PDA

View Full Version : TUPOTIA !!!!!!!!!!!!!



Nathan
12-29-2004, 20:01
Horata moje i da sa sushtite v tozi forum no SKAPAHTE SAITA BE ADMINISTRATORI !!!!! NA NISHTO NE PRILICHA VECHE !!! NE ZNAM ZA KAKVO SA VI DAVAI NAGRADI ?!?!?! SAITA E TOTALNO PRECAKAN !!!! Ne sum vlizal otdavna , no tova ,koeto vijdam v momenta e edna AMATIORSKA RABOTA !!!!

Zara^
12-29-2004, 20:29
Predi6niq mai naistina si be6e po hubav....ama karai sega kato sa se postarali horata... :lol:

SladurkO
12-29-2004, 20:34
ne po hubav ,no 1000 pyti po-lesen za cykane a sega 4akam po 1 4as nqkvi gluposti...zaguba na vreme

Murderdoll
12-29-2004, 20:42
хехе ти малко си позакъснял с темата:)
п.п. преди не ме кефеше ама сега даже не
помня къв беше стария сайт...ама знам че
най най преди беше такъв оранжев и тогава
беше ебаси якото:)

12-29-2004, 20:53
Здравей, Nathan ... и първо добре дошъл ...
Тебе те помня ... преди влизаше в сайта .. и даваше много хубави отговори ... ама се загуби по едно време някъде ..
Та по темата .. няма смисъл и да се оплакваш и да не се оплакваш няма да върнат предишния teenproblem (който лично мен също повече ми харесваше) ...
Така че трябва да свикваш ...
На мен честно казано вече не ми прави голямо впечатление .. Свикнах ...

Peace \/

reality_girl{}
12-29-2004, 21:06
Mene pak si me kefi.Vsa6tnost ve4e sviknah s tozi dizain i ne mi pravi golqmo vpe4atlenie pak i da si priznaq ve4e smantno si spomnqm minaliq vid na www.teenproblem.net

hahavteen
12-29-2004, 21:13
... и да се оплакваш и да не се оплакваш няма да върнат предишния teenproblem (който лично мен също повече ми харесваше) ...
Така че трябва да свикваш ...
На мен честно казано вече не ми прави голямо впечатление .. Свикнах ...


Napravo mi vze dymite ot ystata! :wink:

Nathan
12-29-2004, 21:25
Hehehehe :) Nai - opredeleno ne se oplakvam :) Ne bqh vlizal ot dosta vreme i sega kato vlqzoh i vidqh amatiorshtinata izpolzvana za tozi forum losho mi stana :) Nqkoga saita be spechelil nagrada za nai-dobur razvlekatelen sait a sega sus tezi baneri "PHP" nad forumite e nqkaksi smotano...

BABY_SEXY_GIRL
12-29-2004, 22:34
хехе ти малко си позакъснял с темата:)
п.п. преди не ме кефеше ама сега даже не
помня къв беше стария сайт...ама знам че
най най преди беше такъв оранжев и тогава
беше ебаси якото:)

I az sam na tova mnenie, no za oranjeviq cvqt ne sam saglasna, be6e nqkak si banalno oranjev :roll: