PDA

View Full Version : Писма



Bloody_Tear
12-29-2004, 19:16
Туко що получих една от онези отвратителни писма,който трябва да ги пращаш по хиляда пъти,за да ти се сбъдне желанието или мечтата.Какво по дяволите им има на тия хора??? Не мисля,че щастието ти се гради само на една хартийка и не мисля,че чрез пращане на някакво безсмислено писмо изведнъж ще ти провърви в живота.Вие как мислите?Получавали ли сте такива тъпи писма?Вярвате ли?Найстина ли след като сте/не сте го пратили нещо е станало?

Satanas_daughter
12-29-2004, 19:21
mi az lichno ne viarvam,az po princip v shtastie ne viarvam mnogo mnogo nai veche che puk edin dakuv glupav bokluk moje da mi go donese...mnogo puti sum poluchavala takiva i super mnou me nerviat.....

p.s. kartinkata v podpisa ti e prosto UBIISTVENA,mnogo me kefi...

monka
12-29-2004, 19:21
a be q gi zaebavai.....vaob6te ne se zanimavai s tia. tva sa golemi gluposti i na men sa mi gi pra6tali. typa rabota

Maverick
12-29-2004, 19:22
palni gluposti!!! No sigurno nqkoi ima pe4alba ot tova (nqmam nikakva predstava koi) no 6tom prodaljavat da gi puskat zna4i ima. Vsa6tnost mnogo bih iskal da vqrvam 4e 6te ti se sbadne ne6to tolkova lesno, no ne vqrvam.

amy lee
12-29-2004, 19:32
BAAAAAAAA!TIQ PISMA SA OTVRATITELNI :evil: mnogo gi mrazq,4esna duma.Satanas_Daughter,Maverick-mnogo ste pravi 4e ne vqrvate v takiva gluposti :wink: tva sa za de4icata v 4-ti klas :)

Jenata-VoiN
12-29-2004, 19:32
ПРОСТО ТОВА СА ИЗМИСЛИЦИ НА НЯКОЙ БОЛЕН МОЗЪК,КОЙТО СКУЧАЕ И РЕШАВА ДА СИ ЕКСПЕРЕНТИРА С ОСТАНАЛИТЕ-НАМИРА СИ ЗАНИМАВКА ПОНЕ АЗ ТАКА СИ МИСЛЯ:)

SladurkO
12-29-2004, 19:35
Hehe po-edno vreme vseki den po4ti polu4avah tazi prostotiq...oba4e nai-sme6noto e,4e ako ne izpylni6 okazaniqta vytre 6te te spoleti myka,skryb i tyga hahahah ako nqkoi vqrva na tova bih se s4upil da mu se hilq 4estno.

Jenata-VoiN
12-29-2004, 19:36
КАТО СТАНА ДУМА ЗА ПИСМА-НЯКОЙ ОТ ВАС ПИСЪЛ ЛИ Е ОБИКНОВЕНИ ПИСМА-НЕ ТАКИВА ПО НЕТА А ТАКИВА ПО ОБИКНОВЕНАТА ПОЩА :) И АКО Е ДА САМО В Б-Я ИЛИ И ИЗВЪН НЕЯ:)

The Goodbye Girl...
12-29-2004, 19:38
Разбира се, че не вярвам. Когато бях малка, мисля, че веднъж ми бяха пратили, но определено не съм имала и намерение да спазвам правилата на игричката. Просто една обикновена детска занимавка. Едва ли някой наистина вярва в подобни неща. Наивно е. Предполагам, че по-скоро може да е от суеверие, отколкото от някаква вяра. :wink:

eNigMaTic^
12-29-2004, 19:38
Глупости :x Много ми е чудно аз като съм получавала толкоз много писма и не съм ги пращала на други хора как не съм умряла :twisted:

Zara^
12-29-2004, 20:08
tva sa pulni gluposti. Nqkoi se e 4udil s kakvo ta si zapulni vremeto i e izmislil tezi pisma. Az obiknoveno kato polu4a takova i go kusam 8)

12-29-2004, 20:13
Kolkoto do tiq pisma i az mn gi mrazq osobeno kato po4nat da pi6at 4e sega ako ne go izprati6 6te te spoleti golqmo ne6tastie i t.n.... ina4e kato malka bqh polu4ila i mn se bqh napla6ila i go bqh izpratila:)
A kolkoto do istinskite pisma-mi da pisala sum si kato malka s edna priqtelka Jenata-VoiN za6to pita6?

united_colors
12-29-2004, 20:29
Туко що получих една от онези отвратителни писма,който трябва да ги пращаш по хиляда пъти,за да ти се сбъдне желанието или мечтата.Какво по дяволите им има на тия хора??? Не мисля,че щастието ти се гради само на една хартийка и не мисля,че чрез пращане на някакво безсмислено писмо изведнъж ще ти провърви в живота.Вие как мислите?Получавали ли сте такива тъпи писма?Вярвате ли?Найстина ли след като сте/не сте го пратили нещо е станало?
Da ti kaja minalata sedmica niakoi mi be6e pratil takova li4no i triabva6e da go prata na 20 4oveka, oba4e az mu go pratih na nego 20 puti! Sigurno mu e provurvialo :lol:
Na mene li4no po4ti nikoga ne mi vurvi taka 4e...

DiEsEl_GiRl4eTo
12-29-2004, 20:41
Ehhhh da stavashe tolkova lesno...ne vqrvam v takiva pisma, poluchavala sym mnogo pyti obache...a d drygiq vypros...da, pisala sym obiknoveni pisma i to i izvyn bg

honey_reflection
12-29-2004, 21:00
az ne prekusnato polu4avam takiva pisma... no ne vqrvam 4e sa istina i ni6to ne stava kogato gi izprati6 (pone taka mislq) no kogato imam vreme, etaka samo gi izpra6tam!

BABY_SEXY_GIRL
12-29-2004, 23:00
Vse nqkoq zabludena ovca se namira da me "nabuta" s takava prostotiq :x Ne vqrvam, triq gi direkno, vapreki 4e v tqh pi6e 4e napravq li go 6te mi donese zlo :lol: Ama na koi mu puka kato tova sa 6arlatan6tini :lol: :lol: :lol:

AvLee
12-29-2004, 23:32
Хаха....разбира се,че не вярвам.То ако на такива глупости се градеше всичко....
Има си хора които вярват...прав им път!То това си е вид суеверие...така че!
Веднъж си спомям в училище някой ми беше дал такова нещо и аз го скъсах пред очите не една приятелка дато се връзва и какво от това...нищо? :)

Steff
12-29-2004, 23:37
haha ludnica :) nali kato ne go pratish i she ti se sluchat mega ujasni raboti tam ... ne znam, ama az dosega da sym umrqla v strashni myki... shtoto nikoga nqma da trygna da razprashtam... tfa e mega glupavo... da si nabutvam priqtelite s takiva prostotii... no way...

Dance_princess
12-30-2004, 08:47
Супер много се ядосах, защото точно преди няколко дни едно момиче от форума ми беше пратило.Направо го изтрих. Какъв е смисълът да си губя времето с глупости и после да прецаквам и други хора, като им го препратя. :evil:
Има някои готинки и милички, които можеш просто да прочетеш, да се почувстваш добре при мисълта, че някой се е сетил за теб. После и ти ако искаш можеш да го споделиш с някой приятел, но никой не те кара да го правиш.

Allicia
12-30-2004, 10:25
Като бях по-малка адски много се страхувах от тези писма и винаги ги пращах на колкото хора трябва, и ако знаете колко съм си играла да ги преписвам,поцели нощи.И честно казано никога нищо не се получаваше!Веднъж с една моя съученичка се бяхме затрупали с такива и наистина вече не знаехме какво да правим и аз й казах "Не вярвам в такива глупости! и хванах и моите и нейните и ги скъсах и хвърлих в коша! Нищо лошо не се случи, въпреки че пишеше че ако прекъсна играта след незнам си колко дена там можело даже да умра! От тогава каквито и глупости да получавам по мейл или в пощата направо ги трия и късам и хич не ме интересуват!Тва са пълни глупости!Някой си ги измисля само да плаши хората, или за да им вдъхва надежди!Обаче са пълна глупост наистина!!!

Baccara
12-30-2004, 12:17
Върни го на този който ти го е пратил :)

Momchence
12-30-2004, 12:22
XaXaxaXaxaxax estestveno 4e ne vqrvam....ako vqrvah i ako tova koeto se kazva6e v tqh be6e istinata do sq da se me blysnali 8742 tramvaq 93843 avtobusa da sam imputenten i da sam si 4upil si4ko po bezbroi pyti :) koito vqrva e mnogo zabluden 4ovek :) a i sam polu4aval kato i po e-maila taka i po obiknovennata po6ta...."Originala se namira v malkiq holandski grad bla bla tfa pismo e obikolilo XXX pyti sveta i sega to e pri vas.......i edin marmot zaviva 6okolada v staniol..." :lol: :lol:

GreenLadyM
12-30-2004, 13:47
oooooooooo!Tiq pisma sa nqkakva otvarat! :evil: izobshto ne gi obi4am!Ne vqrvam 4e shtastieto mi zavisi ot edna hartiika...opredeleno ne vqrvam!

lover4e
12-30-2004, 16:54
Отврат наистина ! :evil: Една съученичка наскоро получи такова писмо и го ксерокопира 20 пъти, разпространи го в целия клас и сега моето си седи някъде вкъщи! Ваобще не вярвам на такива глупости, а който вярва... щом има пари в излишък да ги дава!

devil4e
12-30-2004, 17:07
mi naistina e hiper tupo i nikoga ne sam vqrvala na teq gluposti nito sam gi pra6tala.mn e naivno...ma seki si ima svoe mnenie...

Napu6en-Buhal
01-01-2005, 03:56
kopele tva kato po4nat da mi go prashtat nqkvi 4aturki na po 12 godini i poludqvam... az samo da go nabaram toq deto q e izmislil taq glupost... dano decata mu da prili4at na mene !

Грахче
01-01-2005, 21:48
и аз като бях малка, много им вярвах и преписвах всичко старателно, препращах, ксерокопирах ги и ги раздавах на хората по улиците :) ужас, и много ме беше страх,че нещо може да ми се случи! сега ако получа нещо подобно, го изтривам и не му обръщам внимание, ама тогава... :) леле :)

^efas^^
01-01-2005, 21:52
Аз получих едно такоа напраих сичко дет тряаше спечелих ДЖАКПОТА 2000000 и несхто беше :lol:

Iliqn4eto
01-01-2005, 21:59
Като бях по-малка адски много се страхувах от тези писма и винаги ги пращах на колкото хора трябва, и ако знаете колко съм си играла да ги преписвам,поцели нощи.И честно казано никога нищо не се получаваше!Веднъж с една моя съученичка се бяхме затрупали с такива и наистина вече не знаехме какво да правим и аз й казах "Не вярвам в такива глупости! и хванах и моите и нейните и ги скъсах и хвърлих в коша! Нищо лошо не се случи, въпреки че пишеше че ако прекъсна играта след незнам си колко дена там можело даже да умра! От тогава каквито и глупости да получавам по мейл или в пощата направо ги трия и късам и хич не ме интересуват!Тва са пълни глупости!Някой си ги измисля само да плаши хората, или за да им вдъхва надежди!Обаче са пълна глупост наистина!!!


ama taka si e ,podrkepqm te predi i az prepisvah i to gledah da e po 4etlivo ta da me razberat.. ama ve4e NE!!!Nqmam vreme da pra6tam vse tsakvi gluposti,ta neznam si 6to kolko pati v godinata e denq na celuvkata prati go edi si na kolko dushi,ta neznam si 6to.. abe gluposti :)