PDA

View Full Version : samoobiistvo!



iv4e_f
12-28-2004, 13:53
hora 4udq se dali ste si mislili i li da ste se opitvali da se samoobiete!poznavate li nqkoi napravil takava glupost i kakvo mislite za tsqlata rabota! :evil: :evil:

_Jessy_
12-28-2004, 13:57
Ami az sym si mislila... da ti kaja ponqkoga jivota mi mi e izglejdal tolkova bezsmislen, 4e mi e idvalo prosto da sloja kraq, ama... kato ostavi6 ne6tata da se otalojat nqkak si vijda6 svetlinata v kraq iii... zabravq6... do sledva6tiq pyt...

Dobrina
12-28-2004, 13:59
Правописа ти е наистина самоУбийствен!

iv4e_f
12-28-2004, 14:02
Правописа ти е наистина самоУбийствен!za moq pravopis li govori6!?

Murderdoll
12-28-2004, 14:03
ъхъ..преди седмица-2 се качих на покрива
на блока ми(8 етажа е) и реших че тряя се
фърля...и точно като бях на ръба ми присветна
че нито ше мра дефствена( :lol: ),и без пиърсинг
на езика също няя да мра в никъф случай,
както и без да съм се напивала супер много
и реших че няма сега да се самоубивам ми
после като си изпълня желанията :roll: :roll: :roll:

_Jessy_
12-28-2004, 14:06
Hahaha, Murderdoll, radva6 :)

Zara^
12-28-2004, 14:21
Mnogo 4esto sum si go mislila oba4e nikoga ne mi dostiga smelost, za6toto ne gubq nadejda 4e 6te mi se slu4i ne6to hubavo. I naistina nqkoi dni se 4uvstvam 4udesno, a drugi... mo idva da si prereja venite. No kakvo da se pravi...takuv e jivota....ne trqbva da prestava6 da se bori6

teddy_bear
12-28-2004, 14:46
Ve4e 3 puti samo s predsmurtno pismo ostavam,nikoga ne stigam do krai....ina4e v nqkoi momenti mi ide da izpiq hap4eta(ne obi4am nujove)ama kato znam kak mu4eni4eski se umira....trqbva da e sus silna doza prispivatelni....ama neznam.4esno kazano ne mi se umira,ili pone v momenta

FeitiCeiRa
12-28-2004, 14:59
Amm slu4valo mi se e,kogat izpadna v nqkoq leko tovare6ta depresiika..Ama e super tupo de,ne bih si vidqla smetkata..nai-mnogo nqkoq smetka ot magazin heh :) Puberski istorii,brat4e..Oba4e nai-lo6oto e,4e nqkoi naistina minavat granicata na razuma i se samoubivat..kakto edni dve momi4eta ot grada mi(Pleven)..dosta se govore6e za tqh posle,,i po btv reporterite mai ima6e nqkuf reportaj za tqh..fakana rabota :(

6u6inka
12-28-2004, 15:58
Колкото и да съм била отчаяна и тъжна винаги съм търсила положителния изход. Със самоубийство не решаваш проблемите си, напротив - съсипваш близките ти хора. Нека поне тези, на които дори за миг им е минавало през главичките, да се замислят при евентуално такова действие какво ще причинят на родителите си....
Самоубийците за мен са слаби хора, невярващи в себе си и в надеждата...

BaT_GirL
12-28-2004, 16:00
Не съм милсила и нямам намерение но моята приятелка беше изпаднала в доста здрава депресия и замалко да стигне до болница реза си вените.Е добре че беше повърхностно и не успя да умре но беше в шок и какво ли не.Според мен самоубийството не е решение на проблемите!И на нея съм го казвала живота е твърде кратък за да си го скъсяваме!Живейте хора не мислете за умиране!!!

aBnOrMaL_BaBy
12-28-2004, 16:14
Murderdoll а аз да те (само)убия искаш ли ?? :roll: :roll: :roll:

12-28-2004, 16:26
Az sum probvala! Tri pati si rezah venite, samo 2 pati seriozno, no malko predi da pochna da preblednqvam sam spirala i sum namirala izhod...pone za togava. Sled vseki opit jivotat mi se podobrqvashe v razlichna nasoka i mi se jiveeshe pak... oh bolna tema...

eNigMaTic^
12-28-2004, 19:50
Искала съм, но реших, че е твърде егоистично аз да се уредя, a другите не :twisted:

Dobrina
12-28-2004, 20:24
Правописа ти е наистина самоУбийствен!za moq pravopis li govori6!?
Дам...

AvLee
12-28-2004, 21:48
Хм....на точната тема попаднах!
Ами да мислила съм си...но не особено сериозно,
всмисъл не ми стиска!Някак си болезнено не ми
харесва с хапчета най-добре..ама резултата не е
сигурен.Ааа....пред някоя кола и готово.
Но като се замислиш трезво това да се самоубиеш
е тъпо и го правят хора които са слаби и не могат
да се справят с проблемите или хора,които проблемите
просто не зависят от тях и не виждат друг
изход.Но когато си ядосан,тъжен и тн.не мислиш и
може и да се самоубиеш..затова винаги е по-добре
да помислиш преди да правиш каквото и да е било!
Животът наитина е дар и е добре да го изживееш
както ти харесва и по най-добрия начин....и може и да
си мислиш за самоубийство но да не го правиш!
ПП.Преди малко...даже в момента ми минават подобни мисли...

just nobody
12-28-2004, 22:35
v deckata gradina bqh s priqtelche s 2ma bratq i do den dneshen se pozdravqvame ne mojem da se narechem priqteli no poznati opredeleno da tazi godina edninq vlezna v kazarma i se samoubi dokato e bil na karaul taka i ne se razbra dali vuobshte e samoubiistvo ili sa iskali da kradat neshto .........

DiEsEl_GiRl4eTo
12-28-2004, 22:50
Emi i az sym se zamislqla mnogo chestno...daje vednyj probvah, obache si vikam nqma da napravq kef na drugite kato se mahna...q da si jiveq, ako ne za drugo, pone za da gi qdosvam...i vse oshte sym jiva :D

BABY_SEXY_GIRL
12-28-2004, 22:53
Ne sam mislila i nikoga ne bih si pomislqla dori :shock: Ina4e edin priqtel na semeistvoto se samoubi zaradi mnogo natrupani dalgove i sled tova jena mu gi izplati sama za 1-2 godini :( Ima i 2 deca...Trqbva da si mnogo strahliv, za da napravi6 takava glupost i da ostavi6 semeistvoto si samo da se opravq sas problemite ti :evil: :evil: :evil:

just nobody
12-28-2004, 22:58
tfa da posegnesh na sobstveniq si jivot e adski tupo i az nikoga nqma da prostq na toq koito go napravi nezavisimo kakuv e ili koi e toi e suzdaden da jivee vqrno ima trudni momenti ma tfa ne znachi che trea se gutash neznam adski glupavo i vuobshte ne go priznavam tfa tova prosto koito go misli daje ili koito go pravi e chovek sus slabi nervi slab harakter i vuobshte i az neznam kakuv e ne go odobrqvam v nikakvu sluchai prosto e adski glupavo

vasi_z
12-29-2004, 19:31
Spored men tva e super tupo,no mnogo hora sa se opitvali da go napravqt(pove4eto osuznavat 4e nqma smisul)i po4ti vsi4ki sa si mislili za tova.I na men mi e minavalo prez uma no nikoga ne sum probvala i ne smqtam da go napravq(Nikoga ne kazvai nokoga! :lol: ).Poznavah edno mom4e(ne go poznavah li4no de no be6e ot kv i go znam koi e),ta toi se samoubi,pisaha po vestnicite za nego.Toi e bil sirak,jiveel pri baba si i go e napravil zaradi gajeto si.Poznavam nqkoi negovi priqteli koito edvam go prejivqha.Toi se ka4il na edin stulb,bil s nai-dobrata si priqtelka,tq trugnala da se ka4va sled nego,za da go spre,no tozi stulb be6e mnogo star(toi be6e na edin stadion).Zapo4nal da se klati(tva stava ve4e kusno ve4erta).Padnal i mom4eto umrql na mqsto,a momi4eto se be6e pooturvalo po4ti ni6to i nqma6e.No predstavqte li si kakuv traur i e bil i vsi4koto tova zaradi edno momi4e :cry:

Satanas_daughter
12-29-2004, 19:38
m daaaaaaaa az sum probvala daje s glad na kraia vleznah v bolnicata na sistemi sledvashtia mi opit shte bude s elektrichestvo....imah edin priatel koito se hvurli ot 12 etaj..i az sum si mislila da se hvurlia ama ne mi zvuchi nai dobrata ideia po me kefi elektrichestvo veni,pistolet

Satanas_daughter
12-29-2004, 19:39
Ne sam mislila i nikoga ne bih si pomislqla dori :shock: Ina4e edin priqtel na semeistvoto se samoubi zaradi mnogo natrupani dalgove i sled tova jena mu gi izplati sama za 1-2 godini :( Ima i 2 deca...Trqbva da si mnogo strahliv, za da napravi6 takava glupost i da ostavi6 semeistvoto si samo da se opravq sas problemite ti :evil: :evil: :evil:

samoubiistvoto ne oznachava zadaljitelno strah

teddy_bear
12-29-2004, 21:57
S brusna4a boli,v rekata vlaga.Pishtov nqmam,primkata -stqga....benzinut-smradliv....Kakto vurvi,po-dobre da si jiv :idea:

Jenata-VoiN
12-29-2004, 22:33
ХОРА НЕДЕЙТЕ ТАКА,ТОВА Е НАЙ -ГЛУПАВОТО НЕЩО САМО КАТО СИ ПОМИСЛЯ ЧЕ ЗА МАЛКО ЩЯХ ДА СЕ СПОМИНА СЪС ЖИВОТА ПРЕДИ 3 ГОДИНИ НИКОГА НЕ СЕ ЗАМИСЛЯМ ЗА ТОВА НЕЩО,НЕ ГО ПРАВЕТЕ,Я ПОМИСЛЕТЕ ЗА БЛИЗКИТЕ СИ И ПРИЯТЕЛИТЕ СИ :)

Nokola
01-04-2005, 10:54
Да се самоубиеш не иска кураж. Иска се повече кураж да продължиш да живееш.

MaDdNeSs_GirL
01-13-2005, 09:50
ъхъ..преди седмица-2 се качих на покрива
на блока ми(8 етажа е) и реших че тряя се
фърля...и точно като бях на ръба ми присветна
че нито ше мра дефствена( :lol: ),и без пиърсинг
на езика също няя да мра в никъф случай,
както и без да съм се напивала супер много
и реших че няма сега да се самоубивам ми
после като си изпълня желанията :roll: :roll: :roll:

Моме я кажи къде учиш как се каш и кой набор си :) мое те знам

Cradle_Fan
01-13-2005, 23:57
Колкото и да съм била отчаяна и тъжна винаги съм търсила положителния изход. Със самоубийство не решаваш проблемите си, напротив - съсипваш близките ти хора. Нека поне тези, на които дори за миг им е минавало през главичките, да се замислят при евентуално такова действие какво ще причинят на родителите си....
Самоубийците за мен са слаби хора, невярващи в себе си и в надеждата...
Напълно съм съгласна :!: Смятам, че е твърде жестоко спрямо близките ти да се самоубиеш :roll:

KISSKA_
01-20-2005, 21:10
Колкото и да съм била отчаяна и тъжна винаги съм търсила положителния изход. Със самоубийство не решаваш проблемите си, напротив - съсипваш близките ти хора. Нека поне тези, на които дори за миг им е минавало през главичките, да се замислят при евентуално такова действие какво ще причинят на родителите си....
Самоубийците за мен са слаби хора, невярващи в себе си и в надеждата...
Saglasna :) Imalo e mnoo slu4ai,v koito sam se 4uvstvala ujasno i sam si mislela,4e jivotat e ujasen,no...nikoga ne sam mislila za samoubiistvo..Prosto si kazvam,4e naistina ima mnogo hubavi ne6ta(i hora),zaradi koito si zaslujava da jivee6...

malka_lisi4ka
01-20-2005, 21:48
ами едновременно показваш и смелост и слабост със самоубииството мн пъти съм си го мислила и съм била на ръба но нз защо съм се отказвала намирала съм смисъла за какво да живея и ъъм има още неща който искам да направя за тва може би още съм жива :roll:

Upzering
01-22-2005, 21:20
Аз заявявам най-откровенно-ЩЕ СИ СЛОЖА КРАЯ! Но преди това имам да свурша некои работи. И така по мои изчисления(жсе пак сум дева и всичко ми е планирано :wink: ) след 50-я си рожден ден с няколко познати се качваме на Хамъра екипиран с брони, шипове и картечници и правим последен круиз из любимата ми Шикер маалъ!Мхъхъхъ! Даскалката по география каза че до 2050 ще сме малцинство и аз смятам да отложа този срок поне с известно време! :twisted:

Grrr
01-23-2005, 17:13
На Няколко пъти ми се е случвало да тръгвам да го правя.. предимно за глупости , но винаги приятелите ми са били до мен и ми е минавало

Pe666o
01-23-2005, 20:46
Poznavam3-ma 4oveka koito sa se opitvali da se samoubivat...daje ediniq tri pati....:)..jiv e kato po 4udo ( i za6toto e bil malak i ne znael kvi hap4eta da pie)...vseki ot tqh misli 4e e bilo mnogo glupavo no kogato sa praveli opitite za samoubiistvo ne sa mislili za tova..Az moslq 4e da se samoubiie6 e glupavo..( vapreki 4e i az sam si mislil za tiq variant)..sa6to taka e priznak na slabost i egoizum...predi da se re6ite na tazi gre6na stypka si pomislete za horata na koito 6te lipsvate....a ako tova ne promeni re6enieto vi....ubiite se za6toto qvno ne zaslujavate da jiveete..

lady_miss
01-27-2005, 14:19
Mislila sum si...Nai-golqmata glupost be6e 4e iskah da go napraq zarad mom4e,tolkoz mi i 1k1la na mene :lol:
P.S.Ne go napravih i nesmqtam da go napraq...

mom4eto
01-27-2005, 19:31
E men me e spiralo glavno mukata za tova akkvo 6te stane s roditelite mi i rodninite-nqma da go ponesat.Tova me e spiralo milioni pati.A ina4e ne izglezdam 4ovek sposoben da napravi takova ne6to.No 4ovek nikoga ne e etakav kakavto izglezda .Celiq mi zivot e bil izpalnen s tova zelanie za krai.Ne6tatata koito sa me karali da prodalza e nadezdata 4e idva6tite dni 6te se opravqt i 6te badat za smetka na predi6nite i me krepqlo i zelanieto za otma6tenie.

skiipar
01-28-2005, 17:36
мислила сам си...но е било много повърхностно - идва и си заминава,никога не бих го направила.Но от друга страна много ми е интересно какво следва след смъртта.. :?:

Ev1lG1rL_
02-18-2005, 12:01
Ako trqbva da buda iskrenna mnogo 4esto si go mislq...i daje nqkolko puti sum se opitvala da se samoubiq,no za sujalenie vinagi e imalo koi da me spre...no nikoga ne e kusno!!!Daje v momenta pak mi se iska prosto da iz4ezna,za6toto jivota mi e mnogo gaden i imam 4ustvoto 4e nikoi ne me razbira...

aBeP4eTo
02-18-2005, 13:27
Много неща са ми минавали през главицата даже съм пробвала веднъж обаче, когато се сблъскаш с горчивата истина, че нараняваш страшно много хора и изпускаш страшно много неща от живота се отказваш ! Това да се самоубиеш не значи, че си слаб ! Да донякаде за мен тези които се самоубиват са хора със слаба психика лесно подаващи се на някакви си моменти емоции ! Аз като пробвах да се самоубия после страшно много съжелявах и още повече, че ми нямаше нищо бях жива и животът продължаваше ! За това съветвам всички, които лесно изпадат в депресии да ги продоляват по всякакъв друг начин, но не и по този :!: Не си струва :!: Животът не е толкова труден колкото изглежда въпросът е да посрещате лошите неща с една усмивка :D както правя и аз :P :P :P

monka
02-18-2005, 19:32
mda...i az probvah :( izpih 30 hap4eta(nz kakvi bqha) i sled 1 h zapo4nah da povra6tam(e tolkoooova mnooogo ne bqh povra6tala nikoga)pripadnah nqkolko pyti,previjdaha mi se razni ne6ta. a be mnogo kofti bqh,no ojivqh i se radvam,za6toto sega nqma6e da sam si s priatelite,nqma6e da se veselq taka i t.n. priatelite mi kato razbraha poludqha. mnogo mi se karaha. osaznavam,4e ne e osobeno umno,no mai pak iskam da go napravq.

Momchence
02-18-2005, 23:46
Imam pitane ... samo az li ne sam se opitval da se samoubivam .. znam za stanas_doughter 4e 3 pyti e ska4ala ot blok ... 2 pyti si e rqzala veni i o6te nqkolko pyti se e probvala po drug na4in ... i kakto kaza tq "samoubivala sam se i pak 6te go napravq" e moje da ne e bilo to4no taka .... pove4eto ste nqkfi mnoo kiopavi samoubiici .... az ako iskam da se samoubiq 6e go napravq i hi4 nqma da mi e trudno ... vie se samozablujdavate po toq na4in ... nqma zna4enie mojete da me psuvate na li4na ... Aia debne :lol: :lol:

texus
02-24-2005, 13:00
imam priqtelka koqto se nagylta s nai razli4ni hap4eta (sve sedmici v bolnicata promiha i stomah4eto shibnaha i klizmi4ka dosta problem4eta si sazdade) kakto i da e sq vseki i ubrashta vnimanie opitat za samoubiistvo opredeleno prevli4a vnimanie vashte 6e ima da se 4udqt posle shto rojbi4kata im iska da se gytne ot toq svqt tyi 4e nqma smisal ako iskate da vi zabelejat izmislete neshto po razli4no ot samoubistvoto :arrow:

v1v@
03-12-2005, 19:32
am da mislela sum !

C-I-A-R-A
03-12-2005, 20:10
Da imala sam momenti v koito sam iskala da umra i sam galtala hapcheta i takiva neshta,no nishto seriozno ne mi e stavalo. I posle vinagi sled glupavata si pustapka sajaliavam :oops: :cry:

Resident_Evil_f
03-14-2005, 19:11
Am,dam obmislqm go,i daje sum reshila kak da go napravq,kogato mu doide vremeto... :roll:

grafinka
03-15-2005, 15:09
Това е адски глупаво и необмислено нещо ! Хората , които се опитват да го правят си мислят - ей лесно е , умирам и до там...Ами замисляли ли сте се колко ще страдат роднините ви и т.н - приятели познати... Аз имам приятелки , които са се натравяли , рязали са си вени и какво ли не ( в повечето случаи заради момчета)... хора казвам ви - не се и опитвайте да се самоубивате, все пак един живот имаме и трябва да го изживеем пълноценно

korn___
03-23-2005, 17:02
ami dam mai imam kum 5-6 ne sum gi broil to4no ama karai de sa ako trugna da si slagam kraq .. nai malko 6te otnesa s mene 10 4oveka ako trugna.... ama nqma da se predavam o6te e rano

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

sladkoto_mime_
04-12-2005, 17:51
Vsi4ki kazvate edno i sashto ... zaradi roditelite..zaradi bliskite...abe to e qsno 4e nqkoi tragvat da se samoubivat zaradi momi4eta/mom4eta...abe v dr slu4ei imenno zaradi semeistvoto ti idva da si slojish kraq ... az ne moga da kaja nishty dr,samo 4e pri men e i zaradi dvete ... Mom4eto koeto obi4kam e dale4e i mn mi lipsva,nashte ne moga da gi tarpq,menqt si mnenieto i obeshtaniqta kato n osni karpi4ki,v daskalo qko sam go zakarshila :cry: sram me e da go kaja.. oba4e predi nqkolko dena si srqzah kitkata...iskah da e venata , no me dostrasha misleh 4e kato izpitam po-golqma bolka ot tova koeto e vatre v men shte moga da zabravq,no ne stana ... nashte ne razbrahamvarhu ranata sam si slojila 4asovnika i ne se vijda,ot vreme na vreme boli,ama ... sega da si kaja sam izpadnala v qka depresiq..mnogo lesno se depresirvam...ujasno e,ot dva dena ne sam sprqla da reva :cry: pisna mi ot toq svqt :!:

Bimper-ska
04-13-2005, 12:58
Ne samo sum mislila, no is um probvala 3 puti. Oba4e kato ni6to ne mi se slu4i (sled tokov udar, izpivane na suma ti hap4eta i opit da si prereja venite), re6ih 4e Gospod iska da sum jiva, 4e ne mu trqbvam o6te gore i zatova me e ostavil jiva. Sega oba4e osuznavam, 4e tova sa bili prosto momenti na slabost i ima ne6ta, za koito si zaslujava da jivee6. Edno ot tiq ne6ta e naprimer tortata Tiramisu...

amy lee
04-13-2005, 18:03
hm...mislila sum, daje edin put bqh v edna priqtelka, bqhme 5 momi4eta i kakto si slu6ame muzika na men ne6to kvo mi stana, trugnah da ska4am ot prozoreca. i vsi4ki samo me durjat, edna zatvarq prozoreca, ama az sum go hvanala i ne go puskam da go zatvori...abe suvsem izperkah. vsi4ki si misleha, 4e ne sum govorila seriozno kato iskah da umra, ama vidqha, 4e izob6to ne sum se 6eguvala
sega dori ne bih pomislila pak da se samoubiq za6toto mislq kolko bolka 6te pri4inq na blizkite si :roll: puk i ima dosta ne6ta ot jivota zaradi koito si struva da jivee6 :wink: to vsu6tnost po onova vreme nai dobriq mi priqtel napravi dosta za men, pove4e otkolkoto vseki drug
a tova ne zna4i 4e o6te ne mi e int. da razbera kakvo e da si murtuv :twisted:

Kamelka
04-15-2005, 08:52
Според мен хората които се самоубиват са..как да кажа...неблагодарни-щом си получил правото да живееш то значи има смисъл от това..Винаги има изход от всяка ситуация и не мисля че когато избереш бягството от света и от другите ставаш велик или нещо такова...не е това начина просто

THE_GANGSTA_GIRL
04-15-2005, 11:33
Мда за съжеление като по-малка доста пъти съм мислила за самоубийство и съм опитвала два пъти. За щастие разбрах,че това не е изхода и вече не ми е вариант. Тези времена отминаха и сега не мисля, че бих напрвила нещо подобно! При всички положения животът е ценен и трябва да го пазиш, независимо от трудностите на който той те подлага!

Twista
05-13-2005, 14:21
Мислила съм за самоубийство, но след като братовчед ми се самоуби всичките ми такива мисли изчезнаха. Просто като гледах болката в очите на родителите му и като си представих моите... Не искам да причинявам болка на близките си! Това самоубийството си е чист егоизъм! :cry:

`cannibal`girl
05-13-2005, 20:19
ami dva puti s hap4eta, vednuj nz rd-to mi
a drugiq put malko sled tova.. mnogo shit istoriiki:|

ASTRAL_MANIAK
05-13-2005, 21:40
TOVA ZA MENE NE E SAMO GLUPOST A I LUDOST NIKOGA NE VIH NAPRAVIL TAKOVA NE6TO ZA6TOTO ZNAM OT RODITELITE MI EDNO "VINAGI GLEDAI NAPRED NIKOGA NAZAD"

^I don't give a fuck^
05-13-2005, 23:11
Минавало ми е през ума...но защо да правя услуга на другите като ме няма ? :twisted: Нека им е кофти.Имала съм много кофти моменти,случки но едва ли някога ще си посегна :D
Щом ще се самоубиваш,значи си слаб..неможеш да се справиш с живота :P ...И както някои се изказаха-има много неща зарди които си струва да живеещ :P

SisTeR`oN`MaXa
05-13-2005, 23:14
oOoo da opredeleno sam mislila za tova.. I ne samo sam mislila amI i sam pravila opiti.. nqkolko pati sam si rqzala racete i sega imam nqkfi belezi.. kola 6te6e da me butne vednaj... mislila sam da se hvarlqm pod vlaka ama mn otdavna tui kakto i mn takiva rauti ... poznavam i moi priqteli koito sa praili takiva gluposti i sa6to biha iskali .. awe shantava rabota ama nqkoi pat naistina ne mi se jivee maIna... znam 4e e tapy , no ve4e mI e stanalo kato navik prosto kogato se po4uvstvam zle sled kato izvar6a nqkoq glupost sam po dobre :evil: :( ae ujas ne mi se govori

mell-mell
05-14-2005, 11:08
и кво?! сичките се изкарахте големи самоубийци. много ясно, че всеки е имал трудни моменти в живота си и е губил желание за живот. обаче ако някой от вас наистина е имал желанието и смелостта, нямаше сега да пишете във форума. пък най-тъпото е самоубийство заради момче/момиче или нещо подобно. тва показва само и единствено СЛАБ ХАРАКТЕР. а тези дето са опитвали и смелост не са проявили, щото не са стигали до края. ако си мислите,че животът ви в скапан или труден, замислете си какви хора има, дето няма смисъл да се самоубиват, щото ще тъй или иначе ще умрат от глад, студ или някаква неизлечима болест.

пипс
05-14-2005, 12:18
да мислила съм и пробвах-не стана както се вижда.сега виждам че е било грешка и си живея живота

kotka
05-14-2005, 22:20
Никога не бих пробвала да се самоубия :!: Та мен ме е страх сама да се бодна с игла,а да не говорим за прерязване на вени и т.н.Мисля че самоубийството е ужасяващо и който го е направил не е бил откачен.За щастие не познавам никой който е пробвал да се самоубива или ще пробва.Защото `С какъвто се събереш,такъв ставаш`

kotka
05-14-2005, 22:53
УАУ! Като писах предишното си мнение не бях прочела постовете.Как може на толкова много млади хора да им се мре :?: :!: Та това е ужасно.Да причиниш мъка на всички хора които те обичат.А и ти твърдиш че обичаш.Та нали казват че младите и децата са бъдещето на България.А сичките искат да слагат край на живота си.Леле какво бляскаво бъдеще я очаква държавата ни :!: :!:

Dorianchety
05-27-2005, 11:38
mi rqzax si venite i edva mai ocelqx,no sea mislq 4e tova koeto napraix be6e palna glupost :oops: i sea mn si se sarda na mene si :evil:

mil4eto_
07-13-2005, 19:37
минало ми епрез ъгъла ма няма смисъл 6тот живота е един :wink:

^FaiNt^F
07-13-2005, 21:00
Na mene dosta 4esti4ko mi minava taq mislyl prez glavata...no nqmam smelost...i se 4udeh kak li 6te e nai bezbolezneno...Edinstveno me krepi mislylta 4e v toq jivot me 4akat interesni ne6ta...i ne 6ta da gi izpuskam samo 6toto sega si4ko e shit!

nqma 3na4enie_111
07-14-2005, 13:28
do sega da sam se samoobila odavna..no samo misalta 3a bolkata na bli3kite mi me e spasqvala! Po nqkoi pat ne se 4uvstvam dostoina 3a to3i jivot..stava mi ma4no kogato slu6am nqkoi da ka3va "ba6ta mi..e nai-dobriq na sveta" a ...kakvo a3 si nqmam takav i 4esto sa m se pitalakakvo li e da ima nqkakva 2ra upora sled maikata..a kakvo li im e na te3i koito si nqmat i3ob6to nikoi????
Samo 1no 6te vi kaja..dalag e patq dokato se rodi6 stignal si do tuk da jivee6 3a6to da ne prodalji6 do kraia 3apo4natoto..drug 6ans nqma!!!! :cry: :cry:
a3 3a nai-malkoto ne6to si mislq 3a samoobistvo,no i be3 tova sled mn gdini kogato umra nikoi nqma da me pomni i gre6kite mi dori 6te e 3abrevili..3a men v momenta nai vajnoto e jivota,bli3kite i nai-ve4e priqtelite koito mi davat sila da prodalja da jiveq,3a koeto mn im blagodarq..i 3nam 4e nqkoi ot tqx 6te mi vidi mnenieto i nqma da 3nae koq sam no vse pak iskam da im blagodarq s zqloto si sarce 4e mi pomagat da ozeleq!!!! :cry: OBI4AM VI PRIATELI!! :D

miloto_girl_4e
07-14-2005, 18:34
hm .. 4esti4ko(ne mnogo,ama vse pak :roll: )
mi minava tazi misul prez glavata :!:
no prosto si mislq,nito 6te trugna da se samoubivam(nadqvam se),nito puk mi stiska :roll:
da,poznavam(t.e poznavah) 4ovek,koito se samoubi :cry:
naistina postupi ujasno,no 6tom taka e smetnal
za dobre,uvajavam postupkata mu :!: :?
a ako nedai si Boje trugna da se samoubivam,nqma
kato polovinata forum da ne uspeq :roll:
smisal .. ka4vam se na pokriva(jiveq na poslednia etaj - osmia) ,mqtam se i gotovo :!: :!:
ne bih si rqzala venite.. tova e ujasno :shock:
a s hap4eta su6to ne bih probvala,za6toto
moje da me spasat.. :roll:

vesi_witch
07-14-2005, 18:43
hm .. 4esti4ko(ne mnogo,ama vse pak :roll: )
mi minava tazi misul prez glavata :!:
no prosto si mislq,nito 6te trugna da se samoubivam(nadqvam se),nito puk mi stiska :roll:
da,poznavam(t.e poznavah) 4ovek,koito se samoubi :cry:
naistina postupi ujasno,no 6tom taka e smetnal
za dobre,uvajavam postupkata mu :!: :?
a ako nedai si Boje trugna da se samoubivam,nqma
kato polovinata forum da ne uspeq :roll:
smisal .. ka4vam se na pokriva(jiveq na poslednia etaj - osmia) ,mqtam se i gotovo :!: :!:
ne bih si rqzala venite.. tova e ujasno :shock:
a s hap4eta su6to ne bih probvala,za6toto
moje da me spasat.. :roll: haha ako ti e zdrava glavata moje i ot osmiq etaj da ne umre6 :) ne se znae..:) abe to ne e za smqh ama na 4ovek ve4i ot mnogo ogor4enie mu idva da sa smee...:( i az mn pati sam si mislila da se samoubivam no..za6to..nali vse nqkoga toq jivot 6te svar6i 6to0o trqbva da izprevarvam sabitiqta..ako mi e pisano ei sq moje edna saksiq da mi padne na tikvata no ako ne ...az 6te izjiveq jivota si do poslednata minuta i nikoga za ni6to nqma da sajalqvam!

GreenLadyM
07-15-2005, 14:56
Ne!Spored men tova e nai-tupoto neshto koeto moje da napravi edin 4ovek!Vinagi ima izhod ot vsi4ko...a i bez tova jivotut e kratuk,za kakvo sama da si go skuqvam??? :shock: Ina4e imam mnogooo poznati koito po-dobriq star na4in sa si rqzali venite,oba4e nikoi ne e stigal do krai..vse pak opit za samoubistvo ne e samoubistvo,a samo misul za koqto ne ti stiska...I az li4no ne uvajavam hora koito mislqt 4e tova e edin vid "spasenie" ili 4e jivota im ne struva nishto i trqbva da go prekusnat...

SweetBunny
07-15-2005, 18:34
Ami az sym si mislila... da ti kaja ponqkoga jivota mi mi e izglejdal tolkova bezsmislen, 4e mi e idvalo prosto da sloja kraq, ama... kato ostavi6 ne6tata da se otalojat nqkak si vijda6 svetlinata v kraq iii... zabravq6... do sledva6tiq pyt...
hahaa i az sum tei...mislila sum...no nakraq estestveno se otkazvam...i posle...pak sum na su6tata vulna! No tui e normalno....eeee samo nqkoi da ne napravi taq glupost :!: :!: :!:

air_wisp
07-21-2005, 13:24
Ne!Spored men tova e nai-tupoto neshto koeto moje da napravi edin 4ovek!Vinagi ima izhod ot vsi4ko...a i bez tova jivotut e kratuk,za kakvo sama da si go skuqvam??? :shock: Ina4e imam mnogooo poznati koito po-dobriq star na4in sa si rqzali venite,oba4e nikoi ne e stigal do krai..vse pak opit za samoubistvo ne e samoubistvo,a samo misul za koqto ne ti stiska...I az li4no ne uvajavam hora koito mislqt 4e tova e edin vid "spasenie" ili 4e jivota im ne struva nishto i trqbva da go prekusnat...syglasen sam !!!
Nikoga ne sam si mislil za samoubiistvo!Vinagi ima reshenie!Edin ot nashto uchilishte se samoubi...i kato razbrahme cqlata gimnaziq se spuka da reve shtoto beshe dobro mom4e,no...kato ne mu e stignal akyla!Dano sega e dovolen...ne biva chovek da umira po tozi nachin..
Aide i badete jivi i zdravi :P :? :( :wink: :wink:

PsiharA
08-05-2005, 02:27
Не Го ПРАВЕТЕ!!!
Може в оделни моменти живота ви да е СуПеР Тъп и гаден и да си мислиш че няма смисал... Но Не е Така
Просто не Го Правете Дори и да мислите че няма изход!
Не Всичко е Загубено Винаги Има Шанс и Винаги Има Изход!
Усмивката Ви Ще Дойде на Лицето Ви Все Някога...
а пак ако го направите, просто.... просто ще изградите МРАЧНОСТ в Живота на Близките/Познати/Приятели за Доста Дълго време


Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 6 от правилника!
Благодаря!

Black Girl
08-06-2005, 14:18
Az nikoga ne sum si mislila da se samoubivam,a dossega e nqmalo za kakvo,a i da ima pak nqma da go mapravq! :P

Headoff
08-11-2005, 22:04
Mi 4esto mislq za tva :( ...Prosto jivota po nqkoga mi omrazva!!!Mislq 4e ako si imah priqtelka nea6e da e tei 6tot sas neq 6tqh da spodelqm si4ko ina4e sas roditelite (po to4no ba6ta mi 6tot roditelite mi se razvejdat i az 6e sam pri ba6ta si)nqkak si me e sram ot nego pak i ot baba mi i izob6to me e sram neznam 6to...No vinagi kat si pomislq za samoubiistvo prosto si kazvam 4e ako jivotat mi e nqmal smisal nqma6e da sam na tozi svqt,sledovatelno ima smisal da jiveq i prosto tva e...

Nqaa smisal
02-01-2007, 21:41
na koi my puka nali nikoi nqma da izleze jiv ot jivota dali tq 6te pu6i a az ne dali ti 6te y4i6 a az ne nqma zna4enie jiveem izmislen v edna laja seki den vijda6 xora s izkustveni lica s izkustveno povedenie na koi my trqbva takav jivot no nqma zna4enie kakto kazax po nagore,pojelavam na onezi koito sa ;nqmali povod da se samoobiqt; da jive6t dalgo v izmisleniq svqt i da gledat vav nego s onezi o4ila koito im pre4at da osaznaqt koi sa i za kakvo sa tyk,da ne namirat smisal v samoobistvoto dakato edin den o4ilata ne se s4ypqt i ne osaznaqt 4e moje bi sa ve4e martvi!

In4iTu_
02-02-2007, 09:57
Не съм правила подобни опити. Според мен това е най-тъпия начин, това е бягство от проблема, а той остава неразрешен. В същото време, наранени остават много хора.

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-02-2007, 15:32
poznavam... edin fr i toi vze 4e se napi s hap4eta.. leja v bolnicata kolko be6e sedmica dve nz ne pomnq ve4e 4e be6e otdavna.. sled nego i az probvah da de ama qvno ne sum go iskala dostatu4no zashtoto ne se polu4i ;) :smt016 a ina4e.. mislq 4e horata koito sa skloni da go napravqt sa slabi po harakter.. i tova si e moe mnenie.. #-o

PerfectStrang3r
02-02-2007, 19:12
Еми за мен самоубийството не е глупост. Знам, че няма да сте съгласни с мен, но това си е мое мнение. За мен самоубийството е начин да докажеш на света, че си загубил смисъл за живот и краят е неизбежен. Никога не съм искал да се самоубивам, но ако загубя любовта, която имам в момента.. едва ли бих се поколебал да го направя. Аз ще живея до тогава до когато имам нужда. Ако съм без момичето, което обичам няма да имам стимул да ставам сутрин, да заспивам вечер, да дишам и т.н. Ще плача по цял ден.. не искам живот на тъга. По - добре да сложа края !

sledko_f>93
02-02-2007, 19:30
hora 4udq se dali ste si mislili i li da ste se opitvali da se samoobiete!poznavate li nqkoi napravil takava glupost i kakvo mislite za tsqlata rabota! :evil: :evil:
Виж , едвали ве4е познавам някой, който се е самоУбил :P
Поздрави ;)

02-02-2007, 20:18
абе КРЕТЕНИ ( не се обиждаите, просто това ми е болна тема) явно повечето от ва никога не са се сблъсквали със смъртта!!! "БЪДЕЩИ САМОУБИИЦИ" преди да си помислите или да направите нещо замислете се какво причинявате на хората окло вас, тези които наричате приятели или роднини.
Най- се дразня от хората решили да посегнат на живота си е така щото е скука , 6тото гаджето ги е зарязало, за да сплашат някой, да покажат колко са смели или имат лоша оценка в училище... Преди няколко години най-добрата ми приятелка се опита да "пивлече" внимание по този нелеп начин.... повярвайте ми няма нищо по лошо от това да загбиш близак по този ТЪП начин.
За мен хората решили да посегнат на живота си са слаби егоисти, какъвто и проблем да имаш трябва да си смел и да се изправиш пред него, а слагаики срай на живота си ти се отърваваш(можеби) от проблемите, но за нас болката остава за цял живит!!!
ЗАМИСЛЕТЕ СЕ

Ziezi
02-03-2007, 05:08
Аз пък много се дразня на хората,които мислят като теб!Щото ако тези хора,за които пишеш са наистина твои близки и те обичат би трябвало да разберат,че това е твой избор!И винаги ми е било интересно,като някой каже аз не мога да живея без еди кой си!Всеки може да живее без всеки!Просто хората трябва да разберат,че в животът най-естественото нещо е смъртта!И да ти кажа честно напълно разбирам какво е да си пред умиране и какво е да загубш "близък" човек!Бил съм болен от менингит и бях на косъм от смъртта!Не искам да ти казвам колко мои роднини и близки приятели са починали!И ако щеш ми вярвай нито една сълза не съм проронил за тях!Просто хората трябва да си променят възприемането на смъртта!

sexY_mackA90
02-03-2007, 12:44
Еми правила съм опити за самоУбийство 3 пъти...Ама това е адски тъпо и детско...Просто тогава имах сумати проблеми и всичко беше много кофти..

krisi_l@loka
02-12-2007, 21:12
Искала съм, но реших, че е твърде егоистично аз да се уредя, a другите не :twisted:
Хаха тфа ме изкефи много :)

punisher
02-13-2007, 15:12
да.
вчера си задържах дъха минута и 10 секунди..
(ахх..толкова съм депресирана)

gerinceto
02-17-2007, 19:32
Ami az sym si mislila... da ti kaja ponqkoga jivota mi mi e izglejdal tolkova bezsmislen, 4e mi e idvalo prosto da sloja kraq, ama... kato ostavi6 ne6tata da se otalojat nqkak si vijda6 svetlinata v kraq iii... zabravq6... do sledva6tiq pyt... i az sam taka

ultra
02-19-2007, 02:46
Всеки е имал трудни моменти.Даже съм писала нещо като предсмъртно писмо :-D ,но не съм мислила сериозно да си "слагам въжето".Когато съм в депресия предпочитам да напиша каквото ме терзае-действа ми като отдушник.После късам написаното и забравям.Преди 2 месеца си правех един мед.изследвания.Имаше голяма вероятност да ме е хванало някое раче :( ,но за мое щастие всичко е Ок.Тогава за сефте усетих какво е да си здрав и жив.Вървях по улиците и се усмихвах на всеки.Сигурно са ме помисли на ку-ку,ама на мен не ми пукаше-нали бях здрава...Просто ми се ЖИВЕЕ!!!
А и самоубилите се хора не се прераждат и отиват в ада! :::

sh3_1s_7h3_0n3
02-19-2007, 10:31
...познавах едно момиче, което се самоуби. И какво направи тя? 'Спаси' себе си...а нарани семейството и приятелите си...на всичкото отгоре беше и само едно дете на своите родители... само при мисълта за майка й (само с която живееше) и ми се насълзяват очите. Не е ли прекалено егоистично това? Не вярвам, че може да имаш чак толкова големи причини, че да сложиш край на живота си... А каква ИРОНИЯ на съдбата... един мой много близък приятел почина, защото беше тежко болен... бяхме връстници... той имаше толкова голям хъс за живот.... имаше толкова много мечти и амбициии... беше невероятен човек и музикант... просто истински ТАЛАНТ... и какво.... единия умира, защото решил, че живота явно е безсмислен и е по-добре да не го живее... а др-я....явно просто така му било отредено...
Всеки път....когато решите да правите някоя подобна глупост... СЕ ЗАМИСЛЕТЕ...че на света има хора, които страдат дори повече и от вас... инвалиди...тежко болни... които НЯМАТ ЩАСТИЕТО да са здрави и да ЖИВЕЯТ.... хора, които НИКОГА НЯМА ДА МОГАТ ДА ПОСТИГНАТ МЕЧТИТЕ СИ, ДА ОБИЧАТ ИЛИ ДА БЪДАТ ОБИЧАНИ...
Знаете ли, веднъж какво ми беше казал този мой приятел, когато бяхме излезли двамата... каза ми... 'Снощи си представях как съм абитуриент...с какъв костюм съм'... описа ми всичко много подробно... говореше за този ден така все едно щеше да бъде най-големия ден в живота му...все едно само за него е живял...
....а той така и не го дочака...

... ... ... ...

...всеки път когато чуя или прочета някъде как някой се бил самоубил... ме хваща яд на това колко е несправедлив понякога живота...

rali4ka_pld
03-04-2007, 22:48
това е наистина вярно ама почти всеки човек има момент, в които мисли живота за безсмислен.както и аз...не един път ми е минавало през акъла да се самоубия..пробвала съм иначе с хапчета.изпих мн голямо количество,всякакви.и не си мислете за витамини или темподобни...ама не стана

Kianna
03-05-2007, 13:05
Вие сте мръднали бе :smt005

03-05-2007, 20:03
От самоубийството по-тъпо, безмислено, егоистично, лесно и неразбрано от мен нещо НЯМА! Аз никога не съм се опитвала да се самоубия (нито съм се самоубивала! :D ) Най-хубавото нещо в моя живот...съм аз. Обичам себе си и приятелите си и роднините си и всички около мен. Не мога да си помисля колко много неща които още не съм направила ще пропусна заради неква тъпа депресия!!! Щом живота ни е даден трябва да го изживеем, не само за да не пречиним болка на близките си а ии заради самите нас. Просто самоубийството ми звучи... изродско! Толкова лоши неща са ми се случвали, толкова болка ъм изтърпяла, толкова гадости съм видяла, ... искам да видя още!!! :twisted: :P :D ... Да се самоубия...хахахха.. за нищо на света! Не виждам какво толкова може да ти се случи че да стигнеш до там. И да остана сама на света бих се борила до последно, с последни сили ще се боря за живота си, бих убила само да остана жива. Който смята да се самоубива да помисли защо го прави. ЗАЩО?ИМА ЛИИ СМИСЪЛ? Според мен какъвто и да е отговора смисъл няма! :?

03-05-2007, 20:10
П.С. .. Според мен най-лесния и по-точно най-безболезния начин е скачането от блока. Бързо, чувстваш как политаш за няколко секунди и ... БАМ! Тъпотията която си искал да направииш е полята и с няколко кофи кръв които са изкочили от вече безжизненото и размазаното ти тяло! :twisted: Не че давам съвет как да се самоубивате.. ама който е решил..май никой не може да го спре освен ъкъла му който дори и в малко количество МОЖЕ БИ още съществува някъде там! Аре успех ви със самоубиийството! :lol: :::

positive
03-07-2007, 13:15
ne sum mislila za samoubiistvo,kolkoto dali poznavam hora,koito sa iskali da se samoubiqt -ne,no ina4e vuv sektor lubov ima dosta :smt005

malone
03-07-2007, 13:57
Ооо мислил съм си но причините са били глупави и няма смисъл за тъпи неща да си съкращавам живота.Чакам смисленна причина макар че се съмнявам че щеимам смелостта да го сторя.

ghost rider
03-07-2007, 19:35
Добре бе хора казвате 4е самоубиството е само опит за привли4ане на внимание и егоизъм еми намерете ми поне 1 4овек които да не е егоист.
моя слу4аи е следния......
Преди време исках да се самоубивам за6тото ми бе6е мъ4но и о6те ми е за една приятелка.Аз знаех 4е и пука за мен ,но 4ак след като и признах 4е мисля да сложа краи на живота си тя се притесни за мен и по4на да ме разубеждава и 4ак като повярва 4е наистина може да го направя по4на по4ти всеки ден да ми пи6е и да си говори с мен.кажете ми това до какви мисли според вас ме навежда?
иска ми се понякога просто да го направя(но ме възпират родителите ми,мъ4но ми е за тях)ина4е ми се иска просто да видя някои от приятелите ми как страдат заради мен както аз за тях.
да ги огор4а така както те мен и не се се6там друг на4ин освен самоубиството

04-24-2007, 22:14
poe4eto teenove iskat da se samoubiqt zaradi gadje a az sam na 14 i dosega nikoga sam nqmala i to4no tfa e pri4inata da se samoubiq-nikoi ne me haresfa kamo li da me obi4a mislq tiq dni da go napraq...

Duff
04-25-2007, 06:05
Nikoga ne bih go naprvaila.Horata koito go pravqt,pokazvat SLAb harakter!Jivota e vseki den edna borba,ot koqto moje da te ranqt jestoko,ama predi da se te ranili i ti da padne6 i da "rita6"kato za umrql...aaa ne!Vinagi sled dajd ima daga,sa6toto i s tova.Sled vsqki tunel,se poqvqva svetlina..i posle sa6toto se povtarq,kragovrat.Ne trqbva se predava 4ovek!Za nikogo i za ni6to!

hotride
04-25-2007, 20:14
Спрете с мислите за самоубийства.
Реална полза нулева - само се себеунищожавате заради по същество прости мисли, които изкуствено усложнявате.
Някоя девойка по-нагоре спомена, че нямала гадже, а е на някакви си 14 години, т.е. целият живот е пред нея, а тя просто иска да се слее с обкръжението си - знам колко са злобни жените една към друга, дори и в отношенията между приятелки, а липсата на гадже не я издига в социума й. Не знам какво толкова му мислиш, драга. Набелязвай момче и се опитай да го свалиш. Ако не стане ( както явно е станало ) продължаваш нататък. Щом те води единствено желанието да имаш гадже... :-s

Подобен случай - нещо наглед обикновено, преживявано болезнено от чувствителни натури, е способно не само да разруши вашия живот, но и да съсипе приятелите и семейството. Смятам, че никой няма морално право да го направи.

Прав бе един древногръцки философ, когато е казал : Самоубийството е висш признак на егоизъм.

Тълкувайте го както желаете. Аз съм пас.

punisher
04-25-2007, 20:23
Вчера се качих на покрива на 18 етажен блок(не за да се самоубивам разбира се :lol: ) и в мига, в който погледнах надолу си казах >> well, life is not so bad...
:-D
вече знам,че никога няма да се самоубия...

<black soul>
04-25-2007, 21:36
да се самоубиеш е безмислено, коравосърдечно /понеже така нараняваш всичките хора които те обичат/ и жалко!!!
никога не съм мислила да се самоубивам и никога няма и да ми мине през ъкъла тази тъпа идея.
съжалявам от дъното на душата си всички които са си го помисляли или вече са го направили.
животът е за да се живее и за да се бориш за него, а не да търсиш начини да се отървеш от него! ...
..щом някой не намира за важно да изживее всички весели моменти, всички хубави мигове, да срещне невероятни хора, да обиколи чудни места, а смята че моментната му тъга може да се премахне само със самоубийство... значи той е луд !
нямам подобни приятели, които са се самоубивали иили са билии на прага на смъртта, но и да съм познавала подобни хора, те никога не биха ми станали приятели... страня от такива хора!
punisher , и аз съм така...всеки път когато се кача на високо се оглеждам и се отдръпвам от парапета...така разбирам колко много си обичам живота :wink:

dazzle
04-28-2007, 12:25
да, мислила съм да се самоубия, но винаги съм се спирала...
братовчедка ми си е рязала вените заради гаджето и като и видях ръцете се пооплаших малко... :|

flabarflabar
04-28-2007, 16:42
awe xora vie dobre li ste :smt017
baxti i pesimistite vse pak ako 4a6ata e napolovina prazna e i napolovina palna :wink:

mrsy
04-28-2007, 16:51
По цял ден туй си мисля... Ся май съм се решил да скоча тука през прозореца в градината с доматите ама ще ме е яд за баба ми като и разваля реколтата ;( Май няма смисъл

Reed
04-28-2007, 18:06
Не,не съм мислила.Дори и да мисля няма да се осмеля.

05-02-2007, 22:29
moqt jivot ve4e nqma smisal-imam lo6i ocenki v daskalo,mom4eto koeto haresvam haresva druga,i vsi4ki me mrazqt.Daite nqkfi idei kak da se samoubie6 nai lesno i da ne boli mnoo

Vivienne Westwood
05-03-2007, 10:29
В критичните ми години (14-15) , постоянно заплашвах нашите със самоубийство и то защото не са ме пуснали е Петъ да изляза :lol: :lol: :lol: :lol: .
Веднъж , се заключих в стаята си и си преразях вените.
Е след като видях гледката от кръв ми идеше на ново да пробвам да се самоубия :mrgreen:

Слава Богу вече поумнях :)

qHu4Ka
05-03-2007, 10:42
afe da tikajq i as s1m se zamislqla za sam0ybiistf0 ma nqa smsi1l...vedn1j pripadnax....nqa zna4enie kak i 0t kf0 ii xyy 4e maika mi sa yseti i ma zakaraxa f b0lnica...t0q pripadak be6e predizvikan ymi6leny 60ty aky dy 4qs dfa ne be6e napraveny ne6ty Bye Bye life... ama 0s1znax 4e e adski t1p0!60ty sq si iam si4ky!ne g0v0rq materialn0...iam si 4yek k0ity da me ybi4q!a za men tfa e si4ky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D

05-05-2007, 18:52
hora 4udq se dali ste si mislili i li da ste se opitvali da se samoobiete!poznavate li nqkoi napravil takava glupost i kakvo mislite za tsqlata rabota! :evil: :evil:
Ami ne, dopredi da procheta tazi tema. Sega veche pochvam da si mislq da se samoobia.

Самоубиеца
05-23-2007, 20:47
Аз искам да се самоубия но все не ми достига смелост.
На трезва глава не мога да се самоубия.
Найстина искам да се убия и ще го направя,просто не мога да събера смелост.Просто искам да сложа край на живота си .

Пиша това за да остане нещо след мен .....дори и това да е няколко реда в този форум.

Обичам ви ! :smt010

05-23-2007, 20:51
Hahaha, Murderdoll, radva6 :)
Jessy imash li takuv tatoos kato na avatara :mrgreen:

nomeredno.eu
05-23-2007, 22:17
Най-добрите цени! Най-новите и известни световни марки! Ежеседмични промоции и намаления! Безплатна доставка ! Доставка до всяка точка на страната! Гарантирано качество!

LP_GirL
05-23-2007, 22:37
samoubiistvo=privli4ane na vnimanie
ili eventualno naistina golemi problemi, no v takuv slu4ai kraqt vinagi e na lice, a ne si ostava samo opit, za6too ako naistina 6te go pravi6, 6te go napravi6 kak si trebe .... da ne govorim 4e horata sklonni kum tova sa sus super slaba psihika .... a tova sa bezharakterni su6testva ....

bloodybaby
05-28-2007, 20:31
Правила съм не един опит за самоубийство, както виждате неуспешни.Причините за опитите ми смятам беше изтърбушената ми от дрога психика.
Сега смятам, че е тъпо, а и преди честно казано не го намирах за много умно, просто не виждах никъква светлина в тунела.
За шастие или не - жива съм и мисля никога вече да не посегна на живота си!

asi_basi
05-28-2007, 21:14
Da opitvala sam se, no kakto vijda6 qvno ne sam uspqla. Am smisal nqma

sinful`girl
05-29-2007, 16:25
Мислила съм си,но само веднъж и не мисля,че тва е изхода. Някои казват,че самоубииството е за най-големите страхливци и малоумници.Трябва наистина да си много зле,за да посегнеш на живота,който Бог ти е ПОДАРИЛ!! Квото и да се случи,колкото и да сгафиш,винаги можеш да се оправиш,ако имаш досатътчно акъл в главата :) Неслучайно самоубийството се води за грях,никой няма право да отнема нещо,което му е дарено :) Колкото и да ви е shit живота,самоубийството не е начина [-X :)

Да не говорим,че при самоубийството не отнемате само вашия живот,ами и живота на най-близките си хора.Замислете какво може да причините на майките и бащите си.Хората от мъка полудяват,пропиват се и накрая и те умират....Преди да скочите от някой покрив се замислете за близките си и ако не ви пука за тях,скачайте ....

bloodybaby
05-29-2007, 16:57
Мислила съм си,но само веднъж и не мисля,че тва е изхода. Някои казват,че самоубииството е за най-големите страхливци и малоумници.Трябва наистина да си много зле,за да посегнеш на живота,който Бог ти е ПОДАРИЛ!! Квото и да се случи,колкото и да сгафиш,винаги можеш да се оправиш,ако имаш досатътчно акъл в главата :) Неслучайно самоубийството се води за грях,никой няма право да отнема нещо,което му е дарено :) Колкото и да ви е shit живота,самоубийството не е начина [-X :)

Да не говорим,че при самоубийството не отнемате само вашия живот,ами и живота на най-близките си хора.Замислете какво може да причините на майките и бащите си.Хората от мъка полудяват,пропиват се и накрая и те умират....Преди да скочите от някой покрив се замислете за близките си и ако не ви пука за тях,скачайте ....
Много, много си права!Жалко, че не са много хората, способни така добре и толкова обосновано, най - вече и съвсем вярно, да изразят мнението си!Още по - жалко, че много хора няма да те разберат!
От мен имаш едно голямо БРАВО!Постът ти е един от малкото, наистина интелигентно написани постове във форума!Поздравявам те и споделям убежденията ти!

05-31-2007, 15:10
Първо се пише самоУбийство....

Някой по-нагоре беше писал,че това са безхарактерни хора- не е вярно, тя явно не знае какво усилие се изисква да вземеш това решение, а още по-малко да направиш стъпката.. малко хора биха се осмелили... на дали въпросното момиче, мился ЛП нещо си й беше ника въобще някога се е сблъсквала с хора, осмелили се на това, защото иначе щеше да мисли друго :roll:

pyx4eto
06-01-2007, 16:14
Не съм мислила за самоубииство,но съм заплашвала,че ще изляза и няма да се върна.Един път заплаших в 11 часа вечерта,обаче взех ключа от другия апартамент и отидох там...тка и никои не ме разбра и на сутринта аз сама се прибрах щото нямах пари за ядене. :lol:

Dead`Paladin
06-01-2007, 19:51
ъхъ..преди седмица-2 се качих на покрива
на блока ми(8 етажа е) и реших че тряя се
фърля...и точно като бях на ръба ми присветна
че нито ше мра дефствена( :lol: ),и без пиърсинг
на езика също няя да мра в никъф случай,
както и без да съм се напивала супер много
и реших че няма сега да се самоубивам ми
после като си изпълня желанията :roll: :roll: :roll:

nikoi ne umira detsfen ... jivota preebava vsekigo :!:

bloodybaby
06-02-2007, 05:56
Първо се пише самоУбийство....

Някой по-нагоре беше писал,че това са безхарактерни хора- не е вярно, тя явно не знае какво усилие се изисква да вземеш това решение, а още по-малко да направиш стъпката.. малко хора биха се осмелили... на дали въпросното момиче, мился ЛП нещо си й беше ника въобще някога се е сблъсквала с хора, осмелили се на това, защото иначе щеше да мисли друго :roll:
Хайде, хайде - аз съм от безхарактерните, които са пробвали много пъти!Нямаш си и представа, колко е лесно да се поддадеш на импулса и да направиш простотията.Обмислят и се страхуват да го направят, само тези, които се правят на интересни!Решените да свършат със себе си просто го правят.Да не мислиш, че много съм обмисляла "Сега да се хвърля ли пред тази кола или да не се хвърлям, ами ако нещата се оправят, ами аз трябва да се сбогувам с близките си..." и неща от този сорт.Бях решила, че ще приключа със себе си и се хвърлих пред първата кола, която видях.Сега смятам, че за щастие се отървах само с пукнато ребро и неколкодневен престой в пирогов.
Никакъв характер, не се изисква, за да се самоубиеш!Изисква се, за да останеш въпреки всичко!

sinful`girl
06-02-2007, 08:53
Самоубийците са безхарактерни хора !!! Толкова ли е трудно да си теглиш куршума....трудно е ако не си убеден,че го искаш и ако все пак в главата ти се въртят въпросите "Дали си заслужава?" и "Наистина ли не мога да се справя с живота си??.Да,така погледнато е мн трудно да се самоубиеш! Но хората,които наистина са се самоубийли не вярвам да са си задавали тези въпроси,стигна ли ли са до покрива на някоя сграда,те са били твърдо решили и са скочили......Никакъв характер и смелост не се изисква според мене.Изисква се взимането на решението "да го направя или не",а в повечето случай за съжаление е "да го направя" .... :?

RunawayLove_
06-13-2007, 22:37
Ami az mnogo puti sum si go mislila daje sum go mislila predimno kogato sum qdosana i to mnogo, i poznavah edno mom4e koeto iska6e da se samoybie za6toto negov fr 6te po4ine ot spin ii poneje mu bil skup priqtel iskal da se samoybie, za da si pomogne i da ne mu e tujno...prosto ima mnogo momenti koito ne sa obmisleni i jelanieto e mnogo golqmo :|

~TeEnAgE_GiRl~
06-15-2007, 21:31
еми...никога не съм си помисляла това, но често ми е идело да си събера багажа и да ''hit the road :smt005 '' от нас.