PDA

View Full Version : Imam problem.Help



12-27-2004, 00:48
Zdraveite!na 16 godini sum i na kadeto otiva rabotata s priqtelkata mi mai skoro 6te pravim sex.Oba4e imam edin problem.Ne moga da si go zagolq dodolu...znam 4e e stranno no vse pak..Taq koji4ka koqto e do glavata na penisa pada li kvo stava s neq 4e samo mi pre4i?PLS kajete.

^efas^^
12-27-2004, 05:58
А ве пич не разбрах точно ама ако проблема е че кожичката ти се връща обратно, когато я заголиш ми тва е нормално ве копеле на всички така им става ама ако проблема е че не можеш да си я дръпнеш до край тогава поразгледай някои предишни теми там съм обяснил на такива като теб къде е проблема :twisted:

suzanna
12-27-2004, 10:03
ee tova ne e problem izobshto..na mn momcheta im e taka i dori ne mislq che se nalaga nqkakva lekarska namesa...spoko :!: ne mislq che tova shte ti prechi.. :wink:

Ku4eto
12-27-2004, 10:52
tva e super seriozen problem treee da te rejat :wink: ebavka be pi4 spoko tva e nai malkoto za koeto trqbva da se trevoji6 predida pravi6 sex spoko

12-27-2004, 13:24
ама ако проблема е че не можеш да си я дръпнеш до край тогава поразгледай някои предишни теми там съм обяснил на такива като теб къде е проблема :twisted: Абе я дай линк за тия предишни теми

^efas^^
12-27-2004, 13:33
Уфф Боже няма да ти давам линк мий си хуя и няма да имаш проблеми. Не ми се търси цял ден из форума за да намеря някоя тема дето съм обяснил как да си миете пишките ве

Baccara
12-27-2004, 14:02
Zdraveite!na 16 godini sum i na kadeto otiva rabotata s priqtelkata mi mai skoro 6te pravim sex.Oba4e imam edin problem.Ne moga da si go zagolq dodolu...znam 4e e stranno no vse pak..Taq koji4ka koqto e do glavata na penisa pada li kvo stava s neq 4e samo mi pre4i?PLS kajete.

Пробвай сам да опънеш кожичката. Ако много те боли иди на лекар. Не е нещо опасно или супер сериозно. Бъди спокоен.

^efas^^
12-27-2004, 16:23
A ве къв лекар ве дърпаш си я сам. Ако стане инфекция праиш си разтвор от калиев перманганат измиваш с хуя с него и от там нататъка не забравяй да го миеш поне 2 пъти на седмица. Разтвора да не е с голям концентрат на калиев перманганат щот ще ти изгори патката тряа да е бледо лилав

12-27-2004, 18:26
ae se pak ne moje li bez tez si4ki d1rpaniq da mine rabotata?6toto kato bqh mal1k me bqha vodili na lekar za neshto podobno...p1k kolkoto do mieneto seki den dush...pod1rjam si go :)

^efas^^
12-27-2004, 18:42
Пич ако си миеш и хуя покрай другите работи всеки ден вече верно тряа да идеш на лекар и не неможе да мине без дрпане (поне аз така си мисля)

air_J
12-28-2004, 10:33
ave vie kato ne znaete za kvo stava na vypros kvo davate krilivi syveti ?
problema na pi4a e mnogo seriozen znam zashtoto imah edno vreme syshtiq i brah golqm sram da go kaja na maika mi (vse pak bqh 7mi klas i ne razbirah baq neshta) a se naloji i da pokaja problema si i pitate li me s nadyrven h.ui pred maika mi ama nishto otidohme na bolnicata i lekarq kaza 4e TRQBVA namesa i me operiraha mi mi reznaha edno malko obrazuvanie koeto se nari4a gem i sega nqmam takiva problemi spored mene nenamesa ot lekar e nevyzmojna trqbva da ima nqkakva intervenciq s lekar (poznavam osven mene oshte 2 mom4eta sys syshtiq problem deto sa imali i vsi4ki nie lekar ni e spasqval tei 4e pravo pri hirurga otivai i dano sym bil polezen) :wink:

12-28-2004, 11:57
Ae to ne e obrazuvanie a prosto koji4kata deto sv1rzva glavata s "okoto"...

Anonimno
12-28-2004, 17:32
Az bih te posyvetval idi na lekar.Ot tva deto si prestavqm kakyf moje da ti problema druga alternativa nqma idi na lekar da ti kaje kakvo ti ima :shock:

na sam regnat
09-04-2006, 03:05
Trea se reje.Sigurem sam :(

Kavenaghi
09-04-2006, 05:06
не я режи, да не си гаден резан турчин, а повече за това прочети тук (http://vij.iako.info/steal.php?ID=2233)