PDA

View Full Version : mnozestvo pupki po penisa



damn ??
12-28-2004, 15:33
Nz otkoga moze bi otkakto zapo4nax da se brusna(no ne sam siguren),sa mi se obrazuvali mnozestvo malki beli pup4ici po penisa i topkite, powe4e sa po topkite i svyrsvat kadeto zapo4va 4lena,ot tqh rastat kosmi a ima i takiva ot koito ne rastat,a ima i kosmi bez pup4ici ot dolu.
Pitam tova bolest li e ili e nesto normalno,i ako e bolest kak bix mogal da gi premaxna ako e vuzmozno bez lekar?

playful_girlll
12-28-2004, 16:25
spored men e ot brusneneto ,tam kojata e po-4uvstvitelna i se slu4va da izlizat pup4ici.slagai nqkakvi kremove -primerno nivea :wink:

miloto_girl_4e
12-28-2004, 18:59
i spored men e or bursneneto.. prosto sled kato se izbrusne6,se namaji s nqkakv krem,za da se uspokoi kojata ti,poneje pri intimnite 4asti tq e DOSTA 4ustvitelna :!: :!: :!:

damn
01-01-2005, 16:35
aha a kak da maxna pupkite ?! a?

01-01-2005, 17:12
tova sa mastni obrazuvania, nikog aniam da izhceznat ot tam. Mojesh da di premahnesh po operativen pyt no sled izvestno rveem otnovo shte se poiaviat. Tova gi e genetichno zalojeno. Vij ako pypchicite zapochnat da izpuskat sekret ili da te boliat i syrbiat problema vehce e syvsem drugo no viarvam che niama da stane taka ;)

PS:tfa ti go paste ot toq sait i mislq 4e e otgovor na lekar taka 4e e kompetentno mnenie
nadqvam se 4e sum ti pomognala

damn ?
01-25-2005, 11:31
Mislq 4e kato kazvam pupki zna4i istinski pup4ici sus sekreti ili pone taka mi izglezdat s vrux4e ala bala i ako se stisnat pravilno izliza malko super malko sekret poneze ne moga da gi podxvana kakto trqbva :)) no me interesuva kak da gi maxna /??? i ponqkoga me surbqt da ama malko i ne me bolqt ...


A tova koeto si pro4ela spored men ne se otnasq za moq problem ;)

s_ma6inata
01-30-2005, 16:58
Pi4 6ti dam suvet:::nqma topki-nqma pupki!-hahaah!bazikam ne se vprqgai :P

Goshky!
01-31-2005, 10:21
I az imam takiva malki beli pupchici v nachaloto na tqloto na penisa i po tqloto ... Kato gi stisna leko izliza malko bql sekret. Ne mogat li da se premahnat s nqkvo lekarstvo ... ili puk da se izgorqt s neshto ... ???? HELP ME !

шиби
02-20-2005, 11:57
еми аз имам от 2 години някаде такива бели като пъпчици точно кадето започва главичката, най странното е че са подредени доста симетрично :)
според мен са мастни образувания защото съм ги стискал доста и нищо не ебава да излезне :) дали ще се махнат някога?

02-20-2005, 16:25
pi4 ti topkite li si brusne6 :?:

etrusca
02-20-2005, 18:05
виж маи е от бръсненето използваи успокояващ крем ;) само т ова мога да кажа а за махането...мисля че след като не дразниш кожата няма да се появяват

+
02-20-2005, 20:07
da, normalno e. az imah sushtiq problem i mazah s edin krem - "Витамерфен" zelen e na cvqt i e za vsqkakvi ranichki, odraskvaniq i vuzpaleniq. mnogo pomaga. ako iskash probvai. Na men sled 2-3 dena mi zarastnaha... :)

безименния
02-21-2005, 17:53
тези пъпчици са мастни образувания.не са от бръсненето.много хора ги имат.както прочетох по-нагоре,ако започнат да те болят вече е болест и най-често това е сифилис.иначе не са опасни,обаче няма махане.В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ГИ СТИСКАЙТЕ,НИКОГА!!!!!в противен случай може да се получи възпаление и сериозни проблеми.

02-22-2005, 13:20
Ae kajete nqma li nqkaf krem za teq mastni obrazuvaniq 4e dosta mom4eta gi imat ,a i momi4eto moje da se razo4arova kato gi vidi

Марио
02-27-2005, 05:02
Супер гадни са....не може ли да се изтискат и после със спирт?

Momchence
02-27-2005, 13:06
Топки без пъпки не са топки :lol:

Dreben_G
02-27-2005, 13:21
Какви болни мозъци сте вие?Да се изстискат...да се премахнат,а 'що не изстискаме и на жените зърната? :twisted:

korn___
03-19-2005, 12:14
s nqkav krem trebe da uspee da se premahnat
http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

04-03-2005, 12:55
Аз мисля 4е имам същия проблем.При мен от тях излизат космите но при падането на косъма остават.При вас така ли е? И този проблем основание ли е за срам? Мазането с крем ще помогне ли?

Huzzla
04-04-2005, 11:07
I az imam su6tiq problem bate nema se kosite a i mackite mai im se kefqt :) ne znam ne mi i puka ama vij she potursq nekuv krem ...

04-04-2005, 22:19
I sam siguren 4e ne e ot brusneneto shoto papchicite sa dori i tam kdeto ne se brusna v smisul po duljianta na penisa ..Shh ai e tolkoa hroa go imat toq proglem neka nqkoi ot kanala da obarne pove4e vnimanie i da drasnat edna po obstoian statiika a ? ai mnoo blagodarq ..

04-05-2005, 08:27
Наистина много хора имат проблема както и аз и ще сам доволен на пове4е информация.Мерси.

SanDRo
04-05-2005, 11:23
Hhaahahah, ne znam, ama ako nqkoi izmisli neshto, koeto da gi premahva tiq pupki shte zabogatee qko :) hahaha, da vzema da se opitam da go otkriq az li >.. :)

04-05-2005, 20:02
Edva li nqkoi ot founderite na kanala shte sedne da 4ete si4kite forumi ami da vzeme nqkoi da pishe na avtora.Ili pak da mi dade informaciq kak da mu pisha az shoto tuka samo edno za nas namerih nqkvi e maili koito ne mi se struvat mnogo nadejdni ...

04-06-2005, 11:26
Kupix si Vita-Merfen trebe da pomogne. kato ima rezultat she vi kaja

04-06-2005, 13:54
Ama koi ti kaza da si go kupish toz vite ne znam si kakvo doktor li ti go preporu4a ili tova e onova sashtoto deto go spomeant onq pi4 predi??Ne znam ama naistina super mnogo hora go imat toq problem dano nqkoi se seti da pro4ete statiqta i da potursi enshti4ko akto za nas ...

04-08-2005, 00:08
a be i az se prisaediniavam kum vas . Teia pup4ici sa to4no kato na krastavica nali? Mnogo gadno . Moje bi sa naistina niakvi mastni obrazuvania , moje da sa kosmeni lukovici 6toto ot tiah izlizat ili noramlni kosmi ili mnogo tunki po4ti nezabelejimi muh4eta . Ne znam ama i az bih iskal niakoi da kaje ne6to pove4e za tova .

04-08-2005, 09:57
Аз също си мисля 4е е нещо свързано с космите но ще се надявам на професионален отговор.

sladkish4e
04-08-2005, 10:01
Ами от бръсненето е!Може би за да не ти се появяват се бръсни по посока на растежа!

04-08-2005, 15:01
Ами от бръсненето е!Може би за да не ти се появяват се бръсни по посока на растежа!
mai ne si pro4el/a vsi4ki komentari .Poqsneno e 4e ne izlziat samo po mestata koito se brusne ... :roll:

04-08-2005, 16:17
I osven tova izlizat i na hora koito ne sa se brasnali.

ModeratorX
04-11-2005, 17:22
Kakto vinagi temata ostana zabravena nqkude na zadnite stranici. Loshoto e che horata imat nerazreshen problem a SHIBANITE moderatori ne si pomrudvat i malkiq prust za da dadat nqkakva polezna informaciq. Moderatori da GO DUHATE VIE STE PUTKI

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точки 2 и 3 от правилника!
Благодаря!

04-14-2005, 20:06
[quote="ModeratorX"]Kakto vinagi temata ostana zabravena nqkude na zadnite stranici. Loshoto e che horata imat nerazreshen problem a SHIBANITE moderatori ne si pomrudvat i malkiq prust za da dadat nqkakva polezna informaciq. Moderatori da GO DUHATE VIE STE PUTKI

[b]Moderated by ^npocTo^a3^f^
TOva s malkite dumichki pak koi go e kazal ??i temata si vurvi 4aka nqkoi ot moderatorite toest ti predpolagam da q razgleda i ako moje i ako iska da napravi neshto po vaprosa ako en da zaklu4i temata i da sprem i nie da pretendirame neshto

%)
04-14-2005, 20:24
и азс ги имам :roll: много гадни :( и са притеснявах че са при малко хора ама сеа малко са успокоих! :) имам едно предположение: нали някои презервативи имат грапавини за дразнене на влагалището! може ние да сме нов вид с вградени грапавини и....... хахахахаха! азс са смея ама не е толкова смешно, щото тва определено е проблем ама не знам дали е сериозен! :roll: :roll:

ProstoAz
04-15-2005, 09:32
Ако малко разглеждахте сайта и не чакахте всичко на готово щяхте да видите колко пъти е разискван този въпрос във форума и колко проблеми има свързани с пъпчиците по пениса. Ето това е един от проблемите http://www.teenproblem.net/index.php?mode=problemi&id=787 , на който можете да прочетете отговора. Нямам какво повече да ви кажа. Там всичко си е обяснено точно и ясно.
И най-важното: Здравните проблеми се решават от лекар (уролог в случая), така че най-добре да се посъветвате с такъв, защото хем си разбира от работата, хем ще може да види на живо и да прецени какво е положението! :wink:

Pak Sushtiq
04-18-2005, 15:36
Kervana si vurvi, ku4etata laqt, nie samo raztqgame lokumi, a nqkoi she fane da se kompleksira... i mejdu drugoto ako bqh hodil na urolog vuobshte kvo shtqh da pravq v toq forum nadupen (nadupen ne e necenzurna duma /bel. avtora/).

04-20-2005, 19:35
Ако малко разглеждахте сайта и не чакахте всичко на готово щяхте да видите колко пъти е разискван този въпрос във форума и колко проблеми има свързани с пъпчиците по пениса. Ето това е един от проблемите http://www.teenproblem.net/index.php?mode=problemi&id=787 , на който можете да прочетете отговора. Нямам какво повече да ви кажа. Там всичко си е обяснено точно и ясно.
И най-важното: Здравните проблеми се решават от лекар (уролог в случая), така че най-добре да се посъветвате с такъв, защото хем си разбира от работата, хем ще може да види на живо и да прецени какво е положението! :wink:
Emi nqkoi ne 4akahme na gotovo i razgedahme saita i shtom pak razbutvame temata moje bi ima zashto moje bi napisanoto ne e dostatu4no,drug e vaprosa dali nqkoi iska da pomogne...i zashto pak da ne si pishem nali tochno zatova e napraven tozi sait za teenproblems...I ako ti beshe razgledala vsi4ki mneniq shteshe da vidish 4e ve4e sa q predlojili taq statiq i ima hora koito sa kazali 4e problema im ne e sashtiq dostatu4no tochno e opisan dori moa da akaj po tochno v doruma otkolkoto v linka koito davash ...Ne sam kazal 4e nqkoi e dlujen da pomogne no ako ne mu e priqtno da si vurshi raotata togava zashto pravi neshto ...

04-25-2005, 11:27
Mislq 4e za vsi4ki shte e ot polza , ako nqkoe momiche koeto se e sbluskvala s neshto podobno si ostavi mnenieto .

DrSmurph
04-26-2005, 15:10
Хайде и аз да взема думата. Всички от вас са чували за космени фоликули. Тези пъпчици фуликули) си личат м,ного във възрастта 14- 19 г. когато сте склонни към чъствителна кожа и акне. Това е периода на пубертета, в който хормоните се "бунтуват', организма расте. Нещата ше отминат от само себе си. не се притеснявай. НЕ ГИ СТИСКАЙ за да не си направиш проблем!

04-30-2005, 16:06
Mersi mnogo!Tova se kazva otgovor i sam obeden 4e problema mi e sastia.

05-01-2005, 01:10
E tova iskah nishto pove4e ...Prosto kogato nqkoi ima jelanie da pomogne go pravi ...

05-07-2005, 16:05
a moje li da ne izcheznat? shtoto skoro pravq 20 a imam ...

DrSmurph
05-07-2005, 21:54
Може, но със сигурност ще намалеят значително като се нормализира функцията на мастните жлези.

06-02-2005, 00:31
do Dr. Smurph
Ae man q kaji shtom sa kato akne po liceto nqma li nqkvi mazila shoto akneto moje da se premahva nali taka ??I ako gi stiskash kvo moje da ti stane?

01-09-2007, 11:41
ami vsashnost tezi beli papcici se nari4at ateromi i sa bezvredni. Nz dali nqkaw krem ste pomogne no nai dobre e da se pravi elekrokoagulacia i te ste iz4eznat ili po operativen pat koito moje da se pravi v domashni usloviq.Naprimer sas spirt i igva - sled kato se probii otgore se iztislva savsem leko dokato izleze mastniq sekret sled towa se po4isva sas spirt.Ako sa peakaleno mani4ki togawa se iztargva epidermisa. Vsi4ko towa mogat da go pravqt i kozmeticite...

Alex_f
01-09-2007, 11:56
ami vsashnost tezi beli papcici se nari4at ateromi i sa bezvredni. Nz dali nqkaw krem ste pomogne no nai dobre e da se pravi elekrokoagulacia i te ste iz4eznat ili po operativen pat koito moje da se pravi v domashni usloviq.Naprimer sas spirt i igva - sled kato se probii otgore se iztislva savsem leko dokato izleze mastniq sekret sled towa se po4isva sas spirt.Ako sa peakaleno mani4ki togawa se iztargva epidermisa. Vsi4ko towa mogat da go pravqt i kozmeticite...


abe "goste",ne vijda6 li 4e temata e ot 2005 godina?????????

ProstoAz
01-09-2007, 13:52
Темата е стара!