PDA

View Full Version : ВУЗ-ове



Confusion
12-28-2004, 14:06
Сигурно има такива от вас, които са последна година (както моя милост :( ) Та сигурно вече сте решили с какво ще кандидатствате, сигурно няма начин :) иначе доста малко време ви остава.
Къде сте се насочили :arrow: икономически, технически ... С какво сте решили да си пробвате късмета. (с какъв предмет) В кой град искате ако имате фаворите или просто където влезнете. Оптимисти ли сте? Или смятате, че това, което сте си харесали ще се набутат половината с кинти/половината някои изпушили каски, които не са станали от учебниците. Сериозно ли се подготвяте или просто поглеждате от време на време и сте си казали квото стане.
Аз съм решил с математика, но смятам, че си вкарах голям авто гол. Голем хуй с нея и съм се насочил в икономически ВУЗ-ове :)
Споделете и вие 8)

FeitiCeiRa
12-28-2004, 14:21
Na men o6te mi e rano,no sum mislila za tova heh..Zasega mi se iska da me priemat Grafi4en dizain v NBU-to(Nov bulgarski universitet) ili v Hudojestvenata...koi znae dokato i az stana 12ti klas ne6tata sigurno 6te sa se popromenili..No nz,nqmam jelanie da sledvam v 4ujbina.Tova pone go znam sus sigurnost :)

_Jessy_
12-28-2004, 14:54
Pyk az stra6no, ama stra6no mnogo iskam da vlqza pravo... 6e si skysam D-to ot zubrene, ma 6e si odyrja na inata !

Confusion
12-28-2004, 15:16
Pyk az stra6no, ama stra6no mnogo iskam da vlqza pravo... 6e si skysam D-to ot zubrene, ma 6e si odyrja na inata !
За правото са 2 изпита ... късмет дано влезнеш, но голем е зора там да знаеш :) но щом си толкова напориста явно ще успееш

united_colors
12-28-2004, 15:46
Misleh si 4e jurnalistikata 6te mi e mnou lesna da me priemat, ma sega se spukvam ot uroci i pak ni6to ne mi se nabiva v tupata glava!
Pls!!!1 Stiskaite mi palci kakto i az na vas! :?

6u6inka
12-28-2004, 16:04
Аз задължително ще кандидатствам с химия, но мисля в Софийския в София. Не ходя на уроци, мисля, че и сама мога да се справя.

united_colors
12-28-2004, 19:22
Аз задължително ще кандидатствам с химия, но мисля в Софийския в София. Не ходя на уроци, мисля, че и сама мога да се справя.
Abe i az taka si misleh ma kato trugnah na uroci se ot4aiah! :roll:

GalYol
12-28-2004, 20:03
Аз ще кандидатствам с литература. :)
Много искам да вляза психология в Софийския. Ще кандидатствам и други специалности, но най-много искам психология. :)

Успех на всички! :)

AMG-to
12-28-2004, 21:07
az sum v NBU i moga smelo da tvurdq 4e tova e nai-dobriq universitete v BG - nai- dobrata materialna baza v BG -- no e plateno imenno i zatova mnogo zavijdat i puskat sluhove 4e tam ne e dobro obrazovanieto
**************
vsi4ki znaem poverieto za lisicata i grozdeto (4e e kiselo)

AMG-to
12-28-2004, 21:08
Аз задължително ще кандидатствам с химия, но мисля в Софийския в София. Не ходя на уроци, мисля, че и сама мога да се справя.
Abe i az taka si misleh ma kato trugnah na uroci se ot4aiah! :roll:

ami Sofiiskiq e v Sofiq be ;-))) shtom e sofiiski

GalYol
12-28-2004, 21:20
az sum v NBU i moga smelo da tvurdq 4e tova e nai-dobriq universitete v BG - nai- dobrata materialna baza v BG -- no e plateno imenno i zatova mnogo zavijdat i puskat sluhove 4e tam ne e dobro obrazovanieto
**************
vsi4ki znaem poverieto za lisicata i grozdeto (4e e kiselo)

И аз съм чувала, че е супер университет и много съжалявам, че нямам паричната възможност да уча там. :) А слуховете са и заради Варненския свободен, защото той е много смотан университет и хората си мислят, че Нов Български като е частен и той не става...

DeSsi
12-28-2004, 22:20
Az iskam s psihologiq.Mislq che ima v Varna,Sofia i Plovdiv

FeitiCeiRa
12-28-2004, 23:39
az sum v NBU i moga smelo da tvurdq 4e tova e nai-dobriq universitete v BG - nai- dobrata materialna baza v BG -- no e plateno imenno i zatova mnogo zavijdat i puskat sluhove 4e tam ne e dobro obrazovanieto
**************
vsi4ki znaem poverieto za lisicata i grozdeto (4e e kiselo)
AMG-to,a kakva specialnost si?

air_J
12-29-2004, 11:37
az sum v NBU i moga smelo da tvurdq 4e tova e nai-dobriq universitete v BG - nai- dobrata materialna baza v BG -- no e plateno imenno i zatova mnogo zavijdat i puskat sluhove 4e tam ne e dobro obrazovanieto
**************
vsi4ki znaem poverieto za lisicata i grozdeto (4e e kiselo)
to4en ti mai mai ti ne znaesh za kvo stava vypros moga da otbeleja samo 4e obrazovanieto moje i da e dobro (ne sym ubeden dali e dobro ili losho i zatova ne sporq priemam tvoq otgovor za veren) no tova e universiteta koito zaedno sys UNSS ima nai golqma korupciq v cqla Bulgaria brato i shte ti dam edin primer imam edin priqtel ot Sofia koito u4i 2ra godina tam i ne si znae specialnosta daje :!: otdelno na edin izpit ne se e qvil i ima 5ca a sega mi kaji ima li edyr biznes ili nqma edyr biznes?
P.S.> az si u4a v Svishtov i tuka ima korupciq tova e fact no ne e 4ak v takava stepen kato po UNSS i NBU (pravete smetka v NBU u4i Yuliana Kyn4eva deto se snima v na Azis klipovete i e jena na Joro Pentagram az li4no dylboko se symnqvam tq da u4i po skoro si plashta jenata za da ima diploma)
P.S.2> vie po dobre mislete da kandidatstvate na pove4e ot edno mqsto shtoto da ne stane avariq vse pak ne vseki e dostaty4no umen kato men da vleze pyrvo jelanie pyrvo klasirane v specialnosta s nai visok bal i na mqstoto kydeto iska da vleze :twisted:

DiEsEl_GiRl4eTo
12-29-2004, 12:56
Emi na men mi e rano i chestno kazano nz s kakvo tochno...obahe stiskam palci na sichki ot vas, koito kandidatstvat sega :)

united_colors
12-29-2004, 21:40
Аз ще кандидатствам с литература. :)
Много искам да вляза психология в Софийския. Ще кандидатствам и други специалности, но най-много искам психология. :)

Успех на всички! :)
Abe i e purvoto mi jelanie e tova, no mi kazaha 4e za psihologiata e nai visok bala pak az ot diplomata niamam pulna 6-tica :(

GalYol
12-29-2004, 22:06
Аз ще кандидатствам с литература. :)
Много искам да вляза психология в Софийския. Ще кандидатствам и други специалности, но най-много искам психология. :)

Успех на всички! :)
Abe i e purvoto mi jelanie e tova, no mi kazaha 4e za psihologiata e nai visok bala pak az ot diplomata niamam pulna 6-tica :(

Дипломата никъде не влиза, само балообразуващите. Пък и то ако имаш висока оценка на изпита другите неща нямат особено значение.