PDA

View Full Version : Za kude burzate be hora??



Ami az
12-30-2004, 10:46
Hi na vsi4ki.Purvo neka uto4nq 4e sledva6tata tema ne trqbva da izglegda nqkva pou4itelna beseda deto mama i tatko vi q razqsnqvat na ve4erq i vtoro ne znaq dali tuk i e to4noto mqsto tui 4e ako nqkoi iska -da q mesti kuideto trqbva.Taka na4i az sum na 19 godini .Dokato ne stanah 12 klas i ne se zaeh s kandidatsvaneto nqma6e sedmica v koqto da ne sum hodila na kupon disko ili podobno sabirane,mislq 4e dobre sum si pogivqla.POslednata godina oba4e gi namalih i hodih samo dekemvri mesec i to na disko.Ta za kvo vi pi6a .POslednite 3 puti v koito hodih na no6na 6tot otdavna kakto se se6tate ne hodq po detski mi napravi vpe4atlenie kolko piqni,no ne prosto podpiinali a piqni do neadekvatnost hora na po 14-15 ima6e,koito i ne znam kak sa vlezli.I zapo4nahme da si lafim s priqteli 4e kato 4e horata ot koito sme po-golemi samo s po nqkolko godini sa dosta po-razli4ni ot nas na taq vuzrast.Ne 4e nie ne sme pravili prostotii i o6te pravim,no sqka6 bqhme po-spokoini i ne tolkova agresivni.Sega slu6am v travaite momi4eta da obsugdat "oneq kurvi" ot 6-ti klas!!,prez minalata sedmica vidqh kak v edno osnovno nqkvi nagrimosani kukli4ki ot sigurno7 klas max. raznasqha testove za bremennost.Ta sedq i si mislq i nie li sme lazili po poda po diskotekite ot napivane na po 13?Dali8 e normalno da se hvali6 po kolko vodka moge6 da izpie6 a si o6te ne 12?Dvama ot priqtelite mi koito sa no po 20 i kusur mi obqsnqvaha 4e te po-malkite bili po-lesni i kato nqmalo golemi genki opa nqkoe na 13-14 6toto o6te sa mu lubopitni nqkoine6ta i nali se se6tate.
Ta ne iskam da dosagdam s teq prikazki no si mislq 4e mai sega na po 13-14 burzate dagiveete i sqka6 zabravqte 4e vse o6te vuv vseki edin ima po edno dete.Ne iskam da kritikuvam a samo da 4uq mnenq.Moge bi puk vsqko pokolenie minava prez tova.No nqkak ne moga da priema deca ot 5 klas da sa s tonove spirali,grim,zaostreni obuvki i v ruka s cigara...z

bodil4e_f
12-30-2004, 10:58
makar 4e sam na 15 i poloviuna <axaaxax> iskam da ti kaja,4e s1m nap1lno s1glasna s teb!sq da ne me pomislite za zadr1sten14ka xaxaxaaxa-i az xodq po disko-ta,py6a,piq no v ymereni koli4estva....dosta mi e interesno,kogato vidq nekvi 12-ni piqni kato mastii..nz nz

Myrcheto
12-30-2004, 11:00
napylno sym syglasna i sym syprichastna na problema.Az sym na 18 i opredeleno nasheto pokolenie makar i s 2-3 godini po golqmo e dosta po razlichno...Tuka kato se razrovish iz foruma da chetesh nqkvi deca na 12-13 godini sex pravqt i az ponqkoga se chudq:v moite razbiraniq li e problema?Samo che ne znam kakvo moje da se napravi pyk i loshoto znaesh li koe e?Che te ostaven che edin den gorchivo shte syjalqvat che sa si propileli detstvoto,koeto nikoga nqma da se povtori,sa si propilqli i jivota i sa stanali nqkvi propadnali i povyrhnostni.Be ne znam dano se osyznaqt nqkoi pone na vreme...Za kyde byrzate(byrzame) kato jivota e pred nas?!

GeRyTo
12-30-2004, 11:02
Ами какво да ти кажа...освен че си абсолютно права и съм на същото мнение..не че аз съм кой знае колко голяма но определено чувствам огромна разлика между моето поколение и това на тези които са с 2-3 години по малки...ама ние много сме я обсъждали тази тема във форума и така и не се стига до ясни причини защо се случва това....нито можем да го предотвратим нито можем да си го обясним...затова само гледаме...ами не ми е приятно да ги виждам тези неща но аз не мога да ги възпитам тези деца...те си провалят животеца за да бъдат може би "по-готини" ...само че след време ще си дадат сметка за всичко което са направили и ще им се дореве защото ше знаят колко са грешили....еми да....само че нали знаеш онази поговорка за грешките..."човек се учи от собствените си грешки"...трябва първо сам да си строши главата и после да се осъзнае....жалко за тези деца.... :roll: :roll: :roll:

playful_girlll
12-30-2004, 11:03
ami vij,az su6to ne go priemam,no e fakt...ni6to ne mojem da promenim. stremqt se da izgradqt vpe4atlenie na po-golemi kato pu6at,piqt ,slagat tonove grim,no ne osuznavat kolko sa sme6ni v o4ite na pove4eto.nz,tova e moeto mnenie...az po princip su6to ne sum suglasna s tova,no vseki sam si re6ava. :wink:

Baccara
12-30-2004, 11:10
Отвратително е да видиш 11-12 годишно момче/момиче да се влачи мъртво пияно или напушено. За секса на 11-12 годишните....нo comment...те дори не знаят какво искат пък тръгнали секс да правят....

Anonimno
12-30-2004, 11:17
Ave ot edno vreme na sam se po malki i po malki iskat da stanat po golemi.Mislqt si che kato se napiqt dva tri pati i veche moje da se hvalqt s tva.Vishte me az pusha treva pyk ti ne za nishto ne stavash.Shto se otnasq do sex-a po vinovni sa momichetata deto se navivat da go pravqt, shtot v prirodata na momcheto si mu e da si iska, a momichetata sa tezi koito trqbvada otkazvat.Sq nz tva e lichno mneie ama da ne mi se obidqt momichetata.Az lichno ne sym bil chak takyf alkoholik nikoga ne sym se hvalil kolko sym izpil i kak sym bil, ama sym ima priqteli koito se kefqf che super qko sa bili napili i super qko sa povryshtali i se chuvstvaha kato geroi.Ave naistina deca za kade byrzate jiveite inache edna cigara ili edna vodka nqma da vi napravi koi znae kolko poveche hora.Po vajno e sam da si napravish veseloto a ne sys stranichni neshta :!: :!: :!:

DiEsEl_GiRl4eTo
12-30-2004, 11:27
Evala ti pravq! Edna ot malkoto smisleni temi, koito vijdam naposledyk. Emi az ot sichko po malko...nikoga ne sym se natrqskvala do bezsyznanie, ne sym ppushila nishto osven cigari, ama ne po mnogo :oops: :oops: :oops: i po diskoteki ne visq izlishno. A tezi, koito go pravqt...te ot duma ne hvashtat i da im kaje chovek, si znaqt tqhnoto. Spored men shte im doide akyla v glavata, ama kysno... :?

ami az
12-30-2004, 11:33
E radvam se 4e temata vi haresa i 4e qvno ste me razbrali!!!Vigte, neka samo da uto4nq 4e ne sum nqkva deto propovqdva moral i do 18 godini vku6ti i nikvo disko.Naprotiv got e horata da se zabavlqvat no nqma li v kraina smetka nqkvi granici?
Mnogo blagodarq za otgovorite!!!

Dharma
12-30-2004, 11:44
bravo! absolutno sum suglasna s teb! tova sa hora na po 12-13 godini, no imenno v tazi vuzrast si nai-podatliv na 4ujdo vlianie, t.e. kakvoto pravqt"priqtelite" tova pravi6 i ti, za da ne te pomislqt za zadrusten/a ..... :roll: dori si mislq 4e tezi horica ne si davat smetka kakvo pravqt, koeto e mnogo jalko za tqh :( , no v kraina smetka sami si izbirat tozi put................

SladurkO
12-30-2004, 11:50
Sorry ako obidq nqkoe momi4e ,no pove4eto v dne6no vreme sa golemi parcali,otaiiki,bokluci i da ne prodyljavam.Moje bi 5% ot teen-ovete dnes sa svestni i se radvam,4e i vie v toq forum ste takiva naistina e trudno da nameri6 priqteli kato vas i gore-dolo s 1 mislene.No se zamislete makar,4e i az sym mom4e i me e sram da govorq taka...Mom4etata sa sy6to 1 faktor za propadaneto na momi4etata ,te gi karat da se glasqt za da im haresat,te gi karat da piqt za da ima svalka...Toest momi4etata se pravqt na gyzarki samo zaradi mom4etata... za da im se haresat na batkovcite...

ami az
12-30-2004, 12:00
Vig tva s momi4etata vinagi e taka.Vsu6tnost i po-golqmata 4ast ot porastnalite geni(govorq za geni a ne za 18-19)se "kontqt"za guzar4etata s luskavi koli.No za6to tva trqbva da stava na 12-13-14?A i ne mislq 4e VSI4KI momi4eta/mom4eta sa taka.Dostatu4en e edin element?elementka:-) v grupata za da po4nem da se pravim na interesni.nE MISLQ 4E IMA PO-VINOVNI MOMI4ETA ILI PO-VINOVNI MOM4ETA

Satanas_daughter
12-30-2004, 12:15
mi az sum napulno suglasna .....e to i az ne sum mnogo goliama de pochti na 15 no nikoga ne sum se fukala vijte me az pusha ili neshto takova...kogato biah na 12-13 pak si hodeh po kafeta no nikoga ne sum hvashtala cigara za da se pravia na interesna ....naistina tezi momicheta ne osuznavat kakvo praviat kvo si misliat che kato hvanat cigara(i to ot nai lekite shtoto drugi ne mogat da ponesat) kato pred tiah ima chasha vodka koiato preglushtat edva edva i skrivat grimasite si na nedovolstvo,kato sa se kachili na visoki tokove i ostri obuvki s koito si izmuchvat deckite kracheta i kato za kapak se hvanat s niakoi 20god koito iska da gi izchuka shte stanat po golemi li...emi niama edinstvenoto koeto shte stane ot tiah ....e otrepki.a i kvo si misliat che na 12-13 god neshto razbirat ot sex i che shte e poluchat niakvo udovolstvie...neeeeeee prosto shte se gordeiat che sa napravili poresnata krachka da prilichat na po golemi tochno kakto gorchivata vodka koiato preglushtat nasila taka e i s sexa

SladurkO
12-30-2004, 12:44
dobre,a ne ste li vijdali kak pred NDK v Sofiq nqkvi 13-14 godi6ni pqni pikli sedqt s 23-24 godi6ni alkoholici i si vyrtqt botilkata s vodka i jointa...

I ne samo pred NDK dosta ot momi4etata na 13-14 godini hodqt s minimum 18-19 godi6ni ili se lyja ???
Ako ne vqrvate elate v Sofiq i vijte razvrat!

12-30-2004, 12:58
se6tam se edno vreme kogato be6e rqdkost na 15 da ne si devsteven...

^efas^^
12-30-2004, 13:58
Живей бързо, умри млад, бъди красив труп :!:

П.П. Не пия водка :mrgreen:

He3HaM
12-30-2004, 14:30
makar 4e sam na 15 i poloviuna <axaaxax> iskam da ti kaja,4e s1m nap1lno s1glasna s teb!sq da ne me pomislite za zadr1sten14ka xaxaxaaxa-i az xodq po disko-ta,py6a,piq no v ymereni koli4estva....dosta mi e interesno,kogato vidq nekvi 12-ni piqni kato mastii..nz nz Ми то всеки е съгласен , но никои неправи нищо по въпроса ! Аз също съм на 15 , и повечето тук са на 15 - 16 години , и повечето ще се съгласят , но никой неправи нищо по въпроса да "се отворят очите" на децата . Аз направо съм потресен , като миналата година братовчед ми каза че с някакво момче , щели да се бият , заради това че приятелката на братовчед ми правила свирки на някакво 3то момче ( те тогава бяха 5 КЛАС !!!! ) .
На къде отива света !?!?!?! Ако това продължава така , в бъдеще моите деца сигурно ще се "помпат" от детската градина или яслата ( а ако е така - от сега осещам че ще стане некво меле в тази градина (мелето ще напраа аз нали се сещате ) :evil: )

damnedbird
12-30-2004, 14:41
Е, в такъв случай аз сигурно съм дърт за вашите разбирания, но аз започнах да ходя по дискотеки на 16 и първото ми напиване, в смисъл по-сериозно напиване беше на 17... това приблизително...
и като си представя че тогава бях със мнение, че съм гамен и подобни... не знам.. сега е направо някакъв кошмар на Елм Стрийт...
Не бих искал да си представям моите деца в тази държава един ден.. просто не бих искал и да си ги представям...

DiEsEl_GiRl4eTo
12-30-2004, 14:42
Ako ne vqrvate elate v Sofiq i vijte razvrat!
Nqma smisyl da biem pyt chak do Sifoq, za da vidim. Takiva gi ima navsqkyde.

На къде отива света !?!?!?! Ако това продължава така , в бъдеще моите деца сигурно ще се "помпат" от детската градина или яслата ( а ако е така - от сега осещам че ще стане некво меле в тази градина (мелето ще напраа аз нали се сещате ) )
Ami i az nz na kyde otiva. Obache nie ne mojem da napravim nishto. Ako imash takiva poznati, a ne razsyjdavash taka, prosto se distancirash ot tqh. Ne mojesh da im zapovqdash kakvo da pravqt. Tova si e poveche do roditelite i do dyrjavata...zakona za cigarite, deto shte vyvejdat sega(koito ne mi haresva i mislq, che nqma da se osyshtestvi)...moje bi zapochvat opiti neshtata da se poopravqt...opitite obache sa mnogo slabi...Mislq, che roditelite nai-mnogo mogat da poprechat na edno takova sysipvane na decata im...ako se interesuvat kyde hodqt, s kogo se sybirat...znam li...mnogo slojen si e problema i edinichni broiki kato nas ne mogat da go reshat.

ellii
12-30-2004, 16:50
Mi i az ne s1m golqma ..po4ti na 16 s1m i vijdam kvo stava okolo mene...i se gordeq 4e az ne s1m ot tqh i s1umqvam da se zabavlqvam bez da se napusha i napiq kato svinq...ne otricham 4e mn mi se jivee i ne propuskam shansa da otida na disco ili na nqkoi kupon,no za vseki slu4ai ne se napivam kato mastiq do takava stepen 4e posle da ne moga da se pribera...po skoro ne s1m priv1rjeni4ka na alkohola.....
Za s1jalenie malko sa momichetata koito mogat da se pohvalqt 4e na 12- 13-14 godini vse oshte sa devstveni,ako predi 10-15 godini se e smqtalo 4e momchetata sa bezotgovorni ebliovci,to sega i momichetata sa takiva,taka 4e maiki pazete sinovete si..,no ne vsi4ki mislqt kato men za jalost i koftito e 4e ne moga da im pomognem nito az nito koito i da bilo drug ako te samite ne se os1znaqt

fucker
12-30-2004, 17:06
Ами аз съм на 15 почти на 16 години и напълно подкрепям че напиването и напъшването на 12 години не е героизъм.Аз и до ден днешен не муша нито пъм мисля до го права.Истина е че без купон не мойе да се живее,но да почнеш да се е**ш на 12 години си е простотия.Аз съм виждал циганчета на по не повече от 8-9 години да пушат по спирките.Факт е че много малко хора се замислят за тези работи.Никой не е идеален,но всеки си има слабости.Аз примерно понякога съм голямо дете и права огромни простотий.Секса,алкохола и другите работи са удоволствия верно ама не бива да се почва от такава ранна визраст преди човек да се е "найграл" и да е пораснал.Според мен на тази възраст децата са любопитнни.

Aggressiv
12-30-2004, 17:08
temata naistina e dosta bolna... samo , 4e ako si mislite 4e towa e samo w bulgariq dulboko se lujete ... imal sum wuzmojnostta da poobikolq polovin evropa i da pojiweq w germaniq i belgiq za izwestene period ot wreme i situaciqta e dolu gore shodna :-) ... demokraciq kakwo da se prawi a puk i za towa e winowna roditeolskata sreda sredata w u4iliste i etc.... za protokola ne sum tineidjur4e na 25 sum i 4esno da si kaja po na6e wreme tiq filmi prosto gi nqmashe twa beshe zorata na demokraciqta nqkude tumnite godini ... ot togawa nestata kato 4e se oburnaha kum lo6o i si4ko w diwiq ...

{}Slanchiceto{}
12-30-2004, 20:09
Bravo :!: Mnogo dobra tema :) Po tozi vapros ima mnogo da se govori,no nishto ne moje da se napravi za sajalenie,za da se promenqt neshtata.Ili pone tova ne zavisi ot nas.Tezi hora si imat roditeli,koito bi trqbvalo da gi vazpitavat po-dobre i da im opredelqt nqkakvi granici.Az moga da kaja,che ot chasti se gordeq kakav chovek sam stanala,pone za nqkoi neshta.I tova blagodarenie na roditelite mi.Ot nishto ne sa me lishavali,no ne sa mi pozvolqvali da varsha svoevoliq.Imala sam nqkoi ogranicheniq,no takiva,koito sa bili za moe dobro.Davali sa mi da piq,no samo zashtoto nai-sladak e zabraneniq plod.Na 18 godini sam i za sega sam dovolna.
Az lichno ne moga da razbera 12-14 godishnite momicheta/momcheta kakvi gi varshat.Te ne mogat da osaznaqt,che tova im vredi.Te sa vav vazrast v koqto teparva shte se razvivat,a alkohola,trevata,cigarite prechat na razvitieto na choveka.A pak za seksa da ne govorim.Ta te oshte ne znaqt kakvo iskat,oshte ne znaqt pikae e li im se ili kakvo.
Sled vreme shte osaznaqt greshkata si,no veche shte e kasno.Nqma da mogat da se promenqt.
Vednaj v jivota sam si vijdala dve momicheta ot 5 klas :!: :!: :!: :!: martvo piqni.Padaha,stavaha,vlacheha se.Beshe grozna gledka.Otvratih se.I na kade otiva sveta?Kam po-dobro li??

Почти пораснал
12-30-2004, 21:04
От сково време почнах да чета какво пишв във форума и то само като няма какво да правя и искам да се посмея малко - е поне една нормална тема да изкарате - то не бяха секс с животни, пърдяне и т.н.

Абсолютно ненормално е 12-14 годишни да пият, да пушат пък да не говорим секс да правят.
Просто много ми е интересно какво ще бъде бъдещето - как ще изглеждат нещата в БГ след 15 години. Кой ще ходи на работа?
И вие знаете и виждате как бягат от училище да ходят по барчета да пият кафета и да пушат цигари и как се кефят, че имат много извинение или неизвинени отсъствия.
Разберете бре хора - учете сега, защото сега градите бъдещето си - след години ще съжалявате - че не сте слушали родителите си какво са ви говорили.
И на мен майка ми викаше учи - ама аз много зор не си давах, но все пак съм научил нещо и сега наистина се радвам, когато ми влиза в полза.

Разберете живота е пред вас - има време да пушите и да пиете. въпреки, че не го препоръчвам на никого - аз лично никога не съм пушил и пия само бира от време на време.
Пушенето пък е най-голямата простотия, която е измислил човек - все едно да дишам боя за боядисване
имах една съученичка, която пушеше по 2 кутии цигари на ден и един учебен ден просто не дойде на училище - разбрахме, че са я приели в болница и че била доста зле - повтаря после годината - нядявам се си е взела поука.

btw на 19 и отгоре съм.

Verliebt_Maedchen
12-30-2004, 21:40
vapreki 4e sam na 14,smqtam 4e nqkoi moi vrastni4ki prosto....a be no coment.absolutno sam saglasna s teb.i kato gi gledam po malkite-a be vsqko sledva6to pokolenie e vse po-degradiralo... :(

TheArchEnemy
06-25-2006, 10:26
tgt5gtg

06-25-2006, 11:07
Hi na vsi4ki.Purvo neka uto4nq 4e sledva6tata tema ne trqbva da izglegda nqkva pou4itelna beseda deto mama i tatko vi q razqsnqvat na ve4erq i vtoro ne znaq dali tuk i e to4noto mqsto tui 4e ako nqkoi iska -da q mesti kuideto trqbva.Taka na4i az sum na 19 godini .Dokato ne stanah 12 klas i ne se zaeh s kandidatsvaneto nqma6e sedmica v koqto da ne sum hodila na kupon disko ili podobno sabirane,mislq 4e dobre sum si pogivqla.POslednata godina oba4e gi namalih i hodih samo dekemvri mesec i to na disko.Ta za kvo vi pi6a .POslednite 3 puti v koito hodih na no6na 6tot otdavna kakto se se6tate ne hodq po detski mi napravi vpe4atlenie kolko piqni,no ne prosto podpiinali a piqni do neadekvatnost hora na po 14-15 ima6e,koito i ne znam kak sa vlezli.I zapo4nahme da si lafim s priqteli 4e kato 4e horata ot koito sme po-golemi samo s po nqkolko godini sa dosta po-razli4ni ot nas na taq vuzrast.Ne 4e nie ne sme pravili prostotii i o6te pravim,no sqka6 bqhme po-spokoini i ne tolkova agresivni.Sega slu6am v travaite momi4eta da obsugdat "oneq kurvi" ot 6-ti klas!!,prez minalata sedmica vidqh kak v edno osnovno nqkvi nagrimosani kukli4ki ot sigurno7 klas max. raznasqha testove za bremennost.Ta sedq i si mislq i nie li sme lazili po poda po diskotekite ot napivane na po 13?Dali8 e normalno da se hvali6 po kolko vodka moge6 da izpie6 a si o6te ne 12?Dvama ot priqtelite mi koito sa no po 20 i kusur mi obqsnqvaha 4e te po-malkite bili po-lesni i kato nqmalo golemi genki opa nqkoe na 13-14 6toto o6te sa mu lubopitni nqkoine6ta i nali se se6tate.
Ta ne iskam da dosagdam s teq prikazki no si mislq 4e mai sega na po 13-14 burzate dagiveete i sqka6 zabravqte 4e vse o6te vuv vseki edin ima po edno dete.Ne iskam da kritikuvam a samo da 4uq mnenq.Moge bi puk vsqko pokolenie minava prez tova.No nqkak ne moga da priema deca ot 5 klas da sa s tonove spirali,grim,zaostreni obuvki i v ruka s cigara...z
и аз съм напълно съглаен с теб.аз съм на 16 и като съм ходил преди година на дискотека(детска) се отказах.всички са на макс 9 години, с цигарите,водката,ланците на връта..и се чудиш дали няма някой да ти скочи да те бие като са по 105 см високи.ужас.

summer_04
06-25-2006, 11:34
abslolutno suglasna sum,purvo 4e vsqkjo sledva6to pokolenie stava vse poo-zaqdlivo ,otvoreno i t.n,vtoro 4e ve4e qvno e normalno na 12 da se pravil sex(tova e nerazbiraemo za men),a we degradaciqta e pulna -no qvno 6et trqbva da se primirim,az6toto nqma kakvo da se napravi po vuprosa.men li4no mng me drazni kogato vuv foruma pi6at nqkakvi 13-14 godi6ni o6te ne znaqt ni6to za seksa oba4e ve4e gorpavqt,ebati qsno e 4e opita idva s vremeto ,no da sednat da pro4etat pone ne6to-da imat nqkakva ob6ta sexulana kultura!

hollaback_girl
06-25-2006, 11:36
s risk da povtorq mneniqta na pove4eto, koito sa pisali tuka :oops: 6te kaja 4e temata naistina si q biva.az i priqtelkite mi ne pu6im,ne piem(e ponqkoga kat ni hvanat ludite piivame ma po savsem malko,kolkoto da si napravim kefa..) i si ni e dobre taka,pak sme ot nai-gotinite momi4eta ot vipuska. a tiq de4ica(kazvam de4ica vapreki 4e sym na 14)prosto nz kakvo 6te stane ot tqh,no nqma da sa hora...edin moi sau4enik vednaj donese butilka uiski ot tqh si i po4na da 4erpi si4ki i da pie i toi,samo i samo da se dokaje pred edna fr,za6toto tq go otrqza.izpi polovin butilka,po4na da pada po zemqta,da govori nesvarzano...nakraq go otkaraha v spe6noto.i sega go e sram da se poqvi pred nas...i za kakvo?!?!ei taq otvratitelna maniq za dokazvane pred nqkoi...

mravkata_z
06-25-2006, 11:42
za da ne povtarqm gorntie mneniq prosto 6te kaja 4e gi podkrepqm vsi4kite i sam POTRESENA i VAZMUTENA ot tova koeto stava okolo men, i po nikav na4in ne moga da go vazpriema. p.s. na 16 sam

ана_
06-25-2006, 12:15
I ne samo pred NDK dosta ot momi4etata na 13-14 godini hodqt s minimum 18-19 godi6ni ili se lyja ???

Добре де,нали "уж" любовта няма граници?Аз съм само на 14,но не съм имала приятел по малък от 17години(не,че съм ходила с много само 3ма са ,но това е друга тема)и какво от това?Все оше съм детствена и не бързам за никаде.Има много момичета които ходят с доста по-голями от тях и е много лошо да ги обиждате така,че са к****и и какви ли оше не,зашото те са с тези момчета само от любов.И не е ли вярно че повечето от по-малките момчета се интересуват само от комп.игри и т.н.т.Нормално е да се заглеждаме по по-големи.Вярно е,че повечето от по-голямите се интересуват само от секс,но не всички са такива!И някои момичета са "фръцли"които мислят само за гримовете и прическите си или пък с кои да се напият и напушат,а после...Но не ни слагайте под общ знаменател.И един съвет: Не обиждай който и да е ,преди да си го опознал...

06-25-2006, 13:28
isate l isega az da sum vi opozicqta na vsi4kite tuka teen4eta deto pi6ete. Mom4e sum na 20 godini ot SF i moito mnenie e razli4no ot va6te i sega 6e vi kaja za6to

POslednite 3 puti v koito hodih na no6na 6tot otdavna kakto se se6tate ne hodq po detski mi napravi vpe4atlenie kolko piqni,no ne prosto podpiinali a piqni do neadekvatnost hora na po 14-15 ima6e,koito i ne znam kak sa vlezli
kak sa vlezli misli6 po su6tqit na4in po koito i az i moite priqteli vlizahme kato bqhme na po 15-16 godini. Pokoleniqta bili razli4ni pf molq vi se ne se izlagaite kvo im e razli4noto dane bi da mutirat ne6to ili kakvo. Kak moje da komenitrate kato ne ste sigurni v tova koeto znaete Kak ne e bilo taka predi godini q mi kajete ima dva varqnta da govorite taka :
1-vi : Da govorite taka za6to ne ste hodili primerno po no6tni i ne ste se napivali na tazi vazrast. Togava tova avtomati4no iskliu4va da znaee kakvoto i da bilo 6toto si4ko koeto znaete e ste go 4uli ne ste go vidqli za da govorite
2-ri : Da ste se napivali i da ste hodili po no6tni ida vidite s sobstvenite si o4i kakvo e bilo polojenieto togava koeto puk ot svoq strana vi postavq v grpuata hora koito spored vas sa stra6no mnogo po razli4ni.
Agresiqta se edno predi kogato vse o6te mojeh da hodq po detski ne es vra6tahme vsi4ki posineni i sma4kani.
Cigarite se edno kato bqh az 3-4 klas ne gi geldah kak hodqt da si kopuvat cigarti sau4enicite mi ot blizkoto kafe id a pu6at v toaletnite ili zad daskaloto.
Ne ste sfideteli na nqkakva revoliuciq ili metamorfoza ospokoite se vinagi e bilo takak i vinagi 6te si bade Ba6ta mi e na 52 godini i e propu6il v 4-ti klas kato e kradql cigari ot roditelite si kakto sa go pravili i mnogo drugi
Raspravql mi e kak sa se napivali s doma6na rakiq ili vino ili s otkradnata ot bakaliqta bira v 5-6 klas na su6tata vuzrast sa se goneli i sa se bieli kato jivotni zamerqli sa se s kamani puskali sa si krav i kato se pribirat kakvo kazvat roditelite kakvo kazvat kakvoto kazvat i sega mnogo roditeli ee ni6ot ti nqma iunak bez rana ne moje ili da bi mirno sedqlo ne bi 4udo vidqlo tiq ne6ta poznati li sa vi.
Tiq ne6ta ne sa novi prosto sega se sbluskvate s tqh ili puk 4ak sega im obra6tate vnimanie.
Ne pokoleniqt sa tolkova razli4ni kolkoto pravilata sa drugi i vazmojnostite sa razli4ni. Dale4 sum ot misalta 4e e redno da se pravqt takiva ne6ta no prosto vie taka ste podkarali temata 4e si e*** kapacite.
Ne komenitram sexsa mejdu deca kakto i kurveti6tinata 6toto te sa vsledstvie na Mediite glavno i predimno i prosto nqma kakvo da se komenirat . No ne se zablujdavaite i predi e imalo takiva ne6ta i za napred 6te si gi ima. A za narkoticite vob6te i po dobre a ne stava duma ima gi ot hilqdi godini mislite li 4e e ne6to novo 4e nde6no vreme se opotrebqvat xax ne badete naivni molq vi se.

06-25-2006, 13:59
Hi na vsi4ki.Purvo neka uto4nq 4e sledva6tata tema ne trqbva da izglegda nqkva pou4itelna beseda deto mama i tatko vi q razqsnqvat na ve4erq i vtoro ne znaq dali tuk i e to4noto mqsto tui 4e ako nqkoi iska -da q mesti kuideto trqbva.Taka na4i az sum na 19 godini .Dokato ne stanah 12 klas i ne se zaeh s kandidatsvaneto nqma6e sedmica v koqto da ne sum hodila na kupon disko ili podobno sabirane,mislq 4e dobre sum si pogivqla.POslednata godina oba4e gi namalih i hodih samo dekemvri mesec i to na disko.Ta za kvo vi pi6a .POslednite 3 puti v koito hodih na no6na 6tot otdavna kakto se se6tate ne hodq po detski mi napravi vpe4atlenie kolko piqni,no ne prosto podpiinali a piqni do neadekvatnost hora na po 14-15 ima6e,koito i ne znam kak sa vlezli.I zapo4nahme da si lafim s priqteli 4e kato 4e horata ot koito sme po-golemi samo s po nqkolko godini sa dosta po-razli4ni ot nas na taq vuzrast.Ne 4e nie ne sme pravili prostotii i o6te pravim,no sqka6 bqhme po-spokoini i ne tolkova agresivni.Sega slu6am v travaite momi4eta da obsugdat "oneq kurvi" ot 6-ti klas!!,prez minalata sedmica vidqh kak v edno osnovno nqkvi nagrimosani kukli4ki ot sigurno7 klas max. raznasqha testove za bremennost.Ta sedq i si mislq i nie li sme lazili po poda po diskotekite ot napivane na po 13?Dali8 e normalno da se hvali6 po kolko vodka moge6 da izpie6 a si o6te ne 12?Dvama ot priqtelite mi koito sa no po 20 i kusur mi obqsnqvaha 4e te po-malkite bili po-lesni i kato nqmalo golemi genki opa nqkoe na 13-14 6toto o6te sa mu lubopitni nqkoine6ta i nali se se6tate.
Ta ne iskam da dosagdam s teq prikazki no si mislq 4e mai sega na po 13-14 burzate dagiveete i sqka6 zabravqte 4e vse o6te vuv vseki edin ima po edno dete.Ne iskam da kritikuvam a samo da 4uq mnenq.Moge bi puk vsqko pokolenie minava prez tova.No nqkak ne moga da priema deca ot 5 klas da sa s tonove spirali,grim,zaostreni obuvki i v ruka s cigara...z =D> =D> =D> bravo!moite syuchenichki postoqnno mi se hvalqt kolko gadjeta sa imali,oshte che sa gotovi za sex i kolko mn bira i vodka sa izpili.da vi kaja veche ne moga da gi tyrpq s tezi grimove,kato magistralki sa.kakvo da vi kaja,tova e bydeshteto ni.moje bi tochno zaradi tova povecheto mladi hora bqgat ot Bylgariq.s vseki izminal den prevryshtame stranata si v edna pomiq. :smt010

Dr. Kazimbutt
06-25-2006, 14:07
Има много момичета които ходят с доста по-голями от тях и е много лошо да ги обиждате така,че са к****и и какви ли оше не,зашото те са с тези момчета само от любов. И не е ли вярно че повечето от по-малките момчета се интересуват само от комп.игри и т.н.т.
100 % само от любов... и 100 % момчетата не искат само секс момичетата, които са на по 13. Аз не виждам какво (освен секс) мога да получа от гадже на 13. Просто не ми е на акъла.

По-малките момчета се интересували само от компютърни игри... ами то и тези на моята възраст (17 години) се интересуват само от това. Гледам ги и им се чудя на акъла.

popolika_
06-25-2006, 14:22
Т'ва си е твое мнение.Явно хормоните са ти в повече щом не можеш да искаш нищо повече от секс.Не ти е на акъла?Дали имаш такув е въпроса.А за игрите..то всички играем,но не на всички им е интересно те да са постоянна тема на разговор

djigi
06-25-2006, 14:33
Не мисля, че дори момиче на 16-17 години трябва да не е "просто подпийнало, а да е пияно до неадекватност". Всъщност пиян човек на колкото и години да е не е красива гледка.

Гримът - не ги опреквам. Идеално си спомням кога бях 6-7 клас и как съм била същата "Сега отивам в студентски с късата пола, със спирала и червило и всички гледат в мен - колко съм готина!"

Сексът - тук да ги порицае някой, който не го е направил на 12-13 или 2-3 години по-късно. Горе-долу еднакво е положението.

Mystikal
06-25-2006, 17:09
Живей за днес защото вчера няма да се върне,а утре може и да не дойде!

strange__
06-25-2006, 18:15
Скапаната държава е виновна!Политиците ни са просто едни глупаци,които си решават проблема като изпратят техните деца в чужбина...защо няма закони,които да се спазват?!В държавата е пълна анархия и от там тръгва всичко....може би вече дори и да се издаде някакъв закон ще е твърде късно :roll: И когато държавата не се грижи за своето бъдеще в лицето на 11-12-13 годишните деца,тогава поне родителите могат да направят нещо!Няма да забравя вечерта,когато за пръв път се скарах с майка ми...бях на 13 и исках да отида на дискотека в Амор(детска разбира се),а тя не ме пусна...тогава бяха ревове и крясъци,но сега съм щастлива,че тогава си останах вкъщи...благодарение на тази и още някои други забрани смея да твърдя,че се превърнах в човек с принципи и морал :!: Но,какво да се прави днешните деца така манипулират родителите си...абе я стига глупости,та нали те затова са родители,за да могат да кажат: "НЕ!" #-o Не знам вече...както казах това няма да го промениме ние...то зависи на първо място от боклуците,които ни управляват и на второ от родителите,които позволяват на 13 годишната си дъщеря да излезе от вкъщи като последната курва :idea:

sexy_
06-25-2006, 21:23
Ми аз кво да кажа нямам думи просто ся на 15 август ще направя 11 и като гледам в един форум и единия казва че на 10 години мастурбирал а на 11 правил секс абееееее ужас!!!Тоя са го хванали лудите.Никога няма да го направя на 11 нито на 11 сме доразвити нито имаме акъл! :smt009 Добре признавам и аз се куконя ма непрекалявам щото на мене ми казват аз пак си зная мойта ама все пак възрастните имат акъл и затова са те за да ни вразомяват!Та кво да кажа за секса нензам ше ме помислите за проста или нещо такова ама мене ме е страх да го направя :( ама пък все некога ша го направа и тфа всичко с времето си!!!

strange__
06-26-2006, 19:23
Ми аз кво да кажа нямам думи просто ся на 15 август ще направя 11 и като гледам в един форум и единия казва че на 10 години мастурбирал а на 11 правил секс абееееее ужас!!!Тоя са го хванали лудите.Никога няма да го направя на 11 нито на 11 сме доразвити нито имаме акъл! :smt009 Добре признавам и аз се куконя ма непрекалявам щото на мене ми казват аз пак си зная мойта ама все пак възрастните имат акъл и затова са те за да ни вразомяват!Та кво да кажа за секса нензам ше ме помислите за проста или нещо такова ама мене ме е страх да го направя :( ама пък все некога ша го направа и тфа всичко с времето си!!!
Миличка нормално е на 11 да те е страх :wink: Аз като бях на 11 даже нет нямах и за секс само бях чувала....а казваш възрастните са затова,за да ги слушаме...има нещо вярно,но също така е вярно,че човек се учи от грешките си и че трябва да се опариш,за да знаеш,че не бива да пипаш,но някак си на 10-11 е по-нормално да се опариш от лоша оценка,от колкото от секса....може би моите разбирания са криви нз :roll:

Black_Witch
06-26-2006, 20:23
Наистина и мене много ме боли от това,което наблюдавам от доста време насам.Кво да коментирам..квото и да кажа би било безсмислено.Аз си направих сефтето на 14...готино ми беше и то със сериозен приятел.(2 години)И все пак имам едно чувство за неизживяно детство.
Когато сме малки-бързаме да порастнем,а когато сме вече такива-искаме отново да сме деца.То винаги е било така.ВИНАГИ.друг е въпроса,че сега се прави по съвсем различен начин.Кво мислите че вашите майки не са си слагали грим като са били на 12-13 ?? Разбира се че са.Но не са се осмелявали да излязат така.Просто обществото им дава тази свобода на днешните уроспийки!Не са виновни децата.ами много ясно че като видиш вкъщи мама как пуши по 3 кутии на ден и големите каки и батковци по улиците,а на теб няма кой да ти обясня че не бива и няма кой да ти направи забележка...на никой не му прави впечатление вече.Даже се счита като нещо нормално.Съвсем спокойно ДЕТЕ на 12-13 години може да си купи цигари или алкохол(за наркотиците не ми е и коментира даже!)Замисли се някъде в чужбина съществува ли такъв проблем при всяко 2-ро дете.
Търсете вината в себе си,а не в малките деца...ТЕ СА ВАШЕ ТВОРЕНИЕ,ВАШЕ И НА СИСТЕМАТА...и ще има още много такива поколения както е тръгнало.

ton1
06-27-2006, 01:37
Поколенията се менят ... аз когато бях на 14 не бях виждал и путка,а сега 14 годишните полвината са се проебали :)

И все пак тия пишлиовците като се напият искам да избия до крак щото ме дразнят с държанието си ... В моя град(Плевен) ... Абе на дискотека нощна говоря ... Всичко е ок,купон винаги си има във всички дискотеки ако някой те настъпи или бутне ти се извинява,даже на приятел му се е случвало да го черпят непознати.Епа на ДЕТСКОтеките тия малките отиват напиват са с 1 малка водка (колко повече) и после се чудят с кой да се сбият и мн. често пред дискотеките по ракийно време(пладне) се съберат 30-тина лапенца и се бият ...

osemenitelia
06-27-2006, 01:41
Поколенията се менят ... аз когато бях на 14 не бях виждал и путка,а сега 14 годишните полвината са се проебали :)

И все пак тия пишлиовците като се напият искам да избия до крак щото ме дразнят с държанието си ... В моя град(Плевен) ... Абе на дискотека нощна говоря ... Всичко е ок,купон винаги си има във всички дискотеки ако някой те настъпи или бутне ти се извинява,даже на приятел му се е случвало да го черпят непознати.Епа на ДЕТСКОтеките тия малките отиват напиват са с 1 малка водка (колко повече) и после се чудят с кой да се сбият и мн. често пред дискотеките по ракийно време(пладне) се съберат 30-тина лапенца и се бият ...
о баце при нас ф плевен е голямата лудница...няма такива лапета просто...