PDA

View Full Version : SABUDETE SE VE



Eliiiiiiiiii sexsito
12-27-2004, 19:38
ehoooy admini,moderatori i sekvi tam,sluaino ima mnogo krastavi temi za istrivane[ama na koi mu puka]are napravete ne6to de :roll: :evil:

ceko
12-27-2004, 19:47
Chalgatronka!

Eliiiiiiiiii sexsito
12-27-2004, 19:49
Chalgatronka!
hahahhaha po princip mi vikat 4algadgiika,ama haide 6tom kazva6 :D

DiEsEl_GiRl4eTo
12-27-2004, 20:04
I na men mi pisna ot krastavite temi!!! Az napravo si go i kazah na nqkolko pyti v goreposochenite!

Ceko
12-27-2004, 20:04
AXxa se taq :)

eNigMaTic^
12-27-2004, 21:19
Някой хора имат сериозни проблеми.Други си играят с нервите ни или пък и те имат проблеми-психически :twisted:

Eliiiiiiiiii sexsito
12-27-2004, 21:43
kakvo tolkova protiv krastavi4kite i temite za tqh imate???na men ne mi pre4at,daje mi e priqtno 4e ima pone edin 4ovek,koito da vkara malko humor izmejdu vsi4ki iztarkani i sku4ni temi!!!


!!!PEASE!!!
tva naprao e zlove6 humor
a nie tuka osven da se veselim[koeto i praim]sme se pak i da pomagame v ob6tite problemi :roll:

_Jessy_
12-27-2004, 21:45
Kvo vi pre4at krastavi4kite be hora, pone ne psuva i ne nagrubqva ostanalite user-i, kakto praveha drugi hora, 4iito nick-ove ne iskam da spomenavam... 4oveka si haresva krastavi4ki i si puska temi za tqh... razvedrqva obstanovkata !!!

BABY_SEXY_GIRL
12-27-2004, 21:47
Az misleh ve4e da pi6a na ceco, za6toto mi pisna ot tupite krastavi temi :evil: Basi i bazika s nas :evil:

Eliiiiiiiiii sexsito
12-27-2004, 21:48
ave hora vi e v red li ste.Taia tapa ksartavica pusna pone 10 bezmisleni temi
i kvo az kato obi4am pica da ia pusva nasiakade li
tuka da ne ne ob6testeveno hranene :x :evil:

GreenLadyM
12-27-2004, 21:57
ave hora vi e v red li ste.Taia tapa ksartavica pusna pone 10 bezmisleni temi
i kvo az kato obi4am pica da ia pusva nasiakade li
tuka da ne ne ob6testeveno hranene :x :evil:
suglasna sum s teb!tova e nqkakva idiotshtina!ne moje da produljava taka...!az ne moga da razbera zashto nikoi ne pravi nishto!

DiEsEl_GiRl4eTo
12-27-2004, 22:27
ave hora vi e v red li ste.Taia tapa ksartavica pusna pone 10 bezmisleni temi
i kvo az kato obi4am pica da ia pusva nasiakade li
tuka da ne ne ob6testeveno hranene :x :evil:
Emi tyi de. Vseki ima neshto liubimo..bilo to hrana, predmet ili kakvoto i da e tam. Ta ako tozi vseki pusne navsqkyde tema za nego...kakvo shte stane s toz forum?

Satanas_daughter
12-28-2004, 08:23
ujas,ujas az veche se oplakah na moderatorkata ama tia kaza che ne mojela nishto da pravi osven da mu trie temite i kaza che pri purvia udoben moment shte kaje na ceco

DeaTHroW-ReC_F
12-28-2004, 09:03
Kvo vi pre4at krastavi4kite be hora, pone ne psuva i ne nagrubqva ostanalite user-i, kakto praveha drugi hora, 4iito nick-ove ne iskam da spomenavam... 4oveka si haresva krastavi4ki i si puska temi za tqh... razvedrqva obstanovkata !!!
да......а аз харесвам Пак...да пусна хиляда теми за него в различните секции на форума и по различен начин зададени..ноу приятно нали..
а ти,неграмотен госте,гостенке...не се пише pease a peace..

adult
12-28-2004, 14:46
Тука верно трябва да се вкара малко ред...чак се учудвам на слободията в изказванията на някои юсъри :roll: Във форума,от който идвам-няма значение кой е-никога не съм виждала такова нещо.Там подобни изказвания даже не стигат до очите(не върви да кажа до ушите:) ) на потребителите :!: Всякакви глупави,безсмислени,обидни теми и мнения се трият.Това не е комунизъм или тирания-това е поставяне на граници.И всички трябва да ги спазват-все пак ако всеки вземе да пише каквото му скимне,не знам къде ще му излезне края...

rasta
12-28-2004, 15:26
Тука верно трябва да се вкара малко ред...чак се учудвам на слободията в изказванията на някои юсъри :roll: Във форума,от който идвам-няма значение кой е-никога не съм виждала такова нещо.Там подобни изказвания даже не стигат до очите(не върви да кажа до ушите:) ) на потребителите :!: Всякакви глупави,безсмислени,обидни теми и мнения се трият.Това не е комунизъм или тирания-това е поставяне на граници.И всички трябва да ги спазват-все пак ако всеки вземе да пише каквото му скимне,не знам къде ще му излезне края...

Ama 4e si ... glupava! Q se savzemi, internet e mqsto za govorene, mqsto za izkazvane na mnenie, mqsto za psuvane i gavrene!
Ti kvo moral li 6te chete6 ma piklo!

Eliiiiiiiiii sexsito
12-28-2004, 16:12
Тука верно трябва да се вкара малко ред...чак се учудвам на слободията в изказванията на някои юсъри :roll: Във форума,от който идвам-няма значение кой е-никога не съм виждала такова нещо.Там подобни изказвания даже не стигат до очите(не върви да кажа до ушите:) ) на потребителите :!: Всякакви глупави,безсмислени,обидни теми и мнения се трият.Това не е комунизъм или тирания-това е поставяне на граници.И всички трябва да ги спазват-все пак ако всеки вземе да пише каквото му скимне,не знам къде ще му излезне края...

Ama 4e si ... glupava! Q se savzemi, internet e mqsto za govorene, mqsto za izkazvane na mnenie, mqsto za psuvane i gavrene!
Ti kvo moral li 6te chete6 ma piklo!

da,ama ne to4no tozi forum i prosto ne e tuk miasoto zaq izkazvane na prostotii,no ine4e na seki mnenieto e vagno :roll: :lol:

adult
12-28-2004, 16:47
[quote=adult]
Ama 4e si ... glupava! Q se savzemi, internet e mqsto za govorene, mqsto za izkazvane na mnenie, mqsto za psuvane i gavrene!
Ti kvo moral li 6te chete6 ma piklo!
Драги ми госте,ти си поредното доказателство на думите ми :lol: Нямам какво да ти кажа,освен че за обиди и гаврене трябва да си намериш друг форум.И само между другото да отбележа-на 22,почти 23 съм,когато съм била пикла-като теб-не съм говорила такива неща въпреки възрастта си.Така че в случая май пикльото си ти :D Айде мир :wink: Всичко е въпрос на възпитание.Т'ва че си в нета и никой не те вижда и не те познава-само показва какво е отношението ти към хората като цяло и колко си толерантен спрямо тях.

Eliiiiiiiiii sexsito
12-28-2004, 17:30
Тука верно трябва да се вкара малко ред...чак се учудвам на слободията в изказванията на някои юсъри :roll: Във форума,от който идвам-няма значение кой е-никога не съм виждала такова нещо.Там подобни изказвания даже не стигат до очите(не върви да кажа до ушите:) ) на потребителите :!: Всякакви глупави,безсмислени,обидни теми и мнения се трият.Това не е комунизъм или тирания-това е поставяне на граници.И всички трябва да ги спазват-все пак ако всеки вземе да пише каквото му скимне,не знам къде ще му излезне края...
mnogo si prav :roll:

damnedbird
12-30-2004, 11:35
mnogo si prav :roll:

искаше да кажеш права...