PDA

View Full Version : iZpOvEdAlnQtA



LiNkiN4eTo
12-29-2004, 10:10
tuka staaa duma za ne6tata , koito iskate vsi4ki da znaqt za vas :!: spodelete tova , koeto nai - mnogo haresvate v sebe si , za da go znaem vsi4ki i MOJE BI da promenim mnenieto si kum vas , bilo kum po - dobro ili po - lo6o :!: 8)

Eliiiiiiiiii sexsito
12-29-2004, 10:16
Eemi az sam mnogo iskren 4ovek,haresvam tova 4e po4ti vav vsi4ki situacii mi e sme6no,kogato niakoi se zaiagda s mene,ot skoro poslednata duma e moia.Pregiviala sam mnogo hubavi i lo6i ne6ta.Obi4am givota i sam 6tastliva 4e otkrih BlinD^Boy :oops: :D :D


NE SE HARESVAM OTKAKTO SE PODSTRIGAH,BIAH S KOSA DO RAMENETE,A SEGA E MALKO POD VRATA.I ZA TVA HODA SEGA SAMO S VARZANA KOSA[NA ROG4ETA] :wink: :roll: :roll: :oops: :)

12-29-2004, 10:27
tuka staaa duma za ne6tata , koito iskate vsi4ki da znaqt za vas :!: spodelete tova , koeto nai - mnogo haresvate v sebe si , za da go znaem vsi4ki i MOJE BI da promenim mnenieto si kum vas , bilo kum po - dobro ili po - lo6o :!: 8)


Nelche :roll: sa shti se izpoviadam ,

mn me kefi6 ot nekolko vreme natatuka xixixi :wink: are a se zemame , :wink:

LiNkiN4eTo
12-29-2004, 10:33
(.)(.) AKO MI KAJE6 KOI SI , MOJE I DA SE VZEMEM ...

(.)(.)
12-29-2004, 10:43
LiNkiN4eTo mi mi mi :roll: BUNGEE_ :D pomni6 li :P :mrgreen:

12-29-2004, 10:50
Хмзз то тука много малко хора знаят неща за мен.

Ми аз съм много романтична натура, само трябва да съм с точния човек. Кунджия, но с подходяща компания :)) пия за настроение, а не, за да се напия. Обичам яко да спортувам :))

DiEsEl_GiRl4eTo
12-29-2004, 11:13
Neshta, koit trqbva da se znaqt za men - moje bi, che vinagi si kazvam direktno kakvo mislq, che mrazq nasilieto i vsqkakvite mu proizvodni...obshto vzeto trudno e taka da sedna i da govorq za sebe si, zashtoto sobstvenata precenka vinagi lyje...i nz kakvo shte izleze nai-nakraq...tuko vij ne sym se poznala :lol:

eNigMaTic^
12-29-2004, 11:21
Ами това, което трябва да се знае за мен е, че съм малко странна :roll: Не малко даже :? Ми ко да напрая... Иначе друго нз кво да кажа освен, че напоследък изпадам в двете крайности.Или съм много тъжна или много весела :P

Zara^
12-29-2004, 11:38
Az....imam 4uvstvoto 4e v men sa subrani 4,5 li4nosti. Mnogo 4esto si promenqm nastroenieto, kakto i mneniqta za razli4ni ne6ta. Obi4am promenite, nqkoi ne6ta mi omruzvat mnogo burzo. Ina4e si durja na priqtelite, no predpo4itam az da pomagam na tqh, otkolkoto te na men, za6toto mnogo trudno spodelqm s nqkoi 4uvstvata si. A ina4e mi kazvat 4e sum zabaven 4ovek :)

air_J
12-29-2004, 11:45
iskam vsi4ki da znaete 4e imam edyr biznes! :twisted:

[big`sis]
12-29-2004, 12:32
Ami...nai-vajnoto za men e 4e sam sramejliva...:(((..moga da kaja 4e sam gore-dolu krasiva...a,ako govorim za vytre6ni ka4estva...moje bi sam dosta izbuhliva...a nai-mngo me drazni izklu4itelnoto gadno mrysno i typo typo ka4estvo,koeto pritejavam:SRAM!mislq 4e znam koga 6te go otbegna...no...me e SRAM da vi go kaja!!!!!!!!!!MNOGO E GADNO...NE VI PREPORY4VAM DA STE SRAMEJLIVI....
o6te ne6to za men...mnogo obi4am da igraq voleibol..i razbirase da 4atq...4atq v mIRC i se pi6e }{kOtEnCeTo}{ ...vlizam vinagi sled 19:00h...i ponqkoga sutrin kam 11-12h ...e tva e za men...koito iska da da uznae pove4e za men...nali znaete ... }{kOtEnCeTo}{
PS ... vlizam v #razlog!!! ....rodniqt mi grad..ae Bye-Bye

DeSsi
12-29-2004, 12:42
Ami .. az sym mnogo prqm chovek,mnogo zabaven,mnogo prikazvam ( ne mi mlykva ustata ).E ponqkoga sym sramejliva ama e rqdko.Vinagi..aide v pove4eto slu4ai znam kakvo da kaja i da e na mqsto,moga da se izmykvam ot stranni situacii.Kakto hubavi 4erti imam i loshi - mnogo sym naivna.Povecheto mi priqteli/priqtelki kazvat 4e imam mnogo truden harakter..Ama to e zaradi zodiqta - Skorpion

LiNkiN4eTo
12-29-2004, 13:09
estestveno 4e te pomnq BUNGEE_ :wink:

DeaTHroW-ReC_F
12-29-2004, 13:12
ами .....и аз като дизел гърлчето си казвам сичку в очите..искам да знаете....че съм странна ..и лесно променям мнението си..но когат стигна до това,което наистина искам..държа на него..много съм абицирана..пиша стихотворения.....и рисувам..нищо особено..обичам стария си клас..тва съм аз...от части романтична но и жестока..малко нежна но и зла за който заслужава..

Baccara
12-29-2004, 14:51
Не обичам да се самовъзхвалявам и за това няма да кажа нищо тук.

monka
12-29-2004, 15:26
ami mnogo hora sa mi kazvali,4e sam mnogo dobri4ko sa6testvo,no i 4e sam malko stranna. mnogo barzo si menq nastroeniqta. ako sega sam vesela,sled 2 minuti 6te se sduham kakto nikoga :roll: kazvali sa mi,4e sam mnogo melanholi4na:( nikoga ne mi e pukalo za 4ujdite mneniq,vinagi prqvq tova,koeto iskam,i mnoooogo rqdko se saobrazqvam s drugi hora. i 4estno da si priznaq sam golqm egoist. izkliu4itelno rqdko se slu4va da pravq kompromisi.

Momchence
12-29-2004, 16:05
Ka6luk ot kade da po4na :P 6e nablegna na kusurite :lol: Kogato qm i mi e vkusno mlqskam mnogo...ama mnogo...kato prasence sam...ama go prava samo kogato sam sam ili za da drazna sestra mi koiqto pyk im nqkfa fobiq ot tfa :lol: kfo drugo...v kompaniqta na hubavi momi4ta malko si gyltam gramatikata i trudno se otpuskam....s edna duma sramejliv...moje bi :lol: yyyyy obi4am da se urigvam :lol: yyyyyy ima i o6te ama te sa prekaleno li4ni i 6te gi premyl4a :) stiga tolkova... :lol: :P

Momchence
12-29-2004, 16:06
Не обичам да се самовъзхвалявам и за това няма да кажа нищо тук.Emi kaji si kusirite ne hubavite strani togava :P

united_colors
12-29-2004, 20:53
Ka6luk ot kade da po4na :P 6e nablegna na kusurite :lol: Kogato qm i mi e vkusno mlqskam mnogo...ama mnogo...kato prasence sam...ama go prava samo kogato sam sam ili za da drazna sestra mi koiqto pyk im nqkfa fobiq ot tfa :lol: kfo drugo...v kompaniqta na hubavi momi4ta malko si gyltam gramatikata i trudno se otpuskam....s edna duma sramejliv...moje bi :lol: yyyyy obi4am da se urigvam :lol: yyyyyy ima i o6te ama te sa prekaleno li4ni i 6te gi premyl4a :) stiga tolkova... :lol: :P
Mi togava i az 6te si kaja nedostatugite.Ami.. da vidim... zna4i mnogo govoria i kato ne mi haresva ne6to si go kazvam i taka mnogo hora me namrazvat.Obi4am da se ebavam s horata.Mnogo pu6a cigari i ... vikam da.... kato se napia mnogo vikam i mnogo silno se smeia :) :lol:

Traffic
12-29-2004, 22:06
tuka staaa duma za ne6tata , koito iskate vsi4ki da znaqt za vas :!: spodelete tova , koeto nai - mnogo haresvate v sebe si , za da go znaem vsi4ki i MOJE BI da promenim mnenieto si kum vas , bilo kum po - dobro ili po - lo6o :!: 8) ми... то няма какво да харесвам в себе си. на някои им харесва, но аз мразя това. и то е, че се отнасям нежно към момичетата, както се води, че трябва, но никога не получавам същото в отговор.... :evil: я по-добре кажи как да стана като останалите момчета?

BABY_SEXY_GIRL
12-29-2004, 22:54
Nqma da spodelqm lubopitno ne6ta, za6toto ne obi4am da govorq za li4niq si jivot, no iskam da kaja na vsi4ki, 4e ne sam nito naduta, nito kurva! Ne znam kak samo s edni mneniq mi lepvate ka4estva, glupavi4ko e! 4e imam samo4uvstvie - imam, ne e malko, nito golqmo, dostata4no e, no ne e i predostata4no! Koito me misli za naduta - da si go misli :lol: Ina4e za tova 4e ne sam kurva 6te vi go dokaja s tova, 4e imam vrazka 1 godina i 3 meseca i otgore s mom4eto, koeto edinstveno sam obi4ala i na koeto edinstveno sam mu puskala :wink: Taka 4e, ne vijdam za6to me mislite za takava, kato dori ne me poznavate li4no za da se obedite v protivnoto! Dano vednuj za vinagi sam razbila samneniqta po moi adres :!:

Traffic
12-29-2004, 22:56
Nqma da spodelqm lubopitno ne6ta, za6toto ne obi4am da govorq za li4niq si jivot, no iskam da kaja na vsi4ki, 4e ne sam nito naduta, nito k*rva! Ne znam kak samo s edni mneniq mi lepvate ka4estva, glupavi4ko e! 4e imam samo4uvstvie - imam, ne e malko, nito golqmo, dostata4no e, no ne e i predostata4no! Koito me misli za naduta - da si go misli :lol: Ina4e za tova 4e ne sam k*rva 6te vi go dokaja s tova, 4e imam vrazka 1 godina i 3 meseca i otgore s mom4eto, koeto edinstveno sam obi4ala i na koeto edinstveno sam mu puskala :wink: Taka 4e, ne vijdam za6to me mislite za takava, kato dori ne me poznavate li4no za da se obedite v protivnoto! Dano vednuj za vinagi sam razbila samneniqta po moi adres :!: аз не те познавам лично и въпреки това съм сигурен, че не си курва. :roll: :wink: каквато и да те изкарват другите, бъди сигурна, че аз не те смятам за такава. :wink: http://www.oldmila.com/forum/images/smiles/huglove.gif

LiNkiN4eTo
12-30-2004, 11:36
Traffic ami ne budi tolkova dobur kum momi4etata togava .... ne im ugajdai za vsi4ko , 6toto ima takiva , koito mogat da ti se ka4at na glavata :!:
za men iskam da znaete 4e imam mnogo zarazitelen smqh *kakto kaza daskalkata po literatura na rod. sre6ta* i kogato se zasmeq v 4as , celiq klas izbuhva v smqh :lol: drugoto e 4e mnogo obi4am da 4istq , ne znam za6to , no kogato vidq ne6to mrusno ili ne na mqstoto mu vednaga go opravqm :!: tva ponqkoga e mn tupo :!: no puk mn pomagam na maika mi :wink: iskam su6to da znaete 4e imam bebe6ka koja :D
mislq 4e tva e po4ti vsi4ko koeto iskam da znaete za men ....

DiEsEl_GiRl4eTo
12-30-2004, 11:45
drugoto e 4e mnogo obi4am da 4istq , ne znam za6to , no kogato vidq ne6to mrusno ili ne na mqstoto mu vednaga go opravqm
Ти си от Бс нали? Или се бъркам нещо? Дай си направим сбирка на чистницити...и аз обожавам да чистя...просто мръсотията ми бърка в душицата...не случайно съм си турила Моника на подпис...е тва ми идола :P сичко й е такова подредено... :D

Momchence
12-30-2004, 12:01
Nqma da spodelqm lubopitno ne6ta, za6toto ne obi4am da govorq za li4niq si jivot, no iskam da kaja na vsi4ki, 4e ne sam nito naduta, nito k*rva! Ne znam kak samo s edni mneniq mi lepvate ka4estva, glupavi4ko e! 4e imam samo4uvstvie - imam, ne e malko, nito golqmo, dostata4no e, no ne e i predostata4no! Koito me misli za naduta - da si go misli :lol: Ina4e za tova 4e ne sam k*rva 6te vi go dokaja s tova, 4e imam vrazka 1 godina i 3 meseca i otgore s mom4eto, koeto edinstveno sam obi4ala i na koeto edinstveno sam mu puskala :wink: Taka 4e, ne vijdam za6to me mislite za takava, kato dori ne me poznavate li4no za da se obedite v protivnoto! Dano vednuj za vinagi sam razbila samneniqta po moi adres :!: Ot kade da po4na :lol: Nikoi nadut 4ovek nqma da kaje "Az sam nadut" razbirase 4e 6e otri4a ...... ti si naduta i tfa nie mnogo dobre go znaem ... a za kurvata...ve4e sme govorili NO 6te kaja ....za da ne te mislqt za kurva ne se druj kato takava ;) :P

GreenLadyM
12-30-2004, 13:56
hm...kakvo da kaga za sebe si...mi super razdvoena li4nost sum,smenqm si mneniqta dosta 4esto,mrazq lujata i poradi tazi pri4ina vinagi sum 4estna sprqmo drugite...mislqt me za dosta dobri4ka...no tova moje da se podloji na spor...neshtoto koeto mrarq v sebe si e tova 4e sum prekaleno vlub4iva i prekaleno dover4iva,mrazq da se karam s ostanalite,no ako slu4aino se slu4i to e poradi naitina seriozna pri4ina...prostavam mnogo lesno,no nikoga ne zabravqm...mi tova e obshto vzeto.... :)

LiNkiN4eTo
12-30-2004, 20:42
ami da DiEsEl_GiRl4eTo ot burgas sum , tuka mai si4ki sme 4istnici :lol:

Satanas_daughter
12-30-2004, 20:53
mi az sum perfektna egoistka kakto kazva maika mi,inatche sum po prinsip nishto ne haresvam v sebe si osven kokalchetata na kitkite i dva dolni zbua koito leko mi sa se izkrivili i prilichat na vampirski....mrazia pochti vsichko i pochti vsichki riadko sum dovolna ,mechtata mi e niakoi den maika mi da me zavari v staiata mi z prostrelian cherep cialata staia v kruv i na stenata da sedi nadpis MRAZIA TE KUCHKO...taka shte si otmustia na vsichki za vsichko

miloto_girl_4e
12-30-2004, 20:54
mi.. zna4i az sam.. mnogo uporita(zodiq Ovne sam vse pak :D )... obi4am vinagi da sam NOMER 1 ..:} po princip sam dobri4ka,no ako nqkoi me preeba,stavam mnogo zlobna i gadna i vru6tam vsi4ko tupkano ( vse pak.. vsi4ko se vru6ta :!: ) drugo,drugo.. obi4am da se zapoznavam s novi hora.. obi4am diskotekite :} umeq da risuvam ( u4ila sam 7 godini v risuvatelna paralelka),kolekcioniram kerami4ni figurki - oFce :oops: :D

B_i_G
12-30-2004, 21:07
az sam naemen ubiec....... izpolzvam predimno pistoleti sas zaglu6itel.....
tarifata mi e po 50 kinta na 4ovek... mojete da mi pi6ete na karlson717171@yahoo.com

sorry ako zvu4i neseriozno ama v momenta mi e takova nastroenieto

monka
12-31-2004, 10:48
mi az sum perfektna egoistka kakto kazva maika mi,inatche sum po prinsip nishto ne haresvam v sebe si osven kokalchetata na kitkite i dva dolni zbua koito leko mi sa se izkrivili i prilichat na vampirski....mrazia pochti vsichko i pochti vsichki riadko sum dovolna ,mechtata mi e niakoi den maika mi da me zavari v staiata mi z prostrelian cherep cialata staia v kruv i na stenata da sedi nadpis MRAZIA TE KUCHKO...taka shte si otmustia na vsichki za vsichko

wow! basi qkata me4ta.......

Momchence
12-31-2004, 12:38
mi az sum perfektna egoistka kakto kazva maika mi,inatche sum po prinsip nishto ne haresvam v sebe si osven kokalchetata na kitkite i dva dolni zbua koito leko mi sa se izkrivili i prilichat na vampirski....mrazia pochti vsichko i pochti vsichki riadko sum dovolna ,mechtata mi e niakoi den maika mi da me zavari v staiata mi z prostrelian cherep cialata staia v kruv i na stenata da sedi nadpis MRAZIA TE KUCHKO...taka shte si otmustia na vsichki za vsichkoTi si lekooo ici-pici izvratena znae6 li :lol:

monka
12-31-2004, 12:46
mi az sum perfektna egoistka kakto kazva maika mi,inatche sum po prinsip nishto ne haresvam v sebe si osven kokalchetata na kitkite i dva dolni zbua koito leko mi sa se izkrivili i prilichat na vampirski....mrazia pochti vsichko i pochti vsichki riadko sum dovolna ,mechtata mi e niakoi den maika mi da me zavari v staiata mi z prostrelian cherep cialata staia v kruv i na stenata da sedi nadpis MRAZIA TE KUCHKO...taka shte si otmustia na vsichki za vsichkoTi si lekooo ici-pici izvratena znae6 li :lol:

hah,i az mislq taka:)

P1ra71nQ
12-31-2004, 21:29
Hmmm kakvo da razkaja za men.Da vidim.Ami...mnogo byrzo se iznervqm i imam chuvstvoto che oshte na 20 godini shte mi pobelee kosata :oops: Ama inache sym mnogo luda po harakter.Ponqkoga pravq neshta, koito nikoga ne bih napravila drug pyt,prosto mi prishtrakva shaibata i.... :)) Ahmmm drugo ot izvestno vreme ne sym tolkova sramejliva, kolkoto predi. :) Neshto koeto mrazq v sebe si:Sybota i nedelq obi4am da si pospivam do 12 :roll: I ponqkoga izlizam v 00-01 chasa vecherta da bqgam,zashtoto si mislq che sym debela :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

amy lee
12-31-2004, 21:57
i az naposleduk kato TaStY^GiRl sum v dvete krainosti.mnogo obi4am priqtelite si,mrazq da me sudqt bez pri4ina,mrazq poziorite da me nari4at poziorka,sega na nova godina sum na put da se razpla4a za6toto ne sum s priqtelite si(ni6to 4e sled malko nai dobrata mi fr.idva tuka)qko zaribena sum po neta.i ne sum suvsem nared :lol: :lol: :lol:

Satanas_daughter
01-01-2005, 15:55
mi az sum perfektna egoistka kakto kazva maika mi,inatche sum po prinsip nishto ne haresvam v sebe si osven kokalchetata na kitkite i dva dolni zbua koito leko mi sa se izkrivili i prilichat na vampirski....mrazia pochti vsichko i pochti vsichki riadko sum dovolna ,mechtata mi e niakoi den maika mi da me zavari v staiata mi z prostrelian cherep cialata staia v kruv i na stenata da sedi nadpis MRAZIA TE KUCHKO...taka shte si otmustia na vsichki za vsichkoTi si lekooo ici-pici izvratena znae6 li :lol:

hah,i az mislq taka:)


mda mnogo vi blagodaria...biahte mnogo mili

^efas^^
01-01-2005, 17:32
Ами аз мразя ББ и искам да го знаят всички :twisted: :twisted:
и Satanas_Daughter защо всички метали имат супер тъпи мечти :?:

Satanas_daughter
01-01-2005, 18:46
Ами аз мразя ББ и искам да го знаят всички :twisted: :twisted:
и Satanas_Daughter защо всички метали имат супер тъпи мечти :?:

mi moje bi na teb ti se struvat tupi,a i nie opredeleno gledame po razlichno na vsichko v jivota, e ne iskam da govoria v mnojeestveno chislo no pone tia koito poznavam sa taka

^efas^^
01-01-2005, 18:49
Гледате на живота отрицателно. Никога не мислите за хубавото винаги мислите за кръв смърт и други гадории

fucker
01-01-2005, 19:11
Аз съм голяма беля.Постоянно права някакви простотий.Чудя се как наще още не са ме номинирали за изгонване от къщи.Като цяло съм много ама много весел човек.Обичам да си правя кефа.Никога не правя това,което ми кажат.Понякога изпадам в доста тъпо настроение и като ми е гадно на душата доста говоря за "майките" на хората.Малко съм изсулен.Говоря директно ако някой ма дразни.Държа се добре с приятелите ми и с момичетата който харесвам или с който сме просто приятели.Доста често права гадни номера.Обичам да драскам със спрей или с маркер кадето ми падне.
Мечтата ми е да взривя задника на госпожата ми по химия,да обръсна класната нула номер и да нарежа биоложката на салата.

Murderdoll
01-01-2005, 19:20
Гледате на живота отрицателно. Никога не мислите за хубавото винаги мислите за кръв смърт и други гадории
а ти къв си да казваш кое е гадория
и кое не:)смъртта си е абсолютно нормално
нещо(мноу и се кефя)....
кръвта...ако я нямаше и теб нямаше да те има
що пък да не мисля за нея и да не и се кефя
а кои са другите гадории:)

^efas^^
01-01-2005, 19:26
Тва си е така ама е гадно да мислиш само за това кога ще умреш или кога някой друг ще умре или пък как се разлива кръв.

Satanas_daughter
01-01-2005, 19:26
Гледате на живота отрицателно. Никога не мислите за хубавото винаги мислите за кръв смърт и други гадории
а ти къв си да казваш кое е гадория
и кое не:)смъртта си е абсолютно нормално
нещо(мноу и се кефя)....
кръвта...ако я нямаше и теб нямаше да те има
що пък да не мисля за нея и да не и се кефя
а кои са другите гадории:)
tochno taka tva sa si suvsem normalni neshta bez koito niamashe da sushtesvuvame ne govorim za pari i koli shtoto bez tiah moje ida se jivee