PDA

View Full Version : PaRtY mUsIc



^dance^
12-29-2004, 19:47
Zdraveite sladuri :)
pravq si edna kompilaciika s mp3ki za kupona na Nova Godina. Imam si dosta muzika, no vse pak iskam vasheto mnenie. Kajete mi kakvo bihte slushali na NG..malko liubimi pesnichki ili kakvoto i da e, samo da stava za tancuvane i diveene. Edinstenoto uslovie e da ne e chalga, zashtoto s neq shte ni snabdi edin priatel...az sum po ostanalata 4ast. Haide kazvaite kakvo vi se slusha i kakvo mi preporuchvate. Cunki ;)

Satanas_daughter
12-29-2004, 19:50
mi az sum se snabdila snovo cd na the 69 eyes za nova godina no ot tozi forum tiah nikoi ne gi haresva no vse pak
the 69 eyes-devils
metallica-st.anger
nightwish-i wish i hat an angel
rammstein-engel
marilyn manson-this is the new shit
apocalyptica-bittersweat ei takiva neshtica mnogo malko ot foruma gi slushat

Zara^
12-29-2004, 20:26
Ami iztegli si dance par4etata koito sa na6umeli sega. A moje i malko retro ot roda na Coco Jambo :) ili ima6e edna pesen Casablanca. Neznam dali se se6tate za neq.
na Toploader- Dancing in the Moonlight
Europe - The final Countdown
Neznam kakva kompaniq ste i kakva muzika predpo4itate ;P

SladurkO
12-29-2004, 20:31
Az slu6kam vsi4ko i nqmam prolem... zavisi s kakva kompaniq sym moje pyrvo nqkvi novi Dance par4eta posle malko House sled tova retro i ve4e vsi4ki kato se ponatreskat s nai-qko 4alga ...ako iska6 primeri samo kaji

united_colors
12-29-2004, 20:43
Slu6ai sega tva sa mi party pesnite, nai modernite i ne 4ak tolkova:
1.Narcotic Thrust -Save from harm
2.The underdogg project- Miami
3.Freestylers- Push up!!!!!!!! Obezatelno!!1
4.Barillas- Andale
5.David Guetta -Stay
6.Benassi Brothers- Illusion
7.na su6tite- Do the do
8.Junior Jack -Stupidisco
9.Kozak -KGB!!!! I tazi OBEZATELNO
10.Quimico sintetico
11.Nofernini- Pra Sonhar Obezatelno!!!
12.Moje i Diskoteka bum 6toto sega e mnogo moderna ama... az li4no sam pas
13Snoop Dogg -Drop it like it's hot - ve4e kat se napiete
Ae gotino kupon4e vi pojelavam!!!

DiEsEl_GiRl4eTo
12-30-2004, 11:39
united_colors изброи доста песни...хмммм сещам се за една хубавка...обаче не съм много сигурна как се казва...написах в търсачката на датата adjamari и то я откри...други песнички, които мога ти препоръчам : Don Omar - Dale don dale, Arash - Boro, boro, Vanilla Ninja - Though enough, Abrar ul haq - panjabi touch, сигурно има куп още готинки ама не се сещам сега...

LunaTriCk
12-30-2004, 12:15
Препоръчвам ти на Sobieski някой албум или от тук (http://info.datacom.bg/kayen/Absolute%20dance/) двата диска "Absolute Dance".
This is Dance (http://debelaki.kafence.com/Mp3/VA%20-%20This%20Is%20Dance%202/)
Или на Ibiza, която и да е компилацийка. Club Ibiza, Real Ibiza....има ги в fen-а. :roll:

DeSsi
12-30-2004, 12:23
Na nasheto party za NG shte ima tri vida muzika :
cherno :arrow: predi da pochnem da piem,dokato oshte sme trezveni
chalga :arrow: kato se napiem i pochnem da vyrtim gubecite
baladki i po-bavna muzika :arrow: kogato sme se izponapili i ni stane lubovno :lol:

bigfish
12-30-2004, 13:46
Според мен не бива да забравиш да качиш на диска химна на БГ и едно БГ хоро. След 12 ще има нужда и от двете :)