PDA

View Full Version : Kakvo da pravq?!



lady_bird
12-29-2004, 15:00
Kakvo da pravq,kogato sum v lo6o nastroenie i ni6to na sveta ne moje da mi go opravi?Naposleduk vse po-4esto mi e "tupo" i NZ po kakuv na4in da se raznoobrazq.Skukata i samotata opredeleno sa nai-golemite vragove na 4ove4estvoto...Kakvo bih mogla da napravq,a da se zabavlqvam maksimalno i da namalq tzi ogromna doza skuks i oteg4enie ot jivota?Vse pak ne e nikak hubavo teen4e da se 4uvstva tolkova kofti... :?

monka
12-29-2004, 15:12
oh,mila i az sam v sa6toto polojenie......poslednite dni sam tolkova depresirana,super kofti mi e i to ne znam za kakvo:(((((
izlizam za po 1-2h i prez ostanaloto vreme si sedq vka6ti i slu6am muzika.....i ne moga da si opravq 6ibanoto nastroenie.......no trqbva da znae6,4e edinstveno TI moje6 da si opravi6 nastroenieto,nikoi drug ne moje

playful_girlll
12-29-2004, 16:00
emi hvani si gadje,taka sus sigurnost nqma da sku4ae6 :P

SladurkO
12-29-2004, 16:05
Mi misli si za qki ne6ta,izlizai pove4e na vynka ,hodi na kupon4eta ili diskoteki,a i gaje ne e lo6o na istina da si hvane6. Trqbvat ti kontakti baby ...

amy lee
12-29-2004, 16:07
Mi misli si za qki ne6ta,izlizai pove4e na vynka ,hodi na kupon4eta ili diskoteki,a i gaje ne e lo6o na istina da si hvane6. Trqbvat ti kontakti baby ...to4no

12-29-2004, 16:13
По принцип на мен като ми е скучно винаги мога да си измисля занимание ... При теб не знам защо е така .. ако имаш желание да се развеселиш и да разпуснеш просто го направи ...
Излизай повече с приятели ...
Дискотеки ала-бала ...
Спортувай ... или то ся времето не е много за спорт .. ама и фитнеса върши работа .. или вкъщи разни упражнения ...
Рисувай ..
Намери си някоя зарибяваща игричка и цъкай ...
Отиди на кино да гледам Тексаско клане :) хахах
Или пък в края на крайщата може да седнеш да научиш :) (което малко ме съмнява) ама все пак няма да е лошо .. защото ваканцията ще мине супер бързо ...
Абе има хиляди неща, които можеп да правиш стига да имаш желание ...

Peace \/

Bloody_Tear
12-29-2004, 16:14
Ами знаеш ли миличка и аз бях така :D Същата!Просто живота ми се струваше прекрасно скучен и сивичък,но ми писна да се самосъжалявам и реших да направя нещо.Най-добрия лек за скуката според мен е някое момче.Дори да не си обвързана поогледай се харесай си някой и почни да си флиртуваш,а ако във вашия град няма никой нормален мъж (както тука)най-добре е да намериш някакво любопитно и интересно занимание.Не е задължително да е супер забавно.АКо имаш някой идол или любим певец,актьор си направи тетрадка напрмер с негови изрезки.Украси с фулмастер,с цветна хартия,с растения и т.н.Ще видиш колко бързо минава времето в търсенето на материяли :lol: Ако пък ти се струва тъпо можеш да влезеш в нета и да потърсиш някой забавен сайт с някой бисерчета или мъдри мисли.Давам ти страт с http://bulvotch.zavinagi.com/ Може да е повече шантав отколкото забавен,но става :) www.neopets.com ,в който си отглеждаш виртуален домашен любимец и е много забавно :lol: www.magicaura.com в него можеш да намериш много интересни работки, http://www.best-vic.narod.ru/ , http://humor.start.bg/ АКо не ти се виси пред компютъра винаги можеш да почетеш някоя интересна книга.Помисли какво те влече и си купи някоя по дебеличка :D Свободното време може да бъде много полезно особено за "Размисли и страсти" :wink: Помисли какво най-много не харесваш в себе си и почни да го променяш.Направи списък на всичко,което имаш и всичко,което искаш да постигнеш,получиш,всичките ти мечти и цели в живота.Разсъждавай малко върху себе си и т.н.Ако харесваш някой обмисли тактиката,с която да го свалиш и т.н.Може да почнеш да си водиш дневник или да пишеш разкази,книги,стихове.Кой знае може да имаш огромен талант и това е момента за изява.Всичко това е за вкъщи.АКо си падаш повече по дневната светлина и мръсните улички :wink: винаги можеш да излезеш с някой приятел.Но ти препоръчвам не да излезеш ей така и тоя да ти почне да разправя за проблемите си ами да излезеш за да се порадвате заедно.Друго също можеш да отидеш на диско и прочие други места.

P.S
Съжалявам много за дългото писмо.Искренно се надявам се да съм ти помогнала.Най-хубавото време е свободното време през ваканцията просто използвай въображението си,иначе после ще съжаляваш,че си го пропуснала.

Zara^
12-29-2004, 18:35
Spored men na tazi vuzrast e normalno da izpada6 v takiva sustoqniq. Tova e vuzrastta na promenlivite nastroeniq. Zatova kogato ti stane tupo, nameri izvestno vreme da ostane6 'sama sus sebe si'. Pravi ne6ta koito ti dostavqt udovolstvie. Zatvori se v nqkoq staq, pusni si hubava muzika do dupka i zapo4ni da si tancuva6 kakto ti si znae6. ;) Tova e mnogo hubav na4in za raspuskane i te zarejda s energiq. Izlizai s priqteli, s mom4eta, zapoznavai se s novi hora. Tursi interesnoto i zabavnoto v jivota. V kraina smetka, ako ti ne si napravi6 kupona sama. nqma koi drug da ti go napravi :)

Jenata-VoiN
12-29-2004, 19:58
emi hvani si gadje,taka sus sigurnost nqma da sku4ae6 :P


Е НЕ Е САМО ДО ГАДЖЕТО ТО И БЕЗ ГАДЖЕ МОЖЕ ДА ТИ Е ВЕСЕЛО-СТИГА ДА ЗНАЕШ КАК САМ ДА СИ ГО НАПРАВИШ.. НО ДНЕШНОТО ПОКОЛЕНИЕ САМО ЗА ГАДЖЕТА МИСЛИТЕ-НЕ ЗА ЛЮБОВ А НАЙ-ВЕЧЕ ЗА СЕКС..;)

Satanas_daughter
12-29-2004, 20:40
Kakvo da pravq,kogato sum v lo6o nastroenie i ni6to na sveta ne moje da mi go opravi?Naposleduk vse po-4esto mi e "tupo" i NZ po kakuv na4in da se raznoobrazq.Skukata i samotata opredeleno sa nai-golemite vragove na 4ove4estvoto...Kakvo bih mogla da napravq,a da se zabavlqvam maksimalno i da namalq tzi ogromna doza skuks i oteg4enie ot jivota?Vse pak ne e nikak hubavo teen4e da se 4uvstva tolkova kofti... :?
miiiii...ili si hvani gaje kakto kaza playful_girlll taka naistina niama veche da ti e skuchno...ili ako ne iskash nikoga veche da ne ti e skuchno prosto se samoubii

Satanas_daughter
12-29-2004, 20:47
oh kato cheta na drugite mneniata reshih che moeto e naistina prekaleno brutalno.. vij kvo vakancia mojeshda pravish vsichko az nai mnogo obicham da si leja v legloto s niakoe liubimo cd i da si mechtaia za nai razlichni neshta ili puk raztarshuvai se za niakoi tvoi interes ako obichash da risuvash risuvai ili puk pishi stihove ili puk cheti stihove ima bezbori mnogo neshta a i sega e vremeto kogato sme v vakancia

The Goodbye Girl...
12-29-2004, 21:23
Знаеш ли, нищо и никой на света не е в състояние да те развесели или ободри, ако ти самата не го поискаш и не го осъзнаеш. Животът е достатъчно кратък, за да го пропиляваш в бездействие и скука. Разбери собствените си проблеми и ги разреши. Тогава няма да ти е тъпо и скучно, нито самотно. Важното е самата ти да гледаш на нещата откъм хубавата им страна. :wink: