski tupo i poziorsko.. :shock: predpolagam,4e si nqkude na 12-13 moje bi..i 6te mi obqsnqva6 kakvo bilo 4uvstvoto kato si drogiran,aide molq ti se.. :evil: sigurna sum,4e nikoga ne si use6tala Chuvstvoto,a i se nadqvam da ne go useti6.....
Sega po temata-ne sum se drogirala,no sum pu6ila vednuj treva..ina4e alkohol-na kuponi se spirtosvame,dam..Men li4no vuob6te ne me izkefi trevata-stana mi nqkfo gadno..aha-aaha i 6tqh da se izpovru6tam,napravo putnik si bqh :lol: 4uvstvoto-emi prosto adski mnogo mi se povdiga6e..haliucinacii ala bala nqma6e takiva gluposti :roll:

abe vie i dvete ste mnogo slabi za tva . Az kato se drusam i kato piq sled kato mine edekta mi nqma ni6to samo kadeto leko mi se spi no normalno sled kato okolo 5-6 4asa si divql kato lud v nqkoq istinska diskoteka.

10-15-2005, 14:54
Само веднъж съм се напушвала.Тогава помня че се натисках на сичките момчета (за което много съжалявам ама ... :oops: ).А когато съм пияна ми казват че или се смея като първата идиотка или рева за някоя несподелена любов :oops: :oops:

da za tva istinata e v bozicata i toplata voda

`{`{KiSs`u{-{@}`}`}
10-15-2005, 15:12
Аз лично си лягам и заспивам веднага :lol:

u2
10-16-2005, 19:15
за жалост като се напия или напуша изпадам в състояние на супер мисловна дейност, ставам много меланхоличен,запшочват да муи се въртят разни глупости из главата и общо взето нищо интересни хубаво......

IdiOtKa
10-16-2005, 20:13
oo srama v moq jivot idva samo ot napivaniq i napu6vaniq ...az minavam prez absolutno vsi4ki fazi ..iskreno i li4no , spi mi se , povra6ta, drankam mnogo , abe vs4ko e ... mno mno kofti za mene

WannaBe
10-16-2005, 20:27
Аз лично си лягам и заспивам веднага :lol:Аз пък като препия след тва не спя цяла нощ...

Death_F
10-17-2005, 15:48
Ами в повечето случеи нищо не помня но ми разказват как всеки път кат много се напуша съм билнувала за мики маус че ме гъделичкал и така нататък...инъче обичам да влизам в разни шадравани да се снимам с разни хора да подскачам и да бягам по стадиона (по принцип пушим на стадиона и после сички заедно бягаме) ...и така когат съм под въздействието на алкохол и наркотици и иде силата общо взето...след това заспивам а когато съм УЖАСНО зле изпадам в безсъзнание! :twisted:

10-18-2005, 14:59
obi4am da pu6a po malko da piq i ......
''v getoto na stara zagora se puka bez umora ''

ave hora taman otivam da si vzemam mnogo qk koz are

ZiZ0
10-19-2005, 11:24
:twisted: Ми Като се Напушиш изпадаш вав некаъж транс дето всичко ти се струва странно.Смееш се на всичко което ти кажат или покажат и тем подобни глупости.
Иначе честно да ви кажа не е мноо за предпочитане :twisted:

m1isha
08-08-2006, 15:04
Aве да се напиеш е яко ама да се напупиш не е чаак толкова хубаво.аз сам на 13 години и сам се напивал и сам се напушвал но е по яко да се напиеш. :evil:

LaPd_KoRn
08-08-2006, 15:34
ae nz 6tot ama se kat se napiq vra6tam i ve4e tva me nervi
a ina4e pri trevata ima mn smqh vijdal sam troino
a otdavna kat di6ah bronz samo filmi imah qko paranooi
imah edna paranoq 4e sam umrql i sam na edno darvo v raq s moq frend (a nie v deistvitelnost si di6ame na darvo ) i po edno vreme po4vam da vikam neiskam da sam umrql mama me vika i toq moq frend me za4ekna s 6amari i sa opraih ama tva bronza ne go predpora4vam mn e pristrastqva6to i trudno se spira ama s volq vsi4ko staa !!! :)