PDA

View Full Version : quote



suzanna
12-27-2004, 10:23
hora kak stava citiraneto vuv foruma samo gi oburkvam neshtata sorry za povtorenata tema :)

Satanas_daughter
12-27-2004, 10:26
emi ot diasno na kvadratcheto na koito iskash da citirash pishe citat i kato natisnesh tam gotovo!!!!

reality_girl{}
12-27-2004, 11:53
Ami i az mno mno ne razbiram toz citat ama sq 6e vidim dali 6e stane i dali 6e moga da ti go obqsnq.Taka zna4i az pi6a ne6ty i primerno sam saglasna ili ne sas nqkoi i iskam da mu copy tfa koeto toi kazva i pi6a
[.quote=x-nqkoi]........ne6ty koeto toi kazva i kato svar6a pi6a[./quote]
Moje i po dryg na4in
emi ot diasno na kvadratcheto na koito iskash da citirash pishe citat i kato natisnesh tam gotovo!!!!
Offf ne znam dali me razbra nz i dali az 6e go napravq ama 6e vidim :roll: :roll: :wink:

reality_girl{}
12-27-2004, 11:57
emi ot diasno na kvadratcheto na koito iskash da citirash pishe citat i kato natisnesh tam gotovo!!!
Mai i na dvete 6e trqbva da ni obqsnqvate
Sorry 4e te obarkah o6ti poi4e :cry: :? :(

DiEsEl_GiRl4eTo
12-27-2004, 12:14
znachi kakto kaza Satanas_daughter ot dqsno na mnenieto na vseki ima edno kato prozorchence malko =citat=. Kogato iksash da citirash nqkoi, natiskash go nego (tva praoygylniche na choveka, koito iksash da citirash, zashtoto vsqko mnenie si ima takova citat) i kato ti otvori veche da si pishesh svoeto mnenie se vijdat edni skobi takiva [] tam nqkakvi kato komandi li nz kak da gi nareka i ostavqsh malko prazno mqsto sled tova, koeto ti e izlqzlo i si pishesh kakvoto iskash. Veche kato si pratish mnenieto, vsichko si izliza kakto trqbva...tam edi koi si napisa...dyry byry...aide dano ste me razbrali.

DiEsEl_GiRl4eTo
12-27-2004, 12:16
P.S. reality_girl{} mnogo gotin podpis :D

P1ra71nQ
12-27-2004, 22:15
Takak i taka veche napisahte tema i da ne pisha nova az neshto drugo da vi pitam.Ta kogato pishesh nqkyv site naprimer www.teenproblem.net obache ne iskam da izpisva www.teenproblem.net , a naprimer-nai-qkiq site i kato natisnesh vyrhu "nai-qkiq site" da vlezesh v teenproblem.Dano go obqsnih.Ta kajete kak stava tva :)

Murderdoll
12-27-2004, 22:42
Takak i taka veche napisahte tema i da ne pisha nova az neshto drugo da vi pitam.Ta kogato pishesh nqkyv site naprimer www.teenproblem.net obache ne iskam da izpisva www.teenproblem.net , a naprimer-nai-qkiq site i kato natisnesh vyrhu "nai-qkiq site" da vlezesh v teenproblem.Dano go obqsnih.Ta kajete kak stava tva :)
mi primerno pi6e6
[.url=www.teenproblem.net]Nai-qkiq Site[/url]
bez 1-ta to4ka pred url

P1ra71nQ
12-27-2004, 23:17
the best of the best (www.teenproblem.net) hehe tva beshe proba 10x Murderdoll

BlinDBoY
12-28-2004, 00:08
P.S. reality_girl{} mnogo gotin podpis :DИмаш право! :wink:

reality_girl{}
12-28-2004, 20:52
P.S. reality_girl{} mnogo gotin podpis :DMIsi i tvoq e gotin samo 4e ne sam sigyrna dali go razbrah tfa za citaite ama sq vidim :oops: :roll: :D

reality_girl{}
12-28-2004, 20:59
P.S. reality_girl{} mnogo gotin podpis :DИмаш право! :wink: Misi i tvoq e mno qk[az sam malko pristrastna,za6toto mno se kefq na ned] :oops: :P :wink: