PDA

View Full Version : Ne6u se e bagnalo



СребристоСияние
12-27-2004, 09:22
Hora awe ne6to se e bugnalo mai4e pri mene nz....na4i kato iskam da pi6a s dr cvqt i ne staa staat tie i ama cvqt nqq... ili puk koga citiram i ne staa v bqlo pole mamka mu kfo e stanalo deeba?

ProstoAz
12-27-2004, 09:32
Ами, мила, [img] не е за цветен текст,a за картинки. :wink:
За цветен текст пишеш [.color=red] текста [/color] (без точката) и така ще е червен текста. Абе най-лесно е да маркираш текста с левия бутон на мишката после просто да си избереш цвят от малко по-нагоре, където пише Цвят: Основен . Виждаш ли го?
Като цитираш пишеш [.quote] текста, който искаш да цитираш [/quote] (без точката) или пък пишеш [.quote="^npocTo^a3^f^"] текста, който цитираш [/quote] (без точката) така ще пише, че си цитирала мен , а при първото ще пише просто "Цитат". :wink:
Дано добре да съм обяснила, ако още нещо не разбираш - питай! :P

СребристоСияние
12-27-2004, 09:48
nee tfa go znam wei spoks az samo za primer gokazah ... ama staa vapros 4e nali markiram teksta tam teq ne6ta i pak ne e cvetno! pone az ne go vijdam... a moje i da e tofae tfa sq ne mi e cvetno pone ne go vijdam cvetno

suzanna
12-27-2004, 10:18
az puk neshto s tiq citati vse omesvam...ahhaha :)))

Dobrina
12-27-2004, 19:42
nee tfa go znam wei spoks az samo za primer gokazah ... ama staa vapros 4e nali markiram teksta tam teq ne6ta i pak ne e cvetno! pone az ne go vijdam... a moje i da e tofae tfa sq ne mi e cvetno pone ne go vijdam cvetno

tofa ето ти го тоФа цветно

Приятелски съвет: използвай интервала от време на време ;)

Momchence
12-29-2004, 15:42
Otidi vav "profil" i vij nai dolu kadeto sa 4ofkite ima edno "vinagi razre6avai BBCode" ako ne e otmetnato otmetni go ako ne e vklu4eno nqma kak da stane si4ko s kodovete :P

Devilsplaymate
02-19-2005, 14:16
Otidi vav "profil" i vij nai dolu kadeto sa 4ofkite ima edno "vinagi razre6avai BBCode" ako ne e otmetnato otmetni go ako ne e vklu4eno nqma kak da stane si4ko s kodovete :P


kak taka? iskam da kaja... kadeto pi6e "vinagi razre6avai BBCode" trebva da izbere6 "da" ili "ne" - e tfa ne razbrax?