PDA

View Full Version : Нова Година



sladkish4e
12-29-2004, 19:30
Проблемът е че съм момиче на 14 години и всичките ми връстници празнуват с приятелите си,а не с родителите,а пък наште не искат да ме пускат щото съм била малка,макар че познават приятеля ми!Много искам да прекарам нова година с приятелите си ,защото последните 3 години бяха най-тъпите на света!!Аз просто искам в 00 часа да ме целуне приятеля ми ,а не баща ми:((Толкова ли е трудно да се престрашат веднъж и да помислят как аз ще се чувствам добре!Не искам това да е поредната скапана нова година и после да ме е срам да кажа на приятелите си какво съм правила!Помогнете ми!Моля ви се!Дайте съвет!!! :(

vasi_z
12-29-2004, 19:43
Mnogo gadno :? No takuv e jivota-za6to ne izbqga6 ot vas :twisted: Ne be ebavam se.Az su6to moje bi 6te buda s na6te,sigurno v nqkoe kru4mence s edin kup piqndeta. no pone imam kusmet 4e te sa nqkvi mladi i super pe4eni(i golemi piqndeta) :twisted: Davat mi da piq i kvo li o6te ne.Taq godina sum re6ila 4e taka she se napiq pone da mi vidat istinskata su6tnost :lol: I az iskah da ida nqkude no ne me pusnaha.I az sum na 14 bez edin mesec no kvo da se prai takiva sa roditelite mnogo se pritesnqvat,vupreki 4e vse pak tova 6te mi e i poslednata nova godina s tqh(posle zaminavam).No az 6ti kaja samo da si prai6 kupona kudeto i s koito i da si :lol:

kellybundy
12-29-2004, 20:31
mi kvo da ti kaja az sum na 16 i polovina i imam su6tiq problem
sa edna pr moje bi 6e pravi kupon ama napravo nz ima li smisul da pitam maika mi
trqbavd a sa egati molbite i maika i na moita pr su6to 6e q uve6tava i pak nz
kvo da se pravi kat ne sme imali kusmeta s roditelite
na men tva mi e super glaven problem po princip
posledniq put bqh na edin r.d. v edno zavedenie s klasa i maika mi znae6e s kogo sum i kude i koga 6e se pribera i na si4ko otgore doftasa tam v 9 4asa s cel da me izvede no sled egati molbite ot men i si4ki me ostavi o6te malko
abe mani ujas
diplomaciqta mu e maikata i tva e
ina4e 6e si visim vku6ti :cry:

12-29-2004, 21:00
Еми три ставаме ... Ако това ще ви успокой .. и аз имам същия проблем с наще ... Тотално съм се отказала да ги моля да ходя където и да е за Нова Година .. просто няма да ме пуснат
Какво да се прави .. искам не искам трябва да се примирявам .. Такива родители са ми се паднали ..

hahavteen
12-29-2004, 21:08
Az moga da otida kudeto si poiskam no tazi godina 6te ostana sama v nas 6toto ne mi se praznyva. :roll:

pinK_Baby
12-29-2004, 21:30
az kato po 4udo tazi godina 6te sym s priqteli...ina4e dosega s na6te ama minalata pak ne be6e zle ...hvanah si gadje togava hihih a za tova...kakvo se oplakvate az na 14 sy6to bqh s na6te typnq ama kvo da se pravi... :(

BABY_SEXY_GIRL
12-29-2004, 22:30
Na nikoe ot poso4enite! V 4ujbina s 3 semeistva, dnes zaminavam ve4erta :wink:

vasi_z
12-29-2004, 22:42
Na nikoe ot poso4enite! V 4ujbina s 3 semeistva, dnes zaminavam ve4erta :wink:
Super!Priqtno izkarvane!Lek put! :lol: Kude 6te bude6 :?:

12-29-2004, 23:18
Na nikoe ot poso4enite! V 4ujbina s 3 semeistva, dnes zaminavam ve4erta :wink:
Super!Priqtno izkarvane!Lek put! :lol: Kude 6te bude6 :?:

V Gurciq :wink:

BaT_GirL
12-30-2004, 15:41
Разбирам те добре как мислиш с колко труд обедих нашите да празнувам с приятели но пак искат ме у нас след 1 часа е не е много но пък ще бъда с моите си хора.Не знам родителите ти са притеснителни сигурно живееш в голям град и просто ги е страх пък и покрай тези лоши събития(педофили най-вече)е нормално да се страхуват за тебе.

Myrcheto
12-30-2004, 20:46
vijte chestno kazano...razbiram vi...znam che vi e kofti obache ne ste chak tolkova golemi...az kato bqh na 14 praznuvah vkyshti i az...pyk i imat pravo da se pritesnqvat...losho e veche kogato naistina ste dostatychno i golemi i otgovorni za deistviqta si togava da pravqt problemi...Kysmet i Vesela Nova Godina

LiNkiN4eTo
12-30-2004, 21:27
of az sum 6to sum vka6ti s na6te :?

sladkish4e
12-31-2004, 14:11
Искам да ви се похваля ,4е след много скандали ме пуснаха!

Allicia
12-31-2004, 15:01
Аз съм с братовчедите ми,сестра ми и приятеля ми у батчедите!:)Дано ни е забавно!А на всички желая едно чудесно посрещане на НГ и много хубави мигове през Новата година,много усмивки!!!

desperate
01-01-2005, 00:32
Zdraveite pyrvo..amm az sy6to sym na 14..i v momenta vsi4ki moi vrystnici praznuvat ...a az zaradi moite super paranoi4ni i konservativni roditeli sym si v nas!!!!!!! :evil: :evil: :evil: O4ite sa mi kato poni4ki ot rev..te si znaqt 4e sega za nakazanie nqma da im govorq edna sedmica pone..offf...Bog me e nakazal s takiva roditeli...life sux :evil:

Eliiiiiiiiii sexsito
01-01-2005, 01:59
s na6te na kra4ma :wink:
sa se vra6tam :lol:

aBeP4eTo
01-02-2005, 00:18
Според мен проблема на много хора е, че незнаят как да разговарят с родителите си ! Явно спечелих по някакъф начин доверието на нашите още преди доста време ! Сега нямам проблем за какъвто и тиз излизане ! На нова година до 00:00 бях със семеиството си, а после разбира се излязох с приятелите си гледах зарята, ходих на купон после на дискотека и кам 9 сутринта се прибрах ! Научете се как да говорите с родителите си ! Аиде пожелавам ви от 2005 да ви пускат ! :wink:

kellybundy
01-06-2005, 21:07
se pak se radvam da vi spodelq 4e me pusnaha na kupona i vupreki 4e si razbih vejdata maika mi ne mi se kara
kaza samo :"mi vie ste se napili..." i az vikam da be da i tq si zamul4a :)
dano i va6te roditeli pone otvreme navreme vi pravqt priqtni iznenadi kakto stana s men :D :D :D

dataworm
12-04-2005, 20:07
В нас с родителите си! :wink:

LP_girl_14
12-04-2005, 22:22
нашите пък въобще не ми правят проблеми къде ще празнувам.Даже до преди няколко дни имах планове да празнуваме с една компания,ама нещата нещо се объркаха с техните.Иначе миналата Нова година половината си я изкарах вкъщи,половината с приятели и се получи доста веселко :wink:

worthy
12-05-2005, 10:04
нашите пък въобще не ми правят проблеми къде ще празнувам.Даже до преди няколко дни имах планове да празнуваме с една компания,ама нещата нещо се объркаха с техните.
i az nqmam problem s na6te.sigurno 6te se saberem s kompaniqta v nqkoi i 6te se razcepim :twisted:

SEXtreme
12-05-2005, 15:00
Проблемът е че съм момиче на 14 години и всичките ми връстници празнуват с приятелите си,а не с родителите,а пък наште не искат да ме пускат щото съм била малка,макар че познават приятеля ми!Много искам да прекарам нова година с приятелите си ,защото последните 3 години бяха най-тъпите на света!!Аз просто искам в 00 часа да ме целуне приятеля ми ,а не баща ми:((Толкова ли е трудно да се престрашат веднъж и да помислят как аз ще се чувствам добре!Не искам това да е поредната скапана нова година и после да ме е срам да кажа на приятелите си какво съм правила!Помогнете ми!Моля ви се!Дайте съвет!!! :(
Мила, не се коркай!Ваще са прави...сега мястото ти на празници, като този, е у вас със семейството ти!

Atika
12-05-2005, 16:49
S priqtelite shte sym si ..
Eii stiga ste barzali da porasvate , povqrvaite kato vi puskat na vsqkade i veche ne e tolkoz interesno gubi se trypkata :!: Za tova ne im se sardete .. vsichko s vremeto si .. :)

hell__girl
12-05-2005, 17:39
Of,ama tq novata godina xi4 ne e dale4e...trqq da govorq s fr-ovete i da re6im kak i kude 6a praznuvame :!: A otnosno tvoq problem-govori s roditelite ti,pomoli gi da te razberat...

12-06-2005, 16:01
hi na vsi4ki
i az sum na 14 no pak 6te sum si v ka6ti NO s priqtelite mi i tva e super qko 4e a6te sa suglasni da gi doveda v ku6ti 6e se napieme i 6e bude super golqm kupon na6te sa v ednata staq a nii sme v druga te sa s o6te 1-2 semeistva i 6e e super

teenkopele
12-06-2005, 20:41
Na nikoe ot poso4enite! V 4ujbina s 3 semeistva, dnes zaminavam ve4erta :wink:
Ти вече си там...ми приятно изкарване и умната! :lol:

teenkopele
12-06-2005, 20:44
Сигурно ще празнувам с компанията в един апартмент, без родители и тн! :wink:
Дано да стане!

По проблема ти :arrow: говори с ваще и се опитай да им обясниш как стоят нещата...кажи примерно,че на-добрите ти френдове ще са там и неща от тоя род!

Успех. :wink:

PLAMENKO
12-07-2005, 07:09
Проблемът е че съм момиче на 14 години и всичките ми връстници празнуват с приятелите си,а не с родителите,а пък наште не искат да ме пускат щото съм била малка,макар че познават приятеля ми!Много искам да прекарам нова година с приятелите си ,защото последните 3 години бяха най-тъпите на света!!Аз просто искам в 00 часа да ме целуне приятеля ми ,а не баща ми:((Толкова ли е трудно да се престрашат веднъж и да помислят как аз ще се чувствам добре!Не искам това да е поредната скапана нова година и после да ме е срам да кажа на приятелите си какво съм правила!Помогнете ми!Моля ви се!Дайте съвет!!! :(

Еми като бях на 14 и аз бях с наще ... :) тоест не само с тях те се събират с мноо приятели и техните деца и става лудницата се едно не сме с тях :lol:

Иначе тая год. има мн оферти , ама незнам още къде ше съм...

NeNaSiTnA_TA
12-07-2005, 12:07
az 6te bada s kompaniqta si i se nadqvam da si izkarame dobre no kogato bqh na 13-14god i men ne me puskaha taka na nova godina pri men be6e:az i nqkolko priqteli v ednata staq maikine v drugata s tehni priqteli.za6to ne im predloji6 i tazi ideq?

murafatka
12-17-2005, 19:50
mi az sam na 16 i pak ne me puskat, ama az sam si vinovna za6toto sam pravila mnogo gluposti za koito da mi niamat doverie .... ;(

Jessika_MG
12-18-2005, 12:08
e az sam na 16 i pak ne me puskat.... :(

Sugar_metalka
12-18-2005, 13:16
Az sum na 15 i moite ne me pyskat a toooolkova mi se iska :cry: Tazi godine imam niakolko pokani da praznyvam nova godina v drygi gradove, no moite ne mi davat, taka 4e spoko ne si idintvenata. az tzial jivot prekarvam nova godina tupo-bez alkohol i bez cigari!

Absconding
12-20-2005, 16:14
Проблемът е че съм момиче на 14 години и всичките ми връстници празнуват с приятелите си,а не с родителите,а пък наште не искат да ме пускат щото съм била малка,макар че познават приятеля ми!

Ми..не, че нещо.. ама и аз да бях на мястото на ваще - и аз нямаше да те пусна. 14 ми се струва малко..


А иначе аз ще съм с приятели на купон, но още не се знае с кои приятели точно и на какъв купон. Тц, тц.. НЕСЕРИОЗНА РАБОТА :)

S8K
12-21-2005, 13:56
С приятели на купони краен вариант Black Box :!: :!: :!:

He3HauKa
12-21-2005, 19:13
Az ne vijdam kvo vaobshe gi pitash Az neska zaqvih na bashta mi da ne ma zanimaa za Nova godina che se iznasqm s priqteli i toi mai protestirashe ama _!_ !
Na sichki veselo posreshtanen na Novata godina i nezavisimo dali s priqteli ili s roditeli ot vas zavidi dali shte vi e veselo :lol:

Roxy
12-22-2005, 23:28
хаха те наште даже и сестра ми я гонят с мен да бъде дето е на 13.иначе у гаджето ми само дето супер много хора се събрахме и не знам къде ше ги поберем.то тва да ми е проблема :roll:

GLeZoRanA
12-22-2005, 23:49
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=22601&highlight=nova+godina
Tema za 2005-ta ima a tazi kato gledam e ot 2004 :roll: :shock:

mis_marry_jane_13
12-23-2005, 06:27
Родителите ти не те пускат,защото се притесняват за теб,поговори с тях и им докажи,че вече не си тяхното малко момиченце.

teenkopele
12-24-2005, 10:42
Родителите ти не те пускат,защото се притесняват за теб,поговори с тях и им докажи,че вече не си тяхното малко момиченце.
...можеш също да кажеш,че най-добрите ти френдове ще са там (сорка,че го повтарям за Нти път)...абе поукраси малко! :wink:

party_girl
12-24-2005, 12:45
az ot 13 god ne sam si v nas-bqh v 1 fr i ottam me pusnaha i minalata godina
a tazi godina nz kade 6te praznuvam-ima mnoogo kuponi...napravo nz kade 6te hodq!az iskam na nqkva vila s prespivane,ama koi 6te iska da ostane bez vila posle :D
a za problema ti-pogovori s va6te i im obqsni tvoqta gledna to4ka.ako ti imat doverie ima golqma veroqtnost da te pusnat.kaji 4e vsi4kite ti fr nqma da sa s roditelite si i moje i da se polu4i :wink:

Ice_Queen
12-24-2005, 14:09
Божке.. тва се оказа световен проблем :cry: :cry: :cry: Днес споменах на майка ми че гаджето ме кани на купон на НГ. и тя издивя : "Малка сии" (бтв на 16 съм ), " Няма по нощите да идвам да те взимам на майната си " ," Трябва да пораснешшш" и т.н. и т.н. ,неща който са ви ДО БОЛКА ПОЗНАТИ..но не се отказвам..НЯМА!Водя "тиха политика" тя вика и ми изказва доводите си , а аз се съгласявам с тях и казвам ,че знам и ще се пазя..и до последно ще се боря!!(НАДЕЖДАТА УМИРА ПОСЛЕДНА И АЗ С НЕЯ !).. И така май се стига до 1 : Ние (повечето де) на 16 -17 ( и под тези възрасти) можем само да си мечтаем за готин купон на НГ, за целувка с гаджето в 12 4аса (както беше казал някой по-горе) и т.н...

Тъжно .., но ФАКТ! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

mil4eto_
12-26-2005, 10:39
ми прекрано те разбирам. :cry:
само че тази година аз измолих наште да съм на купон с гаджето ми и приятели,защото бях за малко в болница и са ми дават ввсичко,което поискам. :lol:
иначе наистина пробвай да говориш с тях не се отказвай лесно!

Ice_Queen
12-26-2005, 11:05
:( OО миличката ти !!

А аз да се похваля - ПУСКАТ МЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D !!!!!!!

Не не още не го вярвам! Да но все пак пак не всичко ще е перфектно..4-5 часа искат да съм в нас , а и да взема приятелка..НО да се гледа полужително -
ПУСНАХА МЕ! :!: :!: :!: :lol:

sherry
12-26-2005, 11:43
Iska mi se da sym nqkade s priqtelq mi na kupon,no o6te ne se znae...dano samo ne prekaram cqlata ve4er u doma,6te se pobarkam :shock:

nesravnima
01-10-2006, 13:13
Чудиш се защо родителите ти не помислят как се чувстваш ти, а замисляла ли си се те как се чувстват?! Не бързай да порастваш, всичко с времето си! Мен ме пускат навсякаде и по всяко време, но аз съм си извоювала това доверие! Доказах, че може да ми вярват и че мога да поемам отговорността за действичта си! Направи го и ти! Не си мисли, че не се тревожат за мен! Без значение от възръстта родителите винаги ще се тревожат за теб! Забранените неща са най-сладки!!!

cS_LaMeRkA
08-12-2006, 16:31
еми согорно ще е с родителите щото не ми дават да хода с фр да си напраиме купона! пак ще виса в нас като сопол :lol: :smt010 :smt010 с пак ще ми се подограват тъпите ко**лета! :evil: :smt010

Angel_Girl
08-13-2006, 01:20
Еми аз минала Нова година бях само с приятеля си и си прекарахме повече от страхотно. Тази най-вероятно пак ще съм с него.

Obitax
08-13-2006, 01:29
ima vreme do nova godina :) ne pravete smetki o6te ot sega :D

moonbeam
08-13-2006, 12:06
ooofff... 3/4 godini ve4e praznuvam s priqteli,oba4e za tazi god nz 6te me operirvat zimnata vakanciq i do novogodi6nata ve4er nz v kakvo sastoqnie 6te sam ](*,) a trqbva predvaritelno da se razberem za kuverti razni za mesta,ta may 6te sam s na6teee #-o

648541
08-16-2006, 12:51
ima o6te vereme do nova godina no predpolagam na kupon4e s priqteli 6te vidime

MauMyHkaTa
08-16-2006, 13:26
Здравейте и от мен! :) Посрещането на 2004 и 2005 година за мен премина така: първо на ресторант с нашите и приятелски семейства до към 23 ч. После отидох у приятеля ми и там я посрещнахме заедно, а след това ходихме на купон вече с наши си приятели. На 31.12.2005 бях отново първо с нашите. Този път посрещнах 2006 с тях и чак след това отидох у приятели за поредния новогодишен купон. :) Та, исках да кажа, че от 3 години насам първо съм с родителите ми и след това с приятели и мисля че това е най-удачния вариант. Поне за мен е така! Ето защо предполагам че и тази година няма да е нещо по-различно, освен ако не съм със семейството си в друг град. Това е! :)

Ku4eNcE
08-20-2006, 09:53
Moje bi nqkade s priqteli.