PDA

View Full Version : Dali da ne probvam...?



heh girl-4e
12-27-2004, 20:57
Abe tuka vidqh dosta temi otnosno sexa i iskam da vi popitam ne6to.Az sam na 16(po4ti 17) i vse o6te sam si devstvena,nqmam si priqtel,a i ne iskam,ne obi4am serioznite vrazki.I 4e sega idva nova god i s kompaniqta s koqto shte sme ima edno momche koeto mn me privli4a,a toi e ot tipa-"momcheta samo za sex za edna ve4er" i che poneje mi pisna da sym si nqkakva devstvenica mi se iska da spa s nqkoi.No mislq 4e bi bilo mnogo tapo ako go napravq s nego,za6toto toi e na19,a pyk i tva 4e sam devstvena...a i ne si haresvam tqloto,malko sam palni4ka.
I 4e vaprosa mi e nai ve4e kam momchetat:kakvo bihte si pomislili za takova momi4e kato men,ako spite s neq.I 6te ima li nqkakvo zna4enie za vas tqloto???Pls help-dali da ne probvam s nego...?

MerviN
12-27-2004, 21:02
mm nemoa da ti pomogna :( neznaMmMm nqmam si napredstava

Moderated by ^npocTo^a3^f^
II.Задължения на потребителите
10.Да НЕ публикуват мнения, които с нищо не помагат на потребителя,
пуснал темата ("neznam", "taka e", "ne moga da ti pomogna", "ne se
seshtam" и др.)

V.Санкции при нарушения на потребителите
1.Нарушения от ПЪРВА СТЕПЕН - санкционират се с предупреждение при
системно неспазване на точки 1,6,7,9,10 от раздел "Задължения на
потребителите"

GalYol
12-27-2004, 21:11
Ако имаш желание и чувстваш, че вече си готова няма от какво да се притесняваш.
А за момчето :arrow: не знам как ще реагира, това си зависи най-вече от неговия характер и т.н.

^efas^^
12-27-2004, 21:13
Abe tuka vidqh dosta temi otnosno sexa i iskam da vi popitam ne6to.Az sam na 16(po4ti 17) i vse o6te sam si devstvena,nqmam si priqtel,a i ne iskam,ne obi4am serioznite vrazki.I 4e sega idva nova god i s kompaniqta s koqto shte sme ima edno momche koeto mn me privli4a,a toi e ot tipa-"momcheta samo za sex za edna ve4er" i che poneje mi pisna da sym si nqkakva devstvenica mi se iska da spa s nqkoi.No mislq 4e bi bilo mnogo tapo ako go napravq s nego,za6toto toi e na19,a pyk i tva 4e sam devstvena...a i ne si haresvam tqloto,malko sam palni4ka.
I 4e vaprosa mi e nai ve4e kam momchetat:kakvo bihte si pomislili za takova momi4e kato men,ako spite s neq.I 6te ima li nqkakvo zna4enie za vas tqloto???Pls help-dali da ne probvam s nego...?
Мн ясно че ще има значение бре ама ако не съм ебал 2 години няма въобще да му мисля даже ще те изнасиля :lol:

GalYol
12-27-2004, 21:27
Мн ясно че ще има значение бре ама ако не съм ебал 2 години няма въобще да му мисля даже ще те изнасиля :lol:

Да за някое пишлеме дето се мисли за мистър Вселена може и да е жизненоважно...
Всъщност съм се убедила, че за повечето мъже няма особено значение.

Anonimno
12-27-2004, 22:02
Ave ima go lafa kuco sakato dupkata e zlato, Spored men shtom si samo malko pylna nqmada mu prechi tqloto ti.Shto se otnasq kakvo bi si pomislil em ako imash kysmet moje da se opravdaesh che si bila piqna a inache moje da te izkara kurvichka"doide poiska si i q opravih i veche nishto drugo ne iska ot mene".Az bih ti predlojil da si namer pyrvo priqtel i posle da pravish sex.Imam v predvid seriozen priqtel.Edin sex ne te pravi po golqma po skoro shte te pomislqt za po zrqla ako si imash seriozen priqtel.

Baccara
12-28-2004, 11:23
Щом искаш направи го!

adult
12-28-2004, 12:31
Супер тъпа дилема :roll: Как така "омръзна ми да съм някаква девстеница" :shock: Ми като ти е омръзнало давай с краставицата,ей на тука си имаме една дето ги раздава без пари и инструкции даже има...Не се излагай,ако е само за отварянето -правят изкуствена дефлорация в гинекологичните кабинети,за 10 лв...
Извинявай за грубите думи,ама защо не изчакаш да срещнеш Човека? Нека тялото ти не те притеснява-това са глупости :) Но ти самата казваш че не искаш връзки и сериозни отношения....ми значи явно ще си паснете с ония пич-нали и той е за " чук и чао" :roll:

Mortal
12-28-2004, 13:51
Abe tuka vidqh dosta temi otnosno sexa i iskam da vi popitam ne6to.Az sam na 16(po4ti 17) i vse o6te sam si devstvena,nqmam si priqtel,a i ne iskam,ne obi4am serioznite vrazki.I 4e sega idva nova god i s kompaniqta s koqto shte sme ima edno momche koeto mn me privli4a,a toi e ot tipa-"momcheta samo za sex za edna ve4er" i che poneje mi pisna da sym si nqkakva devstvenica mi se iska da spa s nqkoi.No mislq 4e bi bilo mnogo tapo ako go napravq s nego,za6toto toi e na19,a pyk i tva 4e sam devstvena...a i ne si haresvam tqloto,malko sam palni4ka.
I 4e vaprosa mi e nai ve4e kam momchetat:kakvo bihte si pomislili za takova momi4e kato men,ako spite s neq.I 6te ima li nqkakvo zna4enie za vas tqloto???Pls help-dali da ne probvam s nego...?

има пикола за тая работа :lol: ма ако си хубавак ела нямаш проблеми :lol:

dj Javor 'crazy-idiot'
12-28-2004, 13:57
future bitch!??

12-28-2004, 20:53
Abe mili4ka,nedei da se pla6i6.Ako ti se iska pyk za6to ne,vse pak tva si e normalno.A otnosno tqloto-tva ne e nai-vajnoto,moje bi v liceto si 4arovna.A i moje bi tova ti e 4ara...tai 4e ako go iska6-deistvai

fucker
12-28-2004, 20:59
ma begai da ta bodnat.za koi sa pazi6.bum 6aka lqka plqka plqka i tva e.se nqkoga trqq sa slu4i ako ne ti se mre stara moma

HiP-HoP-MaX
12-28-2004, 21:12
!n3n1m maIna sry mnogo :) :roll: :lol: 8)

pinK_Baby
12-28-2004, 22:00
6tom taka iska6 za6to ne...no si mislq 4e 6te syjalqva6 ako go napravi6 s nqkoi samo zaradi ednoto 4ukane...pyk i tva ti e pyrviq pyt spored men toi trqbva da e s 4ovek na koito vqrva6...ama tva si e li4no moe mnenie a naistina sled tova moje da ti izleze ime na kurva...ama 6tom iska6 tolkova mnogo pyk kvo...ti taka i taka si re6ila...a za tqloto mislq 4e nqma da ima problem aide uspeh i da si izkara6 qko na nova godina

fucker
12-29-2004, 05:50
abe za tqloto ima zna4enie.taka kat ne ta poznavam ne moga precena raziri6 li ama probvai.pak mom4etata kat pravat sex mnogo mnogo ne mislat tai 4e nedei sa pritisnqva kvo 6a si pomisli

12-29-2004, 09:45
Abe tuka vidqh dosta temi otnosno sexa i iskam da vi popitam ne6to.Az sam na 16(po4ti 17) i vse o6te sam si devstvena,nqmam si priqtel,a i ne iskam,ne obi4am serioznite vrazki.I 4e sega idva nova god i s kompaniqta s koqto shte sme ima edno momche koeto mn me privli4a,a toi e ot tipa-"momcheta samo za sex za edna ve4er" i che poneje mi pisna da sym si nqkakva devstvenica mi se iska da spa s nqkoi.No mislq 4e bi bilo mnogo tapo ako go napravq s nego,za6toto toi e na19,a pyk i tva 4e sam devstvena...a i ne si haresvam tqloto,malko sam palni4ka.
I 4e vaprosa mi e nai ve4e kam momchetat:kakvo bihte si pomislili za takova momi4e kato men,ako spite s neq.I 6te ima li nqkakvo zna4enie za vas tqloto???Pls help-dali da ne probvam s nego...?
abe ostai go
toi nqma da se navie da te bluska shtom si svinq
ela pri men
az sam na principa - kuco sakato shtom ima cepka trqbva da q saderesh!
daje i kurva moga da ta napravq ako ti sa ibe mnogo, pi4ovete ot obora sa ti mnogo naviti!

Josefinne
12-29-2004, 09:55
Аз все си мисля, че първия пъ трябва да е специален. Моя първи път се опитах да го направя специален, но не стана. Сега много съжалявам...Мисля, че не е добре да преспиш с някой просто заради идеята да не си вече девствена. Тъпо и после много ще съжаляваш...Първия път е много важен за по-нататъчното ти отношение към секса. :roll:

Аве ей
07-20-2006, 06:34
Как може такова нещо разбирасе че тялото има знаяение как няма да има.Ма като толкова много ти се е** питаи го и ше те оправи.


------------------------------------------------------------------------------------------
хахахаххахахахахахахахаха ххахахахахаххаахаххахахах ахахахахахахха
тялото нямало значение.................................. .............. :smt018 [/url]

Frank_Lampard
07-20-2006, 06:41
батка, това е станало преди 2 години ;)

thirteen
07-20-2006, 15:28
Ай стига сте писали в стари теми....